PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות.

morad
01-10-11, 20:29
שלום חברים.
נתונים:
טראנו ארוך 96 דיזל אוט. ידני כמובן
100 כ"ס 21 קג"מ

נסיעת שיוט בהילוך 5 מהירות 95 קמ"ש טורים 2500 סל"ד-רעש רקע רב.

להלן כמה שאלות:
1.האם ישנה הסכמה כי מהלך החמישי יחסית קצר במודל זה או שזה רק אצלי. .
2.האם טרנו מודל 97(ומעלה) נוסע ב אותו סל"ד אותה מהירות.(בידיעה כי יש עוד 28 סוסים למודלים המתקדמים)
3.האם ניתן להתקין גיר של מודל 97 ואילך במודל 96.( כמובן לא לצורך כוח אלא לשיוט קל יותר).
4. האם האינטרקולר עצמו הוא הגורם להגברת הכוח בין המודלים ,או יש שינוי בטורבו או ביחסי ההזרקה של הדלק?
5.האם משאבת דלק מכנית ואמינה יחסית של מודל 96 תוכל לעמוד בשינוי תוספת כוח.

shahav
02-10-11, 14:08
שלום חברים.
נתונים:
טראנו ארוך 96 דיזל אוט. ידני כמובן
100 כ"ס 21 קג"מ

נסיעת שיוט בהילוך 5 מהירות 95 קמ"ש טורים 2500 סל"ד-רעש רקע רב.

להלן כמה שאלות:
1.האם ישנה הסכמה כי מהלך החמישי יחסית קצר במודל זה או שזה רק אצלי. .
2.האם טרנו מודל 97(ומעלה) נוסע ב אותו סל"ד אותה מהירות.(בידיעה כי יש עוד 28 סוסים למודלים המתקדמים)
3.האם ניתן להתקין גיר של מודל 97 ואילך במודל 96.( כמובן לא לצורך כוח אלא לשיוט קל יותר).
4. האם האינטרקולר עצמו הוא הגורם להגברת הכוח בין המודלים ,או יש שינוי בטורבו או ביחסי ההזרקה של הדלק?
5.האם משאבת דלק מכנית ואמינה יחסית של מודל 96 תוכל לעמוד בשינוי תוספת כוח.

הינה הידע שלי:
פרט להחלפת גיר אתה יכל לשקול החלפת קורונה\פיניון עם יחסי העברה שונים, ברור שהכוונה לציר האחורי והקידמי. ד"א אני ראיתי קורונה פיניון עם יחסים שונים לאורך השנים. ניראה כי הם שינו את יחס העברה לטובת מהירות סופית עם "שיפור" הדגמים לאורך השנים.

שם לב, ישנו לא מעט בילבול בגלל מדידת מהירות דפוקה. הרכב במקור מזייף בכ 13% , הגדלת קוטר צמיג משפיע על המד מהירות, לרוב לטובה, ומעלה במעט את הדיוק.
אצלי בדיזל אוטו' 2001 ב 120קמש ,על פי המד מהירות, המנוע רץ בסביבות ה 2400 סלד.
רבין

morad
02-10-11, 20:13
לא הבנתי
יש 13% כלפי מטה כלומר אם הספידומטר מראה לי 100 קמ"ש אז אני נוסע: 87 קמ"ש ?אני יודע שGPS מראה תמיד מהירות נמוכה יותר אבל בכל רכב.

לגבי הסרנים ויחסי העברה יש הגיון במה שאמרת אז נראה לי הרפתקה מופרזת למרות שאני בעצמי התקנתי נעילה אחורית וזה לא מסובך.

מה לגבי ב28 כוחות נוספים מעיין הם באים? (אינטרקולר ,הזרקה וכו?)

-->