PDA

צפייה בגרסה מלאה : סט הגבהה פרוקומפ 4" - בשיפוע?

אסי
06-01-05, 15:53
שלום,

הרכבתי סט פרוקומפ 4" בסופה שלי (ארוכה סגורה).
אמנם עדיין לא נסעתי איתה (יש עוד כמה דברים קטנים), ואני עומד על משטח מעט משופע, אבל נראה שהסופה ממש באלכסון, החלק הקידמי הרבה יותר גבוה. גם קודם זה היה מעט כך, אבל עכשיו זה ממש בולט (במדידה לא הכי מדוייקת של לפני ואחרי נראה שמקדימה הסופה הוגבהה ב 6-7 ס"מ ומאחורה ב 2 ס"מ).
אני יודע שהנתונים שנתתי לא הכי מדוייקים (אחרי סוף השבוע אני אהיה יותר מדוייק) אבל מישהו יכול לומר לי מה אמור להיות ?

תודה
אסי

זאביק
06-01-05, 16:10
סתם ניחוש פרוע -
אולי הרכבת את הקפיצים הפוך ?
קדמיים אחורה ולהיפך ?
צד קדמי אחורה ולהיפך ?

אסי
06-01-05, 16:20
כל ארבעת הקפיצים זהים.

חנן א.
06-01-05, 16:22
שאלת תם:

יתכן שהקפיצים מיועדים לרנגלר פתוח ולא לסופה ארוכה סגורה ולכן החלק האחורי שמשקלו גבוה מאוד מאוד ביחס לרנגלר "שוכב" על הריצפה מרוב עומס?

מאיר רוטברג
06-01-05, 16:31
כאחד שנוסע עם פרוקומפ עם קצרה סגורה החדש שלי הינו זהה לחלוטין עם חנן

אסי
06-01-05, 16:56
ממה שאני מבין הסופה אמורה להיות מאוזנת לגמרי ? (ואולי מישהו יכול להגיד "כמה" גבוהה).

Alon
06-01-05, 19:05
למיטב זיכרוני בסופה שהייתה לי שנסעה על פרוקומפ (ארוכה סגורה) הקפיצים הקדמיים והאחוריים לא היו זהים.
באחוריים היה עלה אחד נוסף.
הסופה הייתה מפולסת לחלוטין.
אלון

שאולי
07-01-05, 16:52
אפשרות נוספת
הבולמים האחוריים פתוחים עד הסוף ולא נותנים לחלק האחורי להתרומם
קלוש, אבל אפשרות

AvigdorAharon
07-01-05, 23:08
שאולי כתב:

הבולמים האחוריים פתוחים עד הסוף ולא נותנים לחלק האחורי להתרומם

הרכבתי סט פרוקומפ 4" בסופה שלי

הסט לא כולל בלמים מתאימים?

אביגדור

אסי
08-01-05, 12:36
סופה, ארוכה, סגורה (מתכת), 95', דנה 60 מאחורה.
סט פרוקומפ 4" מינוביץ', כולל בולמים פרוקומפ 1000 מקדימה, פרוקומפ 3000 מאחורה, הארכה למשקפיים של מוט מייצב, זרוע פיטמן, TRAC BAR, הנמכה לטרנספר (וצינורות ברקס).
ארבעת הקפיצים זהים.
הכל מורכב. (בזמן הרכבה נשלף לי הדרייב שפט מהטרנספר והשחלתי אותו חזרה - חוץ מזה שום דבר מיוחד)
הסופה בשיפוע, (ורועשת מכיוון הדרייב שפט בתחילת תאוצה - נראה לי קשור לנושא).

CROWLER
08-01-05, 17:19
קלינים לסרן 2.5" הרכבת ?

חנן א.
08-01-05, 23:55
דבר עם בן מינוביץ' , להערכתי הוא ידע לפתור לך את הבעיה.

אסי
13-01-05, 13:34
אני בקשר עם בן מינוביץ' ("אני איתך").

1. בשלב ראשון בן אמר לי להכנס לשטח (שזה כבר טוב). הג'יפ היה בשיפוע כל כך קיצוני כי הקפיצים עדיין לא תפסו את מקומם (בעיקר הזוית של הנדנדות). נסעתי מעט פרוע בעיר, ואז בשטח ובאמת המצב השתפר - אין יותר רעשים מהדרייב שפט והג'יפ נמצא בשיפוע קטן, די דומה למה שהיה לפני הסט (אגב חזרתי פחות או יותר לאותו הגובה שהיה לי לפני הסט - כנראה שהקפיצים אצלי היו מעורגלים או משהו כזה, אבל הנסיעה הרבה יותר נוחה).

2. בן הציע לי להרכיב משולשים (14 ס"מ בין החורים) מאחורה בכדי לנסות לאזן את הסופה. אני אנסה.

3. במהלך הההסתכלות על אופציית המשולשים גיליתי שאצלי בסופה כל נדנדה היא באורך אחר ...אז דבר ראשון אני אחליף נדנדות.

זהו בינתיים, אני ממשיך לנסות.

-->