PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפשים אחר ג'יפ ב.מ.וו. X6 בצבע שחור - פגע וברח

אמיר ב.א
16-09-11, 13:10
מחפשים אחר ג'יפ ב.מ.וו. X6 בצבע שחור, אשר פגע הבוקר בבחורה בת 25, גרר אותה 20 מטר ונמלט מהמקום.

הולכת הרגל נפצעה באורח אנוש ומאוחר יותר רופא מד"א קבע את מותה במקום.

התאונה הקטלנית התרחשה ברבע לשבע בבוקר ברוב פנקס פינת ויצמן בתל אביב.

כל מי ששמע, ראה, מכיר, הבחין - נא לפנות למוקד 100 ולסייע באיתור הרכב הנמלט

דרור ברלי
16-09-11, 13:22
כמה X6 שחורים יש בארץ?
רובם ככולם שייכים - כולנו יודעים לאיזה סוג של אנשים.

השאלה היא כמה אומץ יש למשטרה להגיע אל בעליהם ולעצור אותם?

asafk
16-09-11, 13:30
אני מאוד מקווה שימצאו את הנבלה.

ואולי בלי קשר... משהו שכתבתי בפורום אחר בהזדמנות אחרת על X6 שחור, במקרה ממש באזור של התאונה...

אי אפשר שלא להתייחס גם לנהג עצמו - בהחלט מטיפוס מסויים. ממש היום בדרך הביתה, אחרי שקראתי את הדיון הזה וחשבתי אם להגיב או לא, עקפה אותי ב.מ.וו X6 בצבע שחור, במהירות של בערך 140 או אולי קצת יותר. בדרך נמיר. מזגזג בין המסלולים, רק יד אחת על ההגה - איך אני יודע? כי השניה, עם שעון זהב וסיגריה - היתה בחוץ. הנוסע מאחור לא היה חגור. איך אני יודע? כי הוא יצא מהסאן-רוף כדי לומר דברי טעם לעלמה שעברה ברחוב, כשעצרו ברמזור. אם אתם חושבים שאני סתם בודה את התיאור כדי להנציח סטריאוטיפ - אתם טועים, ויש לי תמונה שצילמתי ברמזור. אבל הסטריאוטיפ לא טועה. יש כאלו אנשים.
המכונית, כמו השעון, היא סמל לעוצמה. הנהיגה המהירה והפרועה היא סמל לעוצמה. לא לחגור זה עוד סמל לעוצמה. "תראו אותי, מי יגיד לי מה לעשות? מי יכול עלי? הנה, אני עושה כל מה שמסוכן, ושם קצוץ על כולם, ונשאר בחיים".
אני לא יודע הרבה בפסיכולוגיה, אבל קראתי קצת על גנטיקה ויש מושג שנקרא "עקרון ההכבדה". המשמעות היא שזכרים מסויימים בטבע מקשים על עצמם בכוונה, עושים שטויות, מסתכנים, רצים וקופצים כמו משוגעים מול הטורף, ואז בורחים בשניה האחרונה - ודואגים שהנקבות יראו את זה. אם אתה עושה מספיק שטויות מספיק זמן, ודואג שכולם יראו את זה, ונשאר בחיים - זה אומר שאתה מספיק חזק, והנקבות ירצו את הגנים שלך. הבעיה עם עקרון ההכבדה היא שלפעמים הטורף כן משיג אותך. ואז אתה לא רק יוצא טמבל, אלא גם מת.

אסף.

דרור ברלי
16-09-11, 15:31
בינתיים מי שמת זו בחורה צעירה, והבבון הזה שדרס אותה והפקיר אותה למות, חי כמו גדול. את האוטו הם יסליקו עכשיו, אחר כך יעלימו אותו בדרך כלשהי, יעבירו לשטחים או משהו דומה, יתלוננו שנגנב. ולך תוכיח משהו.

