PDA

צפייה בגרסה מלאה : 30 גיפאים בלילה אחד מטורף. אפשרי?מסתבר שכן

מאיר רוטברג
21-10-11, 23:09
לייל שיחרורו של גלעד שליט היחידה הארצית לפנוי צירים המורכבת מכ 70 גיפאים שרבים חברים גם כאן באתר נרתמו למשימה. היחיפ״ץ מתמחה בין השאר במטלות של לווי שיירות מאובטחות ופנוי צירים היחפ״ץ התגייס לבקשת משטרת ישראל להיות שותף במטלה הלאומית להביא את כל שיירות המחבלים ליעדם בזמן על מנת לגרום לשיחרורו של גלעד שליט הייחודיות והמקצועיות של היחפ״ץ נבחנו בכל הדרגים כולל האחריות העליונה של צה״ל למבצע בית השואבה ואנו נטלנו חלק פעיל ביותר בלוויים ובפתיחת ואחזקת הצירים פתוחים ללא רכבים תקועים תאונות או כל גורם אחר אשר יהווה הפרעה לתנועה ויעכב ביצוע העיסקה. היחידה פיתחה עם השנים נהלים קבועיםותו״ל לכל סוג ארוע 30 מתנדבים פעלו באותו הלילה בכל צירי הארץ אני חייב לציין את רוח ההתנדבות המדהימה והוויכוחים מי יעשה את המשימות היותר קשות ולמה העדיפו את ההוא ולא אותי למלוי משימה זו ולא אחרת .אני גאה להיות חלק מסגל יחידה שכזו, גאה להיות חלק ממתנדבים מופלאים שנותנים מעצמם לילה שלם ללא שינה ובלי לצפות לגמול מיוחד .שישאלו אותנו איפה היינו ששיחררו את גלעד נוכל לומר כי את חלקינו הצנוע נתנו. אשמח במיוחד לקבל תגובות מהחברה הקבועים שיורדים עלינו המתנדבים באימרות שפר נבובות כמו משטרע מאפיונרים ועוד מריעים בישין כמו בזמן שאתם עובדים השוטרים נותנים דוחות וכדומה. היחידה עומדות לגדול באופן משמעותי. אם יש לך רצון לתת נטו מעצמך למען האזרח בלי מדים בלי סמלי משטרה בלי דוחות ובלי התעמרות באזרחים יש לך מקום אצלינו היחפ״ץ מילא את משימתו במלואה

ניר ל
21-10-11, 23:32
אני אולי לא מהקבועים שיורדים עליכם אבל... כל הפסטיבל סביב גלעד שליט הזוי בעיניי, שטיפת מוח מתוכננת ומבויימת הייטב. אני הייתי באחלה צימר בכפר קיש ששחררו את גלעד, כשישאלו אותי אני בטח כבר לא אזכור... גם את גלעד כבר לא ממש נזכור בקרוב, אלא אם יסכים להתראיין בתור עד מומחה לעניין החטיפה/ות שעוד יבואו וישאר לנו בתודעה.

מאיר רוטברג
22-10-11, 00:11
מה הרלוונטיות ניר? ואני בכלל מתנגד לתשלום ולשיחרור אלף מרצחים תמורת חייל אחד שלנו. כל הךפסטיבלים שעשו רק העלו את המחיר ששילמנו ועוד נשלם בדם אבל זה לא נכנס בשיקולים של ההתנדבות. זה לא הוט בא רוצה חותך.

ניר ל
22-10-11, 00:21
לא יודע מה הרלבנטיות, אתה העלית את זה... ב 3 לנובמבר יש בתל חדיד אירוע שמארגנת עמותת ״גיבורים קטנים״ בין השאר דרושים עדיין כ 30 רכבי שטח נוספים להסעת ילדים בשבילי האיזור, אתם מוזמנים להצטרף.

מאיר רוטברג
22-10-11, 14:31
אנחנו רשומים שם וגם המסייעת 4x4 ועוד מקומות.

