PDA

צפייה בגרסה מלאה : גראנד 2000 - נתונים והתיעצות?

liron_al
31-08-11, 09:59
היי,
אני בודק מעבר מהטראנו הנפלאה שלי, נעולה אחורה ARB ומוגבהת, לגראנד מודל 2000. תמיד הפריע לי החוסר בסרן חי מקדימה...
הגראנד סטנדרטית לחלוטין למעט מיגונים. בהנחה ואני לא מגביה או נועל, האם אני יורד ביכולות או עולה?
דרושים נתונים כגון צריכת דלק, אבזור, מידע על הטרנספר וכל מה שיכול לתת לי תמונה שלמה יותר.

תודה
לירון

liron_al
31-08-11, 19:12
נו? אני יודע שאתם שם...

לביא
31-08-11, 19:29
הי
רכב נוח מאוד.
זקוק להגבהה כדי להכנס לשטח אמיתי.
קח בחשבון ליטר לכל שישה קילומטר אם אתה נוסע מחוץ לעיר. בתוך העיר - אין לי ניסיון.
נעילה קידמית - זקוק לנעילה נשלטת, מכיוון שהרכב נוסע קבוע 4X4. חדש מינימום 8000 ש"ח.
מאחור ניתן להתקין נעילה אוטומטית.
חוץ מזה - חפש בפורום, יש המון מידע. הדגם נקרא WJ.
אם יש לך שאלות ספציפיות - שאל.
לביא

zik5
31-08-11, 19:45
מערכת הקרור במודל 2000 נחותה לאומת המודלים הבאים.פאן קלאץ לאומת מאורר הידרו חשמלי.

Saar
31-08-11, 22:22
יש רכב ספציפי שראית או שאתה שואל באופן כללי?
אני שואל כיוון שגראנדים משופרים, גם לא נעולים הם רכבים עבירים מאוד.
ב WJ יש את הורילוק שדומה לנעילה נשלטת (אם אני לא טועה) אבל - לא בכל הדגמים הוא קיים.
בקיצור, לגראנד מוגבה ב 3" יהיו יתרונות בולטים, גראנד סטדנרטי.... אני לא מכיר הרבה כאלו בשטח :-)

eysham
01-09-11, 07:12
לירון,

עד כדי ככה ניבהלת ממה שהיה לי להגיד על ה-WJ שירדת מזה? :cool:

איל

liron_al
01-09-11, 07:27
אכן הפחדת אותי כהוגן ;)
לא, פשוט הבנתי שבמצב סטנדרטי הרכב ממש לא בשבילי.. ולהתקין נעילות ב44A זה סיפור לא זול.
נכון לעכשיו אני אשאר עם הטרקטור הנעול והמוגבה שלי :)

תודה לכולכם ולאיל בפרט על השיחה המפכחת
לירון

eysham
01-09-11, 07:57
אין בעיה. בכיף.

קח בחשבון שאם בכל זאת בא לך ללכת על זה, תמצא אחד שנת 99.
אז רוב הסיכויים שהוא יהיה עם סרנים פתוחים, מה שאומר שלנעול אותו זה 250$ ושעתיים של עבודה עצמית יחסית פשוטה.

איל

liron_al
01-09-11, 08:13
קיבלתי, אבל החצי השני לא מוכנה לשמוע על 9X :)

sos4u
01-09-11, 13:51
קיבלתי, אבל החצי השני לא מוכנה לשמוע על 9X :)

אז תחליף אותו ...

yoni 110
01-09-11, 14:42
לא יודע איך אתה משווה בכלל ולמה החלטת לרדת מזה אבל גראנד עם וארי לוק תקין ושידרוג מתלים עביר הרבה יותר מכל טראנו מוגבהת קצת ונעולה אחורה.
אני באופן אישי לא ככ מתחבר לרכב הזה ולתנוחת הישיבה שלו אבל אני מאוד מתחבר ואוהב את איך שהוא עובד בשטח טכני.

בהתחלה היו קצת חששות מבחינתי לעבור למחנה JEEP מלנדרובר אבל בדיעבד אני לא מצטער על כך כלכך. בשטח הוא נותן תמורה מצוינת וביום יום אישתי נוסעת בו אז זה לא כ"כ משנה לי שהתנוחת נהיגה היא בעצם בשכיבה ביחס ללנדרובר

יוני

-->