PDA

צפייה בגרסה מלאה : למישהו יש ניסיון עם TWONAV על פוגיטסו 3400?

Raav
03-10-11, 14:47
ברשותי טאבלט פוגיטסו "3400stylistic 10
המחשב מצויד בזיכרון של 192MB בלבד (RAM) עם מערכת הפעלה XP TABLET EDITION.
את הנויגייד 3 ו 4 הוא מריץ חלק אך לאחרונה אני פוזל לכיוון ה TWONAV בגרסת הטאבלט.
התלת מימד, ההכוונה הקולית, הממשק עצמו שלא נדבר על איכות המפות כל אלו מאד קורצים לי.
אני תוהה האם הטאבלט שלי יצליח להריץ את התוכנה בצורה סבירה ללא דיליי וכו' :confused:
אשמח לשמוע חוות דעת מבעל ניסיון...

omri_t
03-10-11, 15:19
אחד היתרונות היותר גדולים של התוכנה- זה גיא הנציג בארץ.
צור איתו קשר, גם במייל, יתן לך את מלוא התשובות.

בנוסף, אפשר להוריד תוכנה להתנסות סחינם ולבדוק את הביצועים.

אני משתמש בגירסא המלאה בטבלט אחר, ומרוצה ממנה מאוד.

shahav
03-10-11, 17:04
נו, הספקתה להתקין על הפוגיטסו? מה הרשמים שלך?
רבין

Raav
04-10-11, 15:35
למען האמת כבר התקנתי את גרסת הניסיון ויש דיליי קטנטן וקצת מרגיז במעבר בין התפריטים השונים, אשר נובע ככל הנראה ממשאבי חומרה דלים (192MB RAM).
דיליי של שניה וחצי וקצת יותר עד שתפריט מסוים נפתח זה משהו שאני מוכן לחיות איתו בשלום. יש לציין שגרסת הניסיון מגיעה ללא מפות ישראל ואין לי מושג האם הדיליי הקטנטן הזה יחמיר עם הוספת המפות והתחלת הניווט בפועל.
מה יקרה כאשר אעבוד עם 2-3 שכבות של מפות פעילות בו זמנית?
האם המחשב לא יתקע ברגע שאעבור לתצוגת תלת מימד?
על כל אלו צריך לענות לי מישהו שכבר התקין את התוכנה על מחשב פוגיטסו 3400.
מה שכן אני מתכוון להתקשר לגיא - נציג התוכנה בארץ ולבדוק מהם דרישות המינימום לשם הרצת התוכנה בצורה סבירה.
ד"א, את הנתון הזה לא מצאתי באתר של הנציג בארץ ולא באתר הרשמי של החברה !

omri_t
04-10-11, 15:40
אתה יכול להוריד בחינם מפות חול ושכבת תלת-מימד כדי "לשחק" עם זה.
יש לינקים באתר שלהם.

omri_t
04-10-11, 15:43
אני מעריך שבמעבר לתלת מימד המחשב שלך מאוד יתקשה....

גימל4
06-10-11, 17:40
התוכנה יודעת לעבוד גם על מחשבים מיושנים/חלשים אבל ההגדרה של ההתאמה היא התרשמותית ותלויה גם בשימוש.
לדוגמה, יש רבים שמרוצים לעבוד עם האופיס על מחשבים מבוססי מעבד ATOM, ויש רבים אחרים שלא מרוצים כי המחשב חלש מדי לטעמם.

במקרה זה צריך לקחת בחשבון שהמפות הישראליות הן באיכות גבוהה במיוחד ופיצ'רים מתקדמים כגון תלת מימד ומפות חצי שקופות דורשים יותר משאבי מחשב.
בקישורים מומלצים (http://www.twonav.co.il/shop/content-page.asp?extra=1) באתר שלנו יש הפניה למפות חינמיות שתוכל להוריד לצורך שימוש והתרשמות.

בנושא ההתרשמות מהתוכנה, וגם בנושא של הוראות ניווט קוליות תוכל למצוא מידע נוסף בדף הפייסבוק שלנו - יש שם הזמנה לערב הדרכה/הדגמה וגם להסברים על ניווט קולי (לחפש בגוגל TwoNav Facebook)

גמר חתימה טובה,
גיא

Raav
11-10-11, 22:47
תודה גיא,
התקנתי חלק מן המפות החינמיות ואין ספק לגבי האיכות הגבוהה!!! אני חייב להדגיש כי מדובר בסריקה מאד איכותית והאיכות נשמרת גם בזום מאד גבוהה.
המחשב מצליח להתמודד עם מפת התבליט 3D של ישראל ועליה מפה לבנה, אבל עם זאת המעבר בין התפריטים קצת איטי וטיפה מבאס.

כמובן שהאינדקציה הטובה ביותר בשבילי היא חוות דעת ממישהו אשר התקין את התוכנה במלואה על מחשב זהה וניווט איתה בפועל,,,,,, יש מישהו?

בברכת חג שמח
יוסי

raanan
12-10-11, 09:05
מה המפרט של המחשב ? (מעבד, זכרון , כרטיס מסך )
אם זה פנטיום 3 , 800MHZ , זכרון 500MB , אז לא אמורה להיות בעיה .
אני יודע זאת מהמחשב Hammerhead הישן שהיה לי.

רענן

udi500
29-10-11, 08:34
היה לי פוג׳יטסו 3400 - כל המודולים של twonav עבדו עליו, אבל לאט. סה״כ זה מחשב ישן וחלש אבל נתן תמורה מלאה בניווט עם twonav

Raav
11-11-11, 12:46
קודם כל תודה לכל החברים שהגיבו.
לאחר אינספור בדיקות על המחשב (עם גרסת הניסיון של ה TWONAV) אני כנראה אותר על התוכנה הזאת בשלב זה. כמו שאודי אמר כל המודלים עובדים, אומנם קצת באיטיות, אבל נתקלתי גם במצבים מסוימים שהתוכנה ממש תפקדה לאט עד תקיעה ממשית במובן שגורם לפתיל במוח להתחמם יתר על המידה. אני חושש שבשלב כלשהו אני עלול יהיה לאבד את סבלנותי ולזרוק את הטאבלט מהחלון תוך כדי נסיעה. התוכנה עצמה באמת מצוינת והתלת מימד נותן תחושת התמצאות בהרבה יותר טובה. אבל מה לעשות המחשב שלי חלש מאד.
כרגע מה שנשאר זה לחזור לנויגייד, ואני מתכוון לנויגייד 5 החדשה.
אז כל מי שרכש אותה לאחרונה מוזמן לתת את חוות דעתו לגבי הרזולוציה של המפות החדשות, האם יש חידושים בממשק? ובכלל איך התוכנה עובדת על מערכות מחשב ישנות?

שבת שלום

meir alony
11-11-11, 13:12
כל גרסאות הנוויגייד עובדות מצויין על הפוג'יטסו.

raanan
11-11-11, 13:18
התוכנה עצמה באמת מצוינת והתלת מימד נותן תחושת התמצאות בהרבה יותר טובה. אבל מה לעשות המחשב שלי חלש מאד.
כרגע מה שנשאר זה לחזור לנויגייד, ואני מתכוון לנויגייד 5 החדשה.

לדעתי טעות.
עדיף שתחליף לטבלט חזק יותר (בסוף תגיע לזה ...)

המלצה שלי (לך ולכולם),
להתחיל להתארגן על קישור סלולארי לאינטרנט (סמארטפון, נטסטיק וכו') עם הטבלט , הולך להיות מאוד מעניין ומדהים ....

רענן

-->