ככה זה כשתמיד "אין נגדם מספיק ראיות". הם מסתובבים חופשי. וזו התוצאה.

disckobi
16-09-11, 15:46
למרבה המזל, באמת אין הרבה רכבים מהסוג הזה ולכולם יש מערכת איתור.

בעזרת צו בית משפט ניתן לבצע תחקור מיקום על כל הרבים האלו (מאמין שאין יותר מ50), להצליב עם מיקום הנייד של הנהג ו בינגו, המנייאק יכנס פנימה..........

מאידך, אם הוא כזה בן XXX ומשתייך לגזע "המיוחד", להערכתי הוא כבר על איזו ספינה או מטוס בדרך לחופש!!!

מקווה שהההוא שם למעלה יסגור איתו חשבונות,

תנחומיי למשפחה.

מצד שלישי.......... יש לנו חבורה של שופטים קוקסינלים, יתנו לו 5 שנים, 1/3 יורד, קצת חופשות ועניינים, תוך שנתיים שלוש בחוץ כאילו לא קרה כלום.

דרור ברלי
16-09-11, 15:53
ורציתי להוסיף, בעניין מוקד 100.... לא לצפות ליותר מדי.
אחרי שהנבלה ההוא שרצח את החברה שלו התקשר למוקד 100 כמה פעמים והודיע שרצח אותה, נתן כתובת והכל...ורק אחרי חמישה ימים המשטרה נזכרה להגיע...

gp1
16-09-11, 17:00
http://www.youtube.com/watch?v=VDEilu6BgMk

אמיר ב.א
16-09-11, 18:05
מדובר ברכב עם נזק רציני לחלק הקידמי ,
כניראה שימשה קידמית שבורה ,
בנוסף לוחית זיהוי לבנה - כאלה כבר באמת אין הרבה ...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4123126,00.html

שי קרנצלר
16-09-11, 18:25
איזה אומץ ואיזה בטחון,פשוט לא יאומן.
אני מאמין שבעזרת מצלמות האבטחה, עדי ראייה וכו' יגיעו אל הנהג במהרה.
רק....
שימצו איתו את הדין.
בטח גם היה תחת השפעת אלכוהול או סמים...

טל חסיד
16-09-11, 18:37
ולפי כל מה שכתוב בינתים יש עדות שזה רכב דיפלומטי חלק מהם נוהגים (לא כולם) בפראות כי יש להם חסינות דיפלומטית גם בעברות תנועה אני מקווה שהנהג לא יצליח לברוח מישראל.
שיז..... אותו עד הסוף.

טל

yes1952
16-09-11, 18:59
ראשית תנחומי למשפחה
שנית דרור ברלי צודק מוקד 100 עובר היום מהפכה לא קטנה נקווה שיהפכו אותו למוקד בסגנון אמריקאי
שלישית-גם רכב דיפלומטח המעורב בתאונת דרכים שכזו הנהג באם יאותר לא חף מגזר דין
רק שאת זה הוא יבלה בארץ מוצאו
שבת שלום
יוסי

BlackStar
16-09-11, 19:00
מחקירת תאונת פגע וברח הבוקר בתל אביב, בה נהרגה צעירה כבת 25, עולה כי הרכב הפוגע הוא בעל לוחית רישוי לבנה - שלרוב מזוהה עם דיפלומטים זרים.

המשטרה ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחר הרכב מדגם BMW X6, שנחשב נדיר יחסית בארץ. השוטרים ציינו כי ככל הנראה בתאונה נגרם נזק ניכר לחזית הרכב, והעריכו: "הוא לא יצליח להתחמק עוד זמן רב"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4123185,00.html (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4123185,00.html)

http://rotter.net/forum/scoops1/20956.shtml

sgill
16-09-11, 20:28
כמה הערות:

