PDA

צפייה בגרסה מלאה : ממעללי רק(כ?)בת ישראל,הגיעו מים עד נפש

אסף ב
11-09-11, 22:25
בימים האחרונים הרכב מושבת ואני מתנייד או לפחות מנסה להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית... כל יום הרכבת ממוצקין לעכו מאחרת ב2 דקות 5 דקות וכיו"ב...

היום,אני מגיע לתחנה קונה כרטיס,ומחכה...2 דקות איחור 5 דקות איחור,10 דקות,אני פונה ל"סדרן" איזה טמבל שעסוק בלעשות הימורים עם המחלק עיתונים של ישראל היום... לבוש כפתורים ועניבה,ונעלי אדידס של ערסים... הבן אדם מתנסח כמו ילד בו 4 שכל עולמו המילולי נוצר בהשראת קלטות של יובל המבולבל,אין לו תשובות אין לו מושג מה קורה,וגם לא איכפת לו... אחרי הכל למה הוא שם? בשביל לעזור ולתת שירות לנוסעים? מה פתאום... הוא בא להעביר יום על הספסל ולהסתכל על בחורות...בינתיים הרציף מלא בלמלמים שכבר התרגלו לחיות במדינה שמחרבנת להם על הראש ומשתינה בקשת אפילו לא טורחים להביע את תסכולם...

אחרי 15 דקות מגיעה רכבת מחיפה,אותה רכבת שהייתה אמורה להגיע לקחת אותנו לפני רבע שעה,רק מה,הם החליטו שלמה לטרוח,בואו נתן לצוות להסתלבט ונחכה עוד רבע שעה לרכבת הבאה שתיקח אותם... אני הלכתי למנהל התחנה ,איזה עסקן שהגשים את כל שאיפותיו בחיים-לשבת במשרד ממוזג על כסא מנהלים,לא לעשות כלום!! ולקבל משכורת... שמקומו הטבעי הוא באיזה באסטה בעכו במקרה הטוב,אני ועוד 5אישה באים אליו,הוא מנסה לערבב אותנו שזאת לא הרכבת שלנו ושהרכבת שלנו מאחרת כי בכל תחנה שהיא עצרה אנשים לא נתנו לדלתות להסגר וכל מיני חארטות... שביקשתי לזכות את הכרטיס שלי,הוא אמר שזה רק בתחנת היעד וסירב בתוקף... כשאמרתי לו שחברה כזו מתנהלת כמו בית זונות,ושהם היו צריכים לדאוג לאוטובוס/מוניות ללקוחות הוא אמר לי:"לא במדינה שלנו" אמרתי נואש וכמו מאנייק התייבשתי חצי שעה עד שהרכבת הבאה הגיעה ואז...

הגעתי לעכו באיחור עצבני של חצי שעה,צלצלתי לבוס והסברתי את המצב.. שהגעתי לתחנת עכו מצאתי את משרד המנהל,שבאופן מפליא דומה ומדבר כמו שתי טיפות חרא למנהל ממוצקין,עוד בסטיונר דוד של או משהו כזה,שלום,באתי לקבל כרטיס זיכוי,הרכבת איחרה... מנהל:"הרכבת לא איחרה מה אתה מדבר שטויות" אני כבר מתרגז ואומר לו שלא יבלבל לי ת'מוח אין לי זמן מיותר אליו,הוא אומר שיבדוק... מרים טלפון פותח מחשב ואומר לי ולכל האנשים במשרד:"הרכבת איחרה ב28 דקות,לא מגיע לכם כרטיס נוסף זה רק מחציט שעה איחור" בשלב הזה לא יכולתי יותר וברכתי אותו בכל הטוב שעלה על דל שפתיי והלכתי...

עכשיו תבינו,כרטיס עכו מוצקין עולה 9.5 שקלים,נסיעה של 10 קילומטר,באוטו זה עולה פחות... והם עוד מסיעים מאסות של אנשים,העיקר מנסים לעודד תחבורה ציבורית

בקרוב אני מתחיל פעילות אינטנסיבית נגד הביזיון הזה שנקרא רכבת ישראל ואני מזמין את כל מי שמעוניין להתחבר לקבוצת הפייסבוק מחאה נגד מחדלי רכבת ישראל! (http://www.facebook.com/groups/203904346327253/)

עלו והצליחו,אסף.

omri_t
11-09-11, 23:02
יש תחבורה ציבורית בישראל? אתה סגור על הטענה הזו?

דוגרי, אם עלית לרכבת והיא הגיעה לאנשהו, בלי להתפוצץ, להשרף, להתנדף- זה כבר ארוע נדיר.

פרצופה של המדינה......

אסף ב
11-09-11, 23:11
עכשיו שלא תיהינה אי הבנות-באופן מכוון הם לא פעלו לצמצם את הפסדי הזמן של ציבור הנוסעים,הם ידעו שהם יצליחו להגיע באיחור של 28 דקות ולא שלושים דקות וככה להתחמק מתשלום. הייתה להם אופציה לשלוח אותנו ברכבת שאיחרה והם נמנעו... הרי חיכינו 15 דקות... נחכה עוד 15 מה יש...

ishc
11-09-11, 23:37
אני נסעתי ברכבת די על בסיס קבוע כמה שנים בקו כפ"ס פ"ת (לא בגלל הדלק אלא בגלל הפקקים) וחייב לציין שהמצב לא היה כזה גרוע. נכון היו פדיחות, איחורים ואפילו ביטולים של רכבות, אבל, זה לא קרה המון, אולי פעם בחודשיים ביטול של רכבת שאחרי 20 דק' מגיעה אחרת ואולי ומשהו כמו שלוש פעמים בשנה שיש בעיה ופתאום אין רכב בכלל (לא לקוח בחשבון השבתות עם הודעה מסודרת מראש). זה לא שרכבת ישראל משולמת, רחוקה מזה, אבל סה"כ כמי שהתחיל לנסוע ברכב באופן קבוע בצבא לפני עשר שנים, יש שיפור ניכר. גם היום אני נוסע ברכבת פשוט פחות.

Pageup
12-09-11, 08:31
בתור אחד שניסה לסוע ברכבת ונשבר אחרי שבוע אני מסכים איתך בכל מילה.
השעות מתוכננות לא נכון, זמן הנסיעה ארוך מדי, ולא קרה לי במשך שבועיים
שהרכבת הגיע בזמן, החל מ 2 דקות איחור וכלה ב 45 איחור ודווקא בשעות
הערב בדרך חזרה הביתה שהעומס נמוך יותר (בבוקר לרוב אין בעיות כי זו
הייתה התחנה הראשונה - מודיעין) אבל אם אתה מאחר אז הילדים לא רואים אותך.
אני אחרי שבוע נשברתי והעדפתי לסוע בפקקים לעבודה - ככה לפחות ידעתי מתי
אני מגיע הביתה.
הדבר היחידי שאני מסכים עם שר התחבורע לגביו זה שצריך לסגור את הארגון הזה,
לפטר את כולם ולבנות מחדש.

shay_love_off_road
12-09-11, 21:16
אל תזכיר לי רקבת,

בטירונות יום ראשון היה יום העונשים שלי בגלל האיחורים של הבדיחה על גלגלים הזאת שנקראת רקבת,
החל משכיבות סמיכה ועד לשבתות, והכל הודות לרקבת ומכי"ת ז***.....

חבל שהם לא למדים מעט מהחבר'ה האלו,
https://secure.witherspublishing.com:7444/catalog/images/UP-002.jpg

בהצלחה,

-->