PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחלת הלנד רובר מכה שנית

canaf90
16-09-11, 11:28
השבוע הדהימה אותי אשתי שתחיה בשאלה שכל אחד ממכם היה מת שתשאל אותו.(לא הקטע של עוד פרטנרית)היא שאלה אותי מתי אני מתכוון להחליף את האינסטלטורמוביל שלי לדיפנדר כי עם כל הכבוד לזה שאני לא עושק יותר את החשבון בנק והמקרר מלא שוב היא פשוט לא נמשכת לטיולים כמו שהייתה בתקופת הצנע (דיפנדר).אני עם הגורל שלי כבר השלמתי גיליתי רמות עבירות חדשות ורמת אמינות ששומעים רק בסיפורים (לא סיפורי האני משקיע רק סולר ונוסע כן?)ואפילו התחלתי לגלות קצת סקס אפיל במראה המכוער שלו ואז בא לי זאתי עם השיגעונות שלה.לפיכך ובהתאם לזאת....נחוץ דיפנדר קצר נעול כפול 4.1 בסרנים צמיגים 33 ציריות מחוזקות דרופ קיט ואינטקולר מוגדל במצב טוב ובעל אמינות של היילקס.נא ליצור קשר בפרטי.אורנ.בדיפנדר זה הרכב שטח הכי יפה שנוצר עלי אדמות אין פעם שאחד חולף ליד הטנדר שלי ולא צובט לי את הלב.

GodsFather
16-09-11, 11:30
תקנה לה אחד על שלט רחוק מהכתבה של דרור, קח אותו איתך בארגז מאחורה וכל פעם שהיא תרצה לשחק, תשלוף לה אותו... מהארגז.

ותפסיק לכתוב מהאייפון, זה מעצבן לקרוא הודעה שנראית כמו שיצאה מביפר.

savyon
16-09-11, 11:58
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=49305&highlight=

ד ו ר ו ן
16-09-11, 15:56
ואם זה עניין הנוחות ואין לך קפיצים נורמלים, אולי זה הזמן (בטוח יותר זול מלהחליף רכב) , ואם יש לך קפיצים+בולמים נורמליים, תוריד עוד קצת אויר בשטח..
אני מכיר כאלו שנוסעים בשטח עם ל.א. 15~ בכל מקום והרכב שלהם עם קפיצים מקוריים (כלומר, סוג של קרשים במקום קפיץ).
אצלהם מה שמתפקד כקפיץ לדברים שקפיץ עלה לא משכך אלו הקפיצי אויר=צמיגים.

BlackStar
16-09-11, 17:43
אור
:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח

לפחות האישה עם ראש בריא

שלא תגיד שלא אמרתי לך

ymalka
17-09-11, 07:38
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=49305&highlight=

מכיר וממליץ

canaf90
17-09-11, 10:45
ואללה דורון עניין הנוחות הוא לא בדיון בכלל כי ממש נוח לי בהיילקס .אין רעש מטורף יש כסאות אספיר ואפילו חימום/קירור מצויין. סתיו מה אתה קופץ?! הרי גם אותך ראיתי ביד שתיים מוכן להחליף את הדיפנדר בחמור ועגלה אם יוסיפו לך 5 אלף.לא?:)חוץ מזה אחי אישה עם ראש בריא זה משהו שהשם עדיין לא הצליח להנדס.אבל בסדר......שוב אני קורא אתגר למהנדס רכב עם ביצים לבנות דיפנדר 90 על מכלולי טיוטה.אבל דיר באלאק אם זה מתקלקל כמו דיפנדר אהה!?

