PDA

צפייה בגרסה מלאה : השוואת בולמים להיילקס

canaf90
24-07-11, 22:16
ערב טוב פורוםקראתי הרבה חומר בנושא והחלטתי להוריד את הטאפ דוגים שלי לאחר הגבהה.קראתי פה שמישהו היה מבסוט לגמרי מהמונרו אדוונצר שהוא קנה אז ניסיתי והתוצאה לא מספקת.הבולם רך בטירוף ובכביש הרכב מתנהג כמו רכב אמריקאי מה שאומר שבשטח הוא יתנדנד בלי הפסקה ויגרום למחלת ים.הקוטר של הבולם הוא בערך של סיגריה זה היה צריך לרמוז לי.על יכולתו לרכך מקסימום סמוראי או גימיני.מחר אני מקבל קוני ורציתי לדעת איך הם מבחינת ריכוך לעומת טאפ דוג קשה מצד אחד ומונרו רך חמאה מצד שני.אם זה יהיה באמצע זה פצץ.דרך אגב בולמי טאף טוג במחיר הקרן.למידות צרו קשר בהודעה פרטיתתודהאורהורכב המוט S לאחר כבוד ואחרי שראיתי לאיזה זוית חוזר התפוח של המגל אפשר לומר שזה חוסר אחריות לא לעשות את השענוי הזה.בטח בעלויות האלה.אור

ד ו ר ו ן
25-07-11, 08:36
מחר אני מקבל קוני ורציתי לדעת איך הם מבחינת ריכוך לעומת טאפ דוג
יש כ"כ הרבה דגמים של קוני, על איזה מהם אתה שואל?

amit_san
25-07-11, 08:59
בוקר טוב.
אני " מתעלק" על השרשור ושואל :האם קיים שילוב אופטימלי של קפיצי עלים/בולמים אשר מקנים נסיעה סבירה? (הכוונה לא נוקשה ולא רכה מדי ברכב שאין לו שום תוספות משקל: לא בארגז האחורי ולא בסרן הקדמי) ..

דורון- אשמח לתגובתך , לאחר נסיונות כושלים בעבר ליצור איתך קשר למרות שאנו שכנים.. :-)

תודה מראש.. עמית.

טל חסיד
25-07-11, 09:09
קודם כל תבדוק למה האוטו שלך משייט ומתנהג כמו רכב "אמרקאי " תחשוב טוב מה פירקת מקדימה וככל הנראה ותבין. תבדוק גומיות בקפיצים, צמיגים לא תקינים או לחץ אויר לא נכון, משהו לא נכון בהרכבה בחלקי ההגה, תפוחים, הגבהות לא תקניות ע"י שקלים גבוהים ועוד סיבות .
בהילקס בעל קפיצי עלים הבולמים הם החלק שפחות בעייתי הדבר היותר קריטי ברכב הנ"ל זה הקפיצים ורמת הקושי שלהם, גובהה הקפיץ, ועובי הקפיץ , אורך הקפיץ, מספר העלים והסדר שלהם.

טל

canaf90
25-07-11, 11:56
תודה על התגובהלא משייט ימינה שמאלה אלא מתנדנד מחוסר עבודת בולםפשוט רך מדיי מרגיש כמו פרייבט אמריקאיבקשר לקוני הבי טראק זה הבולםלבחור שרצה נסיעה נוחה הסט אפ שלי נותן הרגשה פרייבטית.יותר מדי לטעמי

canaf90
25-07-11, 11:57
שוב לעומת הטאפ דןג שהיה קצת נוקשה מדי

ד ו ר ו ן
25-07-11, 12:35
בהילקס בעל קפיצי עלים הבולמים הם החלק שפחות בעייתי הדבר היותר קריטי ברכב הנ"ל זה הקפיצים ורמת הקושי שלהם, גובהה הקפיץ, ועובי הקפיץ , אורך הקפיץ, מספר העלים והסדר שלהם.
טל
מה שטל כתב מאד נכון, ובגלל זה כדאי שתגיד גם מה הסידור אצלך ברכב עכשיו (אחרי שבאמת שללת את כל הדברים האחרים שהוא כתב).
איזה קפיץ יש ברכב,
יש כננת/אין כננת/מתכנן בעתיד קרוב כננת?
יש לזה הרבה השפעה על דגם בולם ועל השיכוך.
נסעתי עם דגם של קוני שהיה סמרטוטי למדי בדיגום ספציפי, ודגם אחר של קוני שהיה מצויין, אבל זה ביחס לקפיץ ודיגום רכב ספציפי.
בשורה התחתונה, נוחות של בולם זה-או אחר תלוייה מאד ברגישות התחת שלך, כך שניסוי אישי זה הדבר הכי קובע, ואם יש מישהו עם סידור זהה/קרוב מאד, או המתקין מוכן לתת לך לנסות, זה יהיה הפתרון הכי טוב.

דניאל מאירי
26-07-11, 15:30
לא ציינת איזו שנה הרכב - כנראה הדור הראשון.
אצלי בכל אופן שנת 02 לאחר כשנה שביקרתי ב"מתלם" עם בולמי קוני - מרוצה מאוד.
הרכב מרגיש מהודק מאוד ונוח יחסית בכביש והרבה יותר בשטח.

canaf90
27-07-11, 20:55
לאחר כבוד הותקנו קוני הבי טראק בעלי פתיחה 52 שנותנים הרגשת ביניים מצויינת בין הטאפ דוג למונרו.תנסו את זה בביתאור

zagi
27-07-11, 21:19
וכמה $$$ ?

ד ו ר ו ן
27-07-11, 21:22
לאחר כבוד הותקנו קוני הבי טראק בעלי פתיחה 52
בדקת שהמידה הסגורה מתאימה?
שלא תהיה במצב של סגירה על הבולם במקום הבאמפסטופ=מתקון לסדקים בשילדה.

-->