PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד שרשור קיטורים על מחירי הדלק (הכותרת נערכה)

Neilman
28-08-11, 13:30
נגמרה הבושה במדינה הזו....

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/275/122.html

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000677045

לא יודע מה יותר מעצבן... מה שכן אני בטוח יודע למה יהיה יותר השפעה על הכיס שלי....

Saar
28-08-11, 14:08
לא ממש סופרים אותנו שם בירושלים...
יש לנו מה ללמוד מהמצרים.

ishc
28-08-11, 14:50
אין מה לעשות!!! ״הציבור מטומטם (זה מה שבחרנו בבחירות) ולכן הציבור משלם״ (ואני בניהם).
בחירות הבאות כולנו צריכים לחשוב טוב טוב.

six 4 life
28-08-11, 14:56
אתה מדבר כאילו יש הבדלים בינהם.

talw
28-08-11, 15:03
הכי טוב זה הבקבוקים של הטובורג ,למרות שאפשר גם עם הקורונה ...גם קרלסברג יכול לעבוד יופי.
הביריונים שביננו יכולים להשתמש בבקבוקים של החצי ליטר.

http://www.youtube.com/watch?v=P98HKn0zzDs&feature=related

ישנו נתק סורי אפריקאי בין העם למעסיקו .
פנתרים שחורים כבר נכחדו מזמן.
לפחות את החנונים של היום אי אפשר לקנות בנזיד עדשים........

ishc
28-08-11, 15:14
אתה מדבר כאילו יש הבדלים בינהם.

בין ביבי לברק, לאולמרט אין הבדל. אחד נבלה והשני טרפה. אבל אני מקווה שאולי יצוץ מישהו שיביא את הגאולה.

bizon
28-08-11, 15:22
זה ימשיך וימשיך עד שזה יתפוצץ הבעיה היא אנחנו לא הם ! קשה לי להאמין שיגיע איזה משיח שיציל את כולנו ......

מור

Neilman
28-08-11, 18:11
מה זאת אומרת אין מי שיציל אותנו????? אני עכשיו מצביע לדרור :cool:

savyon
28-08-11, 18:29
אני מכיר את דרור,

בשביל וויסקי איכותי ונתח עסיסי הוא ימכור את כל העקרונות שלו.

סביון

דרור ברלי
28-08-11, 19:59
בקבוקי גלנמורנג'י מהדגמים הבאים: LASANTA, ASTAR או NECTAR D'ORE יכולים להזיז הרבה דברים אצלי. עקרונות? פחחחח. אין דבר כזה.....

עידו לוריה
28-08-11, 20:17
תגידו אתם אוכלים חר... בדליים , מי מצביע במדינה הזו ?
אני לא מצביע כבר כ - 20 שנה למה?
כי כולם חר... זב... וכו' .
תגידו עכשיו אבל אז אתה גורם לצד שאתה לא מאמין בו להתחזק ... אין צד כזה כולם חר.. זב... וכו' .
קפיש.
וגם העיתונים אותו דבר ... ולכן גם עיתון אין אצלי ... וגם חדשות ברדיו לא שומע .
עידו

zagi
28-08-11, 22:54
לכל מי שיש בעיה עם התנהלות הממשלה שלנו מוזמן למחאת המליון ! ( גם למי שאין בעיה מוזמן :rolleyes: )

tallevi
29-08-11, 16:46
תגידו אתם אוכלים חר... בדליים , מי מצביע במדינה הזו ?
אני לא מצביע כבר כ - 20 שנה למה?
כי כולם חר... זב... וכו' .
תגידו עכשיו אבל אז אתה גורם לצד שאתה לא מאמין בו להתחזק ... אין צד כזה כולם חר.. זב... וכו' .
קפיש. לא. לא קפיש, אני לא מסכים איתך. עדיף להצביע לזבל שלך מאשר לראות את מגזרי המיעוט, מקבלים כוח פוליטי לא פורפורציונלי למשקלם באוכלוסיה,ובזאת לאפשר להם לשתות לי ולך את הדם עם קש.
וגם העיתונים אותו דבר ... ולכן גם עיתון אין אצלי ... וגם חדשות ברדיו לא שומע . עם זה אני מסכים, נימאס לי שממחזרים לי את אותו החרא כל יום ולכל אורך היום .
עידו

טל.

