PDA

צפייה בגרסה מלאה : אהלן, חדש פה וזקוק לעזרה בבחירת ג'יפ

danydan
04-10-11, 12:08
אהלן אנשים, הגעתי לפה דרך המלצה של חבר.

אחרי טיולי ג'יפים עם כמה חברים החלטתי שאני רוצה להכנס לעניין ביותר רצינות, אז אני מחפש לעצמי ג'יפ!
ניסיתי לחפש בלוח רכב שטח (http://www.zvz.co.il/CarLobby.aspx?t=12) באינטרנט אבל מהר מאוד הבנתי שבלי עזרה אני לא רגיע רחוק.

אז ככה, התקציב שלי הוא בין 50,000 ל70,000, לרכב שגם יהיה יומיומי וגם ירד איתי לשטח בסופ"שים.
לא משנה לי עם אוטומטי או לא. עדיפות על בנזין.

whisky
04-10-11, 16:58
זו לא תגובה רשמית,

אבל אני מאוד ממליץ לך לעשות כאן חיפושים על שאלות בדיוק כמו שלך, תראה לאן נושבת הרוח, תקבל רושם על סוגי הכלים עליהם אתה חושב כאלו שמתאימים לך, ואז יהיה לך תשובות הרבה יותר ממוקדות.

בתקציב שלך נכנסים המון כלים מהמון שנים, טיוטות - היילקסים, דיפנדרנים, טרנו, ויטרות.... כל אחד מהם טוב למטרה מסוימת ולאדם מסוים. יש לך משפחה, כמה אתה מוכן לעבוד לבד על הרכב, כמה אתה רואה את עצמך מטייל באמת וכמה נוסע נסיעות מנהלתיות.

כך אותי לדוגמא, אני חולה דיפנדרים, יש לי אחד כבר כמה שנים טובות, אני מאוד אוהב אותו גם בנסיעות מנהלתיות, ברמה שהיום כשאני עולה על הטרנו או הפראדו של החברים אני מרגיש מוזר. גם כשאני נוסע בפז'ו של אישתי הנסיעה לא נעימה לי כמו בדיפנדר, אבל יש המון (יש שיגידו שהרוב) אנשים שלא מוכנים להקריב את זה בשביל יחס של 10%% טיולים ו90% נסיעה מנהלתית. (כך בחשבון שגם רוב הטיול הוא מנהלתי).

המלצה, תעבור פה על הפורום, תן לזה שעה שעתיים אולי שלוש, תבין מה אתה רוצה תעשה רשימה של כלים, תבין מההמלצות למה כן ולמה לא כלים מסויימים, ואז תהיה לך עזרה טובה יותר.

שנה טובה.

יריב

nirs
04-10-11, 19:11
אהלן יריב
נעלמת בזמן האחרון.
ברוכים השבים.

רון נחמן
04-10-11, 19:47
זו לא תגובה רשמית,

אבל אני מאוד ממליץ לך לעשות כאן חיפושים על שאלות בדיוק כמו שלך, תראה לאן נושבת הרוח, תקבל רושם על סוגי הכלים עליהם אתה חושב כאלו שמתאימים לך, ואז יהיה לך תשובות הרבה יותר ממוקדות.

בתקציב שלך נכנסים המון כלים מהמון שנים, טיוטות - היילקסים, דיפנדרנים, טרנו, ויטרות.... כל אחד מהם טוב למטרה מסוימת ולאדם מסוים. יש לך משפחה, כמה אתה מוכן לעבוד לבד על הרכב, כמה אתה רואה את עצמך מטייל באמת וכמה נוסע נסיעות מנהלתיות.

כך אותי לדוגמא, אני חולה דיפנדרים, יש לי אחד כבר כמה שנים טובות, אני מאוד אוהב אותו גם בנסיעות מנהלתיות, ברמה שהיום כשאני עולה על הטרנו או הפראדו של החברים אני מרגיש מוזר. גם כשאני נוסע בפז'ו של אישתי הנסיעה לא נעימה לי כמו בדיפנדר, אבל יש המון (יש שיגידו שהרוב) אנשים שלא מוכנים להקריב את זה בשביל יחס של 10%% טיולים ו90% נסיעה מנהלתית. (כך בחשבון שגם רוב הטיול הוא מנהלתי).

המלצה, תעבור פה על הפורום, תן לזה שעה שעתיים אולי שלוש, תבין מה אתה רוצה תעשה רשימה של כלים, תבין מההמלצות למה כן ולמה לא כלים מסויימים, ואז תהיה לך עזרה טובה יותר.

שנה טובה.

יריב

או זה, או שהוא פשוט מפרסם את אותו "לוח מכירת רכבי שטח"...

jimny4me
05-10-11, 06:27
חריף מאד רון...
לא חשבתי על זה ונראה לי שאתה צודק...

alteritay
05-10-11, 07:58
אני מצטער אם אני מחפיש את שמו הטוב של הבנאדם - אבל,
אם סתם ניסיתה לקדם פה אינטרסים אישייים ולפרסם איזשהו לוח......אז זו פשוט גסות רוח ..... תתבייש לך

eysham
05-10-11, 08:24
מתוך ה-"אודות" של הלוח..

חברת לוחות מקוונים בע"מ ("החברה") מעוניינת בקידום טובתם של הגולשים באינטרנט על ידי שיפור נגישותם למידע המצוי ברשת האינטרנט. החברה דוגלת בשימוש חופשי במידע המצוי ברשת והנגיש לכל. החברה מאמינה כי שימוש חופשי במידע המצוי ברשת האינטרנט והפיכתו לזמין ונגיש לציבור הרחב הינם אינטרסים ציבוריים חשובים מאין כמותם. החברה מאמינה כי הציבור זכאי לקבל את כל המידע שבו הוא חפץ וזאת באופן מרוכז ומסודר. החברה מאמינה שמידע שאינו מרוכז ושאינו מסודר - אינו קיים. גישתה זו של החברה בא לידי ביטוי בהעמדת טכנולוגיות חדשניות לרשות הגולשים אשר משפרות את זמינות כל המידע שבו הם מעוניינים, בד בבד עם כיבוד חירותם לעשות במידע זה שימוש חופשי.

כניראה שזה הטכנולוגיה שלהם. מה שהם עושים... טרולים בשימוש חופשי...
כיבוד חירותם עאלק...

whisky
11-10-11, 17:42
nirs

תודה, אף פעם לא באמת עזבתי, אבל הגישה לאינטרנט התמעטה, הצרה היחידה היא שזה לא איפשר לי לנסוע יותר בשטח, אלא סתם מנע ממני מלדבר איתכם.

שנה טובה.

יריב

shahav
11-10-11, 20:04
אני חושב שצריך לאסור על פירסום לינקים למישתמש "חדש" - נגדיר מישתמש חדש על ידיי זמן של חשבון פעיל ומס הודעות מנימאלי...
רבין

-->