PDA

צפייה בגרסה מלאה : לפני קניית טנדר גדול כמה שאלות.

מידן.פ
03-08-11, 16:42
שלום אבא שלי לפני קניית טנדר גדול ואנו מתלבטים בין שני דגמים האחד הוא סילברדו והשי הוא הפורד F350 השנתונים שעל הכוונת הם 2007/2008 ,
עכשיו שני שאלות
1. מי מבין הטנדרים יותר טוב,חסכוני בעלויות(דלק,חלקי חילוף ,טיפולים),ומוצלח
2.ומה השינויים בשנתונים בדגמים האלו ?

תודה מראש לכל העונים

e-sheta
03-08-11, 22:56
אני יכול להמליץ רק על סילוראדו שהמנוע בו הוא תוצרת שברולט ולא תוצרת איסוזו 6.5 טורבו ולא 6.6 טורבו השייך לאיסוזו נדמה לי שב2007 בוצע שינוי דלק חלפים וטיפולים הכול תלוי בנהג שנוסע ברכב לפני שקניתם את הרכב אפשר למצוא רכב שמור ומטופל שעשה 400000 אלף ואפשר למצוא רכב שעשה 40000 אלף אך מוזנח ולא מטופל
בעייה שקיימת בסילוראדו בעיקר בסרן האחורי שחיקה מוגברת לצמיגים האחוריים כאשר הרכב נוסע ריק ללא מטען קבוע בסרן סינגל .

tzagi
04-08-11, 00:43
בעייה שקיימת בסילוראדו בעיקר בסרן האחורי שחיקה מוגברת לצמיגים האחוריים כאשר הרכב נוסע ריק ללא מטען קבוע בסרן סינגל .

הסבר, נמק ותביא דוגמאות
זה "ה" בעיה "הכי" לא הגיונית ששמעתי אי פעם.
ואם אתה מדבר על לחץ אויר(בצמיגים), זה מכוסה בספר הרכב.

e-sheta
04-08-11, 08:06
בישראל הרבה קונים טנדר שכזה בגלל החזר הוצאות מלא וכלל לא משתמשים בו כרכב עבודה לפחות עד לפני 2010 כך היה לדעתי לפני שהגיע לארץ הדגם הקצר
(2500)כאשר היה נימכר בארץ רק הדגם הדאבל קבינה הסינגל הרכב נוסע ללא מטען כלל היו אנשים שהחליפו במשך שנתיים צמיגים בעקבות שחיקה מוגברת לפחות ב5 רכבים שאני מכיר זה קרה וכל אותם אנשים השתמשו ברכב כרכב פרטי ואף פעם לא העמיסו על הארגז כלום ותמיד זה קרהלרכבים באזור 30-40 אלף קילומטר .
הסבר מדוייק למה זה קרה אצלהם הם לא קיבלו מהחברה במסגרת האחריות ונאלצו לרכוש צמיגים חדשים .
ייתכן שלארץ מגיעים ונימכרים רכבים אם צמיגים באיכות חומר ירודה אוליי זו גם אופצייה .

tzagi
04-08-11, 08:18
בישראל הרבה קונים טנדר שכזה בגלל החזר הוצאות מלא וכלל לא משתמשים בו כרכב עבודה לפחות עד לפני 2010 כך היה לדעתי לפני שהגיע לארץ הדגם הקצר
(2500)כאשר היה נימכר בארץ רק הדגם הדאבל קבינה הסינגל הרכב נוסע ללא מטען כלל היו אנשים שהחליפו במשך שנתיים צמיגים בעקבות שחיקה מוגברת לפחות ב5 רכבים שאני מכיר זה קרה וכל אותם אנשים השתמשו ברכב כרכב פרטי ואף פעם לא העמיסו על הארגז כלום ותמיד זה קרהלרכבים באזור 30-40 אלף קילומטר .
הסבר מדוייק למה זה קרה אצלהם הם לא קיבלו מהחברה במסגרת האחריות ונאלצו לרכוש צמיגים חדשים .
ייתכן שלארץ מגיעים ונימכרים רכבים אם צמיגים באיכות חומר ירודה אוליי זו גם אופצייה .

כנאמר הארץ יזרעל,
אי ידיעת החוק אינה תרוץ,
בספר שבא עם העגלה כתוב בפרוש שאם בעל הרכב לא נושא משא עלין להוריד את לחץ האויר בצמיגים מ80 PSI ל50-60 או משהו בסגנון
כול רדנק אהבל (קורא אנגלית כמובן) יודע את זה, אני מנחש שזה מקור הבעיה. (רדנקים אהבלים שלא קוראים אנגלית)

itaysa
04-08-11, 14:45
הייתי בדילמה דומה לפני כמה שנים, שתי נקודות לשיקולך:

- הפורד מוכר להסכם בלו להחזר הוצאות דלק, השברולט לא (עניין של משקל) משהו כמו 1.7 ש"ח לליטר.
- אני לא יודע לספר על טיב השרות במוסכי פורד, אבל מהקצת ניסיון שיש לי עם umi אני בטוח לא חוזר לשם, לא משנה עם איזה רכב.

yoni 110
04-08-11, 18:47
- הפורד מוכר להסכם בלו להחזר הוצאות דלק, השברולט לא (עניין של משקל) משהו כמו 1.7 ש"ח לליטר.
.