מידבר
22-10-11, 15:45
לייל שיחרורו של גלעד שליט היחידה הארצית לפנוי צירים המורכבת מכ 70 גיפאים שרבים חברים גם כאן באתר נרתמו למשימה. היחיפ״ץ מתמחה בין השאר במטלות של לווי שיירות מאובטחות ופנוי צירים היחפ״ץ התגייס לבקשת משטרת ישראל להיות שותף במטלה הלאומית להביא את כל שיירות המחבלים ליעדם בזמן על מנת לגרום לשיחרורו של גלעד שליט הייחודיות והמקצועיות של היחפ״ץ נבחנו בכל הדרגים כולל האחריות העליונה של צה״ל למבצע בית השואבה ואנו נטלנו חלק פעיל ביותר בלוויים ובפתיחת ואחזקת הצירים פתוחים ללא רכבים תקועים תאונות או כל גורם אחר אשר יהווה הפרעה לתנועה ויעכב ביצוע העיסקה. היחידה פיתחה עם השנים נהלים קבועיםותו״ל לכל סוג ארוע 30 מתנדבים פעלו באותו הלילה בכל צירי הארץ אני חייב לציין את רוח ההתנדבות המדהימה והוויכוחים מי יעשה את המשימות היותר קשות ולמה העדיפו את ההוא ולא אותי למלוי משימה זו ולא אחרת .אני גאה להיות חלק מסגל יחידה שכזו, גאה להיות חלק ממתנדבים מופלאים שנותנים מעצמם לילה שלם ללא שינה ובלי לצפות לגמול מיוחד .שישאלו אותנו איפה היינו ששיחררו את גלעד נוכל לומר כי את חלקינו הצנוע נתנו. אשמח במיוחד לקבל תגובות מהחברה הקבועים שיורדים עלינו המתנדבים באימרות שפר נבובות כמו משטרע מאפיונרים ועוד מריעים בישין כמו בזמן שאתם עובדים השוטרים נותנים דוחות וכדומה. היחידה עומדות לגדול באופן משמעותי. אם יש לך רצון לתת נטו מעצמך למען האזרח בלי מדים בלי סמלי משטרה בלי דוחות ובלי התעמרות באזרחים יש לך מקום אצלינו היחפ״ץ מילא את משימתו במלואה

מאיר כל הכבוד על רוח ההתנדבות (לא בציניות) אבל נראה לי קצת מוגזם שגופים כמו משטרה, שב'ס ובוודאי צה'ל הגדול, לא יכולים להסתדר בלי מתנדבים במבצע לוגיסטי כל כך...לא מסובך.
צה'ל בוודאות מרים מבצעים מסובכים בהרבה מבלי להזדקק למתנדבים. גם במשטרה יש לא מעט נסיון לוגיסטי.
עושה הרושם שנחצה קו הגבול בין ניצול נכונות אזרחים טובים ובין גיוסם משום צורך אמיתי.
נראה לי לא בסדר שגוף כמו מ'י כבר מתיחס אליכם כחלק מהסד''כ שלו.

ד'א-שתי נקודות למחשבה:
1.איזה משימות "גיפאיות" ביצעתם במבצע הנ'ל ? איפה בא לידי ביטוי יתרונכם כבעלי רכבי שטח ? מישהו היה יכול להגיע עם המאזדה ולעשות את אותה העבודה ?
2.אולי תאורגנה קבוצות כאלה גם בקרב פורומים של נהגי משאיות/טרקטורים/אופנוענים ? הרי לכל קבוצה יש יתרון יחסי בתחומה.

asafk
22-10-11, 18:05
מאיר, ראשית - כל הכבוד! כל יום, כל שעה, מתנדבי היחפ"צ עושים עבודה חשובה ופותחים עבורנו, הנהגים, צירי תנועה חסומים. (ודעתי ידועה - שהמשטרה אמורה לעשות את זה בלי מתנדבים, אבל נעזוב, זה לא קשור)

אם אני מסתכל מהצד של המשטרה... המטרה של היחידה היא למקרי חירום, להגיע מהר ולתת פתרון לפני שהמשטרה האמיתית מתעשתת ופותחת את הציר. במבצע מתוכנן? להשתמש במתנדבים שמטרתם היא לתת פתרון לאירועי חירום ובזמן קצר? כל הצבא היו לרשותם. כמה רכבי שטח, משאיות גרר, נהגי חילוץ מקצועיים בסדיר ומילואים היו יכולים לגייס למבצע הזה? ובלי שום בעיה? אז את היחפ"צ? נראה לי שמישהו שם במשטרה קצת התבלבל.

