PDA

צפייה בגרסה מלאה : שימוש TC ביחד עם נעילה

yav-ze
21-09-11, 21:13
שלום

יש לי דיסקברי 2 TD5
היתקנתי סוף-סוף נעילה אחורית ועכשיו יש דיאלמה האם מותר או אפשר להישתמש ב TC ביחד עם נעילה אחורית או שדרוש ניתוק *(ביטול) ?
תודה

Gershon
21-09-11, 21:53
מותר ,רק בעדינות אם ברשותך נעילה המרכזי

amit1
22-09-11, 06:59
כשאתה נכנס לשטח אתה יכול לבטל את ה TC ונעול את הדפרנציאל המרכזי

itayt
22-09-11, 14:10
כשמופעלת נעילה (בסרן-לא בין סרנים) ה TC באותו סרן גם ככה לא יתחיל לעבוד כי אין הבדל מהירות בין סיבוב הגלגלים. ה TC ימשיך לעבוד בסרן הקידמי שלך, ככה זה לפחות אצלי בדיפנדר.

Gershon
22-09-11, 17:24
ABS/TS DEFENDER TD5,DISCO TD5,DEFENDER PUMA
אותה מערכת

Gershon
22-09-11, 17:38
לכבות ABS/TS לא הייתי מציע
אם יש לך כרית אחורית
הם מחוברות באותה מערכת

yav-ze
22-09-11, 23:44
שלום
תודה לכולם על הסבר,

*ה TC ימשיך לעבוד בסרן הקידמי שלך, ככה זה לפחות אצלי בדיפנדר.

זאת אומרת ה TC בסרן קדמי הופך להיות כנעילת מוגבל החלקה (LSD) ? או שזה עדיין לא.

Gershon
23-09-11, 01:19
בנוסף from RAVE

Functionality – Vehicles from 03 model year only
The differential lock must be engaged for 2 wheel rolling road testing. It will also be necessary to disconnect the
propeller shaft from the transfer box output shaft driving the axle whose wheels are NOT on the rolling road. In
addition, the ETC system must be deactivated by either, removing a fuse (10A fuse 28 in the passenger compartment
fusebox, labelled ABS) or disconnecting the ABS modulator pump. This must be done with the ignition switched off.
Note that the SLABS ECU may record a system fault.
The lock can be engaged or disengaged using the selector lever. Vehicles not fitted with a differential lock can be
identified by a high/low range selector lever with no differential lock functionality and the cover and selector shaft
(arrowed), not visible on the front output housing.

itayt
23-09-11, 09:39
זה לא מוגבל החלקה, מוגבל החלקה עובד בצורה שונה לגמריי, ה TC זה למעשה בכלל מערכת בטיחות שנועדה לכביש, לנו הג'יפאים יש שימוש נוסף בה שזה למעשה שימוש שדומה לנעילה. ה TC עובד על ה ABS והוא מפמפם ברקס בגלגל שמחליק וכך מעביר את הכח לגלגל שיש לו אחיזה והוא לא מסתובב, ובזה זה דומה לנעילה.

Gershon
23-09-11, 10:05
אני רק רוצה להוסיף
ברגע מתי TC מתחיל לעבוד-ABS מפסיק

yav-ze
26-09-11, 22:28
תודה רבה לכולם

-->