PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצלמות המהירות החדשות הותקנו - שרשור מאוחד

MR BIG
07-08-11, 00:10
טוב...אז באיחור של שנה ובתרגיל פוליטי מוצלח, בסוף התחילו להתקין את המצלמות החדשות בדרכים שייגבו מכולנו מס דרכים על "מהירות מופרזת" שגורמת לפחות מ-1% מכלל התאונות בשנה....
על מנת שרובנו נישאר עם הרשיון ביד והכסף בכיס , בואו נעדכן כאן על מיקומים של המצלמות. שכל אחד ידע להיזהר.
אני ראשון....

1) צומת מגידו לכיוון אום אל פאחם , מייד אחרי תחנת הדלק "דלק" של צומת מגידו. המצלמה עומדת מימין . זהירות!
2) בהמשך כביש ואדי ערה לנוסעים מאום אל פאחם לכיוון מחלף עירון ,מייד אחרי תחנת הדלק פז של כפר קרע.

קדימה... תנו מיקומים ועדכונים.

אייל
07-08-11, 00:13
כביש 4 בין צומת בינימינה לאור עקיבא לכיוון דרום. אותו הכביש צפונה בין צומת פלי"ם (פרדס חנה) לצומת אור עקיבא.

דרור ברלי
07-08-11, 00:17
כביש 4 לכיוון צפון, בין מחלף אם המושבות למחלף מורשה. מצלמה בצד ימין.

mik_l86
07-08-11, 01:54
כביש 4 ביציאה ובכניסה (הדרומית) לחדרה המצלמות ממוקמות בחלק שבו הכביש בין עירוני. (לפני ואחרי צומת המשטרה).
לדעתי צריך לקחת יוזמה יותר רצינית ולעדכן עם נ.צ במעלות, ככה שיהיה אפשר בסוף לארגן רשימה מסודרת ולהכניס לGPS

בכל מקרה פעם הבאה אבדוק לפחות כמה מטר מהכניסה/יציאה ואעדכן, אם המיקומים יהיו מדוייקים כמו 300 מטר צפונה מצומת X אני מתנדב להעלות הכל על מפה אחת ולהעלות את זה לפה בצורה מסודרת.

shlomic
07-08-11, 18:08
כביש 4 לכיוון צפון, בין מחלף אם המושבות למחלף מורשה. מצלמה בצד ימין.

איך בדיוק מזהים את המצלמות החדשות?
אני מכיר את המצלמה הנ"ל והיא נמצאת שם כבר הרבה זמן. (או שמא מדובר במצלמה חדשה שלא שמתי לב אליה)

IlanHadar
07-08-11, 19:59
המצלמה בכביש 4 הרבה זמן שם.

הדרך היעילה ביותר שאני מכיר להימנע מדוחות זה Waze, מהר מאוד כל המצלמות יהיו שם, רק תדווחו גם שאתם רואים ניידות וכולנו נהיה בסדר. אני עושה 150 ק"מ כל יום וטפו, טפו כבר שנים הכל בסדר. לא זז מטר בכביש בין עירוני בלי זה, מנע דוחות עשרות פעמים.

עוד דרך לגרום לתאונות מכמות הבלימות שיתרחשו לפני המצלמות, בחו"ל כבר הבינו מזמן שזה ממש לא יעיל ומסירים אותן.

דרור ברלי
07-08-11, 20:50
המצלמה בכביש 4 ליד מחלף אם המושבות הותקנה כבר מזמן כחלק מהפיילוט לבדיקת כדאיות פרויקט א3. כמות הדו"חות הדמיונית שהיא הפיקה מדי יום שכנעה את רשעויות החוק להמשיך עם הפרויקט המרושע והאווילי הזה.

אילן, אני חושב שאתה קצת טועה - בחו"ל המצלמות תופסות תאוצה לא קטנה. מדינו תאירופה הבינ ואת פוטנציאל ההכנסות הטמון באכיפת מהירות, והיום כל אירופה כבר מרושתת. שוויץ למשל היא היום סוג של גהינום עבור הנהגים. אנגליה גם, ואפילו גרמניה, זו שפעם לנהוג בה היה סוג של חלום מתוק. מספר קטעי האוטובאן נטולי הגבלת מהירות צומצם, ואינספור מצלמות פרוסות בקטעי כביש עירוניים ובינעירוניים רגילים.

שלא תטעו - מצלמות מהירות לא מיועדות למנוע תאונות אלא להכניס כסף. אמצעי לגביית מס דרכים. זה מתאים בול למדיניות של מדינת ישראל ומשטרת ישראל שלא מנסות ולא מעוניינות כלל למנוע תאונות. רק למלא את הקופה.
יבורכו הידיים שישרפו/יפוצצו/ישמידו את המצלמות האלה.

mik_l86
08-08-11, 00:00
איך בדיוק מזהים את המצלמות החדשות?
אני מכיר את המצלמה הנ"ל והיא נמצאת שם כבר הרבה זמן. (או שמא מדובר במצלמה חדשה שלא שמתי לב אליה)

הן יותר גבוהות מהרגילות ו"רזות יותר" עומדות על עמוד יותר "דק" חוץ מזה, החורים שממנה החדשות מצלמות הם בצורת מלבנים כלומר שני מלבנים בקופסא, בישנות זה עגול.
כאשר עוברים את המצלמה החדשה, אחרי סביב ה 30-50 מטר אם תסתכל טוב על הכביש תראה פסים דקים לרוחב האספלט בצבע קצת אחר, שם מונחים פסי הדריכה.

MR BIG
08-08-11, 18:30
נו, מה?
זהו?
מישהו מכיר מצלמה על כבישי הדרום?

balmog
09-08-11, 10:24
מישהו מכיר מיקומי מצלמות בכביש 6 ???

shay_love_off_road
09-08-11, 16:28
במדינה הזאת לא תוכל לפוצץ מצלמות ראיתי כבר מצלמות שהתקינו בסביבבתם מצלמות אבטחה,

אני אומר דבר כזה, זוכרים את המלחמה של הרוסים עם הצ'צ'נים ב2009,
הצ'צ'נים הפסידו, צריך להביא כמה חיילים צ'צ'נים מתוסכלים להתפרק על המצלמות האלו ועל מי שמתקין אותן,
הם בטח יקחו גרושים :P

עכשיו בנימה יותר רצינית, כתושב פרברי חדרה אני יכול לומר לך שהמצלמה שנמצאת בכביש 4 לכיוון דרום היא כבר עתיקה
ונמצאת שם כבר למעלה משנה + שמעתי שגלאי הרדא"ר לא מסוגלים לעלות על המצלמות החדשות,

באיזור מעלה העקרבים ידוע למישהו על מצלמות? או כביש ערד-באר שבע?

mik_l86
10-08-11, 00:48
עכשיו בנימה יותר רצינית, כתושב פרברי חדרה אני יכול לומר לך שהמצלמה שנמצאת בכביש 4 לכיוון דרום היא כבר עתיקה
ונמצאת שם כבר למעלה משנה + שמעתי שגלאי הרדא"ר לא מסוגלים לעלות על המצלמות החדשות,

לא נכון, המצלמות הקיימות לכיוון דרום מחדרה הן החדשה שאמרתי, אחרי היציאה של סמי בכיכר/רח' ביאליק, הישנות ממוקמות אחת בין צומת אלונית לרופין, ואחת מיד אחרי רופין לכיוון בית ליד (זה לכיוון דרום ממול הדרומיות יש לכיוון צפון)

המצלמות החדשות אכן לא ניתנות לגילויי ע"י גלאי רדאר כי הן עובדות על שני תיילים אשר ממוקמים מתחת לאספלט וקולטים למעשה את הזמן שלקח לגלגל לעבור בין התייל הראשון לשני, (זה גם מה שרואים 30 מטר אחרי המצלמה, הפסים באספלט שנוצרו לאחר ההתקנה) האפשרות היחידה היא לזכור את המיקום או לעדכן בGPS מה שאני מציע לעשות כאן, רק צריך מיקומים מדויקים.

e-sheta
11-08-11, 07:18
מיקום נוסף באזור כפר סבא הרמזור הראשון המיזרחי בצומת נווה ימין הותקנה מצלמה בצד ימין של הכביש מכיוון מזרח למערב על הכביש המחבר לוויצמן ,
מצלמה נוספת כביש 40 בין צומת רחוב עתיר ידע למחלף אלישמע מכיוון כפר סבא לכיוון מחלף אלישמע.

e-sheta
11-08-11, 07:23
מישהו מכיר מיקומי מצלמות בכביש 6 ???

