PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחאת הג'יפאים יוצאת לדרך! עם בשר בחורשן ביום חמישי הבא

hadtomer
27-07-11, 20:40
גבירותי ורבותי-אחרי שרשור הדיור הגדול שפוצל לשרשור על טיול -

טיול המחאה יוצא לדרך.

על מה מוחים??

ראשית על מחירי הבשר!! ולכן ביום חמישי נעשה כמיטב יכולתנו לרכוש את הבשר שבחנויות כגון חינאווי!! זה יראה להם מה זה!! אנחנו נתקע אותם ללא בשר! לא סתם בשר- בשר איכותי!!!!!

על מה עוד?? על מחירי פחמים!!! לכן נקנה הרבה פחמים!! כדי שהחנויות יצטרכו להסתדר בלי הפחמים, ש...אה...נקנה!! ושמישהו יביא גפרורים.

וגם הבירה!!! 8 שקלים גולדסטאר??? אז אני אקנה הרבה גולדסטאר כאקט מחאה!!! נראה מה יגידו בסופר כשיגלו שמישהו קנה את החבית של ה5 ליטרים!!!!מי שרוצה למחות על מחירי פאולנר יצא בכלל גבר!!! ואני אביא גם הרבה קרח כדי שהבירה תהיה קרה!! זה יראה להם מה זה!!!

גם מחירי הוויסקי מוגזמים!! מי זה בכלל הג'וני הזה? לאן הוא הולך?? נא להביא בקבוק- כדי שנראה על מה אנחנו מוחים!

וגם הפיצוחים. והמתוקים. והקפה של הסוף.

מה שכחנו? מחירי הדלק!!! רק בגלל זה- המחאה תתקיים בחורשן ביום חמישי - המפגש יהיה בבת שלמה. תשע בערב.

בכלל- ההר הזה מעצבן-אז נטפס אותו!! ואם יש לכם רכב שאינו יכול לטפס אותו-כנראה שאינכם נחושים מספיק כדי למחות! לכו לרוטשילד לילדות בלי החזיות!!! (או תבקשו טרמפ ממישהו שמגיע לחורשן)

מי מוזמן למחאה?- כל מי שאוהב בשר, אלכוהול וג'יפים. שכל אחד יביא משהו. אני בטוח שנסתדר. אם מישהו מביא משהו-נא לרשום כאן- מקסימום נזרוק כמה שקלים ונקנה מה שחסר (אנחנו מוחים גם על שקלים!!). המוחים מתבקים להתפקד כדי שנדע כמה הזעם הציבורי (!!!) קשה ובהתאם לזה נצא כדי למחות באומץ.

(נ"ב- ייתכן שלא מדובר באמת במחאה אלא בלילה של אלכוהול, בשר וצחוקים, אז נא לא לבוא עם שלטים או משהו כזה).

BlackStar
27-07-11, 20:45
:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עשיתי פיפי בתחתונים
אני מגיע ++ דבר איתי נתאם

shay_love_off_road
27-07-11, 23:08
עם מי אני והסיירה מתאמים?

אביעד פ.
27-07-11, 23:32
הרבה זמן לא צחקתי ככה חבר. זאת כנראה סיבה מספיק טובה להגיע!

סחטיין על הארגון.

ishc
28-07-11, 06:55
חחח......
גדול :)

hadtomer
28-07-11, 07:15
התיאום מתבצע כאן בשרשור זה. מי שבא ברוך הבא. המחאה חיה ובועטת!!

mik_l86
28-07-11, 10:41
מגיע עם עוד חבר על רכב אחד, מביאים איתנו הרבה מצב רוח טוב במחאה על מצב הרוח במדינה!

ירוןש
28-07-11, 12:13
היי תומר מגיע בכיף ירון

בוזי
28-07-11, 12:47
אני מוכן להירתם למאבק עם ג'יפ אמיתי ושתיין במיוחד. נגמור להם את הדלק בתחנות!
רק תאמר איפה ומתי....

