PDA

צפייה בגרסה מלאה : גימיני של סוזוקי מה אתם אומרים עליו

itaysavion
04-01-05, 16:55
יש לי גייפ חדש של אמא שלי ושלי ואני רוצה לדעת איך הוא בשטח ואיך הביצועים שלו ומה אני יכול להוסיף לו אז אשמח לשמוע את תגובתכם

יוני5
07-01-05, 00:48
ראשית הוא ג'יפ אמיתי.
מכאן נובע יכולת בסיסית טובה ובסיס מצויין לשיפורים.
לך זה טוב, לאמא שלך, אני לא כל כך בטוח.

אתה יכול לשפר את הצמיגים, להוסיף נעילות ותתיעץ עם מי שמבין ברכב הזה ספיציפית, יכול להיות ששווה להחליף מתלים - אבל אני לא בטוח בקשר לכך.

כל הדברים הללו יתנו לך שיפור בשטח ע"ח התנהגות הכביש, והבעיה המרכזית שאני רואה היא אמא שלך.

יוני5

dizza man
10-01-05, 18:29
עזוב את האוטו של אמא שלך ,אל תתעסק איתה או איתו חבל עליך וחבל על האוטו

קנה לך סמוראי ב15 אלף מודל 86+ ותפרק לו תצורה ,תאמין לי אתה תהנה יותר

asafk
10-01-05, 18:51
אם אתה רוצה שיפורים קטנים שיעלו אותך כיתה בשטח- צמיגים טובים במידה 215, ונעילה אחורית אוטומטית- והוא יאכל כמעט הכל- כל מסלול מסומן בארץ- בלי בעיות מיוחדות. עדיין- זה רק ג'יפון, ולכן נדרשת זהירות על הפלסטיקים- אבל הוא בהחלט בעל יכולות יפות.
מייד אחרי הנעילה והצמיגים הייתי מסדר מגיני סף- מזוויות פח 3מ"מ.

אחרי זה, פגושים, קיט מתלים, יחסי העברה- מה שאתה מדמיין- יש. אבל תצטרך לגלות את זה לבד, כשאתה (או אמא שלך, שאני מניח שגם מטיילת) תסעו בשטח ותראו את המגבלות.
הכל לפי מה שתרגישו שחסר לכם. לדעתי מיותר לחלוטין להשקיע שיפורים קיצוניים בג'יפון שאחרי הכל יהיה פחות מוצלח בשטח מג'יפ אמיתי, והיתרון היחיד שלו הוא שהוא חדש, ועם עלויות קבועות נמוכות יחסית.

http://imgsrv.pic4u.co.il/3803cde32732db0f774579b62f35f8c3020000.a spx

(כן, הוא עלה שם, אבל בלי שום אלגנטיות.. עבודה של רגל ימין והגה.)

אסף.

jc48
13-01-05, 19:27
לדעתי ולאחר שראיתי מה הוא מסוגל לעשות כרכב משנת2004 בנחל חורשן אני ממליץ בחום ודרך אגב הוא היה ללא שיפורים בכלל.

עד שלא תנסה לא תדע
אם תירצו אין זו אגדה

-->