בכל גשר שבו מותקן מכשיר החיוב הכספי לגביית תשלום בכביש מותקנות בכל צד של העמוד 2 מצלמות מהירות בגובה של כמטר בעלות 2 פתחים מלבניים אחד פלאש ואחד מצלמה, המצלמות מופעלות באחריות משטרת ישראל כבר מספר שנים

talw
11-08-11, 10:39
בכל גשר שבו מותקן מכשיר החיוב הכספי לגביית תשלום בכביש מותקנות בכל צד של העמוד 2 מצלמות מהירות בגובה של כמטר בעלות 2 פתחים מלבניים אחד פלאש ואחד מצלמה, המצלמות מופעלות באחריות משטרת ישראל כבר מספר שנים

אני חושב שאתה טועה.
אם זה באמת כך ,אז אני מכיר מישהו שמכיר מישהו ,שצריך להישפט ל 7 מאסרי עולם ,לרצות אותם בכלא שאטה,בחברת אירגון החזית העממית של ג'ורג' חבש לשיחרור פלסטין.:p

e-sheta
11-08-11, 13:32
ייתכן ואני טועה אך המצלמות עובדות ועושות עבודה מידיעה מאנשים שקיבלו דוחות , יתכן ולמי שאתה מכיר יתמזל מזלו והם לא עבדו ...

Juv
11-08-11, 14:18
כמעט חמש שנים שאני נוהג מרעננה לירושלים וחזרה כל יום דרך כביש 6, אולי פעם או פעמיים קצת חרגתי מהמהירות המותרת - מעולם לא קיבלתי דו"ח מהירות.
לעתים נדירות, ניידות עומדות במפרצים שמימין לגשרים העיליים ואז כדאי להיזהר.
מה שכן נכון - בלחיצת מקש המערכת של כביש 6 מסוגלת להתחיל לחשב מהירויות נסיעה ממוצעות ולהפיק דוחו"ת עפ"י מדידה זו. זה לא מתבצע רק בגלל הכוח הפוליטי של "דרך ארץ" שלא מוכנה לרתום את מערכת החיוב שלה למען משטרת ישראל (או בעצם - משרד האוצר).

שי קרנצלר
11-08-11, 15:10
למיטב הבנתי,
אין מצלמות קבועות בכביש ,רק לעיתים ניידות במפרצים

חרגול1
13-08-11, 11:29
מצלמת רמזור בצומת בית ליד לכיוון דרום.
מצלמת רמזור בכניסה הצפונית של חדרה כשמגיעים מכיוון גן שמואל.
מצלמות מהירות על הכביש של כרמיאל, אין לי מיקומים מדויקים.
תמיד צריך לזכור, ברגע שרואים את המצלמה הראשונה יש להאט את הנסיעה ולהמשיך במהירות המותרת, כי הן מסונכרנות בינהן...
כתבה טובה מפולגז:
"מצלמות המהירות החדשות- -כל מה שרציתם לדעת"
http://www.fullgaz.co.il/xpages/article.php?i=48061

כל הכתבות בנושא מאתר פולגז:
http://www.fullgaz.co.il/xpages/articles_byword.php?i=910

mik_l86
13-08-11, 14:17
אני חושב שאין צורך לעדכן על מיקומי מצלמות רמזור, לא מאמין שיש מישהו כאן בפורם שיעבור באדום בכוונה ואם יש מצלמה אז לא יעשה את זה.
ואם יש אז שיוכל אותה, באמת, מכל הלב, שישללו לו תרישיון גם.

M-ASHER
13-08-11, 21:09
הורידו מצלמות מהירות במספר איזורים באנגליה ובאוסטרליה למשל-בגלל שהוכח שלמצלמות אין שום ערך בטיחותי בהפחתת התאונות והן שימשו גם שם רק לגביית מס נוסף מנהגים

e-sheta
18-08-11, 17:22
מצלמת מהירות נוספת צומת בית דגון מכיון אזור לרמלה ממערב למזרח

חרגול1
30-08-11, 23:02
כביש החוף לכיוון דרום כמה מאות מטרים אחרי חדרה. אני לי נ"צ, אין לי GPS.
MIK, ממה שהבנתי למצלמות רמזור יש גם יכולת לצילום מהירות. לא יודע אם הפעילו אותן ככה.

אמיר ב.א
30-08-11, 23:13
מצלמה נוספת :
כביש 70 לכיוון צפון,
אחרי היציאה הצפונית מכביש שש , מותקנת על עמוד חשמל או ליד עמוד חשמל,
די חדש העסק שם לזיכרוני ...

baga
31-08-11, 19:00
צומת מאיר שפיה /זכרון צפון מזרח, ואדי מילק .

יורם-דרומי
31-08-11, 21:35
צומת בית קמה לכיוון דרום - מצלמת רמזור אדום
צומת תל שבע לכיוון עוקף באר שבע - מצלמת רמזור אדום

אני אצלם ויעלה תמונות

יורם-דרומי
31-08-11, 21:38
למנהלי האתר - בכוונתכם לנעוץ את השירשור? - -שווה לבחון,,,

disckobi
31-08-11, 22:18
למנהלי האתר - בכוונתכם לנעוץ את השירשור? - -שווה לבחון,,,

יורם, אני אלשין עליך למשטרה שאתה "מכשיל שוטרים בתפקיד" :) :) :)

talw
31-08-11, 22:19
כשהכביש מהיר וריק, אני נהנה לתת בגז.

יורם,כשהצומת פנויה אתה נהנה לעבור באדום ?

אתה חושב שאפשר להשוות בין שתי סוגי המצלמות האלה ?

אני כמעט בטוח שלא התכוונת

Nirho
31-08-11, 22:56
המצלמה בגהה, שצפונית לאם המושבות לפני מורשה, שברלי דיבר עליה, תיפקדה היום כמו פליקר בדיסקוטק.
כמות הפלאשים שהיו היתה די מדהימה, בעיקר בהתחשב בזה שכל התנועה זרמה בלא יותר מ105 קמ"ש.
או שהם דפקו שם היום מאוד דוחות, או שמשהו נדפק בה... איכשהו נראה לי שזו לא האפשרות השניה.

asafk
31-08-11, 23:06
ברכות לתושבי ואדי ערה על ריסוס עדשת המצלמות בספריי צבע אדום.
טוב שיש מישהו עם ביצים במרחב.
תחזקנה ידיכם (שלא ירעדו והריסוס יצא לא אחיד).

אסף.

עידו לוריה
01-09-11, 21:04
המצלמה בגהה, שצפונית לאם המושבות לפני מורשה, שברלי דיבר עליה, תיפקדה היום כמו פליקר בדיסקוטק.
כמות הפלאשים שהיו היתה די מדהימה, בעיקר בהתחשב בזה שכל התנועה זרמה בלא יותר מ105 קמ"ש.
או שהם דפקו שם היום מאוד דוחות, או שמשהו נדפק בה... איכשהו נראה לי שזו לא האפשרות השניה.

נו ועם זו האפשרות השניה מה לא ישלחו את הדוח :confused: לך תסביר שלא נסעת מעל המהירות המותרת .
עידו

דרור ברלי
01-09-11, 21:35

אסף.

בבקשה.
רציתם מחאה? זו מחאה.
יבורכו הידיים שמשמידות מצלמות.

Bernard
01-09-11, 21:59

אסף.

בבקשה.
רציתם מחאה? זו מחאה.
יבורכו הידיים שמשמידות מצלמות.

לשים קישור להורדת iGO למחשב נייד אתם לא מרשים אבל לעודד גרימת נזק לרכוש ממשלתי, זה בסדר.
שובבים אתם...

וברצינות.
מה החוכמה הגדולה להרוס מצלמות דווקא היכן שכן צריך אותן?
בלהט "המחאה" שכחתם איך נראה הכביש, כמה רמזורים ומעברי חצייה וילדים יש שם?

