PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה אני מוצא בעל מקצוע שיהפוך את הנאבה של הג'אנט?

אלון_ק
30-12-04, 16:25
למה? כי ספייסר כנראה יהיה יקר יותר, בהתחשב בזה שכבר יש לי ג'אנט 16. רק מה, הוא בדיוק הפוך: הבקספייסינג שלו 4 והפרונט ספייסינג(ההפך מהבק, אין לי מושג אם יש כזה מושג) 2.5. אני צריך בדיוק הפוך. להפוך את הג'אנט זו לא אופציה, אז אני רוצה לעשות את זה כמו שצריך - וזה ריתוך היקפי מדויק מדי ליכולות שלי, נראה לי. אין ג'נט 16 עם BS של 2.5 ומעגל חלוקה של סמוראי במחיר שפוי בארץ (שפוי=פחות מ2000) והחרטים השתגעו (נדמה להם שאני אשלם להם 1200 ש"ח על משהו שבחו"ל עולה 800, מאלומיניום עם אנודיזציה כפולה).

מי מכיר, מי יודע?

UNIX
30-12-04, 17:10
בדקת ברחוב סלמה בת"א או שרק באיזור חיפה?

yoavshefer
30-12-04, 18:53
אתה יכול לעשות את זה לבד.
גם אני חשבתי שזה מסובך לביצוע, אבל לאחר מעשה אני יכול להגיד לך שזה אפשרי בהחלט.
תפתח את ה''תפרים'' של הריתוך{בעדינות} ותוציא את הליבה של הג'נט{קצת באלימות}.
עכשיו צריך משטח עבודה ישר{פלטת ברזל גדולה} תניח עליו את הג'נט ת'כניס את הליבה,ותושיב אותה על פלטות ברזל עד שתקבל את הגובה המדוייק לריתוך.תפוס פיקים, תרכיב על הסרן{אם יש מאזנת גלגלים ,בכלל טוב} תראה שהג'נט לא זורק, תוריד ותרתך.עכשיו רק נשאר לסגור את חור הונטיל,{בריתוך} ולקדוח חדש.
בהצלחה. :!:

אלון_ק
31-12-04, 18:11
אני עוד לא בדקתי כלום. אני בונה על זה שמישהו מכם מכיר בעל מקצוע טוב ואמין שיכול לעשות את זה בשבילי, בלי חיפופים ובלי חצאי עבודה. מכה אחת וגמרנו.
יוסף, אין מצב שאני עושה את זה לבד. אם לך יש את הציוד והזמן לעזור לי, אני אשמח מאוד - לי אין יכולות כאלו. לא כדי להבטיח שזה יצא מושלם.

אני מוכן, כמובן, לשלם עבור התענוג.

yoavshefer
31-12-04, 21:11
יוסף :?:

אלון_ק
02-01-05, 18:54
אופס! :oops:

סליחה, יואב...

tayrie
02-01-05, 19:29
yoavshefer

מממ...