PDA

צפייה בגרסה מלאה : תום עידן החיפושים בפירוקיות..(ג'אנקיות..)

dingo1st
06-09-11, 21:06
אני לא יודע מי מאיתנו מכיר שירות חדש של אתר "גלגלים"....
שמאפשר לך לפרסם דרישה לחלק מסויים באתר וכל הפירוקיות חוזרות אלייך עם תשובות..
אם יש להם במלאי .. משומש..חדש.. תחליפי.. ומחיר...
מניסיון זה עובד מעולה תוך כמה דקות אתה יודע בדיוק איפה אתה יכול להשיג את החלק וכמה זה יעלה לך ...
האתר מאפשר לך שימוש חופשי למשך שבוע לחבר'ה כמונו לא בעלי עסק אלה המבקרים מדי פעם (מי יותר ומי פחות )....
אפשר גם להירשם לאתר בסכום סמלי חודשי לקלבל שירות כל השנה ..
ממש תענוג..
אבל בשביל הנפש אפשר גם סתם ללכת לג'אנקיה מקומית ולנבור שם בפגרים בשביל הכייף.....

http://www.galgalim.co.il/?CategoryID=533

תהנו..
ראם

shachar
06-09-11, 21:24
רק שלא יפרקו בטעות מהמזמין...
באסה לקבל חלק שכבר היה מקולקל :-)

dingo1st
07-09-11, 08:33
קודם כל תיקון טעות...
זה החיפושים ולא החיפוים ..
ולעיקר....
SHACHAR לא הבנתי למה היתכוונת כשכתבת...
גבר זה לא גנבי רכב אלו אותם פירוקיות שפשוט נהיו היי טק...
תנסה זה עובד תענוג...

lizard
07-09-11, 10:19
השאלה היא מתי אתה משם, אם בזמן ההזמנה או ברגע שהחלק אצלך בידיים.
כי אם אתה משלם מראש, אם יביאו לך חלק לא מתאים או שבור או משהו כזה, לך תתווכח איתם אחר כך.

dingo1st
07-09-11, 11:15
אתה לא משלם כלום!!!!
אתה פשוט מברר איפה ניתן להשיג את החלק זה הכל...
ואז מחליט עם מי ליצור קשר ואיפה ללכת לרכוש..
אין פה פיי פאל... או משהו בסגנון..
אני מאד נהנה...
כנסו תראו..

opl
07-09-11, 22:34
בוא נראה... שלחתי בקשה לפנס אחורי למזדה 323...

mik_l86
08-09-11, 01:24
א.לא ניסיתי את השירות אבל נשמע מעולה.
ב. הבעיה עם כנראה כל מי שעובד בתחום הזה של חלפים לרכב שעובדים בו כנראה רק אנשים בעלי פיגור שכלי בינוני ומעלה!
אין לי אפשרות לספור אפילו את האפשרות שהמפגרים האלו אמרו לי שיש להם חלק מסויים ובסוף לא היה להם, גם אחרי ששאלו 50 שאלות לפחות שקשורות לחלק.
למשל (זה שהכי הרגיז אותי):
חיפשתי ראש מנוע לאיביזה שלי, התקשרתי לחברת חלפים בת"א (ברח לי השם של הנבלות האלה) ביקשתי שיבדקו עם יש להם במלאי, ציינתי בפירוש: נפח, שנה, דגם מנוע, ענה לי: "יש, עולה X תבוא לקחת", אני חדרתי, אמרתי ליתר ביטחון: "תבדוק, על הראש מנוע, יש 9 ספרות ואות, שזה המק"ט יצרן, זה מה שאמור להיות כתוב, אם אותו דבר תחזור אליי אני בא לקחת" קיבלתי טלפון: "הראש אותו דבר, אתה יכול לבוא" נסעתי מחדרה, באתי לשם, מראים לי את הראש, המק"ט שונה באות האחרונה, התעצבנתי מאוד, ניסו לשכנע אותי שזה אותו דבר עם סיפורים מפה עד שהסתכלו על החורים וראו שזה שונה!
בקיצור, חבורת מ פ ג ר י ם!!!

וככה צריך לעבוד איתם, להבין את זה ולהפנים את זה, שעובדים מול חבורת סתומים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם!
נ.ב חזרו אליי יום למחרת, יש לנו ראש משופץ בשבילך, אמרתי להם שגם אם זה יהיה האחרון בארץ, אני לא אקנה מהם, אם אזכר בשם של הליצנים אפרסם פה.

tzagi
08-09-11, 08:10
מדהים,
ורק מוכיח, שלא משנה איפה אתה בעולם, כול עסק עובד באותה צורה ובדיוק אותם אינטלגנטים עובדים בהם.