ינון
28-07-11, 15:57
אני בא עם אופניים חשמליות וקונה בשר אצל סניורה בבית לחם

דרור ברלי
28-07-11, 16:58
כאן בברלין הקרירה והגשומה, תומר מתרשם עמוקות מההיענות. וגם אני.

talw
28-07-11, 17:08
דוקא אני הייתי מתרשם עמוקות מה"פורשות" בברלין.

אם אני אחלים עד יום חמישי הבא ,אגיע עם גוש אנגוס ובקבוק יין טוב שניהם מארגנטינה (צ'ה גווארה).

hadtomer
28-07-11, 17:21
אני מוכן להירתם למאבק עם ג'יפ אמיתי ושתיין במיוחד. נגמור להם את הדלק בתחנות!
רק תאמר איפה ומתי....

יום חמישי בשבוע הבא- שעה תשע בערב בבת שלמה. מורד איסוף נוסף- בחניה של סינמה סיטי בשמונה בערב. שכל אחד יכתוב מה הוא מביא- ושתהיה לנו מחאה מוצלחת

hadtomer
29-07-11, 09:01
טוב... תיבת ההודעות הפרטיות מלאה בהודעות של ג'יפאים שזועמים על מחירי הדלק, הבשר והבירה.

אני איתכם במחאתכם הצודקת. ביחד נרוקן את התחנות מדלק, את החנויות מבשר ואת סניפי YELLOW ממתוקים!

מנקודה זו בשרשור- אנא הכניסו בבקשה את אישור ההשתתפות שלכם - וגם מה אתם מביאים.

התכנית היא להפגיש את הג'יפאים העצבניים והמוחים בחניון של סינמה סיטי (אגב- הסינמה סיטי נבחרה בכלל הסימבוליות- כי הממשלה חיה בסרט, או משהו כזה) בשעה שמונה בערב - יום חמישי הקרוב כלומר הרביעי באוגוסט.

משם תצא שיירה של ג'יפאים מוחים וזועמים בכיוון בת שלמה. בבת שלמה ניפגש בתשע בערב עם פעילים חברתיים (כלומר ג'יפאים) אחרים - וניכנס לשטח כדי למחות. בתכנית - מחאה על העובדה שהשטח אינו מפולס (כלומר נעלה כמה עליות) ולאחר מכן מחאה על מחירי הבשר והאלכוהול, באמצעות צריכה של כמויות גדולות של בשר ואלכוהול. יש איזו פינה יפה שם, שאיני זוכר את שמה , אם כי מבחינתי היא תמיד תהיה "הפינה שלידה ברלי הלך לחרבן בשיחים" (לא לדאוג, קרה לפני כשנה, חרא מתפרק בטבע תוך שבוע. חרא של ברלי תוך כחצי שנה).

לכל מי ששאל איך מתאמים, האם מותר לבוא עם טריוס, האם אפשר לבוא עם דיפנדר- רבותי, המחאה שלנו אינה מפלה בין דיסקו לסמוראי- כולם מוזמנים. מי שמרגיש שאינו יכול לעשות את הקטע של השטח, מכיוון שאין לו נעילה, אין לו LOW, אין בעיה- משאירים את הרכב בבת שלמה ובאים איתנו (תוך תשלום קנס בדמות כמות בשר מוגדלת, אם אתם באים טרמפ, תצדיקו את משקלכם בבשר).

אה, מה מביאים - ובכן - אני מפנק בשישיה של בירות. ועוד שישיה של בירות. מכיוון שמדובר כאן במחאה אז אני הולך על בירות איכות- כלומר "בזלת" של מבשלת רמת הגולן. ואני גם מביא איזה שק קטן של פיצוחים ומתוקים. אשמח לעזרה בנושא מחאת הבשר והמנגל.

אייל
29-07-11, 11:33
כנראה שאין ברירה וגם אנחנו נצטרף.

תומר, אני מציע לא להיתקע בכניסה לבת שלמה כדי לא להציק לתושבים שם. אפשר לקבוע ליד הספסלים, זה שני מטר מבת שלמה, קל למצא ובעיקר לא יפריע לאף אחד...

hadtomer
29-07-11, 18:51
אני שמח לראות שההנהלה מצטרפת למחאה

חשוב להדגיש שאיננו מפלים בין סמוראי לריינג' רובר- כולם מוזמנים לבוא ולמחות.

