PDA

צפייה בגרסה מלאה : אחריות הנהג לרכב שטח שניזוק בתאונה

Nirho
19-09-11, 10:45
http://www.rechev.net/50683/JEEP411

airzax3
19-09-11, 13:26
אין פה עניין של אחריות נהג, ס"ה מדובר על עוד דוגמא לתאגיד גדול שבדורסנות עובד בשיטת מצליח עם לקוחותיו
הרי ברור שעל כל מקרה של לקוח שמראה שריר קיימים הרבה כאלה שאין להם את היכולת הכספית לעמוד מולם ולקבל את מה שמגיע להם.

lizard
19-09-11, 13:32
אני קורא כל כך הרבה כתבות שליליות על ביטוח ישיר ופשוט לא מבין מי בכלל עושה איתם עסקים אחרי כל הביקורות האלה. ואני לא מדבר על כתבות או מאמרי דעה אלא על תביעות וכדומה.

דרור ברלי
19-09-11, 14:04
אני קורא כל כך הרבה כתבות שליליות על ביטוח ישיר ופשוט לא מבין מי בכלל עושה איתם עסקים אחרי כל הביקורות האלה. ואני לא מדבר על כתבות או מאמרי דעה אלא על תביעות וכדומה.

אני סבור שלאף אחד מאיתנו אין בעיה לעשות עסקים עם ביטוח ישיר או עם כל חברת ביטוח אחרת.
חברות הביטוח הם לא חברים שלנו. הם בסך הכל מנסים למכור שירות מסוים. אם המחיר אטרקטיבי, יהיו מי שירכשו מהן את השירות הזה.
במקרה של ביטוח ישיר - הם אלה שלא מעוניינים לבטח כלל מבחר לא קטן של דגמי רכבי שטח, סופה למשל - וסיבותיהם השונות והמשונות, המוצדקות או לא, שמורות איתם. לא רוצים, לא צריך. זה שוק חופשי, יש חברות אחרות.

polar bear
19-09-11, 17:46
נראה לי שאילו ה"חוקר" ששלחה חברת הביטוח לא היה משקר, השופט לא היה מזדרז כל כך לפסוק לרעת חברת הביטוח.

yes1952
19-09-11, 18:50
לפני כמה חודשים הבת שהינה נהגת חדשה נהגה לאחור במגרש חניה ופגע בפגוש של רכב שחנה.
הוחלפו פרטים צולמו על ידי תמונות
לאחרונה נדרשה הבת לשלם כ 2000 ש"ח השתתפות עצמית והנזק לפי חברת הדיטוח היה כ 8000 ש"ח
דיברתי עם הסוכן והסברתי לו שזה לא מסתדר עם העובדות והוא הסוכן מטפל בזה עכשיו
מכל הסיפור הזה המסקנה היא
אין מתנות חינם-וסוכן זה דבר חשוב בעולם הביטוח
יוסי

-->