PDA

צפייה בגרסה מלאה : חריקה בקפיצים מאחורה gv07

Stormaster
01-08-11, 00:08
שלום לכולם,אחרי טיול אבק כבד האוטו התחיל לעשות חריקות בקפיצים מאחורה (כמו סבתא זקנה) .כל תלתול של הרכב ימינה ושמאלה אפילו עם היד או בעת ביצוע ברקסים קטנים.ניסיתי לעשות שטיפה עם זרם חזק באזור הקפיצים, וזה אכן עזר לכמה שעות ואז חזר.האם יש לכם רעיונות? כדאי לשים שם על הכול wd40?*

idosit
01-08-11, 00:15
בדוק את התושבות של מוטות הרדיוס. אם הן קבלו מכה ונסגרו פנימיה, אלה הרעשים שנשמעים.
לפתרון אמיתי - התקן מיגונים.

Tom Bril
01-08-11, 00:19
הי, גם לי הייתה בעיה דומה אך במתלי מסוג עלה, מספר שאלות

1 איזה סוג קפיץ קיים ברכב שלך
2 האם אתה בטוח שהרעש מגיע מהקפיץ ? בהרבה מקרים הוא מגיע מה״בושינגים״,( חיבור המתלה לשילדה).

Stormaster
01-08-11, 22:55
איפה נמצאות מוטות הרדיוס? הרכב מוגן ברסטה בטרם היציאה לשטח.

Stormaster
01-08-11, 23:04
סוג הקפיץ המקורי שהגיע עם האוטו (הרכב לא עבר הגבהה) . אני לא בטוח שהרעש מגיע באמת מהקפיץ.נראה שאין מנוס וצריך לקחת את הרכב לבדיקה אצל מישהו שמבין.האם מישהו יכול להמליץ לי על מקום עם אנשים הגונים שלא ירטשו לי את הכיס רק על זה שאני נושם את האוויר אצלהם במוסך?

Tom Bril
01-08-11, 23:21
עכשיו רק הבנתי שמדובר במתלה של גרנד ויטרה, מאחור יש קפיצי סליל, הרעש יכול להגיע מהקפיצים בנקודת המגע שלהם לתושבת בשילדה ובסרן.
מקום נוסף הוא בוקסות (בושינגים).

בשני המקרים כדי להעלים לגמרי את הרעש צריך פירוק וניקוי, אם מדובר על רעש מאחד מהבושינגים הדבר דורש גם גירוז.

Stormaster
02-08-11, 00:12
אז אם זה זה. זאת אומרת שאחרי כל יציאה לשטח יהיה לי בעיות מסוג זה?האם שטיפה עם גרניק תעזור?שמן wd40? איך גירוז יציל אותי?לאן אני יכול לפנות עם זה?

Tom Bril
02-08-11, 01:02
קשה לדעת דרך התכתבות, יכולות להיות הרבה סיבות, בעיקרון עם הבושינגים מגורזים כמו שצריך לא תשמע את הרעש הרבה מאוד זמן, אצלי היה רעש דומה אחרי צביעה של העלים בשחור וכך לא הצלחתי להיפתר מהרעש.

בכל אופן זה הדבר הראשון שהייתי עושה, אתה צריך לזחול מתחת לרכב לבקש ממישהו לנענע את הרכב, תוכל להרגיש את החיכוך אם תניח יד על אותם בושינגים מרעישים, שוב אני אומר, הכל תיאורטי, מאיפה אתה, אני מוכן לעזור לך לאתר את הרעש.

Stormaster
07-08-11, 00:10
שלום לכלם,
סליחה על התגובה המאוחרת.
קפצתי לפני יומיים ל"דרך השטח" ושם העלו אותי על ליפט, ובהתבוננות קצרה נגלה אל מול עינינו שהתעקם הברזל ועלה על אחר, ובגלל זה היה הרעש.
הוא לקח פטיש ואיזמל ופתר את זה בכמה מכות.

לא לקחו כסף!!!
נתנו הרגשה נעימה ויהיה לי כיף לחזור.

אני מודה מאוד למגיבים ובמיוחד לCHASE שהתנדב לתרום מזמנו ולעזור.

Tom Bril
07-08-11, 01:44
בבקשה, זה שירשור לדוגמה שמראה יפה מאוד כמה כמעט בלתי אפשרי לפתור בעיות רעשים בהתכתבות
יום טוב לכולם

-->