PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ להבאת מכשיר קשר קבוע לרכב מארה"ב

מירון רביץ
30-09-11, 19:32
שלום לכל המומחים,
עד כה השתמשתי במכשיר קשר נייד פשוט של מוטרולה (לא עושה את העבודה כראוי) ועכשיו חבר טס בקרוב לארה"ב והוא מביא לי מכשיר קשר קבוע לרכב.
עד כאן הכל טוב ועכשיו לשאלה, איזה מכשיר קשר כדי להביא ואיפה אפשר לרכוש כזה בניו יורק.
כל המלצה תתקבל בברכה מכיוון שהידע שלי קצת מוגבל בכל תחום מכשירי הקשר.

sos4u
30-09-11, 20:33
ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא לא להביא מארה"ב במיוחד אם אתה לא מבין גדול בתחום [ כפי שהעדת על עצמך ]

אני בהחלט יכול להמליץ לך לרכוש פה בארץ מכשיר קשר קבוע לרכב מבאי הפורום שמוכרים פה מעת לעת, או ממפרסמים שעוסקים בתחום.
תראה, אתה לא מכיר את התחום, ובסוף תביא משהו לא מתאים. הדקויות והשוני בין מכשיר שיתן לך מענה לכזה שלא, גדולים, הסיכוי הגדול הוא שהמכשיר ייתפס במכס ויישאר שם.
ובסוף, כל החיסכון יסתיים בעצבון ... ואח"כ עוד תלך ותקנה פה ...

בהצלחה !

zivo
30-09-11, 21:21
שאתה אומר "במכשיר קשר נייד פשוט של מוטרולה" למה אתה מתכוון - חצי וואט של ילדים או 4-5 מקצועי.
לדעתי, להביא מכשיר קבוע לרכב 20-40W זה סיפור לא פשוט וסיכוי טוב להסתבכות.
לעומת זאת, מכשיר טוב של 4-5 ואט , ניתן להשיג ב US בפחות מ 300 ש"ח.
ברכב ניתן להוסיף לו אנטנה חיצונית, ובנוסף ניתן להשתמש בו בטיולים רגליים.
4-5W מכסה את הצרכים של נסיעה בקבוצה \ שירה ללא שום בעיה, לטווח גדול יותר יש מכשיר קטן שנקרא טלפון סלולרי, לא צריך להביא מחו"ל, יש בארץ.

sos4u
01-10-11, 10:42
אין תחליף למכשיר קשר קבוע באוטו

אני מחזיק במספר מכשירים ובהם מוטורולה עם 5W וסוללה שלא נגמרת [ מחוברת לשקע המצית ] ואני יכול לומר בבטחון, שאין תחליף למכשיר קבוע, מקובע, מחובר ישירות למצבר עם אנטנה תואמת [ מגנטית או קבועה ]

כל פתרון אחר הוא זמני עד ש ...

אני מסכים שהמחיר אינו זול, אבל, בדיעבד עדיף לשלם פעם אחת, ולא להתעסק יותר, מאשר לשדרג כל פעם מחדש. בסופו של יום, תגיע למכשיר קבוע. השאלה , היא רק כמה מהר ...

אין תחליף לעוצמת השידור והקליטה של המכשירים הקבועים, וגם אם ברוב הטיולים אנחנו לא מנצלים את מלא היכולת, הרי שפעם אחת שתזדקק, תבין שהיה כדאי...
שנת טיולים, ללא ביטולים !!

benza
02-10-11, 00:57
לא מזמן השתעשתי ברעיון אבל זה נפל מפאת חוסר תקציב, ההמלצה שקיבלתי מחבר פה בפורום היתה על מכשיר Motorola Radius cm300 UHF
ואם כבר מקסטרק משומש, גם אותו הייתי מביא מארה"ב עולה שם 350שח כולל משלוח ולא 1000-1200

liron_al
02-10-11, 06:55
מסכים עם מה שנכתב, הכי כדאי לקנות מקסטרק בארץ ולחסוך את כל הבלאגן.
BENZA, אין סיכוי שתכניס מקסטרק לארץ דרך הדואר. יוחרם בוודאות, ואז ה350 ש"ח ילכו לקופת המדינה

benza
02-10-11, 07:06
מסכים עם מה שנכתב, הכי כדאי לקנות מקסטרק בארץ ולחסוך את כל הבלאגן.
BENZA, אין סיכוי שתכניס מקסטרק לארץ דרך הדואר. יוחרם בוודאות, ואז ה350 ש"ח ילכו לקופת המדינה

ברור שלא הייתי שולח בדואר, שים לב למה ששאלו כאן... מדובר במישהו שיביא איתו את המכשיר מחו"ל

-->