PDA

צפייה בגרסה מלאה : בבקשה עזרה מחפש פרטים על ראב 4

kostaamdk
16-09-11, 09:05
אני הולך יום ראשון לבדוק ראב 4 מודל 96 והקילומטרג' שלו ממש מלחיץ 260,000 אבל אחרי התיעצות עם כמה אנשי צד הבנתי שאם הרכב שמור טוב הוא גם יכול לעבור עוד 200 ק'מ בכיף..

העניין שזה הג'יפון הראשון שלי ואני מחפש מידע על
* איזה בדיקות שווה לבדוק למודלים האלה?
* כמה עולה להחליף מנוע לראב4 במקרה של צורך להחלפה?
*האם באמת הוא יכול לעבור את ה 300 אלף ק'מ ולהשאר טוב?
* והאם יש לו הרבה בעיות מנוע?
* ובכללי רוצה לדעת יותר על האוטו..
* צריכת דלק איפה וכמה הוא שותה?
* ומה המחלות ''הידועות'' של הרכבים האלה?

המון תודה מראש לכול מי שעוזר ובכללי לכול הפורום על קיומו....

shahav
16-09-11, 10:20
תיראה , ראב 4 הוא לא ממש גיפ, אבל זה לא אומר שהוא רכב שלא מתאים לך. לי יש טראנו ואני מרגיש פה אוטסידר ביחס לכל הסיקסים והבהמות...
אני לא ממש מכיר את RAV4, אבל עד לא שמעתי על מנוע בנזין שעבר את ה 300K

נתחיל בלהבין עד כמה הוא גיפ:
הילוך כוח - אני חושב שאין :-(
מהלך בולם - אך שמעתי חברה פה מדברים - של עגלת סופר:-)
נעילה לדיפ המרכזי - אני לא יודע וזאת שאלה חשובה, אם אתה מתכוון לעשות איתה מעט מעבר לשבילים שמתאימים לרכבים פרטים.
צריכת דלק - בעיקר פונק' של מישקל, זה אמור לשחק לטובת הרכב הנידון. יש עד פרמטרים כמו יכולת ביטול 4x4 קבוע... אבל אני אופטימי.

מקווה שעזרתי במעט.

רבין

alal
16-09-11, 19:35
http://www.carz.co.il/rate/mainmodel.aspx?mid=448&minyear=2006&maxyear=2011&tabid=General

kostaamdk
27-09-11, 12:08
תודה לכולם..

קניתי בסוף הראב 4 אחר אבל והילוך כוח יש אבל זה כפתור ניפרד בדש בורד..

המהלך בולם ממ סבבה ניכנסתי איתו לשטח שלא חשבתי שהוא יעבור אך עבר כמו גדול (שטח יערי סלעים וגבעות)

בלי נעילות כי את זה לא ניסיתי עדיין..

צריכת דלק 1 ל11 בכביש 1 ל 9 בשטח

shahav
27-09-11, 12:50
לא ניראה לי שיש לרכב הזה הילוך כוח.
הילוך כוח זה כמו הילוך "חצי". כלומר עד יותר איטי מהילוך ראשון רגיל. הדבר מאפשר ליזחול על סלעים ומוריד את העומס על הגיר\מנוע.

למייטב ידעתי אין מושג כזה "צריכת דלק בשטח" וזאת משניי סיבות. ראשית 97% מהזמן תסע על כביש, וגם כאשר תיסע בשטח הנסיעה תהיה מאוד איטית במובן החסכוני, סלד נמוך, גרר אוויר שולי ביותר, נכון השביל יותר מתנגד מהכביש אבל זה דיי "מתאזן". שוב בשורה התחתונה, רוב הנסיעה היא על כביש.

אז יש לך ברכב נעילת דיפ מרכזית?
הכי חשוב - תתחדש ותהנה בתקופת הטיולים הקרובה, שנה מתוקה כבר מובטחת לך:-)
רבין

מידבר
27-09-11, 14:30
היה לי ראב 4 שנת 03
הילוך כח-אין, גם לא חצי...
נעילת דיפ' מרכזי-כנ'ל.
צריכת דלק-משהו כמו 1:10 אבל תלוי מאוד באופי הנהיגה.
כללי-אוטו עדין, מומלץ להתנהג אתו בהתאם.

תהנה

kostaamdk
03-10-11, 09:55
לי יש ראב 4 שנת 98 ובידית הילוכים יש 2 כפתורים 1 להעביר את ההילוך :) והשני מתחת הוא כפתור להוריד חצי הילוך אז שאני שם LOW עם חצי הילוך אז אני חושב שזה הילוך כוח.....

נעילות שוב אני לא יודע לא בדקתי עדין.... והצריכת דלק ממש תלויה בשטח אני נועס בדיונות אז אני נוסע בLOW כמעת כול הזמן זה די מקביר את צריכת הדלק ל 1ל8 בשטח

שנה טוה לכול ואם יש ושג למישהו איפו וכמה עולה להרחיב את הגלגלים ברשיון אז אני ישמח לדעת ושוב תודה לכולם על הכול

ולגבי זה שהרכב עדין זה תלוי כמה אתה אמיץ ;);)

kostaamdk
03-10-11, 09:56
תודה

kostaamdk
03-10-11, 10:31
ובשד בורד יש כפותר של כוח כאילו להגביר טורים אז אני משער שזה די עומד כמו כול הילוך כוח..

-->