אבל לכם - כל הכבוד על ההשתתפות במשימה..

אסף.

שי קרנצלר
22-10-11, 18:25
העיקר זו רוח ההתנדבות.
יישר כח !!!

raanan
22-10-11, 19:39
היחידה עומדות לגדול באופן משמעותי. אם יש לך רצון לתת נטו מעצמך למען האזרח בלי מדים בלי סמלי משטרה בלי דוחות ובלי התעמרות באזרחים יש לך מקום אצלינו היחפ״ץ מילא את משימתו במלואה

כמאמר השיר, "לרוץ מהר לרוץ מהר, לרוץ מהר לפני שיגמר ..."

אדון רוטנברג,
כולי נפעם ונרגש מהמבצע ההירואי ומכול פרסום להאדרת התפקיד וחיפוש פראיירים (אופס מתנדבים) חדשים !
יש לי הצעה לעוד תפקידים בשבילכם, לפנות צירים וללוות חתן וכלה הממהרים לחופתם.

אגב, מאוד מוזר, אני מזהה את חבורתך בקלות גם כשאינכם בתפקיד (עלק) !
הצקלקה על הדשבורד + חליפה זוהרת על כסא הנהג ממש מרטיטים את חושיי ...

תהנו מתפקידכם החשוב ורב הרושם
רענן

פומפוי
22-10-11, 19:47
אולי המתנדבים למשטרה יכולים גם לזרוק איזה מילה טובה עלינו הגיפאים ללא הצאקלקה

מאיר רוטברג
22-10-11, 19:55
מידבר שתי תאונות על צירי התנועה. סמיטריילר עמוס תקוע על ציר התנועהאסף שאלת שאלה טובה מאוד אין בשום מקום בארץ גוף עם מיומנויות נסיון ומקצועיות כמו הגוף שלנו כולל צהל אלו עובדות רענן שמח הצטרפת לחבורה מכובדת של מבקרינו ויותר מאשמח אם תעביר לי פעם אחת מספר רישוי של מתנדב שלנו שנוסע עם חליפת היחפץעל מושב הנהג גלויה צקלקה על הדשבורד?? אתה יכול לשים גם 7 כאלו אין שום חוק שאוסר זאת. אצלנו על פי נהלי משטרת ישראל הצקלקה רק על הגג מותר ורצוי להשתמש באביזרי ניראות נוספים למען הבטיחות שלנו בארוע.

raanan
22-10-11, 19:56
אולי המתנדבים למשטרה יכולים גם לזרוק איזה מילה טובה עלינו הגיפאים ללא הצאקלקה

נו באמת ? זאת המטרה, כך יהיה לך תמריץ להתנדב ....
אפילו תקבל בונוס, תוכל להתקין צמיגי 35 אינטץ' במקום 29 ....

רענן

raanan
22-10-11, 20:08
מידבר שתי תאונות על צירי התנועה. סמיטריילר עמוס תקוע על ציר התנועהאסף שאלת שאלה טובה מאוד אין בשום מקום בארץ גוף עם מיומנויות נסיון ומקצועיות כמו הגוף שלנו כולל צהל אלו עובדות

קצת הגזמת ונסחפת ! או שאינך מכיר יחידות מסוימות בצה"ל ....או,
זה מה שמספרים לכם ע"מ להשאיר אותכם ככוח עבודה חינם.

רענן שמח הצטרפת לחבורה מכובדת של מבקרינו ויותר מאשמח אם תעביר לי פעם אחת מספר רישוי של מתנדב שלנו שנוסע עם חליפת היחפץ על מושב הנהג גלויה צקלקה על הדשבורד??