כל מי שבא חייב להביא אוכל או שתיה, זו לא מחאת חינם.

אין בעיה להיפגש בספסלים

ביום שלישי נדע מי נגד מי ומי מביא מה מבחינת מזון

חשוב- יש לכם ציוד קמפינג? תאורה? כיסא? שולחן? נא להביא.

haim510
29-07-11, 22:09
עד כמה שאני יודע אסור לנסוע באיזור חורשן בלילה מכיוון שזו שמורת טבע ואחרי השקיעה כבר אסור לנסוע שם

asafk
30-07-11, 01:14
"המחאה הזו לא תפוייסבק!"
(שמעתי. על מחאה אחרת.)

אסף.

בוזי
30-07-11, 01:32
יום חמישי הבא, אמרתם?
לצערי אני נאלץ לוותר.
לבתי ולי יש פגישה עם אחד, ארצי, באמפי של קיסריה.
עוד כ-3998 איש אולי יגיעו גם... :)

shay_love_off_road
30-07-11, 03:32
עד כמה שאני יודע אסור לנסוע באיזור חורשן בלילה מכיוון שזו שמורת טבע ואחרי השקיעה כבר אסור לנסוע שם
יש לך מידע מוסמך וודאי לזה?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אומנם עבדתי בטיב טעם ויש לי הבנה מעטה בבשר, אך אני אמחה על מחירי הבירות.

אני לוקח על עצמי את הבירות :)

tzagi
30-07-11, 06:29
[QUOTE=hadtomer;399109] בבת שלמה ניפגש בתשע בערב עם פעילים חברתיים (כלומר ג'יפאים) אחרים

[QUOTE]

יקירי,
אצלינו אומרים,
You talk the talk, but you don't walk the walk
ובמקרה שלך,
You don't even talk the talk
אם אתה רוצה להיות מהפכן, צריך להתחיל מהלינגו הנכון,
זה לא " פעילים חברותיים" זה אפאראצ'יקי, או ליחיד, אפאראט
אזרחים מהשורה- Useful idiots
מישטר- The enemy
שוטרים- Oink
מהפכן מהשורה- חבר שלנו
חבר שהוא "אזרח מהשורה"- חבר שלי (שים לב להבדלים)
"פעליות מהפכנית"- עבודה

וכול זה על קצה המזלג, קפיש?

hadtomer
31-07-11, 17:09
טוק טוק, ווק ווק, שמוק שמוק- שורה תחתונה- יום חמישי הקרוב- יש הרבה משתתפים, יש בשר ויש אלכוהול. יהיה שמח. המפגש אינו בשביל למחות על משהו, הוא לא בשביל דיבורים והוא לא בשביל להשוות למי יש יותר גדול (ברלי). הוא בשביל לראות חברים שלא ראינו זמן רב, לאכול טוב, לשתות היטב (אך באחריות) ולהכיר פרצופים חדשים. מי שבא ברוך הבא.

shay_love_off_road
31-07-11, 17:33
וולל??? יש עידכון מי מביא מה וכמה משתתפים יהיו?

אגב. עם מי אני יוצר קשר לבירורים?
(רכב ללא נעילות "אוכל" את המסלול שלכם)

hadtomer
31-07-11, 20:45
על פי כמות ההודעות, בנתיים כ20 איש. מי מביא מה- כפי שכתבתי- כל אחד מתבקש לכתוב כאן מה הוא מביא. אם לא יעשו את זה, לא יהיה מה לאכול. אין עם מי ליצור קשר לבירורים כי הכל כבר נכתב. אין כאן מטה מאבק, כולה זמן מתי נפגשים וזהו.

mik_l86
31-07-11, 21:09
טוב, כולם מביאים בשר, אז אני מוחה על מחירי החד פעמי ומחירי הפחם בפרט!
אז הג'יפ שלנו מביא:
פחמים ( 3 חבילות )
סכו"מ חד"פ.
3-4 בקבוקי שתייה קלה
קילו חומוס, כמה סלטים...
שמישו יביא מנגל! (שלי לא כשר, בטח יהיה אחד שזה יפריע לו)

דרור ברלי
31-07-11, 21:19
'צטערת, כנראה שאני אדפוק נפקדות. בלגן בעבודה.

