PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנתי חופשה מחברת מונה דיל - וכיומים לפני הטיסה שינוי לי את השעות ללא הסכמתי!

stavamrosi
18-10-11, 19:28
הזמנתי כרטיסי טיסה וזוג וכמובן מלון והובלות מחברת הנסיעות מונה דיל לפני כ 8 ימי עסקים.

היום אני מקבל שיחת טלפון שמבשרת לי שבמקום יציאתי מהארץ לרודות בשעה 12:30 בצהוריים הטיסה נידחת ל 23:50 בלילה
וכמובן החזרה שלי מרודו ביום ראשון מוקדמת מ 17:30 בערב ל 14:30 בצהוריים.

מייד דרשתי בביטול העסקה, וכמובן שנענתי בשלילה...
מדובר אומנם בטיסות צארטר של ארקיע, אבל זוהי עסקה שונה לגמרי מהעסקה שנסגרה.

מיותר לציין שהכסף כבר אצלהם, ולהשיג משהו לדבר איתו בטלפון זה ממש לא אפשרי.

מחר בבוקר אני אסע במיוחד ליפו למשרדים, השאלה היא איך כדי לפעול? מה האופציות שעומדות בפני?

אני פשוט לא יודע איך לפעול! עוגמת הנפש שנגרמה לי ולבת זוגתי כול כך גדולה ששנינו מרגישים שדפקו אותנו כול כך חזק ושכול העסק הזה הוא רמאות מקצועית ואטומה במיוחד.

לא יתכן שידפקו את האזרח הקטן כול כך חזק...

אנא עורכי דין ואנשים שעברו דברים דומים, הגיבו ויעצו..

אני מעוניין לתבוע בתביעות קטנות, האם יש לי קייס מוצק?

סתיו אמרוסי
0544814523

zerez
18-10-11, 19:43
העסק הוא רמאות מקצועית, גם לי הקדימו טיסה מכרתים שהייתה מתוכננת ללילה למוקדם בבוקר.
אני לא משפטן אבל אם תוכל להוכיח שהטיסות המקוריות שהובטחו לך לא היו קיימות בלוח הטיסות אז, אולי, יש לך קייס אחרת אני לא יודע.

אני למדתי שלפני שאני סוגר דיל אני מבקש את פרטי הטיסות ובודק באתר של נתב"ג שהטיסה קיימת, אם לא אני לא סוגר עיסקה.

stavamrosi
18-10-11, 19:51
זה אשכרה רמאות מקצועית!
יש לי כרטיסי טיסה מקוריים לעשות המקוריות, הם טוענים שביטלו את הטיסה, אבל לא הגיוני שעם בטלו טיסות אז ביטלו את שתי הטיסות גם הלוך וגם חזור ובנוסף לא הגיוני שהם משנים ולא נותנים אופציה לבטל... אשרכה אומרת לי הבחורה, אתה לא יכול לבטל.. דמי ביטול הם 100 אחוז מהעסקה.
כזו חוצפה עוד לא ראיתי...

איכן אני יכול לבדוק לגבי הטיסות?

יואב פולס
19-10-11, 06:42
אני לא בטוח שאין מה לעשות. מה מספר הטיסה המקורית שמכרו לך? הם עושים את התרגיל הזה כל הזמן, מוכרים לך מקום בטיסה שאינה קיימת, ואז מודיעים לך שהטיסה מתעכבת/יש שינוי וכד.
מה מספר הטיסה המקורית שנתנו לך? תנסה לחפש באתר של רשות שדות התעופה אם היא בכלל קיימת.

stavamrosi
19-10-11, 07:19
איכן אפשר לחפש?
מספר הטיסה המקורי שלי הוא -
5
TEL AVIV (TLV) 5071
ARKIA AIRLINES
RHODOS (RHO) 20OCT 12:40 20
RHODOS (RHO) TEL AVIV (TLV) IZ 72 23OCT 17:50 20
From To Date Time Status Baggag
Reference No.
Passenger Name:
IZ OK
From To Date Time Status Baggag
OK
AMROSI STAV/MR
Passenger Name:
Reference No. 787311
CHARTER FLIGHT PASSENGER E-TICKET TICKET NO:
CIVIL AVIATION
LICENCE 130
Origin / Destination Issue Date ISSUED ON BEHALF OF CARRIER
From To Flight No. Date Time Status Baggag
TEL AVIV (TLV) RHODOS (RHO) IZ 5071 20OCT 12:40 OK 20
RHODOS (RHO) TEL AVIV (TLV) IZ 72 23OCT 17:50 OK 2

stavamrosi
19-10-11, 07:23
הצלחתי לבדוק.
הטיסה קיימת וניראה שהיא יוצאת בזמן..
עם כה למה הם דחו לי תמועד?
בגלל שהם עשו אובר בוקינג לטיסה?!

איזה משחק מלוכלך זה?!

ishc
19-10-11, 10:20
כנראה שכן. טיסות שכר עובדות ככה לצערנו, הדיל זול יחסית ומצד שני אין התחייבות לזמני טיסות, תיאורטית יכלו לדחות גם בשבוע. תקרא את האותיות הקטנות בתנאים של העסקה. מבאס, לי זה גם קרה בטיסה לספרד, איחור של חמש שעות גרם לי להגיע בלילה ולפספס חצי יום.

hadtomer
19-10-11, 10:41
הצלחתי לבדוק.
הטיסה קיימת וניראה שהיא יוצאת בזמן..
עם כה למה הם דחו לי תמועד?
בגלל שהם עשו אובר בוקינג לטיסה?!