תודה רבה ! אבל,
אני פותר "הבעיות שלי" בעצמי .... כולל מול המתנדב שלך שהפעיל סירנה (ביישוב שליו) כדי שזוגתו הגרושה תצא החוצה ...

רענן

פומפוי
22-10-11, 21:24
יש לנו פצצות אטום ואנחנו לא יכולים לפנות משאית

Saar
22-10-11, 23:18
יש לנו פצצות אטום ואנחנו לא יכולים לפנות משאית

אני בד"כ נמנע מהשתתפות בדיונים האלו, אבל הפעם נראה לי שקצת נסחפו במשטרת ישראל.
יצא לי להיות עד לכמה חילוצים של רכבים צבאיים בעבר, כולל רכבים כבדים, למיטב ידיעתי, כל קצין חימוש עובר השתלמות חילוץ רכבים.
האם באמת במבצע כזה חשוב היה מקום לסמוך על טוב ליבם של המתנדבים?
קצת מפחיד אותי, לאן הגיעה תרבות ה"סמוך" וה"שנור"

מאיר רוטברג
22-10-11, 23:36
באמת שהייתי בכייף יישן בלילה אם צהל הגיבור היה מבצע את משימתו אבל זה באחריות משטרת ישראל אז יש להם רק אותנו הקטנים ותודה כבר ל ארבעה חברה שפנו להצטרף ליחידה.

יואב פולס
23-10-11, 10:40
יש משפט מוכר: "לפעמים הפרה רוצה להניק יותר מאשר העגל רוצה לינוק", אבל הוא לא ממש מתאים לסיפור זה. המתאים יותר זה "לפעמים הפרה רוצה לקבל ז**ן יותר מאשר הפר רוצה לתת לה".
אני באמת מעריך את ההתנדבות שלכם לפינוי צירים, למרות שאני סבור שבהתנדבות זו אתם מסירים אחריות מהמדינה, ומפנים שוטרי תנועה לדפוק דוחות לציבור לפי מכסות.

מאיר, אל תיעלב - צה"ל הגיבור לא צריך אותך. נקודה. לא בשביל לפתוח צירים, לא בשביל שום משימה. כשהיו צריכים אותך קראו לך למילואים, וגם אז 95% מהזמן שלך בוזבז על ריק.

מאיר רוטברג
23-10-11, 12:05
יואב בתור חבר יקר לי אני מרשה לעצמי לקרוא לך "אדיוט"
אנחנו לא מפנים שום שוטר משום דבר אנחנו מפנים את הכביש שקוטרים כמוך ייסעו בלי פקקים אבל הרי לא משנה מה אומר עדיין חברי היקר תהייה "אדיוט"

בהקשר לחלק השני של דבריך אני סותר אותם לחלוטין אבל לא כאן והם אכן יקראו לנו למילואים ,

יואב פולס
23-10-11, 12:15
:-)
יקירי, לא התכוונתי שתיעלב מהמשל עם הפרה.
כנראה שעוד הרבה פרות ובעלי כנף יעלו על הגריל, ונמשיך בוויכוחים האינסופיים בקשר עם 'יחפ"צ - מססמת את המשטרה או תורמת לאזרח'.

Tsafrir
23-10-11, 16:43
מאיר, אל תיעלב - צה"ל הגיבור לא צריך אותך. נקודה. לא בשביל לפתוח צירים, לא בשביל שום משימה. כשהיו צריכים אותך קראו לך למילואים, וגם אז 95% מהזמן שלך בוזבז על ריק.

רק להשכלתך, צה"ל לא רלוונטי לענין ולצה"ל אין say בכל מה שקשור לבטחון הפנים.
מתוקף החלטת ממשלה משנת 74 מי שמופקד על בטחון הפנים זה משטרת ישראל. כל הגופים האחרים מסייעים בידה.
כל מה שקורה מחוץ לגבולות המדינה, צה"ל אחראי והוא הריבון שם (איו"ש למשל).

לכן, משטרת ישראל היתה מופקדת על הארוע ועל ניוד האסירים בדרכים. ככזו היא היתה מתוחה עד לקצה יכולתה ולכן היחפ"צ היה נדרש.

