PDA

צפייה בגרסה מלאה : המיליון הראשון

toy4FUN
22-08-11, 12:38
אומרים שהכי קשה זה לעשות את המיליון הראשון, אחר כך הרבה יותר קל.
אז בואו נגיד שיש לכם עכשיו מיליון ש"ח ביד, מה הייתם עושים איתו על מנת למנף את עצמכם?

קדימה, תהיו קריאטיביים...

שמוליק א
22-08-11, 13:02
נתחיל מזה שלא הייתי יושב מול פורוצים וכותב הודעות ...

אבל זה כמובן בהומור...

אם זה מעניין אותך יש הרבה עסקים שאפשר להשקיע בהם ולהכנס כשותף - צריך להיות מעורב בתחום.
אם את מחפש השקעות "וירטואליות" - ממליץ בחום על שיטת וורן באפט - יש בתי השקעות שעובדים לפי שיטה זו ומצליחים מאד.

אם תרצה יותר לעומק - בפרטי

eysham
22-08-11, 13:51
למה לעצור במיליון? אם כבר אפשר לדמיין אז תתחיל במיליארד...
זהו. מסודר לכל החיים.. ניגמרה הדילמה...

Tourist
22-08-11, 13:58
לא מבין במינוף....
אבל הייתי מרים חווה בגולן, לפחות מתחיל.

ביננו, במליון ש"ח היום לא תוכל לקנות דירת 3.5 חדרים בבת ים....

ניר ל
22-08-11, 14:53
דבר ראשון - למנף = לקחת הלוואה.

לך לסניף הבנק שלך , קח הלוואה של 2 מליון , קנה מניות של בנק שוויצרי - נניח "קרדיט סוויס" ב 3 מ' ש"ח לפי שער של 21 פר"ש . המניות ישמשו כבטוחה .

אם מחיר המניות יעלה נניח ב 10% אתה תרוויח 30% , אם מחיר המניות יעלה ב 100% (כמו שהיה עד לפני 4 חדשים בלבד) , אתה תרוויח 300% - כל זה יכול לקרות בתוך כחודש בלבד ואז תיווכח שלעשות את המליון השני והשלישי זה הרבה יותר קל...
יש גם קאץ' למינוף - אם מחיר המניה ירד ב 30% הבנק ימכור לך אותה ותישאר ללא אגורה, אם המניה תרד 40% ולא יספיקו למכור אותה - יקחו לך גם את הבית.

האמת היא שאני לא קריאייטיבי - נוחי דנקנר חשב על זה קודם, גם וורן באפט...

BlackStar
22-08-11, 14:54
ביננו, במליון ש"ח היום לא תוכל לקנות דירת 3.5 חדרים בבת ים....

אפילו עם תקח משכנתא ותקבל 2 מליון לא בטוח שתמצא את הבית אולי איזה דירה מרווחת בקיבינימט
כמו שאומרים מדינע דרעק אין ערך לכסף תשקיע בעסק שתוכל לעשות לבד וללא הלוואות מבנקים וגורמים זרים שמור את כספך קרוב אליך ותעבוד איתו במו ידייך :)
ממש משורר

MR BIG
22-08-11, 21:26
פשש.....- מליון....- בא לי טוב!

לא המצאתי את הגלגל, אבל זה עובד :

יש לנו מליון אחד ביד. לוקח עוד מליון משכנתא וקונה בשני מליון הללו ארבע דירות בבאר שבע ומשכיר אותם לסטודנטים.
החרא הזה ייתן 14,000 ש"ח בחודש....- 8%. מנסיון!.
תוך עשר שנים כיסית את המשכנתא והנה לך הכנסה חודשית נוספת בגובה המשכורת שלך , אם לא יותר....
עכשיו תעשה את המכפלות.....
אני בספק אם תמצא משהו יותר טוב ברמת סיכון יחסית נמוכה כמו זו.

אגב, אצלי זה כבר סטייה : בשנה האחרונה אני מתרגם הכל לדירות בבאר שבע : אני רואה מרצדס מפוארת על הכביש , אני אומר לעצמי "הנה דירה נוסעת..." , אני מחשב עלויות חתונה של חבר ואומר : " בוא'נה, זה חצי דירה בבאר שבע...."
סטייה....- אבל נכונה!

עלה והצלח.

עוזי5555
23-08-11, 01:03
פשש.....- מליון....- בא לי טוב!לא המצאתי את הגלגל, אבל זה עובד :יש לנו מליון אחד ביד. לוקח עוד מליון משכנתא וקונה בשני מליון הללו ארבע דירות בבאר שבע ומשכיר אותם לסטודנטים.החרא הזה ייתן 14,000 ש"ח בחודש....- 8%. מנסיון!.תוך עשר שנים כיסית את המשכנתא והנה לך הכנסה חודשית נוספת בגובה המשכורת שלך , אם לא יותר....עכשיו תעשה את המכפלות.....אני בספק אם תמצא משהו יותר טוב ברמת סיכון יחסית נמוכה כמו זו.אגב, אצלי זה כבר סטייה : בשנה האחרונה אני מתרגם הכל לדירות בבאר שבע : אני רואה מרצדס מפוארת על הכביש , אני אומר לעצמי "הנה דירה נוסעת..." , אני מחשב עלויות חתונה של חבר ואומר : " בוא'נה, זה חצי דירה בבאר שבע....סטייה....- אבל נכונה!עלה והצלח.אחי זה לא כל כך בטוח היום! באר שבע וחיפה הם שני הערים הראשונות שבהם תתפוצץ הבועה, וירידת מחירי הדירות שם זה, לא שאלה של אם ירד, אלא כמה ירד!עכשיו, עוד קצת חומר למחשבה. מיוחד לבעלי הדירות להשקעה, כנראה שיחילו מס גבוה על דירות להשקעה, מס שיכול כנראה להגיע ל45% מהתשואה, ואז לא נראה שיהיה רצון להחזיק בדירות האלו! לא כדאי!בכל אופן חברים אני לפני רצון השקעה בעסק, ואין לי כרגע שום מושג מה אני רוצה ! אולי יש רעיונות?