אני לא קדוש ולא צדיק ולא טומן את רגלי בצלחת אבל...
מצידי, שיכניסו לבית הסוהר כל מי שנוהג מהר ואו עובר באדום/וורוד בכביש הזה.
שיצלמו אותו ויפרסמו אותו ויכסו אותו בזפת ונוצות - אה, כן. ושיקחו לו את הרשיון.
שם וגם ליד ביה"ס של הילדים שלי וגם בעוד כמה כבישים, שהנתונים שלהם לא מאפשרים נהיגה מהירה.

mik_l86
02-09-11, 13:02
ומה לגבי כביש החוף? (כן גם שם התקינו באיזור מחלף אולגה) מיקום מדוייק בקרוב....
זה מבחינתי לא רכוש ממשלתי, זה גזל מהאזרחים. אם המטרה האמתית של זה הייתה להיאבק בתאונות הדרכים ולא היו בונים את זה מלכתחילה כמכונת גבייה מהאזרח, זה היה משהוא אחר.
עריכה: גם אם החוק ש25% מהכסף שהם היו גונבים מאיתנו היה הולך לתשתיות / כל דבר אחר שתורם לבטיחות על הכביש, הייתי אישית סותם את הפה, כמו שזה עכשיו.... עזוב, לא יהיה מספיק מקום לכתוב את הכל, תשלים בעצמך.

asafk
02-09-11, 13:26
ברנרד, אני מתנדב להציב בעצמי מצלמות מהירות במקומות שמסוכן לנסוע בהם מהר.
אבל כל המצלמות, כולל אלו שבואדי ערה, מוצבות במקומות שבהם קל לתת דו"חות, שטח פתוח, ראות טובה, כביש טוב - נוסעים מהר. זה ממש לא אותו דבר. כמי שנוסע בכביש הזה באופן די קבוע, אני יכול להצביע בדיוק על המקומות המסוכנים, אז לשים מצלמה בישורת האחרונה של הכביש, מקטע אחד לפני החיבור לכביש 6... בערך במקום היחיד בכביש הזה שהוא לא מסוכן - מה זה מונע בדיוק?

אסף.

יורם-דרומי
02-09-11, 16:19
47512475134751447515

הבטחתי תמונות
רצ"ב תמונות של המצלמה כולל ארון התקשורת
שימו לב לאנטנת הסלולאר בקצה קופסת המצלמה (מעל)

Bernard
02-09-11, 17:35
ברנרד, אני מתנדב להציב בעצמי מצלמות מהירות במקומות שמסוכן לנסוע בהם מהר.
אבל כל המצלמות, כולל אלו שבואדי ערה, מוצבות במקומות שבהם קל לתת דו"חות, שטח פתוח, ראות טובה, כביש טוב - נוסעים מהר. זה ממש לא אותו דבר. כמי שנוסע בכביש הזה באופן די קבוע, אני יכול להצביע בדיוק על המקומות המסוכנים, אז לשים מצלמה בישורת האחרונה של הכביש, מקטע אחד לפני החיבור לכביש 6... בערך במקום היחיד בכביש הזה שהוא לא מסוכן - מה זה מונע בדיוק?

אסף.

כנראה שהייתי סרקסטי מידי. זה קורה לי לעיתים...

אני אגיד לך בדיוק מה זה מונע.
זה מונע מהמתכננים את הצורך לחשוב ולחשב איפה צריך לשים מצלמה ואיפה כדאי לשים מצלמה!

הרי ברור לכוווולם שהמצלמות נועדו לסחוט כספים, אחרת באמת היו שמים אותן איפה שצריך...

יורם-דרומי
03-09-11, 22:59
יורם, אני אלשין עליך למשטרה שאתה "מכשיל שוטרים בתפקיד" :) :) :)

יא מלשן,,,,,:cool:
לאור הכתבה עם השוטר המצולם "שדחף" תלונה לנוהג שעצר בעצור ווצולם - הזמנתי מצלמה כנ"ל לרכב
בג'יפ יש כבר אחת

גיא
07-09-11, 17:33
כביש החוף בכיוון דרום מיד אחרי מחלף זיכרון ליד בריכות הדגים.
אותו כביש מיד לפני M הדרך

Gilad
11-09-11, 22:24
על כביש החוף לכיוון דרום נוספה מצלמה נוספת מיד אחרי ג׳יסר אזרקה.

גם לכיוון צפון צצו במהלך סוף השבוע או היום זוג מצלמות נוספות, הדבר המוזר הוא שהן מכוונות דרומה כלומר מצלמות את הרכב מהחזית

אבישי מ
12-09-11, 09:07
על כביש החוף לכיוון דרום נוספה מצלמה נוספת מיד אחרי ג׳יסר אזרקה.

גם לכיוון צפון צצו במהלך סוף השבוע או היום זוג מצלמות נוספות, הדבר המוזר הוא שהן מכוונות דרומה כלומר מצלמות את הרכב מהחזית

נכון בשביל שיהיה לנו יותר קשה להתחמק מהם...
תמיד שרואים מצלמה מאטים בערך חמישים מטר לפני ובמקרה הזה הם כבר זימברו אותנו...

גיא
12-09-11, 17:50
גם שמתי לב
שצצו מצלמות חדשות שם
וחלקן פונות לכיוון הרכב שמגיע.

מיד אחרי מחלף זיכרון בכיוון צפון עוד אין מצלמה אבל יש לעיתים קרובות ניידת. אם הם לא שם אז הרבה סיכוי שהם מתחברים באי התנועה של מחלף עתלית בכיוון צפונה.

Gilad
12-09-11, 21:03

זה היה נשמע הגיוני אם החיישנים על הכביש לא היו אחרי המצלמה...

חרגול1
13-09-11, 18:48

סביר להניח שלא הספיקו לסיים את ההתקנה ולכן היא ככה.
תמיד מצלמים את הרכב מאחור. אני לא זוכר מאיזו תקנה זו, תעשה ברור. (שים לב, שתמיד בטסט מקפידים יותר על הלוחית האחורית)
מה גם שפסי הדריכה על הכביש ממוקמים אחרי המצלמה.

למנהלים, או למי שירכז את השרשור הזה, כדיי שהוא יהיה יעיל ויהיה אפשר להפיק ממנו נתונים אמיתים, מומלץ להעלות את כל מקומי המצלמות בדף מרכז, שיהיה ניתן להדפיס אותו, ובנוסף למחוק את רוב או כל ההודעות מהשרשור הזה (כולל ההודעות שלי).

e-sheta
29-09-11, 15:02
באזור כביש 2 במתחם הכביש מול גא'סר יש 2 מצלמות ב25/9 כבר עבדו על המצלמה המותקנת בסמוך מאוד לגשר וניראה שהיא מופעלת לכיוון הנסיעה צפונה ,והמצלמה הדרומית מיד לאחר הבית האחרון בגא'סר במקביל לכביש גם עובדת .
בנוסף בכביש 2 בין אולגה ל M הדרך 2 מצלמות אחת לכיוון צפון והשנייה לכיוון דרום .כולן מצלמות חדשות שהופעלו בימים אלה ניתן לזהות בסמוך למצלמות את ארון התיקשורת בגובה פני המכוניות מהכביש.

טלסקופ
29-09-11, 15:36
כביש 2 לכיוון צפון - לפני הירידה לקיסריה יש סימנים על הכביש של הכנת תשתית למצלמה, אך אין מצלמה. עם זאת, באיזור עמוד גבוה (גובה של פנס תאורה כ-6-7 מטרים) ובראשו משהו עגול ומוזר.
האם מדובר בזן חדש של מצלמות ?

סוזי המשתוללת
29-09-11, 18:49
מצלמות שפונות לכיוון הרכב - פשוט עוד לא הסתיימה התקנתן
טרי מאתמול בערב כביש קריות נהריה אחת לפני צומת עין המפרץ שנייה מעט אחרי צומת לוחמי הגטאות שתיהן מצלמות את הנוסעים צפונה
בכיוון ההפוך בין רגה ללוחמי הגטאות קצת לפני מחנה שרגא

חלק ממצלמות מוקמו כך שעמוד חשמן מסתיר אותן ומגלים אותן ממש מאוחר ואז בלימת חירום כי יש רק 30 מטר להוריד הרבה קמש"ים ואתם יודעים מה התוצאה

yes1952
29-09-11, 19:09
שנה טובה לכולם
כביש 40 צומת צומת אלישמע יש מצלמת רמזור לשני הכיוונים-מצלמה זו מצלמת גם מהירות
בסוף השבוע האחרון עבדתי בצומת(כיוון תנועה עקב סלילת הכביש)ומ"י באו לנטרל את המצלמות
לשאלתי אמר לי הטכנושוטר שאילו מצלמות משולבות ויש כמה כאלה-הנ"ל סירב לספר היכן יש עוד
יוסי

disckobi
30-09-11, 11:26
קראתי באחד הפורומים (פרייבטים) שהתחילו לעדכן בWAZE, אז אם מישהו משתמש בתוכנה ועובר ליד המצלמות, שירביץ קליק וייצילנו מעונשו של רשע זה !!!

yes1952
04-10-11, 09:34
עידכוני מצלמות
כביש 5 לכל אורכו יש מצלמות שליטה של בקרת התנועה
מצלמות אילו "יודעות"גם לחשב מהירות הן של רכב בודד והן של נפח תנועה גדול
המזל שלנו כרגע_אין למשטרת התנועה נגיעה לנושא אכיפת המהירות-
בכל אופן דעו-הכבישים מתיחלים להיות מרושתים במצלמות מאוד משוכללות
הן לצרכי בקרה והן לצרכי עקיפה
יוסי

mik_l86
11-10-11, 18:14
הקנסות נדחו לפחות עד תחילת השנה הבאה, כך גם הזמן שלנו להתכין את עצמנו ולהעלות על המפה סימונים מדוייקים של הנבלות (צריך להתחיל להביא נ.צ מדוייקים, ולהכין קובץ שמתאים לGPS)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4134012,00.html

dudu
10-11-11, 16:45
הנה זה מתחיל.....