BlackStar
31-07-11, 21:28
אז ככה אני מביא איתי בלי מחאה גדולה קציצות של איתן <<המלך>>
24 X 2 בירות שליש סלט חצילים אולי כפרה חתכות פיתה משובחת מעשה ידייה של פטמה ימחשמה
עם יש מישהוא עם טנדר אני גר 10 דקות מחורשן ויש לי מנגל ענק ( כשר וישאר כשר ) לא אכפת לי מאיפה הבשר רק לא שרצים וכו..
בקיצור עם יש לנו טנדר ובא לו לבוא לקחת את המנגל וכמובן להחזיר אותו אני מוכן לתרום אותו למאבק במחירי המנגלים

hadtomer
01-08-11, 07:07
משובח, משובח, אני מביא בירה בכמות נאה+2 אבטיחים+מלון אחד.

סוזי המשתוללת
01-08-11, 09:11
כנראה שגם אני אגיע (סוף סוף אולי אוציא את הרכב לטיול אחרי חדשיים):(

shay_love_off_road
01-08-11, 10:44
בקיצור עם יש לנו טנדר ובא לו לבוא לקחת את המנגל וכמובן להחזיר אותו אני מוכן לתרום אותו למאבק במחירי המנגלים

לא סתם טנדר - יש טנדר פולסייז, תעמיס עליו גם 8 מנגלים

בלאק-סטאר, תתאם איתי, תשלח לי את הטלפון שלך בה.פ.

hadtomer
01-08-11, 14:02
כיף לשמוע. מי שבא ברוך הבא- סוזוקי, לנדרובר, טויוטה, כולם מוזמנים. אין בעיה להביא חברים וחברות, כל עוד הם בראש שלנו וכמובן מסוגלים לאכול היטב וגם להצדיק את הגעתם באמצעות בשר ושתיה. לכל מי ששואל - הטלפון שלי הוא 0524004032.

shay_love_off_road
01-08-11, 14:59
נאלץ לבטל, אמא שלי הודיע לי שיש ביום חמישי חתונה, - בת אחותה מתחתנת (אני לא סובל אותה לכן אני לא אומר בת-דודה שלי)
(מה לעשות, טריפולטאים - אתה לא נוכח אתה נכנס איתם לסיכסוך)

תהנו לכם חבר'ה, לצערי לא אוכל להגיע, (אלא אם כן הארוס שלה יתהפך בעזרת ה' עם הרכב - גם אותו אני לא סובל :P)

BlackStar
01-08-11, 16:29
אתה מפסיד

46276

:)

ירוןש
01-08-11, 18:03
מביא מנגל קטן פחמים בשר סלט ירקות טחינה ביתית מעולה שאני מכין וגם שישית בירות

haim510
01-08-11, 18:44
יש לך מידע מוסמך וודאי לזה? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------אומנם עבדתי בטיב טעם ויש לי הבנה מעטה בבשר, אך אני אמחה על מחירי הבירות.אני לוקח על עצמי את הבירות :)http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1439-jeepolog-archive

hadtomer
01-08-11, 19:21
ראשית -על מנת שיהיה טיול לילה מוצלח- אם כי כמובן קצר, על מנת שלא יגרמו נזקים ונגיע במהירות אל האוכל, נוצר לפני שעה קלה קשר עם נציגי רשות הטבע והגנים שהבהירו שלא יעשו סיפור אם כמה ג'יפאים יגיעו למקום בלילה, כפי שקורה, לדבריהם לא מעט פעמים. כמובן שהבטחנו להתנהג יפה ולא לפתוח במקום מסיבת אסיד (מתברר שזה קורה הרבה). אני מאמין, כמובן, שהתייחסותך לגבי הכניסה למקום בלילה אינה נובעת מטרחנות תמוהה למדי, אלא כמובן מרצון להגיע, לשתות, לפגוש חבר'ה ולאכול .

