PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברים , עף לי הפלאפון בנסיעה על האופנוע היום ואבד - לא היה גיבוי , עזרה ...

שחר-סופה
29-08-11, 23:57
חברים , אז כמו בכותרת ... הלך הפלאפון עם כל ספר הטלפונים . לא היה לי גיבוי (פאק שלי) .
משנת 1995 ועד היום אני לקוח פלאפון עם אותו מספר (רק הפלאפנים שודרגו במהלך השנים) , מעולם זה לא קרה לי .
מעולם לא איבדתי , גנבו לי , שתו לי את הפלאפון . הרגשתי שעולמי חרב עלי . על הזין הפלאפון עצמו רק תנו לי ת'מספרים שהיו לי בו ...
בקיצור , ביטלתי כמובן שיחות יוצאות תחילה (בבוקר) ובערב הלכתי לנקודת שירות ולקחתי אייפון חדש עם אותו המספר הישן .
עזרתכם ותשומת ליבכם נדרשת בבקשה , הפלאפון הקודם היה מסוג LG בצבע אפור עכבר (עם פומית נפתחת) אל תצחקו על הפרימיטיביות :)
מסלול הנסיעה היה מכביש 40 צומת סירקין פ"ת לדרום ימינה לכביש 471 החדש (מכבית) בסופו לכביש 4 לדר' , שמאלה לכביש 44 בית דגן וסוף
המסלול בכניסה לבאר יעקב . אם מישהו נתקל , מצא , ראה , יראה פגר דרוס של LG אשמח אם יאסוף אותו (רק לטובת כרטיס ה SIM) ויודיע לי .
כמו כן חברים , אני לא יכול למנות את כולכם ולכל אחד לשלוח הודעה אישית , עשו טובה ... צרו איתי קשר לפלאפון או שלחו ה"פ כאן או / SMS
עם המספר שלכם בכדי שאוכל לשמור בספר טלפונים של המכשיר החדש .
תודה רבה ונשתמע , 050-5568074

שחר .

mik_l86
30-08-11, 00:02
תבקש פירוט שיחות מהחברה, אומנם לא יחזיר לך את כל המספרים, אבל האחרונים שהשתמשת בהם זה גם משהוא.

שחר-סופה
30-08-11, 00:12
כן זה ידוע , בכל מקרה - תודה ... , אבל זאת ממש טיפה בים http://www.jeepolog.com/images/smilies/frown.png .

שחר .

קוקי הגדול
30-08-11, 10:36
שחר , נסה לכתוב הודעת S.M.S לטלפון שלך ,עם בקשת תחנונים ,שאתה מבקש רק את מספרי הפלאפון,
אולי מישהו שימצא יפעיל את מצפונו ,וייצור איתך קשר .

מעוז

שחר-סופה
30-08-11, 19:56
מעוז , תודה ,,,
הפלאפון בסבירות גבוהה מאד קיפח נפשו בכביש . הנסיעה ארכה כ 20 דק' מקס' ומיד עם הגילוי ניסיתי ליצור קשר.
השיחה הופנתה ישירות למענה הקולי , משמע , הסוללה התנתקה מהפלאפון . זה קרה בשעת בוקר די עמוסה כך
שסבירות גבוהה שהפך לטוסט.
ביטלתי שיחות יוצאות ומפלאפון אכן עשו מה שהעלית . שלחו SMS בבקשת יצירת קשר . אך זה תקף ל 48 שעות ולאחר מכן מתבצע ביטול/ניתוק
אוטומטי מהמערכת .
לא הוצאו שיחות מהטלפון כלל . אחר הצהריים , לאחר סריקות נרחבות עד כמה שניתן לעשות , קבעתי את מותו ולקחתי
אייפון חדש ממרכז השירות .

שחר .

זרקו
01-09-11, 22:03
משתתף בצערך.
לא נשאר לך מכשיר ישן ששידרגת ולא החזרת לחברה? זו גם דרך למצוא מספרים.
שידרגו לך ונתנו לך סים חדש מתישהו? שמרת את הישן?
מתישהו היו לך חשבוניות עם פירוט שיחות? אם כן אז הם יכולים לשחזר לך את החשבוניות הללו.
בהצלחה!

שחר-סופה
01-09-11, 22:14
תודה ,
לא , לא נשאר ברשותי שום מכשיר ישן . תמיד השידרוגים בוצעו כנגד המכשיר הישן . כנ"ל לגבי הסים . עבר מאחד לשני .
היתה פעם או פעמיים בהם ביקשתי פירוט שיחות במהלך ה 15 שנים הללו , אבל זה היה ממש מזמן . העזרה תהייה מינורית בלבד .
טיפה בים .
בכל מקרה תודה ,

שחר .

savyon
02-09-11, 02:02
לא שזה יעזור לך עכשיו אבל אני מקפיד גם לעשות גיבוי וגם אחת לכמה זמן להכנס למרכז שירות ולהדפיס את הזכרונות,
גם בגלל שאני מאותגר טכנולוגית וגם בגלל שאני לא סומך עליהם...

שחר-סופה
02-09-11, 13:52
תודה סביון , באמת רעיון ומידע מועיל = אני מאמץ בחום , יבוצע .

שחר .

-->