PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מכונה לניקוי חול בעצמי;)

גלדיאטור
01-09-11, 00:00
בתור אספן גרוטאות פתולוגי שאבי הוא אני מעוניין לקנות לו מכונה לניקוי חולהשאלה אם יש דבר כזה ? ביתי ולא הקופסאות הקטנות האלה עם מקום קטןיש לי קומפרסור אם זה משנה משהו ... תודה*

lizard
01-09-11, 00:19
היה מקום בצומת טמפו אבל נדמה לי שעכשיו בונים שם איזה מבנה אז אין לי מושג לאיפה הם עברו, אם מישהו מכיר אשמח לדעת בעצמי.

בכל מקרה היו להם שם סוגים שונים של אביזרים לניקוי חול. לי אישית יש ידית שמחובר אליה צינור שמכניסים בדלי עם חול ים יבש אבל זה לא כל כך נוח.
ראיתי אצלם מיכל לחץ שאליו מכניסים חול ואוויר דחוס. אם אני זוכר נכון זה עלה בזמנו 1700 ש"ח ונחשב לאביזר ברמה בינונית.. חשבתי לבנות מכשיר שכזה אבל אני לא רוצה להסתכן עם מכלי לחץ.

jeep.il
01-09-11, 05:45
ל.כ

tzagi
01-09-11, 07:20
דבר ראשון, מעל ל "הקופסאות הקטנות"
אתה תצתרך מדחס רציני, הרבה יותר גדול ממה שאתה חושב (מעל ל 400 ליטר ומעל ל7 כ'ס)
אחרת התהליך הולך להיות איטי ומעצבן הציוד שקנית........ישאר בפינה ויחליד לו.
אם זה לא משהו שאתה מתכוון להשתמש בו יומית, זה לא שווה את ההשקעה.

גלדיאטור
01-09-11, 12:40
תשובה טובה

Neilman
02-09-11, 17:54
אהלן,

אני בזמנו התעסקתי עם ניקוי חול של פלסטיקה של פלאפונים....
אני לא בטוח מה הצרכים שלך אבל יש מקום בחולון שנקרא "ניצן טכנולוגיות" שיש לו תאים בגדלים שונים... אנחנו הלכנו בזמנו על גודל בינוני... אני לא יודע מה אתה רוצה לנקות אז אני לא בטוח בכלל שאתה צריך תא...
לגבי האקדח שמתיז את החול, אלו שבאים עם התא הזה הם זבל עופות... אל תנסה אפילו לעבוד איתם, העצבים שתקבל וכמות הדיזות שיהרסו לך חבל על הזמן... אקדח קנינו במקום אחר, אם זה רלבנטי תגיד לי ואני אחפש מאיפה...

לגבי קומפרסור, אנחנו עבדנו עם קומפרסור של 5 כ"ס שהחזיק לחץ של 8 אטמ' - והניקוי חול היה הדבר היחידי שהיה מחובר אליו. אנחנו עשינו ניקוי חול לפלסטיק עם דיזה של 2 מ"מ אז לנו זה הספיק, אתה מן הסתם צריך דיזה הרבה יותר דגולה אז תעשה ניסוי עם הקומפרסור מספיק לפני שאתה קונה כל מיני ציודים....

ודרך אגב, לגבי התא, אם יש לך ידע וגישה לריתוך תבנה לך אחד לבד, לדעתי הרבה יותר זול, בתיכנון נכון יכול להיות הרבה יותר נוח מהמוכנים הזולים, ובאמת שלא צריך להיות מדען טילים כדי לתכנן את זה.......

אם אתה צריך עזרה רק תגיד, אנחנו עשינו כל מיני שינויים על התא שלנו כדי לעשות אותו יותר נוח לעבודה....

בכל מקרה בשביל התחלה תסתכל באתר של ניצן, הוא בחור נחמד מאוד ובזמנו לפחות (לפני 3 שנים בערך) גם היה זול.

גלדיאטור
03-09-11, 16:41
מה האתר של ניצן?

Neilman
03-09-11, 16:45
אני לא זוכר בדיוק... תריץ בגוגל ניצן טכנולוגיות.
זה משהו עם spraybiztech או משהו כזה בכתובת....

Neilman
03-09-11, 21:51
http://www.spraytech.biz/

-->