שנית - ברחבי השמורה זרועים שלטי "גבול שמורת טבע". למעשה השמורה אינה כה גדולה. חלק נאה משטח ההר אינו שמורת טבע.

שלישית, כאמור- מי שבא ברוך הבא. יש לכם חבר עם ג'יפ? תפאדל. חברה? תפאדלי.

kalil
01-08-11, 20:35
מגיע עים יפנית ששותה 1 ל 10 ואני ששותה 1 ל 0.
מקווה להספיק לעבור אצל איתן הלוויתן .

hadtomer
01-08-11, 20:41
לצערי, בניגוד לBLACKSTAR לא הצלחתי לצלם את הבירה, כי אני גרוע בצילום. את האבטיחים והמלון הזמנתי מהירקן שלי ואת הפיצוחים אני מקבל במשלוח מיוחד מחבר שלי שיש לו פיצוציה.

לכל מי ששלח הודעה ושאל אם יש לו סוזוקי- אז האם מותר לו להביא עוד חברים עם סוזוקי - התשובה היא כן. למי ששאל אם הוא יכול לבוא עם חברה שלו - ברור שכן. האירוע אינו סגור. אין כאן אליטיזם, רק חברים שיושבים לאכול ולשתות (באחריות רבותי!) ולהכיר אחד את השני. וישב לנדרובר עם היילקס וכיוצא בזאת, כולם מוזמנים בכיף.

hadtomer
02-08-11, 14:28
טוב, חברים, כמובטח עדכונים:

1. נפגשים ביום חמישי הקרוב בשעה תשע בערב- ליד בת שלמה- קצת פנימה לתוך השטח, כדי לא לפגוע במנוחת השכנים.

2. למי שמגיע מהמרכז-שמונה בערב בחניון העליון שליד סינמה סיטי-זה שמאחורי תחנת הדלק. אני אהיה שם קצת קודם. בגלל עומסי התנועה אין "חכה לי אחי". אני בטל 0524004032

3. יש לנו הרבה אוכל. סבבה. יש גם לא מעט שתיה. בעיקר אלכוהול. לא יזיק להיא גם איזה בקבוק קולה.

4. אין אפליה בין מבוגר לצעיר, בין סוזוקי לטויוטה, כולם מוזמנים. יש לכם חבר'ה שמטיילים איתכם? יופי, אין מגבלת כמויות. אין "בלי כיבודים", תבואו, תאכלו, תהנו.

5. לוגיסטיקה-מבחינת אמצעי תאורה וכו - כל אחד מביא מה שיש לו-שולחן מתקפל, מנגל, כיסא, אמצעי תאורה. הכל יתקבל בברכה וכל המרבה הרי זה משובח.

שיהיה לכולנו בכיף.

BlackStar
03-08-11, 23:12
תוציאו תקציצות מהפריזר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא לשכוח בירות למקרר !!!!!!!

hadtomer
04-08-11, 07:02
אדום אדום האבטיח......קרה קרה הבירה, טריים טריים הפיצוחים. ניפגש היום בלילה.

hadtomer
04-08-11, 17:09
לכל מי שצריך - אני בסלולאר 0524004032

תשע בערב בבת שלמה- וטיפונת כניסה פנימה לשטח כדי לא להפריע לתושבים.

שמונה בערב מפגש מקדים בחניון סינמה סיטי למי שרוצה שיירה מהמרכז

נ"ב- עם כיבודים!!!!!!!!!

BlackStar
04-08-11, 19:59
הלווווווווווווווווווווווווווווווווו

הבחור עם הטנדר הבריז שי אוהב שטח נוסע לחתונה !!!
למי יש טנדר מה עם המנגל<?

mik_l86
04-08-11, 21:36
אני יביא אחד קטן ליתר ביטחון, אבל תארגנו בכל מקרה אחרת נשאר רעבים

hadtomer
05-08-11, 10:09
תודה רבה לכל המוחים, במיוחד ללודוויג על הסטייקים מ"לימוזין". היה טוב.

תומר, עם לפטופ, כבר 15 דקות בשירותים, יותר מדי בשר והרבה יותר מדי בירה עושים את שלהם בגילי.....

benza
05-08-11, 10:22

תומר, עם לפטופ, כבר 15 דקות בשירותים, יותר מדי בשר והרבה יותר מדי בירה עושים את שלהם בגילי.....

