PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לבעלי ספורטז׳ שנתונים ישנים

רז ניר
27-09-11, 20:27
ראשית כל, שנה טובה לכולם וחג שמח !!!מאחר ואני לא מצליח למצוא ספר רכב לספורטז׳ שנת 97,ואני כבר שבועיים חופר ומחפש ולא מוצא, אשאל כאן..מישהו יכול בבקשה לומר לי מה תפקידושל הכפתור המלבני שצמוד לידית 4 על 4?בין בלם היד לידית הגיר האוטומט?שאלה שנייה:למה יש שני כפתורים עם אותו ציור מתחת לפתח האוורור השמאלי,זה שצמוד לדלת הנהג?ומה תפקידם?תודה מראש לכל העונים,ושוב חג שמח ושנה טובה !!!!!בברכה, רז.

רז ניר
28-09-11, 08:24
הגיוני שמתוך 33 צפיות, אין אפילו תגובה אחת?אף אחד לא יודע מה הכפתורים האלו?

avishon
28-09-11, 10:43
...מה תפקידושל הכפתור המלבני שצמוד לידית 4 על 4?בין בלם היד לידית הגיר האוטומט?...
חיפשתי אך לא מצאתי - בשלי (2002) אין כפתור כזה , אז אנ'לא יכול לעזור לך...

...למה יש שני כפתורים עם אותו ציור מתחת לפתח האוורור השמאלי,זה שצמוד לדלת הנהג?ומה תפקידם?...
אם זה כמו אצלי , אז הם דומים אך לא זהים...
הימני משמש להפעלת אורות הערפל (הפסים בציור פונים ימינה) והשמאלי לכיוון גובה אורות פנסי הדרך (הפסים בציור פונים שמאלה) .

גם לך חג שמח ושנה טובה !

רז ניר
28-09-11, 14:20
תודה על התגובה אך לצערי לאעזר לי כל כך...שני הכפתורים מתחת לפתח המזגן השמאלי מצויירים בדיוק אותו דבר,אעלה תמונה עוד מעט כדי שאולי מישהו יוכללזהות אם הכפתורים קיימים גם ברכבים אחרים ומה תפקידם.סתם שאלה אוף-טופיק , הידית הקטנה של היי / לואונקראת גם טרנספר?ואם לא - אז מה זה טרנספר?שוב שנה טובה וחג שמח...

hadtomer
28-09-11, 18:08
היי. לרובנו יש ספורטאז'ים חדישים יותר. נסה לצלם את הכפתורים ובטוח נוכל לסייע. שתהיה שנה טובה.

-->