PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה רוכשים מכשירי קשר בארה"ב?

yoav
06-01-05, 17:42
קרוב משפחה שלי מגיע מארה"ב ואני רוצה שיביא לי מכשירי קשר קטנים (קצרי טווח לשימוש בין רכבים בטיולים משותפים)- מישהו יכול לכוון לאתר בו ניתן להזמין כאלו בארה"ב או לפחות לבחור דגמים שאשלח אותו לרכוש בחנויות?

שעיה כליף
06-01-05, 20:32
אתה מתכוון למכשירים בהם אני ואתה דיברנו בטיול ??
אם כן מדובר ב :
talkabout של מוטורולה, מכשיר ידידותי לאללה, דגם T5500 והבטיח טווח של 5000 מייל !!!
בפועל בשטח הררי נותן כ - 2500 מטר.
עלה לי 52$ לזוג, 3 סוללות AA.
אני אבדוק לך בקשר לאלה 8)

yoav
06-01-05, 20:41
אתה! אתה חמוד אתה! :lol:

שעיה כליף
06-01-05, 20:43
טוב אני חושב על היתרונות שיהיו בגמדים 6 עת יגיעו המכשירים ונוכל לקיים שיחות וועידה.

yoav
06-01-05, 20:59
מה 6? אפילו בגמדים 2 לא ראינו אותך :twisted: :twisted:

אלון_ק
06-01-05, 20:59
תקנו מקסטראק. רוב התדרים האמריקאים, כל התדרים האירופאים. בלי סוללות שנגמרות ביום השני לטיול, בלי לדאוג כמה אני מדבר כי הסוללות הולכות להגמר, בלי ליפול ולהשבר (או יותר טוב, נופל לשלולית), עם טווח אמיתי שאפשר גם לחבור בו או לקרוא לעזרה. (לא תמיד, אבל תהיה בטוח שעם הקטנים זה כמעט אבוד מראש) שמים באוטו פעם אחת ושוכחים ממנו, אין מצב שתשכח אותו בבית.
לא משנה לאיזה טיול אתה הולך, יש לך קשר שתואם לכולם.

אני לא יודע איפה (אם בכלל) מביאים מקסטראק מארה"ב. בארץ ניתן להשיג אצל אליק או קומו מפורום ג'יפטריפ במחיר לא סמלי של 600-650 ש"ח. אולי בעוד מקומות.

אם לדוד שלך יש יותר מדי מקום במזוודה, יואב, דבר איתי - יש לי במה למלא לו אותה...

airzax3
06-01-05, 21:02
הי יואב למה רק 2 ?
מה עם 10 הג'יפים האחרים שיוצאים איתך? :shock:
בכל אופן ברוב הטיולים שהייתי עד היום החברה השתמשו במוטורולה
יש בארה"ב כמה דגמים אבל כולם שיכים למשפחת Talkabout ומוכרים אותם בכל מקום(חנויות מחנאות\צילום\נשק\קשר) עולים סביב ה60-80 ירוקים לזוג עד כמה שאני זוכר
מה שמומלץ זה לקנות רק כאלה שעובדים עם סוללות AA כי בדגמים עם הסוללה היעודית תגלה שהנבלה מתה אחרי שנה-שנתיים(מנסיון) ושהנבלות בארץ רוצים הרבה כסף בשביל להחליף אותה (סביב ה200 ש"ח) חוץ מזה שבטיולים של יומיים זה לא תמיד מחזיק מעמד (אפרופו יומיים-מה עם הטיול לדרום :lol: )
אם יש לך זמן וכתובת בחו"ל יש כמה בEBAY
http://search.ebay.com/Talkabout_W0QQsokeywordredirectZ1QQfromZ R8

תתחדש ותדחוף לחבר שלך גם איזה נעילה על הדרך (יש פה אנשים שכבר מסוגלים להרכיב אחת בלילה גשום בעניים קשורות ועם תחתוני טנגה ואני לא רוצה להזכיר שמות :lol: :lol: :lol: )

yoav
06-01-05, 21:25
נחום יא פולניה! :twisted: הטיול היה מס' 2 ולא מספר הגמדים שהיו בו.. :shock:
חוצ מזה- אני לא רוצה לדעת למה אתה יודע איך עידן נראה בלילות גשומים כשהוא קשור עיניים ולובש תחתוני טנגה :twisted: :twisted: :twisted:
(רגע- אז הנשים זה סתם סיפור כיסוי?...)

airzax3
06-01-05, 21:29
מי אמר עידן? :lol: :lol: :lol: :lol:

yoav
06-01-05, 21:31
רגע רגע למה בדיוק אתה קורא "נעילה אחורית" :twisted: :twisted: :twisted:

yoav
06-01-05, 21:32
או קיי- ראיתי את הרשימה ב EBAY- תודה. אולי תחסוך לי סקר שוק ותגיד לי איזה דגם מומלץ?

