PDA

צפייה בגרסה מלאה : המרכז הישראלי לציוד שטח.

רכס חיים
26-12-04, 02:18
אנו מתכננים לפתוח את המרכז כפי שאמרנו בעבר בתחילת ינואר. צריכים להיות סלחניים לשגיאות שבוודאי נעשה בתחילת הדרך במיוחד שעדיין אין לנו ציוד מספיק יד-שניה של חברי הפורומים. בקרוב תעלה רשימה של הציוד הקיים כך שתוכלו לדעת מראש גם את מחיר הציוד. בינתיים אתם מוזמנים לבדוק במחסן שלכם מה באמת ניתן להנצלה חוזרת ויאפשר לכם ולקונה רווח כספי שיאזן מעט את ההובי היקר שבחרנו לנו. בכל מקרה ניתן יהיה לרכוש ארגזי אלומיניום סידרתיים חדשים בדגם הראשון שלנו במחירים מוזלים לפני כניסת הדגמים החדשים של 2005.

אריק
26-12-04, 09:24
בהצלחה,
היכן המרכז יהיה ממוקם?

ששון
31-12-04, 16:09
יש לי כיסא בודד של סנומה במצב טוב עם אתם מעוניינים?

unimog
05-01-05, 10:39
היי רכס
היכן ממקום מרכז החלפים והציוד ל4X4 שלכם
תן הסבר איך מגיעים ולמי לפנות
ביי
איש האונימוג

רכס חיים
05-01-05, 22:05
המרכז ממוקם באזור התעשיה של עמק חפר רח' צבי-הנחל פינת הראשונים. טלפון 0544354505. ניתן למסור בשלב זה כל מה שקשור לרכבי-שטח ולתחביב שלנו היות והמרכז עדיין פנוי לקליטה. אין עדיין הרבה מה לראות ואני מציע שתמתינו לרשימות הממוחשבות שתהיינה בשבוע הקרוב באתר. קפה תמיד יהיה -תודה על הענין.

רכס חיים
11-01-05, 04:05
אנו מתכננים לבצע שלושה סבבי איסוף ורישום של ציוד שטח בזמן הקרוב. אחד סבב צפוני שני דרומי ושלישי מרכזי לאזור השרון וירושליים. המטרה הינה להקל על המעונינים בהצגת הציוד שלהם בחנות המרכזית.כל מי שמעונין בפינוי עודפי המחסן שלו מוזמן לתאם טלפונית את המועד והחלקים העודפים. 0544354505. רכס. או להשאיר כאן בפורום את הפרטים שלו לצורך התקשרות.

רכס חיים
19-01-05, 21:24
באתר שלנו - תחת האייקון "מרכז ציוד" ,ניתן לראות את התקנון של מסירת ציוד יד-שניה.כמו כן ניתן לראות את התמונות וההצעות הראשונות של הציוד ואפילו לעשות הזמנה מקוונת. ברור שבינתיים נמצא שם רק חלק קטן של הציוד ,אך הרישום יימשך עוד שבועיים כך שבמחצית פברואר יהיו צילומים ורישומים גם של ציוד מהסבבים הראשונים של האיסוף.אם יש לכם שאלות, תוספות הבהרות או השגות על התקנון אתם מוזמנים להעיר אותם כאן בפורום ולהציע שיכלולים לטובת כולנו. העיקרון שאני מבסס עליו את המרכז הינו עיקרון השקיפות המלאה.כל הנושא חייב להיות מבוסס על אמינות מוחלטת דווקא בגלל שמדובר במוצרים לא חדשים. אני דורש זאת מאיתנו ואני דורש זאת מהמוכרים שמוסרים את החלקים. כרגיל - מי שידע להעביר לכאן את הקישור - מוזמן לעשות זאת.

karnaf
20-01-05, 17:08
http://www.rehasim.co.il/cases/cases.html

רכס חיים
20-01-05, 21:03
תחת האיקון 'מרכז ציוד' תוכלו לקרוא את התקנון של המרכז. נא התיחסותכם לתנאים המוצעים בו היות והכל ניתן לתיקון.כמו כן יש כבר את הצורה של הצגת המוצרים , וגם על נוחות ההצגה נא הביעו דיעה. כבר קיבלנו חות דעת אישית על המוצרים שציינה כי המוצרים ניראים ישנים וחלודים ומחירם גבוה. בתשובה אישית הסכמנו עם המעיר וציינו כי רוב המוצרים אמנם באים בשלב זה ממחסנים לאחר ששהו בהם זמן רב, ואת המחירים ניתן יהיה לשנות לאחר שהמוכרים יבינו טוב יותר את מחירי השוק. בכל מקרה אני מזכיר לכם כי ניתן להציע מחיר אחר מהמצוין באתר ובאם המוכר יסכים ניתן לסיים עיסקה.כמות המוצרים כיום עדיין מצומצמת עקב העומס על המתכנת שלנו אך תוך שבועיים הכמות תיגדל מאוד.

UNIX
20-01-05, 21:07
סתם דוגמה הכננת החשמלית להרמת משא עולה אפילו פחות כשהיא חדשה בל.כ .
הרעיון מעולה וגם דרך ההצגה של המוצרים עם המחירים וכו'.
אני מקווה מאוד שעוד אנשים יביאו ציוד ושתגדלו כי זה רק תורם לנו אבל
תוכל להסביר קצת על איך זה עובד? כמה אחוזים אתה\ אתם לוקחים , מה יקרה אם
הציוד יעלם? קראתי את התקנון אבל לא הבנתי את כולו .

unimog
24-01-05, 05:46
היי רכס
אני אקבע איתך השבוע להוריד את הסחורה אצלך כולל מצנני השמן ,ווי הגרירה , וציוד החילוץ
נדבר !!
ביי
איש האונימוג

yoav
24-01-05, 09:18
יש כתובת לאתר הזה?... :oops:

זאביק
24-01-05, 09:56
http://www.rehasim.co.il/cases/2hand/2hand.html

רכס חיים
25-01-05, 01:56
זאביק תודה על ההשתלה. כנראה שאני כבר לא אלמד איך עושים את הקישורים. לאור הערות מעשיות לגבי המחירים - אני מזכיר לכולם שאם המוצר נראה לכם אבל המחיר גבוה עליכם להציע מחיר אחר והמוכר יחליט באם נראה לו תוך 3 דקות. רכס.

-->