PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי נחל צין..וטריוס

jase
04-10-11, 11:38
אני יוצא לטיול בסופ"ש של סוכות יחד איתי יוצאים זוג עם טריוס... האם נחל צין הוא עביר לרכב כזה?
ואם לא... איזה מסלול ממולץ בדרום שמשבל קצת מים יחד איתו... כמו עין עקב למשל..
אנחנו יוצאים ל3 ימים... אז כל מסלול גם הארוכים שבהם זה אחלה...
תודה...
ואחלה שיהיה אחלה המשך לשבוע..

zerez
04-10-11, 12:48
לפני שנתיים עשיתי את הקטע של נחל צין משדה בוקר למעלה עקרבים, למעט נקודה אחת שאולי יהיה צורך בקצת עבודות מע"צ, אין לטריוס שום בעיה לעבור את המסלול.
נחל לבן, מהר קרן לבאר מילכה, הוא גם נחמד ועביר לטריוס. אפשר להמשיך איתו מעבר לבאר מילכה עד לכביש 10 שסגור לתנועה וצריך לשים לב לא לעבור בטעות את הגבול למצרים.

talilim
04-10-11, 12:51
אין בעיה.
עשיתי את זה בחג.

jase
04-10-11, 17:05
תודה על התגובות...

מאיפה כדאי להתחיל לדעתכם? ואילו עוד מסלולים כדאי לעשות... יש לנו שלושה ימים

שמוליקו
06-10-11, 13:03
דרור, לפני שאתה רץ עם התשובות של אין בעיה , אני עשיתי את זה עם טריוס שבע פעמים קדימה ועוד שלוש ברוורס......
גם אם ראיתה תמונות, יש פרמטרים רבים מאוד שצריך לקחת בתכנון שכזה.
מה רמת הנהג?
כמה נסיון יש לו בשטח?
האם יש בחבורה רכבים שיוכלו לחלץ אותו במקרה ו....?
האם יש בחבורה אנשים שיידעו להשתמש ברכבים מהסעיף הקודם?
ועוד הרבה, באמת הרבה שאלות.
יש אנשים שעברו עם טריוס את כל הארץ כולל עשוש....
מה זה אומר?
האם הטריוס בנוי לזה? האם היית אתה (למרות שראיתי שאתה לא מתכוון לקנות טריוס, אבל בוא נניח בתור אנקונדה) היית קונה ממנו את הרכב?
מה יהיה מצב השילדה אחרי כל הפיתולים שהיא חטפה? מה עם כל המכות שהרכב קיבל? והוא קיבל בוודאות הרבה יותר מכל רכב עם הילוך כוח שלא צריך לפצות במהירות על אימפוטנטיות.
תביט ידידי, אפשר לעשות כמעט כל מסלול עם הטריוס וזה בדוק.
צריך לקחת את כל הפרמטרים בחשבון ולהחליט אם באמת רוצים.
אני הייתי מנסה להתכוון למסלולים שלא יעלו על רמת קושי של בינוני וגם אז במיכשולים מכוון טוב טוב ובזהירות לאט ובספק הכי קטן עוצר ועוזר עם רכב נוסף.

מצטער שחפרתי, אבל לדעתי הרצון הוא להנות ,לראות את נופיה היפים של הארץ ולחזור לשיגרה עם חיוך ולא לצאת לטיול ולחזור מבואסים ולא ממש שלמים.

-->