1. אם הרכב דיפלומטי הוא ימצא מהר. אין הרבה X6 ודיפלומטים יש אולי בודדים. הבעיה שמצד אחד יש להם חסינות דיפלומטית, מצד שני יהיה קשה להוכיח מי נהג ברכב. הם יכולים לטעון שאין רישום והרכב משמש את כל העובדים.
2. אם הרכב פרטי ולא דיפלומטי, בעזרת מערכת האיתור והצלבה עם מיקום הטלפון הסלולארי של הנהג, יצליחו לעלות עליו בקלות.
3. מפתיע שבכתבה נכתב שה -X6 מגיע רק ביבוא אישי ולא נמכר בארץ, כתוב שהחוקרים בדקו ומצאו. מעניין... באתר של קמור היבואן הרשמי של BMW דווקא כתוב שכן מוכרים אותם בארץ. אז מה בדיוק חקרו השוטרים.
4. אני מסכים שהתדמית של BMW בארץ לא טובה, אני גם מסכים עם דרור שיש הרבה בעלי רכבי BMW שהם איך לומר, לא "משמנה וסלתה" (כן, עם "ת") של ארצנו ולא מ"מלח הארץ". אבל דרור, ההערה שלך על "רובם ככולם", לא מקובלת עלי. אני 15 שנה מחליף רכבי BMW כפרייבט ולדעתי אני לא מתאים ל"מודל" שבנית. מה לעשות שאני לפלף אשכנזי, איש הייטק עם 3 תארים שמעולם לא הכניס שתיה חריפה לפה. אבל מה, אני שרוט כנראה פעמיים: פעם אחת לכיוון השטח ופעם נוספת להנות גם בכביש. מה לעשות שרכבי BMW מספקים את התמורה? האמת, שבערבי שישי אני יוצא עם אשתי ולוקח את הג'יפ, פשוט כי נמאס לי שהשוטרים עוצרים אותי 3 פעמים בערב ודוחפים לי את הינשוף לפה.

כולי תקווה שהפושע יתפס.

דרור ברלי
16-09-11, 22:14
דפקת על דלת פתוחה...
כשאני אגיע לרגע שאני מפנק את עצמי ורוכש מכספי פרייבט בנוסף לג'יפ, זה יהיה רק BMW. לא X6 חלילה, שזה באמת הצהרה על טעם רע, אלא סדרה 3, ברור שרק עם מנוע 2.5 או 3.0, בתנאי שאני אמצא אחת ידנית... וכן, יש כמה.

וכמו שאתה אומר - כשאתה נוסע ב-BMW אתה חשוד מיידי. יעצרו אותך 3 פעמים לנשיפה/בדיקת רשיונות/חיפוש סמים בכל נסיעה מהעבודה הביתה... אבל היי - אין עשן בלי אש. ערסים כבדים ועבריינים עם כסף מתים על BMW, וזה לא רק כאן אגב. אז מה לעשות?... אז חוץ מזה שהוא מהיר ויקר, הוא הפך גם סמל של כסף שהושג שלא ביושר. זה לא יעצור אותי מלקנות אחת... פעם, כשיהיה לי כסף לזה.

אני מתנחם בעובדה שגם עם הסופה הם עוצרים אותי שלוש פעמים בימי חמישי בלילה, כשאני מסיים לעבוד ונוסע הביתה. 8 ק"מ, 3 שוטרים עוצרים אותי כל אחד בנפרד... וגם אני חנון אשכנזי. זה כבר ממש לא עושה עליהם רושם. לילה אחד גם נשפתי פעמיים תוך רבע שעה, אצל שני שוטרים נפרדים, שעמדו במרחק של פחות מק"מ אחד מהשני... והשלישי בכלל חיפש כרגיל, צמיגים והגבהות... מה תגיד על זה?... לפחות ב-BMW אתה פטור מהצרה הזו של הורדות מהכביש.

