PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיימתי לסדר את המחסן - לזרוק/למכור או לשמור?

יואב פולס
01-10-11, 14:08
כמה ימים של עבודה והמחסן בבית מסודר.
במהלך הסדר מצאתי כמה דברים שימושיים וטובים, שבעבר השתמשתי בהם, אבל היום אני מתקשה להיזכר מתי זה היה.
מדובר בציוד טוב, שאנחנו אוספים עם השנים, לטובת התחביב.
לדוגמא: הייליפט מקורי עם תיק איכותי שהפעם האחרונה בה השתמשתי בו הוא כמעט ריסק לי את היד, ובנס רק נמעכו כמה אצבעות בלי שברים. (רמז, למי שיש דיסקברי TD5 משנת 2001 בצבע כחול, שיבדוק בכנף הקדמית בצד של הנוסע, בחלק העליון קרוב לתא הנוסעים שקע קטן וכמעט בלתי מורגש. בזכות השקע אני עם אצבעות שלמות, או בכלל עם אצבעות.), עוד דוגמא - רתכת פשוטה. חדשה. השתמשתי בה פעם אחת, והבנתי שאני צריך להמשיך להתעסק במה שני טוב בו, וזה לא עבודות מסגרות. עוד - חרמונית - כמו צבאית, טובה ושלמה. (כרגע במכונת הכביסה). קניתי בזמנו שתי חרמוניות לי ולאישתי, וזו נזנחה. עוד, מקדחה פשוטה ח ד ש ה לחלוטין, פשוט המקדחה הקיימת (skill) מסרבת למות. וכד'.
מצד אחד זה ציוד ש"תמיד טוב שיש", מצד שני, מה יעזור לי הייליפט במחסן בבית כשאני תקוע בשטח. הגישה שלי היא שדברים שלא השתמשתי בהם שנה שלמה - כנראה מיותרים.
שימו לב, זו לא מודעת מכירה! אני באמת רוצה רעיונות.
נ.ב. אישתי אומרת לזרוק/לתת/למכור. (בסדר הזה...)
יואב

זרקו
01-10-11, 14:17
רעיון?
אני למשל חשבתי לקנות רתכת והיי ליפט - אתה יכול להעביר אלי או לכל אחד אחר שחשב על לקנות מוצר שבו כנראה ישתמש ואז יבין אם אכן הוא צריך את זה או לא, ולחסוך לרוב את ההיתקעות עם המוצרץ הוא בתורו יעביר את זה למתעניין הבא....

zviki
01-10-11, 15:19
יואב שלום. יש אתר בשם אולבו ,האתר נועד לאנשים עם בעיה כמו שלך ושלי [גם אני צברתי במשך השנים כמו כולם] ציוד שלא אשתמש בו יותר וגם תופש מקום כמובן. האתר הוא לא למכירה- קניה אלא להחלפה בלבד. לא מדובר רק על ציוד שטח אלא על כל מה שאתה רוצה ומחולק לקטגוריות.אישתי[שהיא כבר ותיקה באתר] ואני החלפנו כבר שם יותר מ-100 פרטים שונים.תגגל ,בהצלחה

יואב פולס
01-10-11, 15:47
.אישתי[שהיא כבר ותיקה באתר] ואני החלפנו כבר שם יותר מ-100 פרטים שונים.

תודה. חדש לי.
רק עניין של יעילות, אם אתה ואישתך החלפתם כבר למעלה מ 100 פריטים, לא היה עדיף שאתה תסדר כל מה שיש לך, היא תסדר כל מה שיש לה, ותראו מה מעניין את השני? בשביל מה אתם צריכים את התיווך של האתר? סתם שאלה שעלתה לי.
ועכשיו הלך לי מצבר באוטו הפרטי. מוכן להחליף הייליפט במצבר חדש.

zviki
01-10-11, 16:21
השאלה שלך לא ברורה לי -שאני אחליף עם אישתי? הרי כל המיותר ישאר בבית:rolleyes: אני בכלל לא נכנס לאתר ,אין לי סבלנות הכל עובר דרך ההודעות שלה.חוץ מזה במשך הזמן כמו במקרים אחרים נוצרת דינמיקה בין הגולשים עד להכרות אישית וישיבה על כוס קפה [כמו במקרה שלנו].עכשיו -אתר אולבו הוא לא בדיוק מתאים למכירת ציוד שטח כי מי שמעוניין יפנה כמובן לאתרי הג'יפאות,אבל תוך כדי השיחות קורה הרבה: שלאח של חברה של גיסתו של דוד שלי מהצד של אמא שלי יש ג'יפ והוא מחפש מדחס אני אשאל אותו עם הוא צריך, בקיצור- תפוצה נרחבת ולפעמים המזל תופש גם אותך כמו שקרה לי למשל כשאישתי התעניינה בבושם מסויים והשיחה התגלגלה עד שיצא ממנה-מצפן של יאכטה חבל'ז שישב אצלי הרבה זמן בג'יפ הקודם. אגב ,התיווך הוא ללא עלות אם לא הבנת

zviki
01-10-11, 16:30
אם הוא צריך כמובן ולא כפי שנכתב[המהירות מהשטן]:)
כבוד ההנהלה: מישהו שומע: למה אין אפשרות עריכה אחרי שליחת ההודעה?

עידו לוריה
01-10-11, 19:15
אהלן יואב ,
נראה לי שאני מבין אותך , מצד אחד חפצים בלי שימוש מצד שני חוסר יכולת להפרד מהחפצים , פיתרון: תבלגן את המחסן מחדש ואל תסדר אותו שוב , כך גם לא תצטרך להפרד מהחפצים וגם אישתך לא תוכל להכנס למחסן ולדעת מה יש בתוכו :D
שנה טובה
עידו

-->