PDA

צפייה בגרסה מלאה : רק בשביל לדעת-הורדה מהכביש= משפט?

טל רותם
30-12-04, 09:45
האם הורדה מהכביש גוררת אחריה משפט?

ובמקום לפתוח עוד שרשור...האם משהו ניסה פעם לאשר קורת התהפכות מלאה ברשיון?

תודה,
טל.

bigman
30-12-04, 11:02
הורדה לא תמיד מובילה למשפט לא מיידית בכל אופן.
מה שקורה שבדו'ח נרשם מה לא תקין/חוקי וכו' ואתה אמור להביא את הרכב למצבו ה"מקורי" ע'פ דרישת בוחן התנועה שהוריד אותך מהכביש(לדעתי סתם שוטר לא יכול להוריד).
אם השאלה שלך נשאלהבעקבות רכישת הסופה אז לדעתי על הרוב ניתן להתגבר מלבד בקפיצים הספירלים אלא אם כן רשום ברשיון הרכב קרייזלר ולא סופה-ואני מניח שזה לא כך.
בכל מקרה ממש לא כדאי להסתבך עם הורדה,מדובר על הרבה בלבולי מח ולפעמים גם לא מעט כסף.
לגבי הקשת ,נקודתית לקשת מלאה אין לי נסיון אבל פעם אחרונה שהייתי בנצרת נוצר רושם שיש שת'פ לא רע ואנשים נחמדים.
איש קשר תע'ר-איציק 0522669395.

טל רותם
30-12-04, 11:56
תודה,
השאלה שלי נבעה אכן מהקנייה...
אין לי ספירלות בסופה...עלים...
אבל קראתי שכלוב התהפכות מלא אינו חוקי והוא נחשב לשינוי מבנה... זה נכון?
טל.

נמרוד
30-12-04, 13:22
תודה,
השאלה שלי נבעה אכן מהקנייה...
אין לי ספירלות בסופה...עלים...
אבל קראתי שכלוב התהפכות מלא אינו חוקי והוא נחשב לשינוי מבנה... זה נכון?
טל.

הג'יפ שלי, פתוח, עבר טסט עם כלוב מלא ובולט כבר פעמיים, ללא הערות כלשהן על הכלוב. כנ"ל בפעמים הספורות שנעצרתי לבדיקת רשיונות. אני לא עורך דין, אבל נראה לי שכלוב התהפכות הוא אביזר בטיחות לגיטימי לחלוטין.
http://www.jeepolog.com/images/mizlaot2003/am33.jpg

טל רותם
30-12-04, 13:29
נמרוד תודה,
הבנתי אבל שזה שונה כאשר הרכב סגור...
האם זה נכון?
טל.

bigman
30-12-04, 15:35
אם הכלוב המלא הוא החשש העיקרי שלך אז שאילו יהיו הצרות שלך מהיבט ההורדה מהכביש לדעתי אף בוחן לא יתן דעתו לסעיף כזה,אבלבמקרה תאונה אני מניח שיש לזה היבטים נוספים שטוב יהיה לתת עליהם את הדעת.
בכל מקרה ישנם צרות אחרות כגון:צמיגים בולטים מעבר לכנף,אוטו סגור/פתוח וההיפך,בודי ליפט,אייצ'ים(בקפיצים)גבוהים ועוד ועוד.
עיצה ידידותית תקפיד שהכל יהיה מעוגן וחוקי ברשיון עד רמת צבע הרכב ואז לכשתעצר לביקורת (וזה יקרה מתי שהוא)השוטר יראה שהכל כתוב ומאושר ברשיון ולא ישחק משחקי כח(ברב המקרים).

UNIX
30-12-04, 17:08
לא הבנתי את העניין של ה
"אם רשום לך ברשיון קריזלר "
אז מותר לשים ספירלות?

טל רותם
31-12-04, 19:04
תודה לכולם,
לגבי הצמיגים הם ברשיון (31)וו גרירה ברשיון

בודי ליפט זה אוטוטו בטיפול (רוקפאנל)
אמנם בצבע לא רשום כלום ברשיון...
טל.