תודה גדולה למארגן! היה תענוג !

savyon
05-08-11, 10:39
מאחר ובמדינה המחורבנת שלנו שום דבר לא זז כמו שצריך,
אני חושב שצריך להפוך את זה למסורת (רק כדי שלא יוכלו להתעלם ממחאתנו)
כל פעם מקום אחר, שעה / שעה וחצי סיבוב ואח"כ ישיבת מחאה.

סביון

asafk
05-08-11, 11:05

בחייאת תומר, אתה בטוח שהיית צריך לשתף בכזה פירוט..??

אסף.

סוזי המשתוללת
05-08-11, 12:15
כל מילה בסלע
רק פעם הבאה אם אפשר לנסוע קצת יותר ולאכול קצת פחות !!!

ירוןש
05-08-11, 12:29
היי,רוצה למחות על המחאה הרעיון היה גדול היה כיף אבל יש אבל אחד גדול תומר בעל קיבולת קטנה של אכילת בשר כנ"ל סביון ומסתבר ששחר צמחוני טוב שלשמוליק יש כלב ניפגש במחאות הבאות ביי ירון

savyon
05-08-11, 12:37
אאוווצ', זה כאב.

סביון

mik_l86
05-08-11, 13:05
היה נהדר, (הגענו קצת באיחור, היו סיבות... :) תומר ארגנת מחאה על הכיפאק! הראינו להם מהזה!!

benza
05-08-11, 14:59
היי,רוצה למחות על המחאה הרעיון היה גדול היה כיף אבל יש אבל אחד גדול תומר בעל קיבולת קטנה של אכילת בשר כנ"ל סביון ומסתבר ששחר צמחוני טוב שלשמוליק יש כלב ניפגש במחאות הבאות ביי ירון

תן קרדיט לצימחוני שתיפעל את המנגל במקצועיות! ;)

ירוןש
05-08-11, 15:12
שחר עבודה סופר מיקצועית ללא מילים

Tom Bril
05-08-11, 15:36

כמו שנאמר, מחאה דלשמטה...

אייל
07-08-11, 00:08
לכל מי שלא היה נוכח, להלן הסיפור באופן אובייקטיבי...או אולי לא...

הפגנת הג'יפאים החלה את דרכה כמו רוב המחאות, מישהו הרים את דגל המרד, אחרים הצטרפו, כמה התלהמו ולבסוף, כמו כל מחאה, זה נגמר בקול ענות חלוש ובמלמול חסר משמעות. רק שבמקרה שלנו, בניגוד לרוב המחאות שצמחו בארץ הקודש, המחאה הזאת הסתיימה בהצלחה.
מטרות המחאה נקבעו מבעוד מועד על גבי דפי הפורום. שלוש מטרות נקבעו, הראשונה מחאה על מחירי הבשר המאמירים. הוחלט שאת המחאה ניישם על גבי גחלים לוחשות, כולנו ארגנטינאים! חלקה השני של המחאה נקשר באופן ישיר למחירי הבירה, על כמות המותגים המיובאים לארץ ובעיקר על העובדה שהתחילו לצוץ בארץ מבשלות בירה איכותיות, מה? אנחנו גרמנים? את רשימת המחאות סוגרת הפגנת ענק בעליות חורשן. למה מי אתה מעלה הספסלים? לא! לא! לא ניתן, לכמה אבנים את הטיול לחרבן! מה זה כאן, אמריקה?

מקום המפגש למחאה נקבע למושבה בת שלמה, מחאות אמיתיות מתחילות באישון לילה לכן שעת ה-ש' נקבעה לשעה תשע אפס אפס. התקשורת, בדמות עיתונאי בודד עם קוריאני משופר מדי, כבר הקימה מארב בשטח. המפגינים החלו למלא את השורות לפני השעה היעודה, הצידניות נפתחו וראשוני בקבוקי הבירה החלו להישלף, חלקה המעשי של ההפגנה החל! נראה לבירה מחאה מהי. באיחור אלגנטי הגיעו שאר האנשים, לחצו ידיים, הרימו מכסי מנוע, דיברו על נעילות, צמיגים, כוחות סוס ונושאים שונים ומשונים שקשורים ובעיקר לא קשורים למחאות כאלו ואחרות.