צעיר שרף מצלמת מהירות לא פעילה (http://www.mako.co.il/cars-cars-news/local/Article-913ff6e7ddc8331006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498)

mik_l86
10-11-11, 17:45
ציטוט מהכתבה עצמה:

"אגב, בבריטניה הוחלט לפני כשנה לאחר תרעומת ציבורית נרחבת, שלל מקרי הצתה וונדליזם ולאחר מחקר מקיף באשר לתרומתן של המצלמות בהפחתת תאונות דרכים להסיר את מרבית המצלמות מכבישי הממלכה המאוחדת. "

מעניין אם אצלנו יותר מג'נונים מהבריטים...

e-sheta
10-11-11, 18:15
בכביש אזור מכיוון צומת בית דגון לפני גשר מקווה ישראל כ 150 מטר מהגשר ניתן לאבחין בא המצלמה פעילה חדשה מצד ימין

Pageup
10-11-11, 18:38
היום ראיתי שיש אחת גם בצד השני. לכוון צומת חולון (מאזור) ומאזור לצומת חולון. שתיהן נמצאות אחרי הגשר (ביחס לכוון הנסיעה).
הקטע היפה הוא שלמרות שהכביש הוא ישר, נסלל לאחרונה ובעל 3 נתיבים בכל כוון, עדיין צריך מצלמות כדי לשמור על ה"בטיחות".
כמובן שהמצלמות כמעט ולא נראות מרחוק והן "חצי" מוסתרות. יש לשים לב שלפחות בקטע מאזור לצומת חולון מהירות הנסיעה מוגבלת ל 70 !!!

אלדר
10-11-11, 19:39
היום ראיתי שיש אחת גם בצד השני. לכוון צומת חולון (מאזור) ומאזור לצומת חולון. שתיהן נמצאות אחרי הגשר (ביחס לכוון הנסיעה).
הקטע היפה הוא שלמרות שהכביש הוא ישר, נסלל לאחרונה ובעל 3 נתיבים בכל כוון, עדיין צריך מצלמות כדי לשמור על ה"בטיחות".
כמובן שהמצלמות כמעט ולא נראות מרחוק והן "חצי" מוסתרות. יש לשים לב שלפחות בקטע מאזור לצומת חולון מהירות הנסיעה מוגבלת ל 70 !!!

+1
מותקנות שם גם מצלמות וידאו שמצלמות את הנתיב תחבורה ציבורי.

שי קרנצלר
10-11-11, 20:07
ערב טוב
צריך לרכז את מיקומי המצלמות לקובץ אחד יעיל.

atoo
12-11-11, 16:42
ערב טוב
צריך לרכז את מיקומי המצלמות לקובץ אחד יעיל.

כבר יש:
http://www.topspeed.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=32967&PN=1&TPN=9
ולמה לשנן אם אפשר...
http://www.youtube.com/watch?v=NUQWLPxszk0 (http://www.youtube.com/watch?v=NUQWLPxszk0)

סעו בחכמה וזהירות...
אבי ניצן.

אור .ס.
12-11-11, 17:54
היי, לגבי כביש מקווה ישראל
אכן הותקנה לפני כשבועיים מצלמה לכיון הנסיעה מזרח-מערב
ביום חמישי האחרון הותקנה מצלמה גם לכיון מערב-מזרח
כאמור, ב2 הצדדים המצלמה ממוקמת ממש סמוך לגשר הולכי הרגל.

לגבי המהירות, 70 קמ"ש ל2 הכיונים, נכון הכביש סלול "בריא" ומפתה, אבל ע"פ חוקי התחבורה במדינת ישראל, כאשר יש מקומות שנמצאים בהם אנשים באופן סדיר (בתי עסק בתי ספר בתי דירות וכולו וכולו...) המקום מוגדר "עירוני" ולכן המהירות המותרת היא 70 קמש כי ישנה גדר הפרדה מבטון בין כיוני הנסיעה.

סעו בזהירות :(

MR BIG
12-11-11, 22:47
עוד אחת חדשה ממש מתחת לאף שלי....
על כביש רמלה - בית דגן.
לנוסעים לכיוןן מערב , חצי ק"מ מערבית לצומת ניר צבי.
אייל.

TsA
26-12-11, 20:25
מה יהיה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4167135,00.html

עוד 185 מיליון שקל בקנסות לקופת המדינה... חבורת שודדים ברישיון!

disckobi
26-12-11, 20:58
כמו שכתבתי בעבר, לא משנה מתי ואם יופעלו, העיקר שכל אחד מאיתנו יעדכן את ה WAZE

יובל48
18-01-12, 21:24
http://www.speedcheetah.co.il/
זה מה שמצאתי לטובת המאותגרים...
http://cars.walla.co.il/?w=/4700/2501600

shay_love_off_road
20-01-12, 21:01
http://images.globes.co.il/Images/NewGlobes/Misc_2/2012/mekommatzlema[5.2012116T160707.jpg

תגיבו - אולי ישמעו אותנו כאן:
http://www.shituf.gov.il/discussion/610#comment-5234

אם לא יועיל - אז לא יזיק,

אמיר ב.א
26-01-12, 23:53
http://cars.walla.co.il/?w=/4705/2501600

קישור מומלץ בנושא - כולל מפות עם מיקומים מדוייקים ומעודכנים...

סופת המדבר
30-01-12, 20:58
מיום ראשון המצלמות מהירות יכנסו לפעולה
בתור אחד שחלק(גדול) מהעבודה שלי זה נסיעות(ולפעמים חורג מהמהירות המותרת) , עושה בסביבות 60,000 ק'מ בשנה
מה עושה מי שאין לו סמארטפון? קונה סמארטפון?
או קונה ג'י,פי,אס?
מה אפשרי לעשות בנידון?

talw
30-01-12, 21:51
עזוב אותך סמארקפון או ג'י.פי.עץ.
גרזן או כדור 9 מ"מ בול בעין הרבה יותר זול.
ישאר לך עודף לינוביץ.

ישי.פ
30-01-12, 21:56
תקנה סמוראי גם חסכוני יותר בדלק וגם לא עובר את ה-100 :)

asafk
31-01-12, 00:20
60 אלף ק"מ בסמוראי? עדיף מה שטל אמר...
:p
אסף.

Pageup
31-01-12, 00:29
כנראה מה שאתה צריך זה:
http://www.gpsdetector.com/scshop/page.php?xPage=c50.html
יש יבואן בארץ שגונב אותך בשביל לעברת את הדיבור. למיטב הבנתי ובירורים
שעשיתי, גם אם תקנה בארה"ב עדייו זה יעבוד בארץ, מכס לא תשלם על זה
ואז זה יוצא הרבה יותר זול לייבא בעצמך (פחות מקנס מהירות אחד).

Tourist
31-01-12, 01:07
סמארטפון עם WAZE

yes1952
31-01-12, 04:09
עוד שרשור להוצאת תיסכולים?
יאללה ברצינות במעלה זיקים אתם מגלים אחריות ורצינות ובכביש?
סעו כחוק ולא תיקנסו
הרי זה ברור שאחרי המצלמות יעמדו ניידות סמויות עם מצלמות מהירות על הגג וממלז"ים ביד
יוסי

omri_t
31-01-12, 07:25
עוד שרשור להוצאת תיסכולים?
יאללה ברצינות במעלה זיקים אתם מגלים אחריות ורצינות ובכביש?
סעו כחוק ולא תיקנסו
הרי זה ברור שאחרי המצלמות יעמדו ניידות סמויות עם מצלמות מהירות על הגג וממלז"ים ביד
יוסי

+1 ...

ניר ל
31-01-12, 11:37
הבעיה האמיתית היא בקטעי כביש בהם המהירות המותרת משתנה לאורך הכביש. דוגמה - כביש 44 , יש עליו 3 מצלמות לכוון מערב, בקטעים מסויימים מותר 90 ובקטעים מסויימים 70 בלבד. אחת המצלמות ממוקמת לצד הרמזור ושולחת לך דו"ח אם האצת מעבר למותר ע"מ להספיק לחצות את הצומת, אם לא תספיק - תצולם על מעבר באדום... אם תבלום בפתאומיות תגרום לתאונה... יש מצבים כאלה. צריך להחליף דיסקט ולהתרגל לנהוג בצד ימין ולאט, לשים לב לשינויי תמרור גם כשאין סיבה להאטה. אני מקווה שתוך שנה העסק קצת יאוזן .

