PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה ללמוד (ריתוך,מכונאות,פחחות וכל מה שמסביב)

eran_k
19-08-11, 13:07
שלום,
אני ערן, בן 40 מפרדס חנה.
רוב חיי הבוגרים רכב ואופנועים הם האהבה והתחביב שלי
שיפצתי כמה רכבי אספנות וגם אופנוע או שניים, מה שיכולתי בעצמי ומה שלא אצל בעלי מקצוע
ככה שידע טכני וידיים טובות יש לי וגם נסיון מסוים, אני מאד רוצה לפתח את היכולות שלי וללמוד דברים שאיני יודע.
יש לי יום פנוי בשבוע (ראשון) ואשמח לעבוד וללמוד ללא תמורה או בתמורה סימלית בסדנא או מוסך בהן אוכל גם לתרום וגם ללמוד, ההעדפה כמובן למקומות קרובים אלי גאוגרפית (יחסית).

אשמח לשמוע דעתכם

ערן

BlackStar
20-08-11, 09:47
ערן בכרכור יש לך את רוני מוסך פחחות וכו וכו
הוא אוהב להתעסק עם מכוניות ישנות ( ככה שיש לרתך וכול המסביב ) זה היחיד שאני יכול להמליץ לך עליו באזור שלך
כול שאר הפחחים הם בני דודים שבטח לא יקחו אותך כי לא קוראים לך אחמד ואתה לא בן 8 ( הגיל המומלץ להתחיל לעבוד במגזר )
אני עוד מעט מתחיל פרויקט מעניין במעגן מיכאל 10 דקות ממך אבל אצלי צריך תואר ראשון במטאטא ואחרי זה בכף ( אשפה כמובן )
ואחרי זה קורס מזורז על מכונת אספרסו מאוד פשוט כמה מפגשים ואתה שולט כפתור אחד ומוט לחיצה לא רציני
:) צור קשר בפרטי :)

BackDoorMan
20-08-11, 10:15
תתחיל בקניית רתכת, אם הכיוון פחחות אז תצטרך מיג.
כמה פלחים בעובי 4 מ"מ יספיקו בהתחלה, אח"כ עם פיתוח המיומנות הבסיסית ניתן לפחים דקים יותר, זה יותר פשוט ממה שאתה חושב, וכשאתה לבד אתה יכול להתאמן
יותר זמן מאשר עבודה שוטפת.
למדתי לרתך ללא הדרכה צמודה, את הפוזיציות המורכבות יותר השלמתי מספרים וחוברות.

עידו לוריה
20-08-11, 11:44
אהלן ערן,
אני לא פחח אבל אתה מוזמן אלי לסדנה אולי אוכל ללמד אותך דבר או שנים .
עידו

eran_k
21-08-11, 11:29
תודה למגיבים ולעצות
עידו בדיוק על סדנא כמו שלך חשבתי אז אני מאד שמח שהצעת ובהחלט אצור איתך קשר(שייגמר החופש של הילדים וימי ראשון שלי יחזרו להיות פנויים)

-->