PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסבת סעפת יניקה של קמרו לסמוראי (הועבר משרשור אחר)

assaf234
28-07-11, 22:16
מסקרן אותי מאדדדדדדד
איך סעפת יניקה של שברולט קמרו בדיוק מתאימה לסוזוקי כול שהוא מכול דור, מכול מקום בעולם

בלי להעליב,
נשמע לי שמאכילים אותך לוקשים ואתה בולע בתאבון, מה שאתה כותב אפילו לא עמד ליד "קרוב להגיוני".

הייתי שותף פעיל בהסבה של הסעפת
עם ידיים טובות, חומרים וכלים אפשר לעשות הכל

השרשור הנ"ל פוצל משרשור אחר - אנא המשיכו כאן את הדיון בנושא לעיל. בברכה, המערכת.

טל חסיד
28-07-11, 22:24
יש תמונות של היצירה?
טל

assaf234
07-08-11, 21:42
בקרוב תמונות של המצערת (מסתבר שלא הייתי מדוייק במונחים) של הקאמרו מותאמת למנוע ויטרה 16 שסתומים, אגב עקב מכירה צפויה של הויטרה המצערת עומדת למכירה והבנתי שהיא מתאימה במיוחד למי שמתכנן לבנות טורבו :)

hadtomer
08-08-11, 06:39
אין לך מה להתנצל, יש לי 2 חברים עם ויטרות ומנועים של באלנו.
אחד מהם השקיע במחשב ניהול מנוע, סעפת יניקה של שברולט קמרו, אגזוז זרימה חופשית ועוד כל מיני

כלומר הוא לקח סעפת עם גוף מצערת כפול, ו8 כניסות אוויר ל8 צילינדרים-והתאים אותה למנוע של באלנו. את זה אני חייב לראות, כי חשבתי להתאים אצלי בקיה סעפת של למבורגיני גאייארדו ויש לי כמה בעיות עם הקטע של הריתוכים.

motorica.net
08-08-11, 12:26
הדרך היחידה לבנות ויטרה על בסיס נפח מנוע קיים שתהיה חזקה יותר או שקולה לסופה יהיה לגדוש את המנוע שלה.
לא בשמיים ויש יותר מאחת כזאת.

אלדר
08-08-11, 19:20
הדרך היחידה לבנות ויטרה על בסיס נפח מנוע קיים שתהיה חזקה יותר או שקולה לסופה יהיה לגדוש את המנוע שלה.
לא בשמיים ויש יותר מאחת כזאת.

יותר קל וזול יהיה, למכור את הויטרה ולקנות סופה.

אלי אהרוני
08-08-11, 21:32
אחרי שתראה בעיניים מה ויטרה טורבו עושה לסופה בדיונות, אולי תשנה את דעתך.
ב 15 אלף, ספורטאז' 95-97 גיר רגיל יכול להיות מעניין דווקא.
שווה לבדוק.

assaf234
09-08-11, 08:43
כמו שכתבתי, טעיתי במושג, המצערת של הקמרו עברה התאמה לסעפת יניקה המקורית של הויטרה מה שנותן לך במקרה של טורבו אוויר זמין. היום אני אעלה תמונות זה בטח יענה גם על כל השאלות שאין לי תשובה עליהן

assaf234
09-08-11, 19:41
טוב, מסתבר שאין לי מושג איך מעלים לפה תמונות, אם מישהו מעוניין להסביר לי בפרטי או לקבל את התמונות ישירות, אשמח

mik_l86
10-08-11, 01:52
שווה לבדוק.

בד"כ אם הן עושות משהוא אחד לשנייה זה תאונה, בכל מקרה זה לא ממש מעניין כי דיונות (מבחינתי לפחות) זה לילדים בני 17 וחצי עם חצ'קונים שאבא שלהם קנה להם "ג'יפ" ושם הם בודקים למי יש יותר גדול/שעיר/חזק/יפה/מגניב, לא רואה שום סיבה אמיתית לשרוף על הבולשיט הזה דלק, בטח לא להתחשב בזה כשקונים רכב.

six 4 life
10-08-11, 12:20
שווה לבדוק.
גבר, הויטרה הזאת קיבלה בראש לא פעם ולא פעמים ולא רק מסופות... :rolleyes:

assaf234
10-08-11, 12:21
בד"כ אם הן עושות משהוא אחד לשנייה זה תאונה, בכל מקרה זה לא ממש מעניין כי דיונות (מבחינתי לפחות) זה לילדים בני 17 וחצי עם חצ'קונים שאבא שלהם קנה להם "ג'יפ" ושם הם בודקים למי יש יותר גדול/שעיר/חזק/יפה/מגניב, לא רואה שום סיבה אמיתית לשרוף על הבולשיט הזה דלק, בטח לא להתחשב בזה כשקונים רכב.

אני ממש לא מסכים איתך, כל אחד והשטח שלו, יש שאוהבים יותר דרדרת ויש שאוהבים מעלות, יש שאוהבים דיונות ויש שאוהבים בוץ, יש שאוהבים שבילים ויש שאוהבים יערות
אני אישית מאוד נהנתי עם הסמוראי שהיה לי בדיונות, אני ממש לא מאלה שמשתוללים שם נסעתי לי לאט (כאילו יש אפשרות אחרת עם סמוראי) ונהניתי מכל רגע

-->