PDA

צפייה בגרסה מלאה : גי'מני צעצוע שמפתיע את תומר כל טיול מחדש :-)

tomig
14-08-11, 21:14
טוב נציג את החמוד שלי....

סוזוקי ג'ימני 2005 VVT
מוגבה בקיט יצור עצמי 4'
כננת בפגוש הקדמי ביצור עצמי
מדרגות (מגן סף) ביצור עצמי
שנורקל ביצור עצמי
נעול סרן אחורי בנעילת בולסטר נשלטת
נעול סרן קדמי בנעילת ARB
בסוף השבוע נועל צמיגים חדשים 235.75.15
מגודם בקומפרסור פנימי,ממיר מתח
מאובזר בהמון תוספות חיצוניות ופנימיות

תומר גורפינקל
0549913007

אביעד פ.
14-08-11, 21:39
טוב נציג את החמוד שלי....

קודם כל נראה יפה מאוד! כמה שאלות בגוף ההודעה..

סוזוקי ג'ימני 2005 VVT
מוגבה בקיט יצור עצמי 4' מזה אומר קיט בייצור עצמי?
כננת בפגוש הקדמי ביצור עצמי איך הכננת מעוגנת לשלדה?
מדרגות (מגן סף) ביצור עצמי
שנורקל ביצור עצמי
נעול סרן אחורי בנעילת בולסטר נשלטת
נעול סרן קדמי בנעילת ARB
בסוף השבוע נועל צמיגים חדשים 235.75.15 תתחדש! היה צורך באיזשהם התאמות בכנפיים? או שההגבהה הספיקה?
מגודם בקומפרסור פנימי,ממיר מתח
מאובזר בהמון תוספות חיצוניות ופנימיות

תומר גורפינקל
0549913007

בקיצור, סחטיין בנאדם!

רון נחמן
14-08-11, 22:44
מצטרף ל"סחטיין בנאדם"!

גם כמה שאלות/הערות:
אתה יכול לשפוך אור על הכננת? לאיזה משקל, האם ברישיון? אם לא - האם עושים לך צרות? ובכל מקרה האם יצא לך לחלץ בעזרתה? אני פשוט שוקל אחת לסמוראי, ואני חושש שהמשקל הנמוך לא יאפשר לי לחלץ יותר מאשר את עצמי.
הנעילות הנשלטות - למה לא שמת גם מקדימה בולסטר? פשוט יצא לי להיתקל בהן והופתעתי לטובה מאיכות הייצור (אולי הנמכתי ציפיות...)

חוץ מזה הייתי מוחק את מס' הרישוי והטלפון.. לפחות שהחראות יתאמצו למצוא דרך להתקשר אליך ולהציע למכור לך חזרה את הרכב (חמסה חמסה חמסה!)

tomig
15-08-11, 20:25
מצטרף ל"סחטיין בנאדם"!

גם כמה שאלות/הערות:
אתה יכול לשפוך אור על הכננת? לאיזה משקל, האם ברישיון? אם לא - האם עושים לך צרות? ובכל מקרה האם יצא לך לחלץ בעזרתה? אני פשוט שוקל אחת לסמוראי, ואני חושש שהמשקל הנמוך לא יאפשר לי לחלץ יותר מאשר את עצמי.
הנעילות הנשלטות - למה לא שמת גם מקדימה בולסטר? פשוט יצא לי להיתקל בהן והופתעתי לטובה מאיכות הייצור (אולי הנמכתי ציפיות...)

חוץ מזה הייתי מוחק את מס' הרישוי והטלפון.. לפחות שהחראות יתאמצו למצוא דרך להתקשר אליך ולהציע למכור לך חזרה את הרכב (חמסה חמסה חמסה!)
הכננת היא במקור כננת של RZR וכושר משיכה 3000L והיא בנויה אך ורק לחלץ את עצמך בגלל המשקל הנמוך 1320K ,יצא לי לחלץ את עצמי והיא עובדת מצויין!
הכננת מותקנת כחוק עם אישורים ורישום ברישיון.
לגבי הנעילות בולסטר נעילה מצויינת וזולה יחסית לARB והיא באיכות מצויינת לדעתי וגם על תשכח שזה גימיני והמשקל שלו נמוך אז קשה להגיע למצב של עומס שבירה כמו בגיפים הגדולים אבל הכל אפשרי...
הסיבה שאין בולסטר מקדימה זה פשוט שאין כזאת נעילה לגימיני רק אחורה...

וואלה אחי אתה צודק לגבי התמונות אני ימחק :-)

tomig
15-08-11, 20:33
בקיצור, סחטיין בנאדם!