כל רכב מעל 3500 ק"ג מוכר בהוצאות מלא כולל החזר על הבלו

asafk
05-08-11, 10:18
מעל 4500 יש החזר בלו, לא מעל 3500. מעל 3500 מוכר במעמ מהשקל הראשון, ושווי שימוש 0, אבל החזר בלו זה בתנאים מאוד מיוחדים.
לדעתי שני הכלים (הסופרדיוטי והסילברדו) - שניהם מעל 4500 ואמורים להיות זכאים להחזר על הבלו. מי שאני מכיר שמחזיק סילברדואים - מקבלים החזר על הבלו, אבל יכול להיות שבאמת יש הבדל בשנתונים.

אסף.

מידן.פ
05-08-11, 17:02
מוזר מה שאתה אומר כאן כי בקטלוג שלהם בהשקת הHD (המקוצר ) היה רשום שמקבלים החזר שימוש , בלו ומע''מ למרות שעוד לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין כל אלו .

Orang
05-08-11, 19:15
שלום אבא שלי לפני קניית טנדר גדול ואנו מתלבטים בין שני דגמים האחד הוא סילברדו והשי הוא הפורד F350 השנתונים שעל הכוונת הם 2007/2008 ,
עכשיו שני שאלות
1. מי מבין הטנדרים יותר טוב,חסכוני בעלויות(דלק,חלקי חילוף ,טיפולים),ומוצלח
2.ומה השינויים בשנתונים בדגמים האלו ?

תודה מראש לכל העונים
ידידי היקר
F350 שנת 2007 מצוייד במנוע 6.0 ליטר, רועש יחסית ומרגיש יותר משאית.
F350 שנת 2008 מצוייד במנוע 6.4 ליטר, מעט חזק יותר, ושקט ברמות על, התחושה בנהיגה יותר נעימה ופרייבטית ביחס לדגם 2007.
אתה גם יכול לחפש שרשורים ישנים יותר
בהצלחה, אורן

e-sheta
05-08-11, 22:43
שקלתם לבדוק את הדוד'ג ניראה רכב מוצלח גם לדעתי .

asafk
05-08-11, 22:43
מוזר מה שאתה אומר כאן כי בקטלוג שלהם בהשקת הHD (המקוצר ) היה רשום שמקבלים החזר שימוש , בלו ומע''מ למרות שעוד לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין כל אלו .

למה מוזר? המשקל הכולל יותר מ4500 ק"ג, אז מקבלים את כל ההחזרים.

אסף.

מידן.פ
06-08-11, 21:27
הדוג' נשלל עקב בעיות תקציב הוא נראה מאוד מוצלח , מיום ליום אני רואה יותר ויותר על הכבישים

MR BIG
06-08-11, 23:59
וואו...יוני ואיתי....- כמה מידע שגוי שפכתם פה.....

הבהרות חותכות:

1)שווי שימוש 0 + החזר מע"מ - מעל 3500 ק"ג.
2) החזר בלו לכל רכב מעל 4500 ק"ג. הההחזר הוא 1.39 ש"ח לליטר וגם זה מותנה במיכסה חודשית עפ"י מדרגות משקל.(למשל, משאית קלה עד 10 טון תהיה זכאית לפחות ליטרים במיכסת זיכוי הבלו מאשר פול טריילר ששוקל 62 טון.)
3) שלושת האמריקאים המתחרים המשווקים בארצנו עומדים בתנאי אלו בקטגוריה שבין 4500 - 10000 ק"ג.

מידן, אני ממליץ לך לגשת למרכז UMI בראש"לצ . על הגג שלהם יש להם 100-150 חתיכות של סילברדואים שהם לקחו בטרייד אין ולא מצליחים להיפטר מהם . רכבים מהשנים 2007- 2009. לך תעשה סיבוב...אני מאמין שתצליח להוציא שם עסקה לא רעה.

אגב, לדעתי כשקונים רכב כזה צריך להסתכל עליו כמו מכונה לפס הייצור במפעל. כמה תשקיע במכונה, מה היא תייצר...ואיך יעלה לך הכי זול.
כל השאר בטל בשישים. זו דעתי...