החוקר
06-01-05, 21:44
יואב,יש מצב להביא לי גם זוג? :roll:
אם כן אז דבר איתי
טל 0508-225433

airzax3
06-01-05, 22:23
קשישי המושב אצלינו היו אומרים"אה זלבעע דרעעק אי אנדר דיקורציה" (שזה ביידיש אותו חרא באריזה אחרת)
כל כמה זמן יוצא דגם חדש עם צבעים ומארזים שונים-יש לי 3 דורות של מכשירים במשרד כולם נרכשו בארה"ב בתקופות שונות וכולם עושים את אותה העבודה ומדברים ביניהם יופי כל עוד מדובר בTalkabout של מוטורולה
תקפיד על כזה עם סוללות AA ואם יש גם מטען לרכב מצויין (יש גם אוזניות וPTT)

אם יש משהו שיודע אחרת על המכשירים האלה זה הזמן להגיב כדי שיואב לא יקלל אותי בכל פעם שהוא יצא לטיול ויגלה שאף אחד לא שומע אותו :roll:

שעיה כליף
06-01-05, 22:31
נכון ונכון מאוד, נחום צודק, אני עוד רכשתי מטען GP מהיר של 30 דקות עם מחבר טעינה לרכב וסוללות נטענות 2300 ואני מסודר, דברנו עם המכשירים יום שלם ? דברנו ! והם עוד עבדו אחרכך גם. :twisted:
ואל תרשום לי הערה על גמדים 2 יא פנקסן :cry: , אז גש ללוח התכנון והזמנים ותריץ את 3 כמו שסכמנו, מה אתה עוד כאן ?

asafk
07-01-05, 00:06
קניתי לפני שנתיים בערך talkabout 5100. זוג עלה 40$. קניתי בוולמארט. אין שום סיבה להתעסק עם EBAY ועניינים, אם יש את זה בכל סופרמרקט גדול.
עושים את העבודה עד היום מצויין, עם בטריות GP נטענות, וגם כשיש לי את המקסטרק באוטו, גם הם איתי. לכוון על מכשול (לא צריך לצעוק) או לתת למי שאין לו מקסטרק (לפעמים יש כאלה).

אסף.

eran4x4
08-01-05, 06:06
תבצע חיפוש כאן ובג'יפ טריפ על GMRS זה יתן לך הרבה מידע.
תקנה GMRS 2W רצוי נטען ועוד יותר רצוי סוללות נטענות סצנדרתיות, זה מצוין ועם מקסטרק ברכב קבוע ומספר קטנים ניידים זה עוד יותר טוב.

שעיה כליף
10-01-05, 00:20
talkabout של מוטורולה, מכשיר ידידותי לאללה, דגם T5500 והבטיח טווח של 5000 מייל !!!
עלה לי 52$ לזוג, 3 סוללות AA.
אני אבדוק לך בקשר לאלה 8)

אז בקשר לאלה, התשובה היא : כמעט בכל מקום :D
www.walmart.com
www.bestbuy.com
www.amazon.com
www.circuitcity.com

yoav
16-01-05, 18:30
או קיי- חיפשתי יגעתי ומצאתי- ויש למוטורולה TALKABOUT 2קב' דגמים עקריות- לטווח 2 מייל ולטווח 5 מייל. ההבדל במחיר הוא 100% לפחות (!) (30$ לעומת 60-120$)- מאחר ואני זקוק למכשירים לדיבור בתוך קבוצה המטיילת יחדיו בלבד האם אלו של ה 2 מייל מספקים מנסיונכם או שמא זה 2 מייל בפוטנצייה אבל בתכל'ס לא קולט גם אם עומדים פגוש לפגוש? (המחיר הוא ע"פ המלצתכם לדגם עם הסוללות ה AA הרגילות)
הנה הקישור אגב: http://commerce.motorola.com/consumer/QWhtml/2way_cat.html

זאביק
17-01-05, 10:39
ההבדלים הם בין חצי וואט (1/2) לוואט אחד (1).
כל ה-FRS שאתה מכיר בארץ, משדרים בחצי וואט.
הם מספיק טובים לך ?

ryanai
17-01-05, 12:28
יואב הערה אחת:

התדרים האמריקאים שאיתם באים המכשירים מארה"ב אינם חוקיים בארץ.
נתעלם רגע מנושא החוקיות,
אבל אם יבדקו אותם במכס, כנראה שלא יכניסו אותם לארץ ובנוסף תגרם אי-נעימות לקרוב משפחה שלך...

