PDA

צפייה בגרסה מלאה : (לחבר) - שדרוג מויטארה או "האם לצאת מקיבעון הסוזוקי"? רכב ב50k.

רון נחמן
24-07-11, 22:11
שלום לכולם..

אח של חבר קנה בהמלצתי ויטארה 94' (בקרוב למכירה..). הוא מאוד נהנה ממנה, אבל בהתחשב בזה שהבחור בקבע בדרום אבל גר ליד הכנרת, הוא החליט שבא לו משהו שמשייט קצת יותר טוב (בעיקר מבחינת נוחות נסיעה, פחות משמעותי עבורו הכח).

אז מה יש לנו?

תקציב של 50,000 ש"ח, וצורך ברכב לרמת טיולים קלה עד בינונית (לצורך העניין, הויטארה מצוינת מבחינתו בשטח - אבל כשהצעתי לקחת משהו פרייבטי יותר מדיי הוא נרתע מהרעיון).
הוא חושב על גרנד ויטארה, שאני מאמין שתשרת אותו נאמנה - אבל אז נזכרתי שאני עמוק עמוק ב"ביצת סוזוקי" וכדאי לבקש את עצתכם..
הרכב כאמור ישמש כרכב יחיד, גם לנסיעות ארוכות ותכופות וגם לטיולים.
מספורטאז' ירדנו (צריכת דלק, המוסך הכי אמין נמצא כאן במרכז הרחוק..)

אילו עוד הצעות יש בתקציב? נא לציין גם שנתונים ומנועים מומלצים. אין מגבלה של ידני/אוטו'.

raanan
25-07-11, 01:18
טרופר ידני דיזל 3.1 (עד שנת 98)
פאגרו 2.5/2.8 ידני קצר

בהצלחה
רענן

רון נחמן
25-07-11, 08:31
טרופר ידני דיזל 3.1 (עד שנת 98)
פאגרו 2.5/2.8 ידני קצר

בהצלחה
רענן

זה גם מה שהיה לי בראש.. אילו שנתונים של פאגרו?

Saar
25-07-11, 09:47
אני הייתי נשאר במשפחת סוזוקי במקרה הזה.
אם גראנד ויטרה נכנסת לתקציב היא כנראה חדשה יותר מהרכבים האחרים והוצאות האחזקה שלה יהיו דומות למה שהוא כבר מכיר.
(טרופר/פגרו - רכבים מסחריים, ביטוח וטסט יקרים יותר, חלקים יקרים יותר)

סער

שגיא S
25-07-11, 09:58
סער, במקרה הזה החלקים לא בהכרח זולים יותר.

לטרופר דיזל 3.1 יש המון חלקים משותפים עם האיפון, והחלקים לא יקרים במיוחד.

נראה לי שדווקא לגראנד ויטארה קשה יותר למצוא חלפים תחליפיים..

דניאל מאירי
26-07-11, 15:26
חבר שלי קנה ממש לא מזמן ספורט'ז 2003 ונהנה ממנה מאוד.

Tom Bril
26-07-11, 15:43
ללא ספק הייתי הולך על קטגורית מיצו -איסוזו, ההוצאות גבוהות יותר אך השד לא נורא כל כך כמו שמרבים לספר פה באתר
כל מה שצריך הוא רכב שתוחזק כראוי.

הרכבים הללו איכותיים ויתנו לך כיף ואיכות חיים גבוהה יותר משלך משפחת סוזוקי, יכולות השטח שלהם גבוהות יותר מכל רכב במשפחת סוזוקי.

ויטרה שלפני הגרנד אלה רכבים מצויינים, הגרנד התרכך ונראה הרבה פחות טוב, אותי אישית לא תתפוס בגרנד ויטרה...

ייטב
29-07-11, 19:57
גאון אין עליך!!!!

התייש
30-07-11, 11:38
רון ידידי, גם אני בעד טרופר או פג'רו.
רכבים שכבר הוכיחו את עצמם ויהיו נוחים בהרבה מהויטרה.

אם החבר שלך מהכנרת והוא ימצא רכב מעניין באזור אני מוכן להתלוות אליו על מנת לבחון את הרכב. דבר איתי.
אגב, ראיתי לפני כחודש במקרה בטבריה פג'רו מעניינת שיכולה להתאים לו אם ירצה. לדעתי הרכב גם מפורסם ביד 2

-->