בינתיים - בהנחה שהרכב בעל לוחית דיפלומטית. יש גם עובדים ישראליים בנציגויות זרות שנוהגים במכוניות של הנציגות. החסינות הדיפלומטית על עבירות תנועה זה עניין מקומם ביותר, אבל מה לעשות, ככה זה בכל העולם, והדיפלומטים שלנו בחו"ל מצפצפים חופשי על חוקי תנועה ואני יודע מנסיון אישי (אחותי שגרירה באחת ממדינות אפריקה, היא כבר לא נוהגת שם בעצמה, אבל בשנים ששירתה בתפקידים זוטרים יותר במקומות אחרים בעולם, למרו תשלא דרסה אף אחד ולא עשתה תאונות, היא היתה כוכבת רצינית בנושא הזה... )

אני מייחל לרגע שיתפסו את הבנזונה הזה, אבל אני משוכנע שכולנו עוד נקלל כאן הרבה את המשטרה ובעיקר את בתי המשפט כשיתפרסם גזר דינו הקל מדי.

itayt
16-09-11, 22:16
אתה לא צריך להתנצל על זה שאתה נוהג בב.מ.ו, זה לא פעם ראשונה שדרור עושה הכללות על אוכלוסיות שלמות על גבי דפי הפורום, קח אותו ברצינות הראויה. האדם עושה את הרכב ולא ההפך. נכון שיש תדמית של אינדיאנים לבעלי הרכב הזה בארצנו, אבל זה כמו כל תדמית - הצצה למציאות מחור צר.
כולי תקווה שהנבלה יעצר במהרה. ד"א מספרים לבנים יש גם לתושבי המדינה ולא רק לדיפלומטים, יש מספרים שרשום עליהם cd שזה דיפלומטים ויש כאלה שרשום עליהם cc, שזה בעצם תושבי המדינה אשר "עוזרים" לאותה מדינה זרה בצורה כל שהיא ומקבלים מעמד מיוחד מאותה מדינה זרה ומספר לבן (בד"כ גם את הרכב) מניסיוני מדובר הרבה פעמים בעבריינים למיניהם (בלי הכללות אה דרור...).

דרור ברלי
16-09-11, 22:23
יש גם מספרים לבנים ללא שום אות לועזית. מה זה?

ד ו ר ו ן
16-09-11, 22:43
רכב קונסולרי.
אנשים, אזרחי מדינות ישראל שמונו כנציגי מדינות שאין להן שגרירות.

Tsafrir
16-09-11, 23:07

רכב הרשום ע"ש תושב זר, למשל עובדי נציגויות זרות חסרי מעמד דיפלומטי/קונסולרי, ארגונים בינ"ל וכדומה.
חסר חסינות דיפלומטית/קונסולרית.

CD - קורופוס דיפלומטי: חסינות מלאה.
CC - קורפוס קונסולרי: כנ"ל.
האפשרות היחידה היא להכריז על אישיות לא רצויה.

six 4 life
17-09-11, 00:59
נמצא הרכב בחניון בניין מגורים בתל אביב, הנהג עדין לא אותר.

tzagi
17-09-11, 08:04
עם כול התנחומים למשפחה,
מה שמדאיג זה.....שלפי העיתונות,
הX6 זה "ג'יפ"
אין איזה תרגום בעיברית לSUV?
לא שזה צריך להיות רלוונטי בכתבה.

טל חסיד
17-09-11, 09:20
גיפון בריון זה X6, אני מקווה שהתפסו את הנבלה הנ"ל למרות שהוא ברח.

טל

Tsafrir
17-09-11, 09:26
עפ"י הצילומים מדובר ברכב נושא לוחיות זיהוי זרות אזרחיות רגילות כך שהנהג לא יכול להסתתר מאחורי טענת חסינות.
מה שנידרש זה לאתר אותו ולדורש הסגרתו (פורסם שנמלט לצרפת).

meir alony
17-09-11, 10:15
הג'יפ נמצא http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000683317