אותם מכשירים אבל עם תדרים אירופיים הם כן חוקיים וניתן לקנות אותם מאוד בזול במכרזי האינטרנט. הבעיה היא שמכשיר ארופאי לא ידבר עם אמריקאי ולהפך...

למקסטרקים יש אופציה לצרוב את שני סוגי התדרים. (יתרון נוסף שאלון לא ציין)

FYI

שעיה כליף
17-01-05, 19:13
יואב
המכשיר שלי שדברנו בנינו היה של 5 מייל, בפועל בשטח נתן לא יותר מ2.5 KM
לא מציע לך ללכת על פחות מזה.(הנתונים כפי שכתבתי בהודעות למעלה).
שוב - עלה לי 52$ לזוג, אני מרוצה ממנו.
אם תבקש יפה - אפשר לבקש מאחותי שמגיעה בפברואר להביא לך.
דבר איתי.
שיה

yoav
17-01-05, 19:33
שיה תודות!
אני בינתיים במגעים להתקנת מאקסטרק באוטו :lol:
בינתיים- שטוף את העיניים בגלריה הבאה
http://www.pic.co.il/Hot/UserAlbum.asp?uid=C38C2B88D36E4760AED277 939049CD5E&alid=178934

זה יהיה יופי של נשק לעשות לה רגשי שלא נתנה לך לבוא איתנו :twisted:
יואב.

שעיה כליף
18-01-05, 21:54
חלאס שברנו אותה
סגרנו כמו שסגרנו....
ולהמנון.. במדינת הגמ.... יפה
תגיד העובדה שאתה מתקין מאקסטרק ולא תתקשר איתי לא מטרידה אותך ?
מה נעבור לפנטומימה :twisted:

yoav
18-01-05, 23:02
שיה- מקווה שהגלריה צבטה במקומות הנכונים :twisted:
לגבי המוטורולה- תקן אותי אם אני טועה- אבל הבנתי שהמאקסטרק מדבר גם עם התדרים האירופאים וגם עם האמריקאים- אז לא אמורה להיות בעיה לדבר עם הניידים שלך.

yoav
05-02-05, 02:36
שאלה נוספת- במכרזי אינטרנט מוכרים בכ 270 ש"ח זוג מכשירי קשר יונדאי. זה אותם תדרים כמו המוטורולות? למישהו יש נסיון איתם?

חימושניק
05-02-05, 11:29
אל תיגע בחרא הזה!!!
אם אתה מחפש מכשירי קשר ידניים אז רק מוטורולה!!!
המכשירים האלה לא שווים את ההשקעה, מעבר לטווח של 200 מטר את תשמע רק רעש.

yoav
05-02-05, 12:13
אווווו :? זה היה מפחיד..... (מה עשו לך שם ביונדאי? :shock: )
תודה על האזהרה.. אני אדבק במוטורולות

יואב 8)

חימושניק
05-02-05, 13:14
שום דבר נגד חברת יונדאי - הייתי הבעלים המרוצים של מכונית יונדאי במשך תקופה ארוכה.
הבעיה היא עם המוצרים החשמליים של יונדאי שהם בעצם מוצרים סיניים זולים שמודבקת עליהם מדבקה עם הכיתוב "Hyundai" כדי לנצל את המוניטין הטובים להם זוכות המכוניות מהתוצרת הזאת.

מנסיוני ומנסיונם של רבים אחרים, המוצרים החשמליים של יונדאי ירודים ולא שווה להשקיע בהם.

יצא לי להתנסות במכשירי הקשר הללו לאחרונה - והם פשוט זוועה.
ד.א. מכשירים באותה רמת מחיר מציגים איכות דומה, הן מבחינת המבנה (עדין מדי) והן מבחינת איכות הקשר (רעש, הרבה רעש!!!).

-->