PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לפני רכישת ג'יפ ראשון-המלצה למקום בדיקה.

israric
25-07-11, 13:53
שלום רב לכל החברים.

הנני עומד לפני קניית ג'יפ ראשון, לאחר מחשבות רבות הגעתי למסקנה כי הג'יפ המתאים לי ביותר הוא יונדאי גלופר קצר, ידני. לצערי הרב ההיצע מאוד מועט, מחר אני הולך לראות מס' גיפים באזור המרכז-ת"א.. הייתי שמח לגם המלצות על מקום/מוסך בת"א שאפשר לבצע אצלו בדיקה מבחינה מכאנית ומבחינת התוספות וכו' שיש בגיפ

בתודה מראש

eyank
16-08-11, 19:07
שלום,
אני קניתי ג'יפ ביום חמישי האחרון לאחר מסע ייסורים של יותר מחודש (במקרה שלי, קניתי פאג'רו שנת 97'). גם אני חיפשתי מכון שבודק 4X4 ולא מצאתי. במרכזי של מיצובישי בירושלים עושים בדיקות משלימות לרכבים מתוצרתם אבל זה אחרי שעשיתי בדיקה במכון. אני חיפשתי ומצאתי את מתיתיהו בשארי (שמאי על גלגלים) שמגיע עם כל הכלים אליך ובודק הכל כולל מכלולי 4X4. אני חייב לומר שהוא מדוייק עד כדי כאב ועולה על הבעיות באופן מוחלט (לא פיספס כלום ולגבי בעיה אחת שהוא לא יכול היה לבדוק לעומקה כיוון שהיתה בלוח השעונים, הוא המליץ לבדוק לפני הקניה. אני לא בדקתי לפני הקניה ועכשיו אני משלם על התיקון אלפי שקלים). הוא פשוט מצוין.
בהצלחה,
אייל

jhho123
17-08-11, 17:47
היי,
יש לך פרטים של מתיתיהו - כמה הוא לוקח על הבדיקה?

eyank
18-08-11, 00:30
מספר הטלפון שלו 1800202770 וכמה הוא לוקח זה משתנה לפי המרחק מהמרכז. בירושלים שילמתי 650 אז אני מניח שבמרכז זה פחות (אני מדבר על פאג'רו, לא על פרטית) תתקשר אליו ותשאל. דרך אגב יש לו גם אתר. תעשה בגוגל שמאי על גלגלים ותמצא אותו
שוב בהצלחה,
אייל

jhho123
18-08-11, 07:36
אחלה,
תודה :)

מספר הטלפון שלו 1800202770 וכמה הוא לוקח זה משתנה לפי המרחק מהמרכז. בירושלים שילמתי 650 אז אני מניח שבמרכז זה פחות (אני מדבר על פאג'רו, לא על פרטית) תתקשר אליו ותשאל. דרך אגב יש לו גם אתר. תעשה בגוגל שמאי על גלגלים ותמצא אותו
שוב בהצלחה,
אייל

samorai
20-09-11, 10:29
בוקר טוב
רציתי לשאול גו האם קנית לבסוף את הגלופר ?
בברכה
רותם

-->