תודה אחי :-)

קיט ביצור עצמי זה אומר חלקים בנפרד ולא כקיט כמו קפיצים מותאמים של אייבך ובולמים בקרוב של קוני ,צינורות בלם מותאמים הארכות לצינורות הוואקום ופיתרון לזוית הקסטר הנוראית שנוצרת ויצור מוטות פנהרד מתכווננים

הכננת מעוגנת ב3 נקודות לשלדה (התכנון סודי)ונמצאת בפתח הפגוש הקדמי כמו שאתה רואה בצורה שעוד לא ראיתי כזאת בארץ "-)

לגבי הצמיגים אני עוד לא יודע מה אני יצטרך לעשות כי רק בסוף השבוע אני מרכיב אותם ואז נחקור את זה לעומק אני בטוח שצריך לחתוך קצת מהפינות של הכנפיים אבל ניראה מה עוד..

sapog
16-08-11, 11:20
ופיתרון לזוית הקסטר הנוראית שנוצרת
איך פתרת סוגייה זו? בושינג אקסצנטרי?

אביעד פ.
16-08-11, 11:26
אתה לא הראשון. הנה למשל זה.

א (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=38730&page=1)בל אצלך זה נראה אחלה. ומה כל הסודיות? יאללה שתף- זה פורום סוזוקי! :D
קפיצים של אייבך? נשמע מעניין- איזה דגם הזמנת ומאיפה? כמה עלה?
מה הפתרון לזוויות הקסטר? ואיך הארכת את צינורות הואקום?

טוב נו אתה לא חייב לספר הכל, אבל שתף אותנו לפחות בחלק. נשמע מעניין.
ממה שאני ראיתי בג'ימני עם 235 היה צריך לחתוך קצת, אבל לא יותר מידי. על איזה ג'אנט אתה מתכנן לשים את זה?

סוף סוף פרויקט ראוי לשמו, אחרי הרבה זמן שלא ראינו כזה.

stavamrosi
01-09-11, 07:54
תומר......
מחכים לנתונים.....

סוזי המשתוללת
01-09-11, 23:41
לא צריך לחתוך כלום
תנמיך את גובל המהלך (באמפ סטופ)ב2 ס"מ
לגבי הצמיגים - ע שתי נעילות וללא שיפור יחס העברה בהתאם להגדלת הצמיג אתה תשרוף את הקלאץ יותר מהר משתגיד ג'ק רובינזון
כי כל עוד שרק נעילה אחת קיימת הכח יכול לעבור לגלגל עם אחיזה נמוכה ובכך להעלות את סל"ד המנוע לתחום האפקטיבי
עם שתי נעילות אין החלקה ואין עלייה בסל"ד -- אין כח לטפס
מה שאתה צריך זה תיבת העברה משופרת 4:1 ואז תראה מה זה עבירות של הגמד הקטן

tomig
05-09-11, 19:13
לא צריך לחתוך כלום
תנמיך את גובל המהלך (באמפ סטופ)ב2 ס"מ
לגבי הצמיגים - ע שתי נעילות וללא שיפור יחס העברה בהתאם להגדלת הצמיג אתה תשרוף את הקלאץ יותר מהר משתגיד ג'ק רובינזון
כי כל עוד שרק נעילה אחת קיימת הכח יכול לעבור לגלגל עם אחיזה נמוכה ובכך להעלות את סל"ד המנוע לתחום האפקטיבי
עם שתי נעילות אין החלקה ואין עלייה בסל"ד -- אין כח לטפס
מה שאתה צריך זה תיבת העברה משופרת 4:1 ואז תראה מה זה עבירות של הגמד הקטן
הגיפ מצוייד בתיבת העברה של סמוראי 1000 עם קיט יחסי העברה 4:16 ....
לגבי הבאמפ סטופ מקדימה כבר הרכבתי מגבילים ומאחורה בטיפול :-)

tomig
05-09-11, 19:17
איך פתרת סוגייה זו? בושינג אקסצנטרי?

הבושנגים לא עוזרים לשנות את הזוית בגובה כזה...
יש מוטות רדיוס תוצרת מורי לשיפור הזוית :-)

רון נחמן
07-09-11, 21:47
תודה אחי :-)
הכננת מעוגנת ב3 נקודות לשלדה (התכנון סודי)ונמצאת בפתח הפגוש הקדמי כמו שאתה רואה בצורה שעוד לא ראיתי כזאת בארץ "-)

עוד..

התכנון לא יכול להיות גם סודי וגם חוקי - אם הכל כשר - מאחר וצריך לקבל אישור של מכון התקנים.
אביעד, אם מעניין אותך אפשר לדאוג לך למשהו כזה.. (חוקי למהדרין, כמובן). אגב למי שתהה, אין שום בעיה חוקית עם התקן כננת תוך השארת הפגוש המקורי (קיים לדוגמא בדי-מקס של רט"ג)

-->