PDA

צפייה בגרסה מלאה : שקע לנגרר

zik5
28-12-04, 18:23
איך מחברים את הנגרר .....
איך הופכים לחיבור "ישראלי" (איתותים בנפרד) ????
תודה.

תומר א.
28-12-04, 18:44
http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=6168

zik5
28-12-04, 19:17
לא פותר לי....הנגרר ידליק איתותים(כתום)ובלימה יחד....איך אני מפריד??? לחבר הייתי פותר לבד....בלימה ניתן לקחת ישר מהמפסק....אבל איתות???

AvigdorAharon
28-12-04, 21:19
על פי "ההגיון הבריא שלי", בסופה לא תצליח לחבר חיבור ישראלי לשקע נגרר.
הסיבה היא שהפיקוד על התאורה האחורית מגיע ממפסק האיתות. המפסק בנוי כך שהוא "מזהה" אם אחד האיתותים דולק, לאן להפנות את אור הבלימה. אם האיתותים לא עובדים אזי שתי נורות הבלימה נדלקות.
אם זה ממש חשוב לך, תמשוך חוטים מהיוניט של האיתותים ומהמפסק של הבלמים (זה שנמצא מתחת לדוושת הבלם).

אביגדור

חנן א.
29-12-04, 11:03
לא פותר לי....הנגרר ידליק איתותים(כתום)ובלימה יחד....איך אני מפריד??? לחבר הייתי פותר לבד....בלימה ניתן לקחת ישר מהמפסק....אבל איתות???

אם אתה לוקח מתח מהנורה שמאלית של הרכב אל הנורה השמאלית של הנגרר, כאשר באמצע החוט אתה מחבר לממסר/ים אשר מהווה שער NOT למצב המנורה, רק כאשר הממסר מקבל סיגנל שהבלם לחוץ. בשאר הזמן הוא מעביר את המתח למנורה AS IS .זה יסדר לך את הפתרון, לא?

כנ"ל כמובן לנורה הימנית.

zik5
29-12-04, 14:06
שבמצב לדוגמא איתות ימינה ובו זמנית בלימה יגרום לכיבוי האיתות לא??

חנן א.
30-12-04, 10:24
נראה לי שבמצב לדוגמא איתות ימינה ובו זמנית בלימה יגרום לכיבוי האיתות לא??

בוא נראה:

אמרנו שבמצב שיש סיגנל בלימה מהמיקרוסוויץ' על הדוושה, הממסרים יהפכו את הסיגנלים על נורות הג'יפ בדרך לאורות האיתות של הנגרר(שער NOT) . אז במקרה שלנו הנורה השמאלית של הג'יפ תדלוק קבוע ולכן הנורה השמאלית של הנגרר תהיה כבויה באופן קבוע, ואילו הנורה הימנית של הג'יפ תאותת ולכן הנורה הימנית של הנגרר, גם תאותת. נשמע לי בסדר.

לא?

-->