אני לא נוסע מהר אף פעם ובמשך 22 שנות נהיגה לא הייתי מעורב בשום תאונת דרכים, אבל אין לי ספק שבמיקומים מכשילים (וזו בדיוק הכוונה במיקומי המצלמות) אני עלול לחטוף יופי.

שישרף שמואל אבואב (או איך שקוראים לפלצן הזה) יחד עם ישראל כץ והמצלמות שלו. נתראה בבחירות.

whisky
31-01-12, 11:59
תנו לי לאתגר אתכם בשאלה מוזרה, חשובה, מעניינת הרבה יותר:

אגף התנועה של משטלת ישראל ביצע ניסוי במצלמות החדשות והחליט תקשיבו טוב! והחליטו לכייל את המכמונות למהירות של 120 קמ"ש (לא שאני מתנגד) בגלל שבמהירות החוקית של הדרך הם הגיעו לכמות תצפיות גבוה מדי!?

מה זה אומר על מהירות הנסיעה הנכונה בדרך? האם לא הגיע הזמן לאחר שנים של פקודות התעבורה לעדכן את מהירות הנסיעה בכבישי ארצנו. ואין לי בעיה עם הורדה של מהירות ליד בתי ספר וגני ילדים, אין לי בעיה עם הגבלת מהירות התנועה בתוך הערים.

אבל מה עם להגביר את המהירות בכבישים בהם אין שום מכשול או הצדקה למהירות נסיעה שהתאימה לימים בהם עוד הבלמים היו כמו שהיו, שהווינקר היה עם מוט בצד הרכב ושהצמיגים היו עמידים פחות. שמהירות הרכב והבטיחות האקטיבית והפאסיבית שלו היו כמו בתכנון הדיפנדר שלי המקורי (עוד ב48).

אולי מישהו יבין שגם זאת בעיה, מהירויות כבישים שאינן מתאימות להווה?! אולי כביש עירוני רחב שאין בו הולכי רגל יכול להיות בעל מהירות תלת סיפרתית?

מישהו יודע את התשובות לכל השאלות האלו, או שהכל זה בשביל הכסת"ח, לא להיות זה שמתיר להעלות את המהירות המותרת, בשום מקום, בגלל שום דבר, משום סיבה הגיונית?

my 2 pesos

whisky

שמוליקו
31-01-12, 12:16
אגף התנועה של משטלת ישראל ביצע ניסוי במצלמות החדשות והחליט תקשיבו טוב! והחליטו לכייל את המכמונות למהירות של 120 קמ"ש (לא שאני מתנגד) בגלל שבמהירות החוקית של הדרך הם הגיעו לכמות תצפיות גבוה מדי!?

whisky
זה בדוק?

דרור ברלי
31-01-12, 12:22
הבעיה האמיתית היא בקטעי כביש בהם המהירות המותרת משתנה לאורך הכביש. דוגמה - כביש 44 , יש עליו 3 מצלמות לכוון מערב, בקטעים מסויימים מותר 90 ובקטעים מסויימים 70 בלבד. אחת המצלמות ממוקמת לצד הרמזור ושולחת לך דו"ח אם האצת מעבר למותר ע"מ להספיק לחצות את הצומת, אם לא תספיק - תצולם על מעבר באדום... אם תבלום בפתאומיות תגרום לתאונה... יש מצבים כאלה. צריך להחליף דיסקט ולהתרגל לנהוג בצד ימין ולאט, לשים לב לשינויי תמרור גם כשאין סיבה להאטה. אני מקווה שתוך שנה העסק קצת יאוזן .

אני לא נוסע מהר אף פעם ובמשך 22 שנות נהיגה לא הייתי מעורב בשום תאונת דרכים, אבל אין לי ספק שבמיקומים מכשילים (וזו בדיוק הכוונה במיקומי המצלמות) אני עלול לחטוף יופי.

שישרף שמואל אבואב (או איך שקוראים לפלצן הזה) יחד עם ישראל כץ והמצלמות שלו. נתראה בבחירות.

+1

כן, נתראה איתם בבחירות.

אבל לא יעזור לנו.

אז נצביע למישהו אחר, נעניש את כץ ואת המפלגה שלו. ומה נקבל?
מפלגה אחרת בשלטון. סמל אחר, צבעים אחרים, אבל במהות - אותו דבר בדיוק. שוב פעם הסכמים קואליציוניים יקרים, שוב חור ענק בתקציב.המדינה תשווע למזומנים. מי ישלם?
במשרדי התחבורה ובטחון הפנים יישבו אפסים חדשים, שיציעו מיד עוד רעיונות חדשים לגביית מיסי דרכים מהפרה החולבת הנצחית שלעולם לא בועטת בפרצוף של מי שמנסה לגעת לה בעטינים.

כבר כתב מי שכתב בשרשור אחר - זה לא רק הדלק, וזה לא רק הקוטג', ולא רק המצלמות, ולא רק החשמל ולא רק הדיור. זה הכל ביחד. וזה רק עניין של זמן עד שזה יתפוצץ בעוצמה מזעזעת וייגמר בהרבה דם.

whisky
31-01-12, 12:25
בדוק? לא!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4181378,00.html

א (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4181378,00.html)ני מתייחס למה שכתבו אחריי הפיסקה "לאן הולך הכסף?"

יריב

אורי ק.
31-01-12, 13:06
שמועה זדונית ששמעתי- נראית לי הזויה לחלוטין, אשמח אם מישהו יאשר או יבטל:
במסגרת התקנות החדשות ומצלמות המהירות, גם כיול מצלמות הרמזור משתנה, ומצלמות כל רכב שנכנס לצומת באור ירוק (!!!) מעל 80 קמ"ש?? יכול להיות דבר כזה? מה אומר החוק על כניסה לצומת באור ירוק??

whisky
31-01-12, 13:18
יאמר לזכות ישראל כץ שלמצלמות האלו אין שום קשר אליו, ואם הוא יקח על זה אחריות, הוא משקר!

מדובר על מכרז ישן, שבמשך שנים (לפחות 6) מנסים לקדם, אבל וזה מצטרף לשרשורים אחרים שמתייחסים לבירוקרטיה, בסוף מסיימים אותם, שר אחד מתחיל שר שני ממשיך, שר שלישי מעקב שר רביעי מתפאר שהוא מלך הפרויקט.

ככה זה.

סופת המדבר
31-01-12, 13:25
השאלה אם כל המצלמות מכויילות ל120?
או שרק אלו שאמורות לעבוד קשה

yes1952
31-01-12, 13:34
זו לא שמועה וזה ממש אבל ממש לא זדוני
המצלמות מכוונות ומוילות כך שרכב אשר חוסם את הצומת יקנס והלוואי ורישיונו יוקפא
זו עבירה לחסום צומת ואין שום סיבה לנהג או נהגת להידחף לצומת כאשר היא פקוקה עמוסה או כל מילה שהיא לעינין זה
ואם מפולת המצלמות ידבנו אותנו נהגי ישראל לנהוג עם תרבות לא אלימה -דיינו
חבל שאין מצלמות בחניות נכים--פעם ראשונה בחיי שהוצאתי את תו הנכה מהתיק היה לפני שבועיים
מאז 1969 שנפצעתי לראשונה קשה דרך 1995 שנפצעתי שוב ו 6 שנים למחלה הארורה והרבה ניתוחים וטיפולים -רציתי להחנות קרוב למקום מסויים מפני שבאמת באמת הרגל לא רצתה לתפקד מעבר ל 50 מטר הליכה-והמעיים התפוצצו לי-רכב חונה בחנית נכה ללא תו חניה-חסמתי אותו ושמתי את התו שלי בחלון
חזרתי אחרי חצי שעה והבן אדם חטף 1000 שקל חדשים קנס משוטר שהוזעק על ידו-לא לא קיבלתי דו"ח ניצלתי את הקשרים שלי ואת לשוני החלקלקה
פשוט רתחתי
אני לא צדיק תמים ואני נוהג היום כחוק ומקפיד על קלה כחמורה לא בגלל שאני איש טוב אלא מפני שיש לי הרשעה על תנאי על כל עבירת תנועה
וטוב שכך-למדתי לנהוג כאדם מהיישוב והנה לא הרג אותי ברק משמים ולא קרס עולמי-אז לוקח לי עוד רגע-לא קרה כלום
אני לא יושב בפינה כשיש עוול ציבורי או לא ציבורי-אני מגיב ומנסה לשנות-אך קודם כל בואו ונסתכל במראה דווקא אנחנו בעלי רכבים 4x4 שמוכנים לסכן את עצמם על מנת לעזור לחבר--שנצא באישון לילה אם הבר זקוק לעזרה-דווקא אנחנו לפחות בנושא תרבות נהיגה צריכים לשמש דוגמא-
באחת השבתות האחרונות עמד יוקון שחור בחושך בשולי הדרך אחרי מחלף חבצלת/ביתן אהרון לכיוון דרום-עצרתי והתברר שאין לא מצבר(אלטרנטור תקול)
הצמדתי לאחורי ריכבו אור צהוב מהבהב(על סוללות)וגררתי אותו לאט לאט על השול לתחנת הדלק בנתניה-ניידת של מתנ"א כן ה"מרושעים"האלה נסעה אחרינו עד שהבאתי אותו לתחנת הדלק-והשוטרים עוד ציינו שמנעתי אולי תאונה קטלנית,
סתם אני ג'יפולוגאי גאה -עוד אמרתי נהג המופתע ששאל מהיכן נחתתי עליו שאני חבר בפורום ג'יפולוג וכך נוהגים החברים בפורום -לסייע אחד לשני-
מוגש כחומר למחשבה
יוסי