התייש
17-09-11, 10:43
הכרתי את לי זיתוני וגרנו יחד באותו קיבוץ, אתמול בשעה 12:00 בצהריים התקשר חבר טוב של שניינו והודיע לי על המקרה. היינו בשוק, במיוחד אחרי שראינו אותה ערב לפני כן. בחורה יפה שנקטפה על ידי רוצח מתועב ושפל, מוג לב ופחדן. תמיד קראנו לה קליאופטרה- יהי זכרה ברוך.

yes1952
17-09-11, 11:00
פעם לפני הרבה שנים גרתי בקנדה באיזור ערבות הקרח-
כצבר ישראלי שבשבילו דודג ארט או פלימוט' היו רכבי אלופים נדהמתי מההיצע של רכבים יד שניה
וקניתי קדילאק ורודה שתי דלתות וגג נפתח,ובחיי שהיא עלתה לי 700 דולר קנדיים-
בחורף הראשון נסעתי לבאפלו שמעבר לגבול לחברים ישראליים שגרו שם שנים-משם רציתי לנסוע לניו יורק אך מרוב שעצרו אותי בדרך ויתרתי וחזרתי לאחר סוף שבוע ארוך לקנדה
לא ידעתי שקדילאק כזה משמש או נשים מאוד מבוגרות או שזו היתה סטיגמה לסוחרי סמים-ממש כך
יוסי

sgill
17-09-11, 11:56
דרור ברלי כתב "לפחות עם ה BMW אתה פטור מהנושא של הורדות מהכביש....:

האמנם?

אצלי הרכב סטנדרטי לחלוטין כי השכלתי לקנות את הדגם החזק (כמו שכתבת) ולא להתעסק עם המנועים הקטנים ולנסות לשפר אותם.
השוטרים והבוחנים דווקא עוצרים אותי ומחפשים שידרוגים במערכת הפליטה, מגדשי על, קסנונים (X-נון כמו שכותבים אלו שמתאימים לסטיגמה), הם רואים את ה - VALENTINE ומתעצבנים עוד יותר אז הם מחפשים משבש וכמובן שאין. ניסו לתת לי דוח על הוילון האחורי הכהה אבל הוא מקורי ובא עם הרכב, על זה שהצמיגים מלפנים שחוקים (הרכב עבר טסט לפני שבועיים), ינשוף, ינשופון, בדיקת רשיונות, ביטוח, טסט, אפילו מספר מנוע ושלדה אם תואמים. ועוד ועוד...

דווקא הג'יפ אצלי פחות סטנדרטי ;)

ולענינינו, טוב שמצאו את הרכב ויודעים מי הבעלים, אני מקווה שלא יצליח להתחמק מעונש ("לא אני נהגתי", גנבו לי", "יש לי אליבי" וכו.)

דרור ברלי
17-09-11, 12:13
לטעמי BMW עם מנוע אמיתי (2.5 או 2.8 או 3.0 ומעלה) לא צריכה שום שדרוגים.
אלה המכוניות הטובות בעולם, גם כמו שהן מהניילון.

כל ה"שדרוגים" רק מקלקלים את השלמות של האוטו הזה.

אפילו הדגם הכי בסיסי של סדרה 1, שהוא לא באמת מהיר או מפואר או יוקרתי במיוחד, מורח לך מין חיוך דבילי כזה בזמן הנהיגה. ללא ספק יש משהו ב-BMW. הנדסה נכונה, מההתחלה ועד הסוף.
כמו שאמרתי קודם - מתי שהוא תהיה גם לי אחת. להצקות של השוטרים אני כבר רגיל.

nirs
17-09-11, 13:01
למה לעזאזל קוראים לרכבים האלה (ודומיהם) גיפ?

