PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סוכנות לביטוח אשר מוכנה לבטח

zviki
11-09-11, 22:28
ידוע לי שהדבר ניתן לביצוע אולם לא מוצא שום קצה חוט בעניין. מחפש סוכנות לביטוח לבטח סופה שנתון 1993 לאחר הערכת שמאי בביטוח מקיף ואשר מחירה במחירון אולי 14.000 שח אבל מושקעת בעשרות רבות רבות של אלפי שח. תודה למשיבים

boaz avrahami
11-09-11, 22:31
לדעתי אתה צריך לבצע הערכת שווי מסודרת.
אם היא שווה מעל 20 אלף לדעתי יבטחו אותך.
בדוק עם מאיר

ishc
11-09-11, 22:56
דבר עם מאיר רוטברג, לפי מה שנאי יודע הוא מהבודדים העוסקים בתחום.

zviki
11-09-11, 23:54
לדעתי אתה צריך לבצע הערכת שווי מסודרת.
אם היא שווה מעל 20 אלף לדעתי יבטחו אותך.
בדוק עם מאיר

תודה על המענה המהיר,המחיר שציינת הוא רק רבע מההשקעה הכוללת,זה רק המחיר של הבולמים,כננת והקפיצים בערך.כן וודאי שאני אבצע הערכת שווי.מה מס הטלפון של מאיר? תודה

zviki
12-09-11, 04:22
קיבלתי את מס הטלפון של מאיר מחבר באתר ב-ה"פ אין צורך לשלוח לי אותו, תודה לכולם

amit_san
13-09-11, 16:30
היי ZVIKI..
מניסיון אישי בעבר, גם לי הייתה סופה שהייתה שווה במחירון כ-30,000 ש'ח. הוספתי כ 1,000 ש'ח לפוליסה בכדי ששווי הרכב יהיה 40,000 ש'ח בגלל התוספות, עד כאן הכל נהדר.
לצערי לאחר מ'ס חודשים הרכב נגנב וכאשר קיבלתי את התשלום מח' הביטוח הסכום היה רק 22,000 ש'ח. בשיחה עם סוכן הביטוח הוסבר לי כי לכל השיפורים(צמיגים רחבים,כננת) היה בלאי במשך החודשים שעברו לכן התשלום בהתאם!!! בנוסף נזכרו שהרכב היה בבעלות המדינה לשעבר וכרגע הוא יד 6 - אלה הביאו את השכלול הסופי ל 22,000 ש'ח בלבד.
עצתי אלייך היא : תשקיע את סכום עלות הפוליסה במיגון הרכב כך תוכל לישון בשקט וגם לא תתאכזב כאשר תגלה כי התשלום בזמן הגניבה( בהנחה שרכשת פוליסה) הוא אינו הוגן וערכו הרבה מתחת למחיר המחירון של הרכב..

חומר למחשבה..

zviki
13-09-11, 20:56
עמית,תודה לך על האינפורמציה
השקעתי כבר כל כך הרבה במיגון עד שלפעמים אין לי כבר כח וחשק לרדת לגיפ לשחרר הכל בשביל לצאת לסידורים בעיר ואני מזמין מונית,כן כן אשכרה. הגיפ הוא רכב שני, יש לי פרטית ואם היא לא אצלי אני דוחה סידורים , לא יוצא איתו לדברים "מנהלתיים" כי כאמור לשחרר את הגיפ מרוב המיגונים זה סרט טורקי. לגבי הביטוח: אני האחרון שצריך לספר לו על מעללי חברות הביטוח .אשב עם מי שאשב, אשמע את ההצעה, את הפרטים הקטנים שאתה ציינת , את עלות הפוליסה, נשקלל ונחליט שני הצדדים ברוח טובה כן או לא , לעולם לא אשן בשקט בכל מקרה כל עוד אני מחזיק בסופה ,שוב תודה

-->