BackDoorMan
31-01-12, 13:43
יש טענות בפורומים בחו"ל על קיום או אפשרות טכנית למשבש גאטסו, מדובר על משדר מיקרו-גל בתדר מתאים המשבש את קריאת המצלמה, אבל עד כמה שידוע לי
המצלמה מופעלת ע"י חיישנים הנמצאים מתחת לכביש ומודדים את המגנטיות, אז מה כבר המיקרוגל יכול לעשות ?
והאם מגנט חזק יכול לשבש את קריאת החיישנים שבכביש ?

boaz avrahami
31-01-12, 14:17
המשבש הכי טוב יהיה פח נפט או ספרי צבע.

אפשר לשקול לצאת לכבישים ולצבוע התראות על האספלט לפני כל מצלמה...
אולי המתנדבים למשטרע יעשו פעם אחת באמת משהו מועיל לציבור.

סופת המדבר
31-01-12, 18:52
מישהו יכול להגיד איזה מכשיר \תוכנה יהיה טוב להתריע לנו ליפני כל מצלמה?

ניר ל
03-02-12, 02:48
פורסמו מיקומי 12 המצלמות הפעילות , אחת מהן תישרף בוודאות ולא חכמה לנחש איפה השאלה היא רק תוך כמה שעות . מזלנו שאנחנו מעדיפים לטייל בדרום והנה מצאנו יתרון לשליטה הבדואית במרחב הזה...

GodsFather
03-02-12, 05:00
כמו שאמרתי בשרשור אחר - יש כאלה שהחוק לא מעניין אותם והם יכולים לעשות את עבודת ההשמדה בשבילנו ואפשר להגיע איתם ל"הסדר שילומים"... (כן, כל המשפט הזה נקרא נורא מאד אבל זה לא שהשרשור הזה הולך למחוזות טובים יותר).

יעקב נירלט
03-02-12, 07:41
סבבה לקטר בקבוצה. זה כמו קבוצת גמילה מאלכוהול. הקבוצה מעניקה תחושה של בטחון ודבקות במטרה.
בתכלס הסיכוי שנצליח להשפיע כקבוצה קטן מאוד. חוליות של בודדים עם תרסיס כלשהו ויכולת התמדה ישפיעו הרבה יותר.
במשרדי הממשלה יושבים אנשים קטנים וערלי לב. מאה ועשרים נבחרי העם דגי הרקק מובלים באף ע"י בריתות פוליטיות וקואליציות נפשעות.
מתמטיקאי מחונן אמר פעם לתלמידיו: " במתמטיקה, כמו בדמוקרטיה, האחד שואב את כוחו מכל האפסים שאחריו. "
גם חבר כנסת שנבחר לאחרונה והגיע למקומו נקי כפיים ורך לבב, מיד נחשף ע"י ותיקי הכנסת והשיטה למנעמי השלטון ולכוחו,
משנה את טעמו ומוותר על עקרונותיו.
"הדברים נראים אחרת" או "דברים שרואים מכאן לא רואים משם", הופכים למנטרה, והנבחר הופך לטורף נהנתן וחסר עמוד שדרה.
המצלמות הן עוד דרך של ממשלתנו הגדולה והבזויה לגבות מאיתנו מיסים נוספים. חלקנו, בתמימות/טיפשות אפילו מסכים עם המהלך,
כי היחצנים של ישראל כץ, (ההוא עם שלטי הפרסום הנלוזים בכבישי ארצנו) מוכרים לציבור התמים שקר שנקרא "המלחמה בתאונות הדרכים".
רק חוקה והפרדת הדת מהמדינה עשויים לחולל שינוי מהותי. אמנם איטי, אך לטווח ארוך.
יכול להיות שזו הדרך היחידה למנוע השתלטות של קבוצות מיעוט קיצוניות וקולניות על סדר היום הציבורי ועל עתידנו ועתיד ילדינו. :mad:

סופת המדבר
04-02-12, 21:37
איזה מכשיר GPS כדאי לקנות? משהו עממי לא בשמיים
ואם אפשר לעדכן את התוכנה של IGO כל פעם או שזה גם עולה כסף?
ואם נגיד אני רק מדליק את המכשיר שיראה לי את המיקום שלי על המסך בלי לכוון אותו ליעד מסויים
האם גם במצב כזה הוא יתריע לי על מצלמות?

ראיתי את הצ'יטה אבל הוא נראה לי יקר מידי
תודה

asafk
04-02-12, 22:37
תתחילו בלהתקין WAZE בסלולרי.
סה"כ פחות מ 30 מצלמות - אפשר להיזהר.

אסף.

sam1g
05-02-12, 14:11
http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-8,00.html

עידו לוריה
05-02-12, 15:57
מתמטיקאי מחונן אמר פעם לתלמידיו: " במתמטיקה, כמו בדמוקרטיה, האחד שואב את כוחו מכל האפסים שאחריו. "

ועל זה נאמר :
55628

עידו

סופת המדבר
05-02-12, 18:50
אם היה לי סמארטפון אז היה לי על מה להתקין WAZE (טלפון של העבודה אז לא תלוי בי אם להחליף)
זה גם היה השיקול שלי או לקנות GPS או במחיר כזה לקנות סמארטפון ואז להנות משני העולמית
למרות שבWAZE אני צריך להיות תלוי באנשים שמעדכנים את מיקום המצלמות

shay_love_off_road
05-02-12, 20:38
אני חושב שזה יביא תועלת:

http://motocar.ifeel.co.il/article/14256.aspx?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=hege_02_05

שימו לב שליד רהט וטייבה אין כלל מצלומות - לא כלכלי, ישרפו אותם יחד עם המתקין!

אני חושב שצריך ללמוד משהו מבני הדודים הנאלחים שלנו,

Bernard
05-02-12, 21:21
איך אני מעדכן את קובץ המצלמות ב-IGO8?
יש קובץ, שכולל את החדשות האלה?

מצא חן בעיני הערב, שהראו בחדשות את המצלמות המסתתרות, לפני צומת בית דגן ולפני רמלה, שתיהן לכיוון דרום.
האחת מוקמה כמטר מאחורי עמוד גשר והשנייה כמטר מאחורי תמרור ענק - במקרה... כך לדברי הנצ"מ מאגף התנועה.

"וואלה?! לא רואים את המצלמות?! איזו הפתעה! בכלל לא שמנו לב, עד שלא שאלת!!!"
הזכיר לי את "ההפתעה" של ג'נט ג'קסון, כשאותו טימברלייק שלף/חשף לה את השדיים מול עשרות מליוני צופי הסופר-בול...

וברונו שטיין (בחור טוב. באמת) מצהיר שמיקום המצלמות בא לאחר מחקר של תאונות (גם קטלניות) - כן. לפני רמלה ולפני צומת בית דגן. ממש כבישים אדומים..

והאסון המנהלתי, שלא ניתן להתגבר עליו, שעלה בכתבה, שבצביעת המצלמות בכתום, על מנת שכולם יראו אותן.
בו נראה, שלושים מצלמות (נכון להיום) - כל מצלמה 3 פחי צבע (ליתר ביטחון) + שעה עבודה של צבע לכ"א = פשיטת רגל של המשרד לבטחון פנים.
כנראה שאת אלה שעדיין לא הוצבו, ניתן לצבוע - במקום יסוד אפור שמיים/לא נראה, יצבעו בכתום. זה עולה אותו דבר.