אבל אין ספק שזה לא יענין אותך

raanan
23-10-11, 17:44
רק להשכלתך, צה"ל לא רלוונטי לענין ולצה"ל אין say בכל מה שקשור לבטחון הפנים.
מתוקף החלטת ממשלה משנת 74 מי שמופקד על בטחון הפנים זה משטרת ישראל. כל הגופים האחרים מסייעים בידה.
כל מה שקורה מחוץ לגבולות המדינה, צה"ל אחראי והוא הריבון שם (איו"ש למשל).

לכן, משטרת ישראל היתה מופקדת על הארוע ועל ניוד האסירים בדרכים. ככזו היא היתה מתוחה עד לקצה יכולתה ולכן היחפ"צ היה נדרש.

אבל אין ספק שזה לא יענין אותך

הסבר יפה אבל טעות ביסודו לגבי "מבצע" זה !
צה"ל היה הפיקוד הראשי .
קבלני משנה,
א. שב"ס ויחידת נחשון בעיקר
ב. משטרע שמצאו להם פריאריים להפיל עליהם משימה
ג. משרד הבטחון בהתקשרות לתובלתיות

רענן

יואב פולס
23-10-11, 17:56

צפריר,
אין ספק שציטוט מתוך ספר החוקים הופך את ההודעה שלך להרבה יותר רצינית, מאשר הודעות 'רגילות' כמו שלי.
זה לא משנה את העובדה המצחיקה מאוד, באמת מצחיקה מאוד, שאתם משכנעים את עצמכם שבלעדיכם המבצע היה נתקל בקשיים בלתי רגילים, וש - 30 מתנדבים מקרבכם שינו את התמונה.
ראבאק - תתבגרו. גם הפרה במשל שלי (השני) מבינה בסופו של דבר שבסה"כ היא מתחננת שידפקו אותה עוד.
אתם מתנהגים כמו הילד ההולנדי ששם את האצבע בסכר, ולא יודע שאין שם סכר, אלא סתם חור בקיר.
מה שעוד יותר מצחיק זה שאחרי שמאיר שם את ההודעה באתרים השונים, ויחד עם הברכות אתם מקבלים גם ביקורת, זה מרגיז אתכם ואתם עוברים לפסים אישיים כמו הסייפא של הודעתך.
אם נוח לך בתנוחה של הפרה מהמשל השני - תהנה. רק קח בחשבון שיש מי שחושב שאתם לא עושים טוב, אלא רע. מאוד רע.

מאיר רוטברג
23-10-11, 18:24
יואב יקירי. ראשית ליום הולדתך הייתי מסדר לך את התנוחה של הפרה. שנית והיות ואתה מכיר אותי יום יומיים אתה יודע הייטב כי אני מעלה את הפוסטים מתוך ידיעה ברור לשמוע את שורת המקהלה כמותך זה נהדר. זה רק מעלה לי את הרייטינג ומאפשר לי לגייס מתנדבים נוספים. האמת שאני בונה תמיד עליך על דרור והנה רענן הצטרף(דווקא אחלה בחור) אז שורת המקהלה גדלה וכבר 4 פנו לבוא ולסייע. תמיד טוב לבוא כמונו הקטנים מול גוליית הגדול שזה אלו שצועקים חמס אכלו לי שתו לי הרשויות אשמות הממשלה בטלנית המשטרה נבלות בלה בלה בלההאמת כולם צודקים רק אנחנו עושים מעשה. אם איני טועה יואב שנסעת עם הלנדרוברים שלך אף פעם שוטרים לא עצרו אותך ריחמו עליך מספיק *

yes1952
23-10-11, 18:51
חבל שאתם עוברים לפסים מכוערים
גם באם זה בהומור כזה או אחר
זכותו של כל אדם להביע דעה ולמתוח ביקורת
ומאיר ברגע שכתבת אתה חשוף לביקורת
והמבוקר לפחות בבית ספרי רצוי וצריך באם הוא עונה לא לגלוש לפסים מעבר לעובדות
יוסי

yes1952
23-10-11, 19:06
אפרופו מאיר
אותם ארבעת המגויסים האחרונים כבר החלו בפעילות?
ראה שאלה זו בצרוף קריצה ממזרית על חשבונך
יוסי

