PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי מכס וסופה

RED-STORM
16-10-11, 16:39
שלום.
הזמנתי מאיביי מרימים הידראולים חדשים לסופה, ולרוע המזל המכס שלח לי הודעה להמציא את כל אישורים וכו'.
עכשיו הם דורשים מוסך יבואן שהחלק מתאים לגיפ, איזה מוסך יבואן יש בדיוק לסופה?
מה עושים במקרה כזה?
כל המרימים עלו סה"כ 300 ש"ח כמה מכס הם יקחו על זה?
יש אפשרות לערער על קביעת גובה התשלום שירצו?
תודה

קובי-ערד
16-10-11, 16:46
מוסך יבואן - "מכשירי תנועה"

RED-STORM
16-10-11, 16:49
אפשר גם אישור ממוסך מורשה משרד התחבורה? כלומר מוסך כללי?

דרור ברלי
16-10-11, 16:53
כל מוסך מורשה של מכשירי תנועה. בהחלט יש מצב שלא יסכימו לאשר לך כי לא רכשת אצלם...
תנסה במוסך מורשה של קרייזלר/דודג'/JEEP.
כמה כסף ירצו? לך תדע. לפי התאריך ו/או מזג האוויר - או סתם "ככה וככה"... וזה כשבכלל לא מדובר ב"חלק בטיחותי"... אני לא מבין למה הם התלבשו על החבילה הזו.

תתרגל - אתה חי בדיקטטורה שקובעת כל מיני חוקים מוזרים שמצרים את צעדיך וממררים את חייך, וכל זה רק כדי לדאוג לאינטרסים של היבואנים הגדולים - תהיה בטוח שהחוקים וההגבלות האלה לא נקבעים סתם ככה בגלל דאגה לבטיחות או רצון לעזור למישהו כי יש לו עינים יפות - משרד התחבורע הוא האמ-אמא של כל הרשעות, הריקבון והשחיתות השלטונית בישראל. אני משוכנע שיש שם מי שדואגים לאינטרסים של היבואנים ובתמורה נהנים מזה. לכל דבר יש שם מחיר, והכל מתנהל שם כמו במפגרות ובחשוכות שבדיקטטורות העולם השלישי. יד רוחצת יד - ואני לא אוסיף.

ובנימה מפוכחת - חלק כזה הייתי קונה כאן בארץ. נכון שהרבה יותר יקר כי עשרות אחוזים מהמחיר הנקוב שאתה משלם הולכים לקומיסיונים של כל מי שהחבילה עוברת דרכו וכמובן לקופת המדינה, אבל לפחות נחסכים ממך כל הטרטורים והעצבים, ויודע מה?
לא בטוח שבשורה התחתונה, אחרי שהתעצבנת, רצת, התחננת, שילמת, בזבזת זמן יקר והחלק סוף-סוף כבר בידיים שלך, הפרש המחיר מצדיק את כל הטרטור הזה.

ואם בכל זאת אתה מתעקש לרכוש חלקים כאלה בחו"ל, מוטב שעל החבילה יהיה כתוב שזה חלק למנוע של מטוס, או סירה, או הכי טוב טרקטור או מכונה חקלאית אחרת.

RED-STORM
16-10-11, 16:59
אכן זו הטעות שלי.

את האמת הזמנתי המון חלקים פעם ראשונה שדבר כזה נתפס לי במכס....כאילו היו דברים שהכנתי הכל ושילמתי ואין בעיה אבל זה חלק כזה שטותי וכל כך קטן..פשוט בדיחה.
אבל אני יטרטר אותם חזרה ומצידי אני ישלח חזרה מקסימום.
אני לא יתן לנבלות האלה לעקוץ אותי!!!

asafk
16-10-11, 17:01
תביא להם אישור מוסך מורשה משרד התחבורה. לא מורשה מכשירי תנועה. הם לא יכולים לחייב אותך להמציא אישור של מוסך של יבואן זה או אחר, והם יודעים את זה (אבל מנסים). במיוחד לאור העובדה שהסופה היא... תוצרת הארץ.
(ובנימה אופטימית - מוסך מורשה מכשירי תנועה - דרך השטח בשרון)

כל הנושא מוזר, כי הנושא של אישורי יבואן נדרש רק לחלפים בטיחותיים. זה לא חלק בטיחותי, תסביר את זה לאדון ברדה במשרד התחבורה. היתה טעות בסיווג החלפים.

אסף.

RED-STORM
16-10-11, 17:07
תודה אסף.

