PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת רוק קרולר

Adi Zioni
09-10-11, 18:46
קראתי קצת על עניין הרוק קרולרים והבנתי שאני רוצה להצטרף, אך אני לא ממש בטוח איזה לקנות ראיתי איזה דגם crawler king אשמח לחוות דעת נוספותתודה מראש!*

Adi Zioni
09-10-11, 18:57
הסכום המקסימלי עד 2000₪

riko
09-10-11, 21:19
ראשית באיזה רכב מדובר ?
ושנית , לדעתי העיניין לא הצליח להתרומם , אם אתה מדבר על הקבוצה שתיכננה לייצר כזה .
לדעתי 2000 ש"ח יכול להספיק לזה : במידה ומדובר על טרנספר np231
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/doubler-crawlbox-NP-231-box4rocks-kit-jeep-Klune-V-/160662710587?
pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item25683e693b (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/doubler-crawlbox-NP-231-box4rocks-kit-jeep-Klune-V-/160662710587? pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item25683e693b)

דרור ברלי
09-10-11, 21:47
ריקו, הוא מדבר על רוק-קרולר בשלט רחוק. אוטו צעצוע בקנ"מ 1:10.....

לעניין:
לדעתי ב-2000 ש"ח אין לך זחלן חדש באיכות טובה כאן בארץ. רק באמריקה.
קח בחשבון עלויות משלוח, מכס וכו'.

אבל זה סכום שיכול לקנות לך זחלן יד שנייה במצב מעולה ולהשאיר אפילו קצת עודף.
לדעתי אין מה לפחד מיד שניה - כי בכל מקרה בכלים שנוסעים כל שבוע במסלעות הבלאי אדיר ותמצא את עצמך מתקן ומחליף חלקים יקרים בתדירות גבוהה גם בכלי חדש מהקופסא.

את ה-VENOM CREEPER הירוק מהכתבה קניתי לג'וניור שלי ב-1000 שקלים (לא טעות, אלף שקל) ממישהו שסיים להרכיב אותו (עם לא מעט שגיאות, היה לי שם הרבה מה לפרק ולהרכיב מחדש, כמו שצריך) אבל לא הסיע אותו אפילו מילימטר. כלי חדש למעשה. במחיר הזה קיבלתי איתו גם את כל האלקטרוניקה הדרושה, שלט 2 ערוצים בסיסי, סוללה, מטען מהיר די איכותי, סט חדש של שני קפיצים ובולמים ספייר (בחלקים, צריך להרכיב) ועוד כל מיני חלקים ספייר. חוץ מזה הוצאתי עוד כ-250 שקלים עבור כלי עבודה באיכות טובה, אבל זו באמת השקעה חד פעמית.
הילד כבר רוצה צמיגים גדולים יותר עם משקולות, שדרוג שלדעתי יצטרך לסחוב איתו השקעה לא קטנה בסרבו היגוי חזק יותר, גם החופה שלו כבר שבורה לגמרי מרוב התהפכויות ובאמת צריך להזמין חדשה וכמובן לצבוע אותה... וכמובן עוד סוללות, כדי שאפשר יהיה להסיע פרקי זמן ארוכים ברציפות בלי הפסקות ארוכות ומעצבנות לצורך טעינה מחדש, וזו רק ההתחלה. לאחרונה סגרתי קצת את ברז המזומנים כדי שהג'וניור ילמד להתאפק, להסתפק במה שיש ולחסוך קצת כסף בעצמו. בינתיים הוא מסיע אותו כמות שהוא בלי סוף על כל אבן באיזור, ו"מתמקצע" כל הזמן, ואני מסתפק בתחזוקה ובתיקונים וברוך השם - יש מזה לא מעט.

בקיצור - לא לפחד מיד שנייה. כל מה שצריך זה מישהו שמבין בתחום שיעזור לך לבדוק כלים משומשים ובעיקר סבלנות והרבה - לשוטט באתרים של חובבי המכוניות בשלט רחוק, ולחפש מציאות ויש כאלה - המכורים הכבדים לתחביב הזה כל הזמן מחליפים מכוניות, קונים חדשות, בונים, מפרקים, מוכרים שוב וקונים שוב.

Adi Zioni
10-10-11, 08:53
תודה!
ואם אתה מכיר איזה מישהו שמוכר רכב אשמח אם תיצור איתי קשר...
0527585903

Adi Zioni
10-10-11, 09:13
עוד דבר לגבי הייבוא מחו"ל...
אשמח לקבל מידע על כל העניין הזה נגיד הרכב עולה 300$ כמה בערך אני צריך להוסיף בגלל המכ"ס
:confused:

דרור ברלי
10-10-11, 09:24
אתה רוצה שיעשו בשבילך את כל העבודה, הא?

לגבי מכס, אין לי מושג.
אם מישהו מביא לך במזוודה, הכי טוב. בתנאי שלא נתפס כמובן.

רכבים למכירה - תתחיל לחרוש את הרשת חביבי. לחובבי השלט-רחוק והזחלנים יש אתרים משלהם.

Adi Zioni
10-10-11, 09:38
חחח עלית עלי...
הבנתי שיותר משתלם לייבא מחו"ל מבחינה כלכלית אך זה הרבה יותר מסובך

Adi Zioni
10-10-11, 13:47
ירדתי מהייבוא ויש לי לשאלה לגבי הרכב Night crawler מבית Losi

Adi Zioni
10-10-11, 13:47
האם זה רכב טוב ו2700 ש"ח זה בסדר לשלם עליו?

-->