והסוד הגדול של מהירות האכיפה והמצלמה "הנוספת" ויתר המיקומים העתידיים וההתעקשות שלא לכנותן "מצלמות מהירות" אלא ראשי תיבות "שקרכלשהו" - אם רק היו שומרים כך על זהות אנשי המוסד בדובאי.. השמים היו הגבול, ליכולות שלנו....

יורם-דרומי
06-02-12, 07:27
יש בעיה בחוק לגבי סוג התמונה שתוגש לבית המשפט
קראו את הכתבה הבאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4185364,00.html

GodsFather
06-02-12, 07:36
תמיד אפשר למצוא את הפירצה. הרבה לא טורחים לחפש...

הבעייתיות בחוק תמצא את פתרונה עוד כמה חודשים, הנהגים בישראל הרוויחו כמה חודשי חסד, או זמן תגובה ראוי בשביל לפעול ולשנות את החקיקה כראוי

אלון ד.
06-02-12, 14:44
מישהו יכול להגיד איזה מכשיר \תוכנה יהיה טוב להתריע לנו ליפני כל מצלמה?

איזה מכשיר GPS כדאי לקנות? משהו עממי לא בשמיים
ואם אפשר לעדכן את התוכנה של IGO כל פעם או שזה גם עולה כסף?
ואם נגיד אני רק מדליק את המכשיר שיראה לי את המיקום שלי על המסך בלי לכוון אותו ליעד מסויים
האם גם במצב כזה הוא יתריע לי על מצלמות?

ראיתי את הצ'יטה אבל הוא נראה לי יקר מידי
תודה

הפתרון הטוב ביותר אם לא היחיד מול המצלמות החדשות הוא מכשיר עם GPS.
גם מונע דו"חות מיותרים ברגע של חוסר שימת לב , גם את הנקודות המתלוות לדו"ח וגם בטיחותי בכך שמאפשר ריכוז יתר בנהיגה ומאפשר האטה כבר מק"מ לפני כל מצלמה ומונע בכך תאונות חזית אחור.

יש היום 3 פתרונות (שבאים בחשבון) מסוג זה:

קובץ בתוכנת הנווט IGO - צריך מכשיר נווט (עולה כ-500 - 600 ש"ח) ורכישת חבילת מכמונות (עולה כ-8 ש"ח לחודש והעדכונים לפי הצורך ללא תשלום נוסף). אין צורך בחיבור אינטרנט בזמן הנסיעה.
תוכנת WAZE - צריך מכשיר סמארטפון עם גלישה באינטרנט בזמן הנסיעה (המכשיר עולה כ-2500 ש"ח, חבילת גלישה כ-30 ש"ח לחודש).
מכשיר יעודי - צ'יטה (עולה כ-1300 ש"ח. עדכונים חינם). שוב ללא אינטרנט.

אני אישית בחרתי בתוכנת IGO כי אני משתמש בה לצרכי נווט וכי הקובץ מכמונות שבה הוא המלא והמקצועי ביותר לדעתי.
המדובר בקובץ של ATOO המוכר לחלקנו מזה שנים בתחום המכמונות.
לדוגמה סרטון שפירסם ומראה איך זה עובד בשטח:
http://www.youtube.com/watch?v=NUQWLPxszk0
הוא לא מוכר את זה ויש לפנות ל-IGO
https://www.igostore.co.il/cat.aspx?id=6

אורי ק.
06-02-12, 16:07
למי שעוד לא הבין למה פרויקט המצלמות הזה הוא הזוי:

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-28276-%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%90%D7%97%D7%99%D7%96%D7%AA-%D7%A2%D7%99.aspx

GodsFather
06-02-12, 16:27
אין שום דבר הזוי בפרויקט שמטרתו ליצור פחד בקרב האזרחים וכך הם ינהגו בכביש בצורה הרבה יותר לחוצה, לא רגועה ואיטית ואז אולי ישימו לב למה שקורה סביבם ולא ינהגו בצורה עיוורת על אוטומט מהבית למשרד וחזרה. מי שיזלזל או מי שדעתו הוסחה, יחטוף קנס ועוד אחד ועוד אחד עד שיאבד את הרשיון שוב ושוב ושוב ולבסוף יצטרך לפנות לתחבורה הציבורית הכושלת גם כן.
אלה שבאמת נוהגים מחוץ לחוק, ידעו איפה אפשר לעשות את זה ואיך להתחמק מאיתורים, בדיוק כמו שהם עושים היום.
ויהיו את המעט שינסו להלחם במערכת, חלקם יקרוס תחת הנטל וחלקם ינצח. הנצחון יבלע בהמון, כפי שהוא נבלע היום.

JAK60
06-02-12, 19:01
אין שום דבר הזוי בפרויקט שמטרתו ליצור פחד בקרב האזרחים וכך הם ינהגו בכביש בצורה הרבה יותר לחוצה, לא רגועה ואיטית ואז אולי ישימו לב למה שקורה סביבם ולא ינהגו בצורה עיוורת על אוטומט מהבית למשרד וחזרה. מי שיזלזל או מי שדעתו הוסחה, יחטוף קנס ועוד אחד ועוד אחד עד שיאבד את הרשיון שוב ושוב ושוב ולבסוף יצטרך לפנות לתחבורה הציבורית הכושלת גם כן.
אלה שבאמת נוהגים מחוץ לחוק, ידעו איפה אפשר לעשות את זה ואיך להתחמק מאיתורים, בדיוק כמו שהם עושים היום.
ויהיו את המעט שינסו להלחם במערכת, חלקם יקרוס תחת הנטל וחלקם ינצח. הנצחון יבלע בהמון, כפי שהוא נבלע היום.cbux; knkjnu,בנוסף לכל המלחמות על הכביש עכשיו מצטרפת מצלמת המהירות צריך לבדוק באיזה מהירות מותר לסוע בקטע לא בכל מקוםיש שילוט.ציך לבדוק שהWAZE עובד,והוא יתריע.אח"כ אם יש זמן נסתכל על הכביש ועל הצפיפות האיומה שקימת ואם נוסעים לאט יותר הצפיפות גדלה ומתעצבנים יותר ועכשיו יהיו גם פקקים לפני כל מצלמה.\

dudu
06-02-13, 11:29
עוד שתי מצלמות- בירושלים דרך בגין אחת לכיוון צפון והאחרת לכיוון דרום, די קרובות אחת לשניה

עידו לוריה
06-02-13, 14:30
עוד אחת צומת קידמת ישי ( כביש 75 ) בנסיעה לכיוון מערב .

עידו

amitaikl
11-04-14, 14:04
תחנת דלק פז, מול הכניסה לאיבלין, כביש 781, פונה מערבה

amitaikl
21-07-15, 12:26
חדש, טרי, רטוב מהטל של הבוקר
חשיפה: מסמך פנימי במשטרה מגלה- סף האכיפה במצלמות האכיפה הורד ל-11 קמ"ש
הפרטים המלאים: http://newshaifakrayot.net/2015/07/20/%D7%97%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%AA-%D7%9E%D7%A1%D7%9E%D7%9A-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A9%D7%98%D7%A8%D7%94-%D7%9E%D7%92%D7%9C%D7%94-%D7%A1%D7%A3-%D7%94%D7%90%D7%9B%D7%99%D7%A4/

GodsFather
21-07-15, 12:34
הורד מכמה ?

amitaikl
21-07-15, 12:50
עד כמה שאני יודע היה 20 קמ"ש מעל המותר בכביש בין עירוני

דרור ברלי
21-07-15, 13:26
ולמה ליידע את האזרחים?.... הרי זה תפקיד מצלמת המהירות: לסחוט קנסות מהציבור.

היום, לכל אחד יש ווייז מול העיניים, כולם נוסעי םמהר, ומאיטים לפני המצלמה. לפעמים לא מספיקים להאט מספיק, אבל עם סף אכיפה של 20 קמ"ש, אין כל כך מה לדאוג.... המצלמות עובדות במרץ, אבל לא בדיוק נותנות את התוצרת שבריוני המשטרע ומשרדי התחבורע והאוצר קיוו לה. אז מוכרחים להוריד קצת את הסף, כדי להגדיל תפוקה.

ועכשיו ברצינות - כל נושא "סף האכיפה" קצת מגוחך.
אם יש מהירות מותרת מוגדרת, לא משנה כמה, אז מה הקטע של "סף אכיפה"?... נניח שבכביש 6 מותר 110, כולם נוסעים 130 לפחות, ועוד באים בטענות?...:rolleyes:
ברבות ממדינות העולם, המצלמות מכויילות על המהירות המותרת בדיוק. כבר מקמ"ש אחד או שניים מעל למהירות המותרת מתחילים להצטלם ולחטוף. תחשבו על זה.