אז עדיף שאני יטען שזה חלק של מכונה חקלאית/ מכסחת דשא?
או להישאר בגרסת המרימים הידראולים לסופה ולתהווכח?
כי בדפים שנשלחו לי לא מצויין שזה חלק של ג'ים ומצויים 37 חלק ועוד 1 דולר משלוח.
איך זה נתפס אלוהים יודע

lizard
16-10-11, 17:11
מה זאת אומרת 1 דולר משלוח?
יענו המשלוח עלה 1 דולר? נראה לך הגיוני?
באיזה מכס מטרטרים אותך?

RED-STORM
16-10-11, 17:56
בית דואר הראשי מיון ת"א.
והצמידו לי טופס של משרד התחבורה לאישור החלק.
אין לי מושג למה הוא ציין 1 דולר משלוח אבל החלק בעיקרון עלה 49 דולר ועוד 29 משלוח.

דרור ברלי
16-10-11, 18:12
אלה נבלות של ממש.
חבורת סתלבטנים שיושבים ומנהלים שיחות פרטיות בטלפון, בזמן שאנשים מחכים שם בתור.

חלקים שהגיעו מאמריקה לזחלן של הילד - מכונית צעצוע ,למען השם - הם התקשרו להודיע לי שזה הגיע. חשבתי לעצמי, "וואו, איזה שירות"...
כשבאתי לקחת מסתבר שהם הצליחו "לאבד" את זה ולא מצאו.
עברו יומיים, ופתאום אחרי שהם הצליחו "למצוא" את המעטפונת שבתוכה שקית קטנה של שני גרם, הם התקשרו שוב ואמרו שאני יכול להגיע.
באתי, ואז הם דרשו 34 שקלים כדי לשחרר מהם את המעטפה...

lizard
16-10-11, 18:17
כן הם מאוד קשים.
רק אחרי ששכנעתי אותם שזוג איירשוקים זה בעצם בוכנה הידראולית לטרקטור אז הם וויתרו לי.

RED-STORM
16-10-11, 18:23
טוב נגיד שזה מרימים למכסחת דשא מי יכול להגיד שלא? :D

asafk
16-10-11, 18:42
מרימים לסופה. לא חלק בטיחותי. תתקשר אליהם, ותבקש לדעת מה פתאום קבעו שזה בטיחותי.

אסף.

תודה אסף.

אז עדיף שאני יטען שזה חלק של מכונה חקלאית/ מכסחת דשא?
או להישאר בגרסת המרימים הידראולים לסופה ולתהווכח?
כי בדפים שנשלחו לי לא מצויין שזה חלק של ג'ים ומצויים 37 חלק ועוד 1 דולר משלוח.
איך זה נתפס אלוהים יודע

BlackStar
16-10-11, 19:55
זה הגיע דרך דואר ישראל נכון ?

נו בטח בUPS זה לא היה קורה וב DHL זה לא היה קורה
עכשיו אתה צריך להתחנן על חייך למר ראובן ברדה שיושב בתלאביב קומה רביעית ימינה עד הסוף הוא יתזז אותך עד שיצא לך המיץ מאיפה שנכנס המיץ
בהצלחה אחינו אלו נבלות סרוחות הם עובדים משעה 9 בבוקר עד 9 וחצי בבוקר ויש להם הפסקה של 35 דקות לך תבין לך תבנה מדינה ואני הולך לשתות מיים קרים
כי ראובן ברדה עושה לי פריחה בכול הגוף יקח אותו שץ

סליחה על השפה פשוט כול שירשור כזה עושה לי לא טוב בבקשה תבינו אני נפגע משרד התחבורע אני צריך לקבל אחוזי נכות ממשרד התחבורע

RED-STORM
17-10-11, 14:43
בינתיים אני מתנהל מול הדואר, את הברדה הזה אלוהים יסגור איתו חשבון.
טענתי שהם טעו בסיווג וזה חלק לרכב וזהו עכשיו זה בבדיקה.

tzagi
18-10-11, 04:18
צריך להפוך את השרשור לדביק
פעמיים בשבוע מישהו(אחר) פותח את אותו שרשור בדיוק:
הזמנתי חלק מ(מלא את החסר) והמכס מבקש-רוצה (מלא את החסר).....מה עושים?

כול מי שמזמין ישירות דברים ממדינה אחרת, (וזה לא שייך רק לחלקי חילוף לרכב) ישירות לוקח על עצמו סיכון כבד.
בלי להכנס ללמה ומדוע, יש שיטות לעקוף את הבעיה, והשיטות עובדות ואפילו עובדות מעולה.
כול מי שמנסה לעקוף את המציאות סופו לפתוח את אותו שרשור בדיוק.

-->