tallevi
08-09-11, 21:49
א.לא ניסיתי את השירות אבל נשמע מעולה.
ב. הבעיה עם כנראה כל מי שעובד בתחום הזה של חלפים לרכב שעובדים בו כנראה רק אנשים בעלי פיגור שכלי בינוני ומעלה!
אין לי אפשרות לספור אפילו את האפשרות שהמפגרים האלו אמרו לי שיש להם חלק מסויים ובסוף לא היה להם, גם אחרי ששאלו 50 שאלות לפחות שקשורות לחלק.
למשל (זה שהכי הרגיז אותי):
חיפשתי ראש מנוע לאיביזה שלי, התקשרתי לחברת חלפים בת"א (ברח לי השם של הנבלות האלה) ביקשתי שיבדקו עם יש להם במלאי, ציינתי בפירוש: נפח, שנה, דגם מנוע, ענה לי: "יש, עולה X תבוא לקחת", אני חדרתי, אמרתי ליתר ביטחון: "תבדוק, על הראש מנוע, יש 9 ספרות ואות, שזה המק"ט יצרן, זה מה שאמור להיות כתוב, אם אותו דבר תחזור אליי אני בא לקחת" קיבלתי טלפון: "הראש אותו דבר, אתה יכול לבוא" נסעתי מחדרה, באתי לשם, מראים לי את הראש, המק"ט שונה באות האחרונה, התעצבנתי מאוד, ניסו לשכנע אותי שזה אותו דבר עם סיפורים מפה עד שהסתכלו על החורים וראו שזה שונה!
בקיצור, חבורת מ פ ג ר י ם!!!

וככה צריך לעבוד איתם, להבין את זה ולהפנים את זה, שעובדים מול חבורת סתומים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם!
נ.ב חזרו אליי יום למחרת, יש לנו ראש משופץ בשבילך, אמרתי להם שגם אם זה יהיה האחרון בארץ, אני לא אקנה מהם, אם אזכר בשם של הליצנים אפרסם פה.

מסכים לגמרי, לצערי כל סוחרי החלפים בפירוקיות הם אנשי שוק מרמה נחותה ביותר, רק שבמקום למכור עגבניות הם מוכרים ברזלים, שבמקרה, שייכים לרכב...
אין מה לצפות לקבל מהם מידע מדויק לגבי חלק מסוים וזאת משום שבורותם לא מאפשרת להם לרדת לרזולוציות הדרושות לכך.
מצד שני רוב הלקוחות שלהם (בעל הרכב הסביר), הם בורים בתחום באותה מידה ואף הרבה יותר.
בגלל הסיבות האלו חלקים מפירוק אצלי הם בעדיפות אחרונה ורק מחוסר ברירה.

טל.

פוקר
08-09-11, 22:01
[QUOTE=tallevi;406452]מסכים לגמרי, לצערי כל סוחרי החלפים בפירוקיות הם אנשי שוק מרמה נחותה ביותר, רק שבמקום למכור עגבניות הם מוכרים ברזלים, שבמקרה, שייכים לרכב...
אין מה לצפות לקבל מהם מידע מדויק לגבי חלק מסוים וזאת משום שבורותם לא מאפשרת להם לרדת לרזולוציות הדרושות לכך.
מצד שני רוב הלקוחות שלהם (בעל הרכב הסביר), הם בורים בתחום באותה מידה ואף הרבה יותר.
בגלל הסיבות האלו חלקים מפירוק אצלי הם בעדיפות אחרונה ורק מחוסר ברירה.
פשששששששששששששששששששששש מענין איזה כוכבים יש פה כול האנשים שעובדים בתחום הרכב [סוחרי חלפים]
הם בעלי פיגור שכלי אם זו התגובה פה בפורום אז אני מבין שאפשר גם לקלל
רבותי אני קשור משפחתית למגרש פירוקים ו................ נסכם שיהיה נחמד אם תשמרו את הגינוני לשון לעצמכם
לא מרוצים סבבה נפלתם על סוחר לא הגון מקובל תפרסם את השם
אבל יש מרחק גדול בין לא מרוצה לבין הכללות

dingo1st
08-09-11, 23:20
הייי חברים..
אני בסה"כ רציתי לשתף אותכם החוויה זה הכל..
מי פה ועד למנת משכל של בעלי פירוקיות.. לא מעניין..
מי שרוצה ינסה ומי שלא לא.. סבבה..
הדיונים ברמה הזאת לא מתאימים לנו....

yes1952
10-09-11, 09:57
בשנה וחצי האחרונה ביקרתי בשתי פירוקיות בכביש אזור
הראשונה-מיקומה -הפירוקיה האחרונה ממזרח למערב סמוך לצומת חולון
כל ביקור שם היה מעניין מניב תוצאות מחיר יותר מסביר אחריות וכוס קפה
השני -אסע לשם בהזדמנות ואציין את מיקומו
שרות יוצא מהכלל מחיר ויחס הוגן ביותר
חבל לאת בהכללות
יוסי

-->