PDA

צפייה בגרסה מלאה : טנדרים וקרון סוסים אחד

hermonk9
16-10-11, 20:42
שלום לכולם,
אני רוצה לשדרג את הטנדר שלי (מגה מגנום) למשהו חזק יותר. אני לא ממש נוהג בשטח (רק בשטחים החקלאים שלנו).
יש לי קרון סוסים אבל אני חיי למרגלות הר החרמון המגנום שלי שהוא גורר את הקרון סוסים עולה ב 45 קמ"ש וחום המנוע טס למעלה! וכל פעם אני מבקש טובות מהרועים כאן (שגוררים את הפרות שלהם) שיש להם ניסן ווינרים לפגוש אותי במפל סהר וככה אני שומר על האוטו שלי.
אבא שלי החליט לשדרג לי את האוטו לסילברדו, חלום רטוב שלי גררררר,,,, יש לו החזר בלו 1.40 ש"ח מחזיר את המע"מ הוא מוכר לי מק"מ הראשון אני מצהיר ומקבל את המע"מ חזרה בקניה... מצד שני 940 ש"ח למיכל מולהמגנום שככה אני גומר בשבוע 130 ליטר שהם 1170 ק"מ.
חניה מול הבית או עסק פגז אבל לסופר מאוד כיף ללכת 1 ק"מ רק לחניה שלא נדבר על זה שאני צריך לשדרג לרישיון ג' וגם אישתי.
בקיצור ירדתי מהסילברדו ביום מהימים יהיה תקציב להחזיק אוטו ולהגיד וואלה החזרים החזרים כי יש לי מזומן בכיס ואני מסוגל להמתין ואתם החזרים זה יהיה היום שיהיה לי אחד.
בינתיים אני מתעניין בטויוטה ויגו או ניסן נבארה אני מתעניין ב 2008 (לא חדש) יש להם 171 כוח סוס.
איך הרכבים האלה לכוח שאני מדבר על קרון סוסים (1.5 טון), אני לא גורר כל כל יום (זה עוד סיבה למה ירדתי מסילברדו) אלה אחת לשבועיים.
איך החום מנוע שלהם (פחד עוד מהמגנום)?
אין לי בעיה לעלות ב 45 קמ"ש רק עד כמה מסוכן למנוע גרירה של אחת לשבועיים?
יש אומרים שהנבארה זה סוס עבודה מול הויגו עד כמה זה נכון?

תודה וחג שמח לכולם
גידי

shrek2bm
16-10-11, 23:13
אולי נאוודה ?

hermonk9
16-10-11, 23:15
בדקתי את הנוואדה אחלה אוטו אבל אני מחפש אוטו בשנתון של 2008 פלוס לא רוצה לרדת לשנת 2000 ומטה

-->