PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרושה עזרתכם - מוסך מומלץ לסובארו אאוטבק

barak4*4
16-09-11, 06:26
עד היום, גורם מכריע בבחירת רכב עבור אימי (אוטוטו בת שבעים), היה המוסך המטפל. במשך שלושה עשורים היא טיפלה במוסך אחד (אלי וולבו ומאזדה ברחובות) ובמשך שני עשורים נוספים במוסך אלכס אשדוד (וולבו - הונדה ולשעבר אלפא).

המשותף לשני המוסכים הנהדרים האלו, היה אנשי מקצוע מהדור הישן.
מה פרוש?
יושר, מקצועיות ואמינות. אלו שני מוסכים בהם היינו יכולים להשאיר את הרכב בלב שקט, תוך ידיעה כי הטיפול יהיה מקצועי, לא יהיו משחקים וקומבינות וכי החשבונית בסוף תייצג את מה שבאמת נעשה.
באמתחתי רק מילים חמות ושבחים על שני המוסכים הללו, בדגש על אלי ואלכס כמכונאים, כדיאגנוסטים וכבני אדם.

לפני מספר חודשים רכשה אימי סובארו אאוטבק חדשה וכעת הגיע הזמן לטיפול ראשון (ומסתבר שגם ריקול, ע"פ האמור כאן (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4122674,00.html)).

אז, מה אנחנו מחפשים?
מורשה סובארו, רצוי בעל יחס אישי (אבל לא חובה), אמין ומקצועי - דהיינו מבין את הדגם ומעודכן בספרות והטכנולוגיה העדכנית לרכב.

גבולות גאוגרפיים רצויים יהיו אשדוד עד הרצליה.

המלצותיכם יתקבלו בברכה.
תודה
ברק.

רפאל
16-09-11, 07:16
היי ברק

אני מקווה שאני עדיין בגבולות הגאוגרפיים ......
ממליץ בחום על מרכז שרות "לי" בכפר סבא
דבר עם ליאור או לירון הבעלים

בדוק גם את הפרטי שלך

רפי

barak4*4
16-09-11, 07:23
רב תודות רפי,
חבל שזה בפרטי, אם יש לך המלצות, פרסם אותן בריש גלי, אין במה להתבייש! אנחנו בג'פולוג (יעני, בבית, בסלון), לא בפורום מסחרי.
כפ"ס זה לא רחוק מידי, אבל אשמח לשמוע אם יש עוד המלצות.
שוב תודה,
ברק.

טל חסיד
16-09-11, 09:47
אין לי אישית ניסיון איתם אבל מישהי שאני מכיר טוב מטפלת במוסך המרכזי בהרצליה ולפי דבריה מרוצה אבל טוענת שמאד יקר שם, אני קניתי לא מזמן B4 ומחפש מוסך טוב באיזור הצפון חיפה צפונה?

טל

לביא
16-09-11, 10:47
טיפלתי ב B4 שלנו באולימפיה אשדוד. היו בסדר גמור.

אייל67
24-10-11, 18:49
אין לי אישית ניסיון איתם אבל מישהי שאני מכיר טוב מטפלת במוסך המרכזי בהרצליה ולפי דבריה מרוצה אבל טוענת שמאד יקר שם, אני קניתי לא מזמן B4 ומחפש מוסך טוב באיזור הצפון חיפה צפונה?

טל

הי טל,

נא שתף אותי במידה ותמצא מוסך כאמור (רכשתי ממש לאחרונה אאוטבק).
אייל

רפאל
24-10-11, 19:00
מרכזי שרות לסובארו בצפון......

אני ממליץ בחום רב על חמודי בעכו או על מרכז שרות מישל בצומת הצ'ק פוסט.
שניהם מקצועיים מאוד ומומלצים מאוד.

רפי

המשוטט
24-10-11, 20:12
ממליץ בחום על מרכז שרות "לי" בכפר סבא

+1

גם שכנה שלי עם B4 והבוס בעבודה הקודמת עם פורסטר מטפלים מק"מ 0 .

רק דברים טובים

אביחי

shachar
24-10-11, 20:22
מוסך דרור באשקלון... אולי אתה מכיר אותו מהלנדרובר?

בני
12-03-12, 13:30

טל

טל, יש גם את מוסך אוטו דן ליד צומת קרית אתא (מורשה סובארו) דני הוא הבעלים אני מניח שאתה מכיר אותו מרכבי 4x4 או לפחות שמעת עליו,
דני הוא מהאסכולה של פעם, ולטובה כמובן

awd.outback
08-04-12, 18:52
אני גם כן התחדשתי באאוטבק - המלצה שקיבלתי (עוד לא טופל) - אצל שמעון ברזילי בירושלים.
אגב - אשמח מבעלי האאוטבק שקוראים את ההודעה, לקבל המלצות למסלולי טיול - (אפרסם גם הפורום טיולים וסליחה על הטרמפ שתפסתי)
בהצלחה
אלי

baga
08-04-12, 21:32
מוסך מישל בצק פוסט חיפה .
מנסיון , פורסטר 2009 .
בחום.

barak4*4
11-05-12, 09:34
מוסך דרור באשקלון... אולי אתה מכיר אותו מהלנדרובר?

שחר, אמנם באיחור רב לתגובתך, אבל לגבי מוסך דרור באשקלון, כמעט שבע שנים לאחר מעשה, עדיין קצת כואב לי כשאני יושב...

itayt
11-05-12, 11:42
ממליץ על מוסך דרור באשקלון

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?x1thmc

-->