עידו לוריה
29-08-11, 20:25
טל עוד כמה שנים עם החר.. הזה וגם את ההתחלה תבין :D
אין זבל שלי בכלל , שום זבל לא נכנס לחיים שלי במודע , מי שחי עם זבל מהר מאוד יש לו ריח של זבל וגם טעם של זבל , הזבל היחיד שאני מתעסק בו זה הזבל הביתי שאני מדי פעם מפנה לפח האשפה ברחוב :cool:;)
על צורת חיים משלמים , לטוב ולרע .
עידו

מאיר רוטברג
29-08-11, 22:14
[QUOTE=דרור ברלי;404542]בקבוקי גלנמורנג'י מהדגמים הבאים: LASANTA, ASTAR או NECTAR D'ORE יכולים להזיז הרבה דברים אצלי. עקרונות? פחחחח. אין דבר כזה..QUOTE]אנפין מכיר כמה שבשבילם לא תחשוב אפילו כמו גלנפידיך סולרה ריזרב. איזה אובן למשל

אלדר
29-08-11, 22:47
לכל מי שיש בעיה עם התנהלות הממשלה שלנו מוזמן למחאת המליון ! ( גם למי שאין בעיה מוזמן :rolleyes: )

+1
שתתקיים ב3/9

tzagi
30-08-11, 05:19
הכתבה על ברק פופוליסטית
אודי A8 בגירסה הכי מפוארת עולה כ$85.000
וזה רחוק מאד מ מליון שקל
אלא אם מישהו חושב שמדינת ישראל משלמת מכס לעצמה?

Neilman
30-08-11, 12:08
זה לא ממש משנה כמה היא עולה, התיזמון הוא חוסר רגישות, מנותק מהעולם ועוד כהנה וכהנה סופרלטיבים....
חוץ מזה שמה רע לו ב-A6???? אני מוכן להתחלף... הוא יקבל את היונדאי גטס ואני ינהג ב-A6......

סולי
30-08-11, 12:30
אני הייתי מצפה מנבחרי הציבור שלנו לקצץ במשכורות לתקופה של שנה כאות להזדהות עם הציבור..
אומרים על כך כגודל הציפיות גודל האכזבות.

רק נדמה לי שבתחילת המאבק הם אפילו קיבלו איזו העלאה או מענק או שטות אחרת.

מעניין מתי ימאס ויתחיל הוונדליזם.

sos4u
30-08-11, 13:03
הכתבה על ברק פופוליסטית
וזה רחוק מאד מ מליון שקל
ברק, הרמטכ"ל [ עוד מימי מופז ] ראש הממשלה, ועוד רבים וטובים נוסעים ברכבים ממוגנים ברמות אבזור שונות ממה שאתה מכיר. מיליון ש"ח זו הערכה צנועה למדי ...

דרור ברלי
30-08-11, 14:45
הכתבה על ברק פופוליסטית
וזה רחוק מאד מ מליון שקל

A8 מהדגם הממוגן לפי דרישות היחידה לאבטחת אישים בשב"כ נבנית בגרמניה במיוחד עבור ממשלת ישראל ומחירה עובר בהרבה את 2 מיליון השקלים. אני מנחש שהכיוון הוא 3 מיליון ואולי יותר.
גם אם מר ברק "יסתפק" ב-A8 "משומשת" (כי עדיין יכולים לעשות כאן תרגיל מלוכלך בסגנון של לתת לו את המכונית הנוכחית של ביבי, ולרכוש לביבי אחת חדשה. הם כבר ימצאו תירוץ טוב בשביל לעשות את זה) מדובר בחוצפה שאין לה אח ורע.

tzagi
30-08-11, 18:35
צודקים- לא חשבתי על המיגון.

Neilman
30-08-11, 22:30
ומשהו חדש....
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4115665,00.html
הוא לא צריך תקופת צינון..... "אלו (היועצים המשפטיים) החליטו להעניק את הפטור לאור העובדה כי נושאי שוק ההון, תנובה וענף החלב לא היה תחת אחריותו של שי"....
הוא גם בטוח לא מכיר אף אחד שקשור לזה....
זה שהיה קשור ואחראי על תנובה וענף החלב ישב מצד שמאל שלו, והוא בכלל מסתכל תמיד רק לצד ימין................ כמה טימטום אפשר לסבול?????

asafk
30-08-11, 23:17
כאמור, כתבה פופוליסטית. נראה שמישהו ממלכחי הפנכה זרק איזה שאלה למישהו במנהל הרכב, ועיתונאי לכאורה עושה מזה כותרת. A6 או A8 ? המחיר של הרכב הוא החלק הקטן במחיר של הרכב. מיגון ואמצעים מסביב עולים יותר מפי כמה וכמה מהרכב הבסיסי, לא משנה איזה.
זו בדיוק הסיבה שגם אצלי אין עיתונים טלוויזיה או חדשות. גם ככה אי אפשר להאמין לאף מילה.

אסף.

-->