בנסיעה האחרונה לחו״ל קיבלתי BMW סידרה 3 והיה קשה אבל ממש קשה להיפרד ממנו.

yes1952
17-09-11, 14:09
לעיניין הג'יפ-jeep
המילה ג'יפ הפכה בארצנו לשם גנרי
כמו שפריז'ידר היה בשנות ה-50 וה-60 שם גנרי למקררים
זה שיבוש עיתונאי ישן של עיתונאים שלא הבינו ברכבים וניסו לעברת מילים לועזיותלגבי התאונה שבכותרת
אנו נראה שהפעם המשטרה כן תדע למצוא את הנהג
אם והמספר הינו מספר לבן זר ושאינו נהנה מחסינות דיפלומטית
יש בין ישראל לצרפת הסכמי הסגרה
הלוואי ויתפס והלוואי וישפט בצרפת-
בצרפת מקרה כזה הינו כרצח לכל דבר
ועד כמה שזיכרוני אינו מטעני עדיין קיים שם עונש מוות על רצח
יוסי

shanshana
17-09-11, 14:21
אפילו לחברת JEEP יש היום "ג'יפים" שהם לא באמת ג'יפים כמו ה- PATRIOT וה - COMPASS.

התייש
18-09-11, 09:56
לעיניין הג'יפ-jeep
המילה ג'יפ הפכה בארצנו לשם גנרי
כמו שפריז'ידר היה בשנות ה-50 וה-60 שם גנרי למקררים
זה שיבוש עיתונאי ישן של עיתונאים שלא הבינו ברכבים וניסו לעברת מילים לועזיותלגבי התאונה שבכותרת
אנו נראה שהפעם המשטרה כן תדע למצוא את הנהג
אם והמספר הינו מספר לבן זר ושאינו נהנה מחסינות דיפלומטית
יש בין ישראל לצרפת הסכמי הסגרה - לפי מה שנאמר בחדשות- אין הסכם כזה בין המדינות
הלוואי ויתפס והלוואי וישפט בצרפת-
בצרפת מקרה כזה הינו כרצח לכל דבר
ועד כמה שזיכרוני אינו מטעני עדיין קיים שם עונש מוות על רצח
יוסי קראתי באיזה מקום שמישהו הציע להוציא את הג'יפים ממרכזי הערים (לא הצעת חוק). נראה לי שלא יועיל, ההלוויה היום בשעה שש בקיבוץ נווה אור, אני אהיה שם כדי להזדהות, מה אתכם?

gp1
18-09-11, 13:47
[48495 זהו הרכב ולוחית הרישוי משום מה היא של מדינת קליפורניה . מה לצרפתי , עולה חדש מצרפת לישראל ולרכב שהרישוי שלו בקליפורניה הרחוקה ? זה לא דיפלומטי. אז יש פה כנראה איזו קומבינה . מסריחה

kobiarava
18-09-11, 19:20
אולי רכב מייבוא אישי, שעדיין לא הושלם הליך הרישוי שלו ועדיין נוסע עם המספר האמריקאי? בכל מקרה, יכולה להיות כל קומבינה שבעולם, כבר הוכח שמדובר בזבל של בנאדם מהסוג השפל ביותר...

קובי

asafk
18-09-11, 21:14
[QUOTE=התייש;407998]קראתי באיזה מקום שמישהו הציע להוציא את הג'יפים ממרכזי הערים (לא הצעת חוק). /QUOTE]

ואני מציע להוציא את כל האנשים שמציעים הצעות מטופשות ממרכזי התקשורת.
וגם להוציא את כל הזבלים שנוהגים ולא משנה באיזה מכונית כאילו אין אף אחד בדרך - לא רק ממרכזי הערים, אלא גם מהחיים שלנו.

אסף.

ינון
18-09-11, 21:34
פשוט מעצבן אנחנו מעלים אספסוף ואחרכך מתפלאים.
אני גם לא מבין למה לו הוציאו צו עיכוב יציאה לאישה של הנבלה ולענות אותם קצת בארץ?
המשטרה אימפוטנטית ואיטית .
אגב אולי ניתן לפרסם תמונות שלהם בקרב אתרים אנטישמים עם פרס כספי.

טוב אני מוציא עשן אבל זה מכעיס אותי

-->