PDA

צפייה בגרסה מלאה : בק פיירים בנסיעה בסופה

הנהג השלו
24-07-11, 16:13
בנסיעה על כביש יש לי בק פיירים קטנים (ומעצבים) . זה קורה כשאני מרפה את הרגל מהגז. בדקתי את החשמל פלגים כויל... האם זה קורה בגלל החלפת המזרקים מרגילים למוגדלים? כלומר מוזרם יותר דלק שלא נשרף ומגיע לאגזוז?:confused: יש למישהו הסבר מדוע זה קורה ואיך לטפל למנוע את תופעה? תודה:confused:

יובל48
24-07-11, 16:32
חור בצנרת הפליטה עשוי להיות הגורם לבקפייר,
תבדוק את צנרת הפליטה והדוד אם אין חור או אטם שרוף.

omri_t
24-07-11, 18:58
גם אצלי יש \ היתה תופעה כזו.

בהחלט יכול להיות שנובע ממזרקים לא מתאימים \ מזרק משתין- זה החשוד העיקרי אצלי לאחר ששללתי את כלל הגורמים האפשריים.

צריך לשלול בעיה בחוטי הצתה, מערכת אספקת הדלק וכו'

פשוט הרכבת מזרקים גדולים יותר? למה?

kobiarava
24-07-11, 20:16
חנן, אם זה נראה כמו ברווז, ונשמע כמו ברווז, זה כנראה ברווז... מאוד הגיוני שהתופעות שאתה מתאר מעידות על תערובת עשירה. מה מצב פליטת העשן? הרכב מעשן בסרק? הגזים מריחים מבנזין? כל אלה יכולים להעיד על מרססים עם ספיקה גדולה מדי, או על מרסס(ים) דולפים, או לחליפין על ניצוץ לא איכותי מספיק מבחינת עצמה או תזמון. אם החלפת מרססים למוגדלים, מה הסיבה?
ודא"ג, אתה כבר "מיוצב"? איך ההרגשה?

קובי

הנהג השלו
24-07-11, 22:35
האמת שכולכם בכיוון הנכון כי ביום שישי אחרי צפייה ב"מלך גבעה 3", יצאתי לטיול בדיונה עם חבר וצינור הפליטה מהדוד החוצה באמת השתחרר לי. ייתכן שמהתחלה היה רופף. בדקתי את המזרקים, אין מזרק משתין, כי זאת הסיבה שהחלפתי את הקודמים. כן יש עשן עם ריח של בנזין. אבל אני אתקן את האגזוז ואבדוק עם הבק פייר נעלם ואם לא ואז אני אשקול להחליף מזרקים.
אגב קובי מיום שישי אני מיוצב, עם הגה ספורט (מתאם זוכר) ומה אני אגיד לך, גיליתי עולם אחר, כל שנייה בנסיעה היה תענוג, כמובן תודה לידידי עומרי שסידר הכל כמו שצריך-תודה לך
חנן

-->