איזה משחק מלוכלך זה?!

היי סתיו.

לא נעים- אבל ככה זה עובד. מדובר בטיסות על בסיס מקום פנוי ובמשרדי נסיעות שעובדים על סמך "תפסת מרובה" וגם עיגנו לעצמם שורה של מנגנונים בחוזים שלהם שמאפשרים להם לנהוג כך. מן הסתם חתמת על חוזה כזה. חשוב לציין שהחוק בפירוש עומד כאן לצידם. זה לא אומר שהם צודקים, או שמה שהם עושים זה בסדר.

אם הייתי במקומך, וזו העצה הכי טובה שאני יכול לתת, הייתי מכין לי כוס תה, לוקח את האישה או החברה, אומר לה שהחופשה מתחילה בזה הרגע, בישראל- ונוסע לאיזה מסעדה טובה, חוזר הביתה ודופק שנת צהריים טובה ובערב נוסע לשדה התעופה, טס ונהנה. אל תסתכל על חצי הכוס הריקה. אולי טיפה חרא עכשיו- אבל עוד יום תשכח מהכול. מחר אתה קם לך בבוקר ברודוס, נוסע לראות את לינדוס וענק המעיינות, ומאושר מהחיים. אל תיתן לאירוע אחד לחרבן לך חופשה.

whisky
19-10-11, 10:48
אהלן,

לא ברור לי למה אתם אומרים שהחוק לצידם, לדעתי החוק ממש לא לצידם, אם ההזמנה נעשתה על בסיס OVERBOOKING, אז כן, אבל זה דבר שהחברה חייבת להודיע ללקוח, אם החברה לא הודיע ללקוח זה בכלל לא משנה אם מדובר בטיסת שכר או טיסה סדירה זהו תנאי מהותי לעיסקה וניתן לתבוע אותם בתביעות קטנות.

אני מציע לבדוק את התנאים שקיבלתי ולראות האם ציינו בפניך, באופן מפורש שמדובר בהזמנת ייתר ועל בסיס מקום פנוי או לא, אם לא אז כשתחזור מהחופשה תתבע אותם, למה לא.

כל המידע שנמסר כאן אינו מהוה עצה משפטית, אלא עצה חברית נטו.

whisky

טלסקופ
19-10-11, 14:08
אהלן,
לפני כמה ימים שמעתי ברדיו שחוקק חוק חדש בנושא ביטול טיסות ונופשים.
למיטב זכרוני, במידה והנופש הוזמן דרך האינטרנט (ולא בסוכנות ממש), ניתן לבטלה עד סמוך מאוד למועד הטיסה.

כדאי לבדוק, מדובר בתקנה חדשה (בת שבועיים בערך).

בכל מקרה, הייתי מציע לך לפנות לעו"ד.

stavamrosi
19-10-11, 15:37
hedtomer אין פה לייק
אבל נתתי לייק על הפוסט :)

הרעיון לא רע!

התפתחויות בנושא, קיבלתי טלפון המנהל של מונה דיל, בשיחה(המוקלטת) הוא התצל ואני רציתי לבטח, הם כבר גבו את הכסף מהאשראי ככה ששיחה אליהם לא עזרה..
בשיחה הוא מציע לי לתבוע ואומר שנדפקתי והוא יודע את זה... לא שמעניין אותי..

אמרתי לו שידחה את את החזרה ביום וככה נשתווה.
אחרי שעתיים, אני מבל טלפון שהקדימו לי את הטיסה המקורי ב 12:40 בבוקר ל 12 בבוקר שאותו היום והחזרה נשארה גם אותו הדבר.

פתאום! אבל אחרי כמה שעות של המון עצבים, דיבור יפה וממולח, שינה את העסק לטובתי..

לא איכפת לי איך, החשק יצא אבל אני מאמין שיחזור..
לפחות יש מצב טוב להנות...
ועם כבר ביוון עסקינן, משהו מכיר חנות לסוזוקי?!?!

lizard
19-10-11, 17:12
לא הבנתי כלום. אתה מוכן לכתוב ברור איך זה נגמר?

stavamrosi
19-10-11, 17:59
הרבה דיבורים וניפוח העיניין למימדי ענק ללא יותר מידי אימיום גרמו להם כניראה להזיז זוג אחר ולתת לנו את המקום שלהם...
התעקשות וצילצולים חוזרים ונשנים לחברת האשראי מונה דיל והשטיח המעופף.

המלצתי, עוד 100 דולר ונמנעים מהסגה.. למדתי להבא.

סתיו אמרוסי

boaz avrahami
20-10-11, 00:13
ועכשיו נשאר לך רק להתפלל שהיוונים לא ישביתו לך את השדה או את המוניות או השד יודע מה.
לא בטוח שאתה הולך להירגע בחופש הזה...

מאיר רוטברג
22-10-11, 14:03
ולמה אתה חושב ששטחים מעופף וטלטוס יותר טובים לא רק שלא נתנו החדר ששילמנו אלא קיצרו לנו יום מהשהייה

-->