ד ו ר ו ן
17-09-11, 11:24
ואללה דורון עניין הנוחות הוא לא בדיון בכלל כי ממש נוח לי בהיילקס
הבנו שלך נוח,
נראה לי שלא ממש הבנת שמי שלא נוח לו זו האישה..

nirs
17-09-11, 11:48
אור, שלא תרגיש לא נוח.
אני מזיל ריר על כל 75 (אפילו גרוטאה) שעוברת בסביבה (ואישית, לא סובל מבעיות אמינות באקסמפלר שלי).
ואם בכל זאת תחליט לחזור למקורות, תנסה (הפעם) למצוא דיפנדר יותר מוצלח מהקודם (זה של יניב טופל וטופח באהבה ונראה מועמד ראוי).
לפרק ב׳ נכנסים תמיד יותר מפוכחים.

BlackStar
17-09-11, 13:33
סתיו מה אתה קופץ?! הרי גם אותך ראיתי ביד שתיים מוכן להחליף את הדיפנדר בחמור ועגלה אם יוסיפו לך 5 אלף.לא?:)

הייתה מחשבה אבל לא באמת אפשר למכור דיפנדר הפרסום בידש היה בדיוק לילה אחד אחרי שלא נרדמתי כול הלילה הורדתי

מסתבר שאתה חוזר לטרקטור האהוב שנשבר כפול אצל ארנון יש כלי נחמד צבע אדום הוא של בחור בשם מיכאל מעמיקם יתכן שאתה מכיר את אבא שלו ( כולנו מכירים )

הכלי צריך פחחות קלה אבל לדעתי הוא מחוזק ומשופצר כמו שאתה מחפש עם תרצה אני אוכל לעזור לך להשיג אותו ( במידה והוא לא בידש תיים )

בכול מקרה בהצלחה

danob
17-09-11, 16:39
שוב אני קורא אתגר למהנדס רכב עם ביצים לבנות דיפנדר 90 על מכלולי טיוטה.אבל דיר באלאק אם זה מתקלקל כמו דיפנדר אהה!?
עוד לפני שביקשת...

ליאור

danob
17-09-11, 16:40
אופס...שכחתי את הלינק
http://www.youtube.com/watch?v=lnMO-WSqhuI&feature=related

canaf90
17-09-11, 22:21
על פניו אני מוכן לסגור עסקה עם הבחור בסירטון. אני רק רוצה להבין למה הוא עשה את הדרך הארוכה והמבורכת הזאת ולא מפלץ אותו בסוף? הרכב מקורי למראה!! ולמה הפתיחה של אשתי בחדר לידה היה גדול יותר ממהלך המתלה שלו?? שיסדר את הקטנות האלה ונדבר על מחירון + פינוק.דורון אני עובד חזק על רמת ה"זה מה יש נשמה" בחיי הנישואין שלי אם זה עבד בדיפנדר רועש מטפטף ובלי אפשרות להוריד את הכסא או להפעיל חימום או לדבר בלי לצעוק או לסיים נסיעה ארוכה בלי מיגרנה או להירטב לגמרי מהגשם שבחוץ.....אז זה בטח יעבוד ברכב שמרגיש חצי פרייבט. אותה מעניין רק העוונטה ש"הרגע חציתי את אפריקה אחי".וברוך השם הדיפנדר מציע את זה ובגדולאולי אם אני אדפדף בחשבוניות הישנות של הוצאות הרכב היא תקבל פלאשבק של היועץ נישואין ומנהל הבנק ותשחרר אותי מהסיפור.

Tourist
19-09-11, 00:05
אני יודע שאף אחד לא יאמין לי....
אבל:
הבוקר אספתי את אשתי (גם שתחיה) מחיפה וכשחניתי בכניסה לכרמליה עצר לידי היילקס, דומם מנוע, יצא מהרכב ושאל אם אני מוכר את הדיפנדר.
עניתי שממש לא.
הוא אמר שהדיפנדר הזה היה פעם שלו (הוא היה יד שניה, אני יד רביעית) ושהיה שמח לקנות אותו בחזרה...
נפרדנו כידידים...

אבל עד עכשיו מנקרת במוחי השאלה: "כמה הוא היה מוכן להציע ?"... למה לא שאלתי ?

Gershon
19-09-11, 17:07
סתם אוויר

-->