שמוליק א
23-08-11, 09:13
עוזי, מאיפה הנתונים האלה ?
חיפה ? ? בועה ?? אני לא יודע מהיכן אתה מסיק את המסקנות האלה ?

כבר היום יש מס על משכירי דירות (קיים פטור עד 4300 ש"ח לחודש) אבל הוא לא נאכף ?!!!
הסיבה לעליות החדות בחיפה הם בעיקר עקב הצניחה במלחמת לבנון השניה...
כך שריאלית לא היתה עליה כמעט...

בערים בעלות פוטנציאל פיגועים/טילים המטוטלת בעליה וירידה של מחירים היא חדה מאד (לעם ישראל זכרון קצר ..)
ולכן הפוטנציאל לרווח בקניה ומכירה (במידה ותדע מתי יגיע האיום הבא) הוא אדיר !

אין אפשרות לחשב תשואה (אלא בחשיפת נתוני מס רכוש וגם הם לא מדוייקים) אז איך יגבה מס מהתשואה ???

יש היום "ציידים" שיושבים על תוכניות מתאר ,תכנון רכבות , תכנון נת"צים ועוד שמנתחים שוק ורואים היכן יעלו המחירים .
לדוגמא - כרמיאל - רכבת לחיפה, לעכו , ונהריה. בניית פקולטה לרפואה בצפת (אנישים לא רוצים לגור בצפת) והגעה של כביש 6 עד כרמיאל בעתיד
הופכת אותה לפוטניאל לעליית מחיר.

קריית גת - כנ"ל - כביש 6 , רכבות , תעשוקה - אזור תעשיה - מחיר נוכחי נמוך.

ראו מה עשה כביש 6 ליישוב כמו בת חפר - שילש מחיר !

יש "ציידים" שיושבים ופשוט מוצאים את המקומות האלה

בברכה

שמוליק

MR BIG
23-08-11, 12:12
עוזי,
בבאר שבע יש 10,000 סטודנטים שצריכים לישון איפשהו בכל רגע נתון.
עכשיו תלוי איזה דירה יש לך...ואיפה היא נמצאת....
כשיש לך דירה מדהימה ביופיה, על הגדר של האוניברסיטה....הכל מתגמד. המשוואה הופכת לחד-חד ערכית.
באמצע המחאה הנוכחית נסגרו חוזים במחירים מופקעים.
לידיעתך.

ינון
23-08-11, 13:32
הולך לישון רגוע יותר
ונותן תשובה מחר.

talw
23-08-11, 13:48
חכה ללילה בהיר.
חפס עם טלסקופ עיגול כחול קטן,שדומה לשלנו.
יש מצב שאתה קונה אותו במיליון שקל,נכון להיום.

בעוד 10 שנים תהיה שווה אלפי טריליונים של מיליונים...

Tourist
23-08-11, 19:53
אחי זה לא כל כך בטוח היום! באר שבע וחיפה הם שני הערים הראשונות שבהם תתפוצץ הבועה, וירידת מחירי הדירות שם זה, לא שאלה של אם ירד, אלא כמה ירד!

אני לא כ"כ מסכים...

בחיפה אין בועה. יש מחירים יציבים וטובים בנוה שאנן בגלל הקרבה לטכניון ויש מחירים שעולים עקב התחרדות אחת השכונות העזובות בחיפה, בין הדר לעיר, מתחת לשוק.

באר שבע ? הולכת, גדלה ומתפתחת. ועם המעבר האפשרי של צה"ל דרומה היא רק תגדל ותתפתח. (אבל יגנבו לך שם את הג'יפ :()

לגבי המיסוי החדש על דירות להשקעה עקב מחאת הסטודנטים בחופשה - יתכן שאתה צודק, איני יודע.

RONI
23-08-11, 21:17
אומרים שהכי קשה זה לעשות את המיליון הראשון, אחר כך הרבה יותר קל.
אז בואו נגיד שיש לכם עכשיו מיליון ש"ח ביד, מה הייתם עושים איתו על מנת למנף את עצמכם?

קדימה, תהיו קריאטיביים...
תן לנוחי ול לנוח..הוא ידע איך להניף אותך!!.

ינון
24-08-11, 15:32
רוכש בימבה חשמלית על שלט עבור הבן שלי בTOY4FUN
אה את זה בעצם עשיתי השבוע האם יש קשר בינכם???
אם כן יש מצב להנחה???
ינון

-->