PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בהחזרת מוט פנהארד בדיפנדר

torchak
06-09-11, 17:43
כמו בכותרת,
הוצאתי את המוט בשביל להחליף לו בושינגים. הכנסתי אותו בצד אחד (צד נוסע, עלהסרן) ובצד השני הכנסתי אותו אבל יש מרחק די גדול בין החור של הבורג במוט לבין החור בתושבת שעל הרכב (אם מסתכלים מהחור של התושבת, מבצבץ רבע מהחור של הבושינג). כבר החלפתי פעם את הבושינגים האלה בעצמי ואני לא מבין מה הפעם עשיתי לא
נכון. רעיונות?

נועם.

torchak
06-09-11, 18:30
מצורפת תמונה להמחשה.....

שחר דורון
06-09-11, 20:20
אני מפחד לנסוע מול אנשים כמוך בכביש.

עם יד אחת תמשוך את השאסי לכיוון הנכון , ועם היד השנייה תכניס את הבורג .

ענבר
06-09-11, 20:21
תנסה להרים לאט את הסרן בצד שחיברת עם ג'ק עד שהפנהרד יתמקם ותוכל להכניס את הבורג.

שחר דורון
06-09-11, 20:34
ענבר , מה שאתה אומר נכון - במידה שהרכב על הליפט.
המקרה הזה - רואים שהרכב על האדמה , אם הוא ירים צד אחד , כל השאסי יברח לצד השני.

שחר-סופה
06-09-11, 20:44
עם יד אחת תמשוך את השאסי לכיוון הנכון , ועם היד השנייה תכניס את הבורג .

אבוי לנו אם במשיכת יד אפשר יהיה לפתל את השילדה בכדי למקם את הבורג :confused: :rolleyes:
אם כבר , נראה לי שסיבוב של ההגה יעשה את זה פשוט וקל יותר .

שחר .

שחר דורון
06-09-11, 20:48
שחר - אתה מסתלבט עליי? הפאנהרד לא מחובר , השאסי זז חופשי מצד לצד על המתלים.

torchak
06-09-11, 20:51
נתחיל מזה שכלום לא זז שם חופשי. הכל יושב בלחצים די גדולים.
לא ממש הצלחתי להזיז כלום עם היד וגם משחקים בהגה לא עשו נפלאות.
אני דווקא מצאתי בפורום בחו"ל מישהו שאמר שאכן להרים עם ג'ק את הצד המחובר יעזור. למה רק על ליפט זה יעבוד?

שחר דורון
06-09-11, 20:54
תתחיל בזה שאתה מנתק אותו מהסרן , ובודק אם הוא נכנס בלי לחץ לתושבות שלו בצד של השאסי .
במידה וכן, תחזיר אותו , והשאסי יכול לזוז - תפעיל כוח . אתה יכול למשוך אותו עם רצועת רצ'ט אם אתה רוצה .

אם הוא לא נכנס , אולי אתה צריך קצת להשחיז את הבוקסת מתכת החדשה.

שחר-סופה
06-09-11, 20:56
לא , וואלה לא מסתלבט ... :p
נועם , אופציה נוספת היא להכניס מברג ולנסות למרכז עד כמה שניתן בהפעלת לחץ ובמקביל
להכניס את הבורג . יש לך שם מקום לדעתי .

שחר .

torchak
06-09-11, 20:58
שחר (או דורון, זה מאוד מבלבל הסיפור הזה) - אני יודע שהוא נכנס לא קל. הוא יושב שם בלחץ די גדול. השחזתי טיפונת את המוביל של הבוקסה כדי להצליח להכניס אותו אבל מאוד בעדינות. היה הראה לי שאני רואה בתושבת שעל הסרן לשרבול הפנימי ובגלל זה לא השחזתי את זה לרמה שזה נכנס בקלות. הכנסתי את התושבת למקום בעזרת ג'ק מלמטה אבל רק בצד של השילדה. על הסרן זה נכנס סבבה. כדאי לי לנסות להוציא את זה ולהשחזיר עוד?
זה בסדר שיהיה שם חופשי קצת?

שחר דורון
06-09-11, 21:00
כן , תוציא . חצי מילימטר זה בסדר , זה יעלם עם החיזוק של הבורג.

שחר-סופה
06-09-11, 21:05
כן , תוציא . חצי מילימטר זה בסדר , זה יעלם עם החיזוק של הבורג.

+1
נועם , תרגיש (אתה והיא) חופשי ... :)

שחר.

torchak
06-09-11, 21:42
תודה רבה על העצה. לפני שהכנסתי את המוט, ניסתי לבדוק עם לתושבת הזאת יש איזשהי גמישות וזה לא היה נראה לי שזה משהו שהולך להתהדק עם הבורג.
בכל אופן אתם אומרים שאם המוט ירוץ חלק בתוך התושבת שלו (בהנחה שאני משייף עוד את המובלים של הבושינגים) - אני אוכל להזיז את כל היספור הזה ביד.....

Saar
06-09-11, 21:49
למה לא להשתמש ברצועת ראצט ע"מ למקם את השילדה במקום הרצוי?

torchak
06-09-11, 22:51
למה לא להשתמש ברצועת ראצט ע"מ למקם את השילדה במקום הרצוי?

יכול להיות שאתה צודק, אבל אני באמת מתחיל לחשוב שעד שאני לא אתן לבושינגים טיפה מרחב תנועה - שום דבר לא יזוז לשום מקום

torchak
07-09-11, 18:46
טוב, אז הצלחתי להחזיר אותו למקום בשילוב הטכניקות שהציעו לי.
קודם כל הורדתי אותו מהרכב ואז אכן שמתי לב שבאמת נורא קל להזיז את המרכב ביד.
השחזקתי את המוביל של הבוקסה, לאט לאט, עם פצירה ידנית, כל פעם קצת ובדקתי מתי זה סביר להכנס (עדיין עשיתי שהוא יכנס טיפה בלחץ).
הכנסתי את הצד של הסרן למקום, ששם מראש זה נכנס לי עם היד, ואז את הצד של השילדה בעזרת לחיצה קטנה עם ג'ק מלמטה. כשהמוט מגיע למקום, יש לו שם משחק
(כמו שכתבתי קודם, יש מגרעות במרכז התושבת). ואז בעזרת רצועת ראצ'ט ולום, כיוונתי את החורים והשחלתי את הבורג.

תודה רבה לכולם על העזרה,
נועם.

-->