מידן.פ
07-08-11, 02:12
תודה רבה על ההארות בנושא- תשמע אנחנו כבר 7 שנים עם טנדר טויוטה היילקס משנתון98 שעשה את העבודה אבל עם הזמן העסק מתפח ומשקלי הגרירה והעמסה גדלים ואין שום צל של ספק שהעסק צריך חיה אמריקאית , אם כבר אנחנו מדברים על העמסה וגרירה למה אני צריך להכין את עצמי במידה ואני רוצה להכין לרכב מרכב אחורי שיחליף את המקורי במרכב שטוח?(טפסים ואישורים), האם זה שינוי מבנה או מה?

e-sheta
08-08-11, 22:16
כל מרכב שתרצה אתה יכול לשנות מצריך שינוי מבנה וכל הריצות והטפסים מול משרד התחבורה ומכוני הרישוי מדובר במשאית לכל דבר

מאור ש
09-08-11, 07:29
בתור אחד שנוסע על F350 כבר 5 שנים אני יכול להגיד לך שזה שבמשך כל התקופה 100K לא היו לי בעיות מיוחדות,
אמנם הרכב מרעיש כמו טרקטור ורמת האיבזור שלו היא צבאית אבל זהוא אחלה רכב.
אני עומד להחליף אותו בסוף השנה וכנראה שאחליף לסילוורדו קצר ביגלל רמת האיוזור והשקט של המנוע.
צריכת הדלק שלו עומדת על 5-5.5 לק"מ גם מחוץ לעיר ועם החזר בלו זה עוד 20%
בקיצור אני מבסוט מהרכב
המלצה שלי בהתחשב בשנתון שאתה מחפש לך על הפורד 2008 זהוא מנוע שונה ושקט,
הסילוורדו יותר מאווזר אבל ארוך יותר וזה מקשה מאוד על ההתנהלות בעיר.
מקווה שעזרתי

asafk
09-08-11, 21:13
מאור, בהשוואה בין סילבראדו לסופרדיוטי החדש - אין הבדלים משמעותיים באיבזור, וגם לא ברעש באופן כללי. הסילברדו שקט מאוד בשיוט במהירות חוקית, זה כן, אבל בשאר הזמן הוא לא הרבה יותר שקט, רק קצת. זה לא בגלל שהסילברדו רועש, אלא בגלל שהפורד החדש באמת מבודד היטב. האיבזור ברמת האיבזור הגבוהה באמת מפנק, אבל תחשוב אם זה שווה את ההפרש במחיר ואם זה שווה לך לעבור מפורד לשברולט, אחרי שאתה כבר רגיל לפורד. מצד שני הסילברדו 2500 קצר יותר מהפורד במשהו כמו 15 סנטימטר בגרסת הדבל קבינה. זה מעט יחסית ל6 מטר אורך כללי, אבל זו נקודה לזכותו.

אסף.

מאור ש
13-08-11, 11:52
מאור, בהשוואה בין סילבראדו לסופרדיוטי החדש - אין הבדלים משמעותיים באיבזור, וגם לא ברעש באופן כללי. הסילברדו שקט מאוד בשיוט במהירות חוקית, זה כן, אבל בשאר הזמן הוא לא הרבה יותר שקט, רק קצת. זה לא בגלל שהסילברדו רועש, אלא בגלל שהפורד החדש באמת מבודד היטב. האיבזור ברמת האיבזור הגבוהה באמת מפנק, אבל תחשוב אם זה שווה את ההפרש במחיר ואם זה שווה לך לעבור מפורד לשברולט, אחרי שאתה כבר רגיל לפורד. מצד שני הסילברדו 2500 קצר יותר מהפורד במשהו כמו 15 סנטימטר בגרסת הדבל קבינה. זה מעט יחסית ל6 מטר אורך כללי, אבל זו נקודה לזכותו.

אסף.

ועוד נקודה היא מרווח הטיפולים
לפורד כל 12000
סילוורדו כל 15000
לא בדקתי את עלות הטיפולים לאורך זמן.

Orang
13-08-11, 20:38
ועוד נקודה היא מרווח הטיפולים
לפורד כל 12000
סילוורדו כל 15000
לא בדקתי את עלות הטיפולים לאורך זמן.
מאור ידידי היקר
מרווח הטיפולים בפורד F350 החדש עומד על 15000 ק"מ
אם פניך גם לשטח (ואני מניח שאכן כך) שום סילוורדו משופר לא יתן לך את מה שתקבל בפורד במצבו הסטנדרטי.
השקט בקבינה זה עולם אחר בכלל, ובפרט אם אתה רגיל לדגמים שלפני 2008 , 7.3 ו-6.0 ליטר.
תצרוכת הסולר בשניהם תעמוד בממוצע סביב ה-5 ק"מ לליטר.
סביר להניח כי הסילוורדו יהיה מעט יותר נוח.
ואם כבר יש לך "מערכת יחסים" של 5 שנים עם המוסך זהו יתרון נוסף שאינו מבוטל כלל וכלל.
45000 ק"מ עם שני כלים חדשים 6.7 ליטר שנת 2011 שעובדים רוב הזמן בשטחים חקלאיים בוציים במיוחד עם "0" תקלות.
לא הייתי מתנגד לצמיגים גדולים יותר "35 לדוגמא עם עוד הגבהה של "4-6 וביחד עם הנעילה האחורית המקורית אני מניח שיהיה כיף עוד יותר לטייל בנגב.
בהצלחה...

-->