בסביבות השעה 2200, איחור אלגנטי של שעה, הולכים להראות לעליות חורשן שאין להן סיכוי מול גל המחאה. לאחר כמה דקות כבר החלה ההתברברויות, חלק רצו למחות מול עלייה אחת, האחרים העדיפו להפגין מול ירידה אחרת וכמו כל הפגנה ישראלית ממוצעת העיתונאי שנתן את הטון מתחילת האירוע החל למשוך לכיוון האינטרס האישי שלו. "אני רעב!" הוא הכריז, הטלפונים החלו לזרום והוחלט שהמחאה משנה כיוון, סיימנו את הפגנת העליות ועברנו למחאת הבשר והבירה, כל הכבוד לנו! איזו אחדות שורות! כאן, בניגוד למאהלים, יש מנהיגות.

וכמו מתקפה מתוכננת היטב אנחנו מתחילים לנוע מזרחה, שיירות שיירות מסתערים לעבר המחאה הבאה בקצה קצהו של נ.ג. 186, הידוע בכינויו "הבקתה" (על שמה של הבקתה המיתולוגית שהוקמה שם ונשרפה לפני שנים). חלק מהמוחים מטפסים ממערב לנ.ג. ואחרים מעבירים את המחאה לצידו המזרחי ולבסוף כולם נפגשים למעלה. ראשוני המפגינים כבר הדליקו את אש המרד והמנגל הראשון העביר את האש לשני ולשלישי ותוך זמן קצר בסיועה של הרוח החלו הרשתות לנוח על מקומן והצידניות החלו להיפתח. כרגיל, הציפורים פתחו את התיאבון. שיפודים, כנפיים ולבבות החלו לרפד את הקיבה ולהכין אותה לקבבים ונקניקיות וכמובן סטייקים בצבעי ארגמן, ככה עושים מחאה!
האם ההפגנה הצליחה? מצד אחד, לא ממש. את שלב מחאת העליות סיימנו מהר מדי כי כולם היו רעבים, הפגנת הבשר ננטשה באמצע ולא מעט פרות הרגישו מנודות ומבוזות למשמע המשפטים נוסח "אני מלא", "לא תודה, אני מפוצץ", "לא מסוגל יותר" וכו'. אפילו לא מעט בקבוקי בירה בקלקר הלבן מצאו עצמם חוזרים הביתה לקיבוץ מלאים עד הפקק בנוזל שהיינו אמורים ללגום. מצד שני, יום חמישי, מזג אוויר נפלא, אנשים נהדרים, אוכל מעולה, בירה משובחת, מה עוד צריך אדם? אז עד המחאה הבאה...

בוזי
07-08-11, 03:07
ה-ע-ם ד-ו-ר-ש ש-י-ד-ו-ר ח-ו-ז-ר!

hadtomer
07-08-11, 09:39
לבדמות עיתונאי בודד עם קוריאני משופר מדי,

1. אין דבר כזה "משופר מדי". ככה זה בא מהמפעל. באמת. נשבע לך. ראה חתימתי.

2. 3 בקבוקי ענק של "בזלת" נותרו ברכב- כך גיליתי בשישי בצהרים. עוד היו על קרח בצידנית. את שישי מהצהרים אני לא כל כך זוכר. אני מקווה שלא עשיתי עוד ילד.

3. רבים וטובים הודיעו שהם לא יכולים להגיע, שיש להם חתונה טריפוליטאית, שיש להם להוציא את הילדים לגן, שהם הולכים לסרט, נא לא לבוא בטענות ובסיפורי "אם רק הייתי יודע אז הייתי בא". בכל מקרה, מכיוון שלקחים הופקו מן האירוע (פחות כנפיים, יותר סטייקים, פחות כמויות ופחות מתוקים) אז נצטרך לשוב ולמחות במרץ מתישהוא במהלך החודשים הקרובים.

-->