PDA

צפייה בגרסה מלאה : פתיחת טלפון MOTOROLA SPRIT

nirkenig
05-10-11, 14:42
שלום
קניתי רכב משומש ויש בו טלפון דיבורית MOTOROLA SPIRIT נעול הבעלים הקודמים של הרכב נעל אותו והוא לא יודע את הקוד
השאלה עם יש דרך לפרוץ אותו או לאפס אותו.
תודה רבה

avishon
05-10-11, 17:22
ממליץ שתחפש כאן :
http://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?s=&daysprune=-1&f=54

אם אתה לא מוצא , תירשם לפורום ותעלה בו את השאלה - יש שם כאלה שנותנים מענה כמעט מיידי...

shmil
05-10-11, 19:04
מצטרף לשאלה בשביל אמא שלי.
עברה מסלקום לאורנג', וכשהכניסה את הסים של אורנג' לספיריט, הוא מבקש קוד.

lizard
05-10-11, 19:59
שמיל לא בטוח שאפשרי כי חברות סוגרות את המכשירים שלהם רק לחברה עצמה.
צריך לפנות לסלקום שיפתחו את המכשיר. זה לפחות מה שעשיתי עם מכשיר נייד אחר (נוקיה E72 כמדומני)

stavamrosi
07-10-11, 10:01
אפשר לפתוח את המכשירים , צריך ללכת למרכז שירות של החברה שהמכשיר נקנה דרכה ולבקש את הקוד למכשיר.

חוק הניתוק זיקה שחיקק השר כחלון בפברואר מחייב עפ"י חוק את כול החברות לפתוח את המכשירים ל"סים פריי".

סתיו

zivo
07-10-11, 15:05
אפשר לפתוח את המכשירים , צריך ללכת למרכז שירות של החברה שהמכשיר נקנה דרכה ולבקש את הקוד למכשיר.

חוק הניתוק זיקה שחיקק השר כחלון בפברואר מחייב עפ"י חוק את כול החברות לפתוח את המכשירים ל"סים פריי".

סתיו
צודק ב 100% , ויש כבר מי שתבע את המפעילים שסירבו.
לא צריך ללכת למרכז שרות, אפשר לבקש בטלפון.

moriseven
07-10-11, 17:37
תנסו 6 פעמים 0, זה הקוד של המכשירים האלו מהחברה אם לא שינו אותו.

esegev
09-11-12, 13:53
נותן מענה למקרה של חיפוש עתידי....
ניגשים עם העברת בעלות לאחד ממרכזי השירות של אותה חברה.
מקבלים קוד עבור פתיחת המכשיר לסים פרי וזהו.
יש להגיע עם מספר המכשיר: # 06 *#
קבלת הקוד ללא כל עלות.

shmil
08-08-14, 12:39
מעדכן, כאמור - למען המחפשים בעתיד:
להוציא מהמכשיר את ה-IMEI שלו (מספרו), על ידי הקשת הרצף הבא (כשעדיין יש בתוכו סים תקין ופועל) : # 06 *#
לרשום את ה-IMEI.
לפנות לנציג החברה - אני עשיתי את זה על שני מכשירים שונים, בצ'אט באתר האינטרנט של החברה. אפשר גם במרכז שירות ואולי בטלפון.

נתתי לנציג בצ'ט את ה-IMEI של המכשיר, ואמרתי לו שאני מבקש את קוד שחרור הנעילה, ומראש גם כתבתי שמשרד התקשורת מחייב אותם לתת לי את קוד השחרור.
לגבי אחד המכשירים - כשעשיתי את שיחת הצ'ט כבר לא הייתי מנוי של אותה חברה.
אחרי מספר בדיקות (בדיקת ת.ז ומספר כרטיס אשראי) וכמה דקות, הוא נתן לי בחזרה מספר בן 8 ספרות שהיה קוד הנעילה של המכשיר. הזנה של המספר לספיריט שחררה את קוד הנעילה.
אגב, לשני המכשירים לא היתה לי "העברת בעלות" כפי שכתוב בחלק מהאתרים, אבל בשני המכשירים היו לי סימים ששולם עליהם לסלקום מספר שנים תוספת של 5 ש"ח בחודש כסים שני לאותו המספר.

רצפים שנכתבים בחלק מהאתרים, כמו 0000, או 123456 וכן הלאה - לא עוזרים. המספר הוא מספר בן 8 ספרות שידוע לחברה הסלולארית לפי ה-IMEI של המכשיר.

יש חברה בריטית(?) שטוענת להצלחה בהוצאת מספרי IMEI של מכשירי ספיריט בעלות של 5 יורו: http://sim-unlock.net/simlock/Motorola/M930/ אבל אני לא הייתי צריך לבסוף.

בהצלחה.

אה, כן:
וגם תוכנה בשם Motorolla Phone Tools 5.0.5 יודעת, בחיבור הטלפון למחשב (כבל USB פשוט), להעביר את מספרי הטלפון מסים לסים, מטלפון לטלפון, מאאוטלוק לטלפון וכיו"ב. מה שטריביאלי למכשירים המודרניים, וחשבתי שבלתי אפשרי למכשירים הישנים.

-->