אני לא אומר שזה טוב או שאני בעד זה - אבל אין שם סף אכיפה ומרווחי טעות. אם זה כל כך מסוכן (זה ממש לא, אבל נניח) אז אין מרווחים ואין טעויות.

GodsFather
21-07-15, 16:50
סף אכיפה כי בני אדם עושים טעויות וכי מד מהירות טועה לפעמים גם כן (בעיקר לכיוון ההפוך אבל בכל זאת).

מעבר לכך - תחשוב שעל קמ"ש בודד בחריגה יצא דו"ח, כמות הדו"חות תהיה אדירה ואיתה גם כמות המערערים שירצו לבקש שימחלו להם וימירו באזהרה או שיערערו על אלף ואחד דברים אחרים. המערכת תקרוס אפילו שכמות ההכנסות תעלה פלאים. לא צריך אפילו שעה בבימ"ש בשביל שהדו"ח יהיה לא משתלם למערכת.

11 קמ"ש חריגה וכבר יותר קשה להתנגד ולהגיד שהמכשיר לא מכויל. עדיין אפשר, אבל יותר קשה. לראיה, גם במערכות האחרות יש חריגה מותרת של 3-5 קמ"ש (תלוי במכשור).

Eitan_S
07-01-16, 12:38
רשימת מצלמות חדשה.

http://www.israelshelanu.co.il/%D7%94%D7%97%D7%9C-%D7%9E%D7%9E%D7%97%D7%A8-%D7%A2%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%97%D7%91/

amitaikl
07-01-16, 12:43
רשימת מצלמות חדשה.

http://www.israelshelanu.co.il/%D7%94%D7%97%D7%9C-%D7%9E%D7%9E%D7%97%D7%A8-%D7%A2%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%97%D7%91/

כל המצלמות המפורטות ב"כתבה" הינן מצלמות ישנות ומוכרות

Tourist
07-01-16, 12:56
רשימת מצלמות חדשה.

מסתובב בפורומים מ-2011 בערך....

כרובי
15-02-16, 16:12
יש איזה קונץ חדש באיילון - שמתי לב בנסיעה על איילון צפון (אולי יש גם בכיוון השני ולא שמתי לב ) , מצלמות מאותו סוג של מצלמות המהירות (כלומר הכתומות החדשות) מוצבות בחצי הסוואה על הגשרים , כשפניהן לכיוון התנועה (כלומר במידה והן לא מצלמות דמה , הן מצלמות את חזית הרכב) .
מישהו יודע מה הסיפור ?

Pageup
15-02-16, 16:22
אתה מדבר על הקטע בין יבנה/ראשון למחלף חולון?
אם כן, אלה אמורות להיות מצלמות שמצלמות רכבים
פרטיים שנוסעים בנת"צ (הנתיב השמאלי) בשעות שהן
רק לרכב ציבורי.
על הדרך הן גם מסוגלות לצלם "ממהרים".

כרובי
15-02-16, 17:21
כנראה שכן ...

מקווה לפחות שחייכתי ... :cool:

דרור ברלי
15-02-16, 19:33
נכון לרגע זה אלה מצלמות לאכיפת איסור נסיעה בנת"צ והן פעילות בשעות עומסי-תנועה מסויימות בלבד.
הרשויות הודיעו שהן לא משמשות לאכיפת מהירות (למרות שהן בהחלט מסוגלות וגם יעשו את זה מתישהו. אתם מאמינים שהמשטרה ומשרדי התחבורע והאוצר יוכלו להתאפק עוד זמן רב עם הפעלת מכונת מזומנים פוטנציאלית שכזו?....)

danel
06-08-19, 17:55

אתה מדבר על הקטע בין יבנה/ראשון למחלף חולון?
אם כן, אלה אמורות להיות מצלמות שמצלמות רכבים
פרטיים שנוסעים בנת"צ (הנתיב השמאלי) בשעות שהן
רק לרכב ציבורי.
על הדרך הן גם מסוגלות לצלם "ממהרים". .ץ4א לא ט חזא

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

ש01
19-08-19, 13:29
מעלה מהאוב..
פרוייקט המצלמות הניידות אותן מפזרים ברצף (4-6 מצלמות, אחת כל כמה מאות מטרים) על אי התנועה במרכז הכביש.

כיצד הן פועלות?
מה המטרה?

boaz avrahami
19-08-19, 18:42
אתה מתכוון לכאלו?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190819/006e450c6d87af8f9bc5d1f215301d02.jpg

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

עידו לוריה
19-08-19, 19:39
אתה מתכוון לכאלו?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190819/006e450c6d87af8f9bc5d1f215301d02.jpg

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94זה הכובע של דרט ווידר ...

עידו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

דור אריאל
19-08-19, 20:02
מעלה מהאוב..
פרוייקט המצלמות הניידות אותן מפזרים ברצף (4-6 מצלמות, אחת כל כמה מאות מטרים) על אי התנועה במרכז הכביש.

כיצד הן פועלות?
מה המטרה?בעיקר אכיפת שימוש בסלולר ולפעמים עקיפת פקקים מימין.
משדרות לשוטר עם טאבלט שנמצא באיזור

Jimbo
26-10-19, 01:13
ז"א שהשוטר חייב להיות במקום ולתפעל דרך הטאבלט? המצלמות לא פועלות אוטונומית?
או במילים אחרות, נסעתי ולא עצרו אותי - לא אקבל פתאום דו"ח בדואר? :p

איל מ
26-10-19, 08:56
ממש לא בהכרח.
מכיר כמה שקיבלו בדואר

jacob72
20-12-19, 20:48
אלו לא מצלמות מהירות.!
זה רק לטובת LPR.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

avikkllk
20-12-19, 22:12
היום קיבלתי בדואר מהמצלמה המקוללץ הזו.

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

GodsFather
21-12-19, 09:40
היום קיבלתי בדואר מהמצלמה המקוללץ הזו.

Sent from my Redmi 6A using Tapatalkסלולרי או מהירות?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

avikkllk
21-12-19, 09:57
אי תנועה...שטח מהירות רשאי לתת לך רק מצלמה הכתומה המוכרת..השחורות לא מצלמות מהירות

GodsFather
21-12-19, 13:42
לא הבנתי... תכתוב שוב בבקשה

six 4 life
21-12-19, 14:15
הוא מדבר על מצלמות אכיפה על אי תנועה (אותן שחורות ששמים בבוקר ואוספים אחה"צ), הוא עבר על אי תנועה מצוייר צולם וקיבל קנס.

GodsFather
21-12-19, 15:06
הוא מדבר על מצלמות אכיפה על אי תנועה (אותן שחורות ששמים בבוקר ואוספים אחה"צ), הוא עבר על אי תנועה מצוייר צולם וקיבל קנס.תודה על התרגום.

boaz avrahami
21-12-19, 20:41
השחורות שנראות כמו דארט ריידר אוכפות שטחי הפרדה?

חשבתי שהן מצלמות נהגים מתעסקים בטלפון.

הן עמידות לחבטת פטיש?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

avikkllk
29-12-19, 13:41
*כן

*לא

*לא ניסיתי אבל אשמח שמישהו ינסה ויגיד לי מה התוצאה..מוכן להתחייב על דיסקרטיות [emoji23]

jacob72
03-01-20, 22:03
*כן

*לא

*לא ניסיתי אבל אשמח שמישהו ינסה ויגיד לי מה התוצאה..מוכן להתחייב על דיסקרטיות [emoji23]

Sent from my Redmi 6A using Tapatalkבלי להיכנס לפרטים
מצלמות אלו לא מייצרות דוחות תנועה מאף סוג, ייעוד שלה שונה !

boaz avrahami
03-01-20, 22:32
בלי להיכנס לפרטים
מצלמות אלו לא מייצרות דוחות תנועה מאף סוג, ייעוד שלה שונה !

אתה לא יכול לזרוק משפט כזה...
תסביר

https://m.ynet.co.il/Articles/5193725

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

נמרוד
06-07-20, 10:11
האם קרב סופו של פרויקט מצלמות א3?

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3838095,00.html

דור אריאל
06-07-20, 10:28
האם קרב סופו של פרויקט מצלמות א3?

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3838095,00.htmlחייבים להשאיר את מצלמות הרמזור
את המהירות שיורידו.
לא מבין איך עם וויז כל כך הרבה תופסים על מהירות

boaz avrahami
06-07-20, 10:29
הם הפסידו עלינו [emoji41]

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

-->