PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיוע בשליפת נתונים מה WORD

עודד זנטון
21-08-11, 12:02
אני צריך לשלוף את שעות פתיחת וסגירת קובץ וורד מהרבה קבצים במקביל.
השליפה צריכה להתבצע לאקסל.
התוצר אמור להיות רשימה של משכי הזמן של כתיבת הקבצים (לטובת חקר עבודה - למהנדסי התעו"ן שבנינו..)

אשמח לקבל קצת סיוע בנושא כי אני לא ממש מצליח לבד.

תודה.

עודד

Alon
21-08-11, 15:42
עודד
אני לא בטוח שהמידע שאתה מחפש נשמר באיזשהוא מקום.
מה שיש במאפיינים זה: מתי המסמך נוצר, ומתי המסמך נשמר בפעם האחרונה.
אלון

עודד זנטון
21-08-11, 17:10
מה שאני צריך זה למעשה הדלתה בין שעת יצירת המסמך לבין שעת השמירה האחרונה, זה יתן לי את משך הזמן בו נכתיו המסמך, ומכאן משך זמן הדיון אותו הקלידו.
למעשה, אני צריך ליצר בסיס נתונים של אורכי דיונים (לא משנה כרגע למה..).
האם ישנה דרך לשלוף נתונים אלו לטבלה כלשהי? אני צריך לבחון את אורכם של אלפי דיונים...(לא רלוונטי לבדוק קובץ קובץ).

עודד זנטון
21-08-11, 17:40
הנתון שאני רוצה למשוך נמצא ב: מאפיינים (מתקדמים); סטטיסטיקה.

Alon
21-08-11, 19:11
עודד
אני מבין שאתה יוצא מנקודת הנחה שהתחילו מסמך, כתבו סיכום דיון ושמרו את המסמך, זה לא ממש מדויק כי מספיק שעדכנו משהוא אחרי יומיים אז ה last save time יהיה מוטעה.

הדרך "היחסית" קלה להשתשמש בתוכנות שמיועדות לבדיקות של GUI לדוגמא הידועה שבהן מה שהיה פעם MERQURY ועכשיו HP למרות שיש תוכנות נוספות שיודעות לעשות את זה גם אז צריך ידע בתכנות כדי לאסוף את הנתונים ולשמור אותם.
אלון

עודד זנטון
21-08-11, 20:08
עודד
אני מבין שאתה יוצא מנקודת הנחה שהתחילו מסמך, כתבו סיכום דיון ושמרו את המסמך, זה לא ממש מדויק כי מספיק שעדכנו משהוא אחרי יומיים אז ה last save time יהיה מוטעה.
אלון, אין עריכה של הקובץ לאחר מכן, זהו פרוטוקול דיון והוא אסור לעריכה.

הדרך "היחסית" קלה להשתשמש בתוכנות שמיועדות לבדיקות של GUI לדוגמא הידועה שבהן מה שהיה פעם MERQURY ועכשיו HP למרות שיש תוכנות נוספות שיודעות לעשות את זה גם אז צריך ידע בתכנות כדי לאסוף את הנתונים ולשמור אותם.
את זה ממש לא הבנתי.
אנא הסבר פניך לתייר:confused:
אלון
עודד

-->