PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש ניבה...

yuvalbike
08-10-11, 17:38
שלום לכולם, אני מאד נהנה ליקרוא פה ולספוג מידע אין סופי על הניבה, מעונין לרכוש אחת בתקציב של 10000 פלוס מינוס... ביד 2 אין כמעט ניבות אשמח לשמוע ממכם על ניבות למכירה...
בפרטי או בפלאפון 0546575415

תודה רבה יובל

e-shi
09-10-11, 16:09
לחבר שלי יש לאדה.
דבר איתו דוד-0527906035
אני לא יודע פרטים

BlackStar
11-10-11, 21:16
ב 10K
תקנה שלוש ניבות תאמין לי שלא תצטער

yuvalbike
16-10-11, 14:42
עוד אולי?!?!

תודה יובל

lior_b.s
20-10-11, 18:34
מאיזה איזור אתה?...

yuvalbike
20-10-11, 18:36
מאיזה איזור אתה?...

ירושלים אבל יכול להיות גמיש.... יש לך הצעה??

יובל

lior_b.s
24-10-11, 15:20
לא יכול לעזור לך בניבה ספציפית אבל אם היית מהצפון הייתי עוזר לך לבדוק בשמחה...
בכל מקרה אתה יכול להתקשר ולשאול שאלות לגבי ניבות שאתה הולך לבדוק..ואם תרצה מישהו שילך איתך באיזור ירושליים , יש לי חבר שמבין לא פחות ממני בניבות ולדעתי ישמח לעזור..

בהצלחה

ליאור

yuvalbike
27-10-11, 10:17
תודה רבה ליאור.... אני יותר משאמך להעזר בך כשתגיע הניבה המיוחלת, שמח מאוד מכמות האנשים שסתם שמחים לעזור לאחרים מהפורום...

תודה רבה יובל

lior_b.s
31-10-11, 12:09
תנסה את זו...מאיזור אשקלון

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=60506

itayhi
31-10-11, 12:15
ליאור, סתם מתוך עניין, לגבי המודעה שפירסמת..

"נעול אחורה"??? יש חיה כזאת בניבה? או שהוא קצת מתבלבל במונחים ומדבר על נעילת הדיפרנציאל המרכזית?

אגב, הייתי קופץ בשמחה על ניבה בכמה גרושים, דווקא בא לי על איזו גרוטאה.
אבל אין מצב שאני מחזיק (כלכלית) עוד 4X4 והסונומה כ"כ יעילה.... :)

איתי

lior_b.s
31-10-11, 12:42
יש נעילות לניבה , מכל הסוגים, אוטו' , נשלטות אויר/חשמל, דיפ' מוגבלי החלקה...
יש הכל..לניבה יש עבירות טובה מאוד AS IS ...תוסיף נעילה ואתה רחוק מאוד מהמונח גרוטאה..:)..
לגבי איזו נעילה יש לו, התקשרתי , הבעלים עצמו לא יודע מה יש בפנים , ככה הוא קנה את הרכב...
אני מכיר מישהו מפורום בחו"ל שאני מתייעץ איתו ומייעץ לו לפעמים, יש לו 2 נעילות נשלטות אויר...
כשיגיע הזמן ובע"ה אני אסיים לבנות את הניבה השנייה והכל יהיה לשביעות רצוני, גם לי יהיו 2 כאלה..:)... באיזור ה-5500 אש"ח ל-2 נעילות, יוצא יותר זול מכל רכב אחר במיוחד שאת הניבה בניתי לבד ואני מתחזק לבד ומכיר כל בורג...

ליאור

itayhi
31-10-11, 15:24
לא התכוונתי חלילה לפגוע בצפור נפשך.... :D
"גרוטאה" במובן של רכב ישן, מוזנח ברוב המקרים (ברור ששלך לא כזה... :) ) ושצריך זמן וזוג ידיים אוהבות כדי
להחזיק אותו. משהו בסגנון הסונומה שלי :p
לניבה בהחלט עבירות טובה כשיודעים "לזרום" עם הרכב. מי שעוצר לפני כל סלעון מהר מאוד יתקע בשטח.
הכי יפה הגדיר את זה רמי גלבוע ב"הגה בשטח" לפני 9 שנים בערך כשכתב ש"מתחת ל2500 סל"ד הסוסים הסובייטים הולכים לישון... " :D

הלוואי והיו לי 10,000 ש"ח פנויים להשקיע בקניית עוד רכב...

איתי

איתי

lior_b.s
31-10-11, 15:52
לא פגעת אחינו..
אתה יכול למצוא בהרבה פחות מ-10000 אם לא אכפת לך איך הוא נראה..
והאמת לי כבר לא נראה צעיר ויפה, ויש לי פחות זמן לתחזק..אבל הוא מביא אותי לכל מקום :D

כנס קצת ליוטיוב תראה סרטונים של משוגעים הרבה יותר ממני...אני אישית לא קורא להם סוסים..אוגרים סיביריים יותר מתאים..:)

הירשפלד יובל
12-11-11, 22:00
רבותי , תהיו קצת ריאליים. לפני הסמוראי הארוך הייתה לי 8-10 שנים ניבה .מכרתי אותה בסוף בין היתר כי נמאס לי להביא חלקים ממינסק , בלארוס .הרכב לקח אותי לכל מקום בארץ ( גם בירדן במקומות מסוימים בייש גדולים ממנו .) זהו רכב רך (נוח מסמוראי עלים ) , רועש , שתיין (הנעה כפולה קבועה ) עם עבירות סבירה ומעלה .
מערכת המיתלים פחות חזקה משל כלים יפנים הן מבחינת התצורה והן מבחינת חומרים/סגסוגות . זהו רכב שתוכנן ונבנה במקור להתמודד עם שלג ובוץ בברית המועצות לשעבר ומכאן נובעים כל יתרונותיו וחסרונותיו.בזמנו לפחות הייתה בעיית זמינות חלפים וכמעט השבתתי את הרכב על צינור קלאץ' תחתון (גומי , הידראולי) עד שמצאתי בכפר הערבי א-רם צינורות שמגיעים מירדן ליריחו ב-10 ש"ח לצינור ואז כבר קניתי ארבעה .

lior_b.s
13-11-11, 11:11
היום בעידן האינטרנט כבר אין בעיית חלפים ... גם חנויות ח"ח מזמינות בלי בעיה חלקים מתבלים (תפוחים, משאבות וכד').. לא תמיד זה במלאי במיידי אבל בגדול אפר להשיג הכל..

yuvalbike
17-02-12, 21:42
נמצאה הכלה המיוחלת, אשמח לומר שבזכות הפורום, בסוף בפחות מחצי מהמחיר שהקצבתי, אבל יש עוד הרבה השקעה.... ליאור צפה לטלפון במהלך השבוע....
תמונה גרועה מהטלפון, מבטיח יותר טובות בהמשך...

http://up353.siz.co.il/img3/2zmqcctdnjx4.jpg (http://www.siz.co.il/view/2zmqcctdnjx4.jpg.htm)
http://www.siz.co.il/view/2zmqcctdnjx4.jpg.htm

יובל

-->