PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות לגבי רכב שטח ראשון,כנראה ג"מני.

jekagu
25-07-11, 11:51
שלום) זאת ההודעה הראשונה שלי בפורום .
אז ככה, פשוט התחשק לי רכב שטח ראשון, כנראה סוזוקי ג"מני,קצת שטח, חול ואולי משהו רציני יותר בהמשך, תקציב עד 50.
קראתי בפורומים שונים על הרכב, אבל עדיין לא גיבשתי דעה סופית, מנהיגה קצרה על הרכב בעיר הבנתי שהוא איטי, קופצני, ולא יציב, עד כמה זה גרוע בנהיגה קבוע? כביש מהיר אפשר לסבול?
האם כדי לרכוש רכב שלא היה בשטח או רכב שעבר הכנה לשטח?, וכנראה גם התעללות.
הגיר כנראה יהיה אוטומטי.
ההתלבטות שלי בין השנים, 2004-2005 תפעול ידני או אוטומטי לטרנספר מה עדיף מבחינת אמינות?
מה שמדאיג אותי זאת האמינות , ברשותי באלנו שנת 2000 שלא עשתה שום תקלה ב 11 השנים , לא ממש מתחשק לי לבקר במוסך לתיקונים רציניים ברכב שנת 2004-2005.
לאחר שיחה עם בחור שמכר את הג"מני שנת 2007 שלו, הוא אמר שהרכב עושה הרבה מאוד צרות: טרנספר,גיר,משאבת דלק, וזה "הפחיד" אותי.
תודה)).

oferbr5
26-07-11, 22:10
1. בשביל קצת חול לא צריך ג'ימיני, אולי מספיק טריוס שהוא הרבה יותר נוח בכביש?
2. ברשותי ג'מיני 2007 כרכב משני במשפחה, הרכב מאוד אמין!
3. רכב שטח ראשון מעולה, יכולות מפתיעות בשטח.
4. רכב ממוגן שהיה בשטח לא בהכרח עבר התעללות! אני לדוגמא מטייל בשטח אבל במסלולים שפויים ולא מתעלל ברכב, הג'ימיני בהחלט מיועד לשטח!
5. אפשר להתעלל בג'מיני גם בכביש עם לוחצים חזק על הגז, אולי זה יותר גרוע מהתעללות בשטח אפילו.
6. הג'ימיני לא נוח בכביש נקודה! עם קפיצים ובולמים משודרגים המצב יותר טוב מהמקוריים אבל עדיין הוא לא יציב, קופצני, איטי להחריד וממש לא נוח, בכביש עירוני ה נסבל אבל בדרך מהירה צריך הרבה סבלנות.
7. הג'ימיני לא סתם מוגדר כרכב פנאי, רק כשיש לך פנאי ואתה לא ממהר לשום מקום אתה מרגיש טוב עם הג'ימיני :)

למרות החסרונות בכביש, אין לו מתחרים בשטח במחיר שלו, אתה מקבל רכב שטח אמיתי, האחזקה וצריכת הדלק זולים באופן משמעותי מכל רכב שטח אמיתי אחר, ב 50K אתה יכול לקנות יחסית שנתון מתקדם ולא איזה גורטאה שחוטה.

אני אישית ממליץ בחום:) .

מבחן דרכים לג'ימיני (http://www.youtube.com/watch?v=lYtIsjsvJuE)

אביעד פ.
26-07-11, 22:15
1. בשביל קצת חול לא צריך ג'ימיני, אולי מספיק טריוס שהוא הרבה יותר נוח בכביש?

זה פשוט לא נכון בעליל. בכל הנוגע לשנתונים של עד 2010 לפחות, שעליהן (טריוסים), לא נסעתי.

עם כל השאר אני מסכים.

oferbr5
26-07-11, 22:21
תודה על ההערה, לא נהגתי בחיים על טריוס, זה מה שכתבי הרכב טוענים, לכן סעיף 1 מסתיים בסימן שאלה.

raanan
27-07-11, 13:16
שלום) זאת ההודעה הראשונה שלי בפורום .
אז ככה, פשוט התחשק לי רכב שטח ראשון, כנראה סוזוקי ג"מני,קצת שטח, חול ואולי משהו רציני יותר בהמשך, תקציב עד 50.
קראתי בפורומים שונים על הרכב, אבל עדיין לא גיבשתי דעה סופית, מנהיגה קצרה על הרכב בעיר הבנתי שהוא איטי, קופצני, ולא יציב, עד כמה זה גרוע בנהיגה קבוע? כביש מהיר אפשר לסבול?

לדרישות וההיסתיגויות שלך, גראנד ויטארה "תפורה" למידותך ...

בהצלחה
רענן

jekagu
28-07-11, 00:21
לא ממש תפורה בתקציב :)

Saar
28-07-11, 10:08
השאלה באיזה שנתון. אני עם רענן :-)
הגימני רכב נהדר, אבל מדבריך נשמע שאתה מחפש קצת יותר כביש על חשבון השטח ולכן גראנד ויטרה תתאים יותר.
סער

-->