דרור ברלי
23-10-11, 19:06
תגיד לי מאיר, מה אתה משרבב אותי לויכוח הזה ?... מה, אמרתי משהו?...
מה אכפת לי או למישהו אחר מכל סיפורי ההרפתקאות האלה?... בחיי שלא אכפת.
כל זה ויכוח מיותר - העיקר שאתם נהנים ממה שאתם עושים. תמשיכו.

דרור ברלי
23-10-11, 19:15
יוסי - אל תילחץ. המתקוטטים בשרשור הזה הם חברי נפש במציאות מזה שנים רבות.
הם ממשיכים לרדת זה על זה "לגופו של כותב" גם בזמן שהם יושבים ביחד בלילה קפוא סביב מדורה אי שם במדבר, מדברים על ברזלים ועל בחורות, לועסים סטייקים משובחים וגומעים בקבוקי סינגל מאלט... אבל ברגע שבו אחד מהם בבעיה וזקוק לעזרה, אין יותר סיפורי יחפ"ץ ומשטרע ופרות מיוחמות - הראשון שיתייצב לצידו, בכל מקום, בכל שעה, יהיה לא אחר מאותו אחד שכמה ימים קודם נכנס בו אישית כאן בפורום. תאמין לי, אני יודע, באופן אישי.

yes1952
23-10-11, 19:18
רות קיבלתי
אני כאן רק שנה וחודש
ושנית
הרי אתה כבר יודע את רגישותי למילה הכתובה
תודה
ושלח לי מייל שאעביר לך את התמונות
יוסי

היפה והחיה
23-10-11, 19:19
כמאמר השיר, "לרוץ מהר לרוץ מהר, לרוץ מהר לפני שיגמר ..."

אדון רוטנברג,
כולי נפעם ונרגש מהמבצע ההירואי ומכול פרסום להאדרת התפקיד וחיפוש פראיירים (אופס מתנדבים) חדשים !
יש לי הצעה לעוד תפקידים בשבילכם, לפנות צירים וללוות חתן וכלה הממהרים לחופתם.

אגב, מאוד מוזר, אני מזהה את חבורתך בקלות גם כשאינכם בתפקיד (עלק) !
הצקלקה על הדשבורד + חליפה זוהרת על כסא הנהג ממש מרטיטים את חושיי ...

תהנו מתפקידכם החשוב ורב הרושם
רענן

יש לי הרגשה, שיום אחד זה יקרה, כאשר הבת של המפכ"ל תתחתן. יגסו את כל הכוחות לפינוי וסגירת צירים

יואב פולס
23-10-11, 19:56
מאיר,
עזוב, עזוב ת'בקבוק! רק תן איזה לייק על המשל עם הפרה...
יואב

מאיר רוטברג
23-10-11, 20:25
יוסי - אל תילחץ. המתקוטטים בשרשור הזה הם חברי נפש במציאות מזה שנים רבות.הם ממשיכים לרדת זה על זה "לגופו של כותב" גם בזמן שהם יושבים ביחד בלילה קפוא סביב מדורה אי שם במדבר, מדברים על ברזלים ועל בחורות, לועסים סטייקים משובחים וגומעים בקבוקי סינגל מאלט... אבל ברגע שבו אחד מהם בבעיה וזקוק לעזרה, אין יותר סיפורי יחפ"ץ ומשטרע ופרות מיוחמות - הראשון שיתייצב לצידו, בכל מקום, בכל שעה, יהיה לא אחר מאותו אחד שכמה ימים קודם נכנס בו אישית כאן בפורום. תאמין לי, אני יודע, באופן אישי.דרור קלקלת עכשיו עבודה של שנים בקידום מכירות ויוסי הכל בטיפול בתחילת נובמבר למען הסר ספק כל מילה של דרור אמת לאמיתה אצלנו חברים זה אגד. קודם כל חברות אחרי זה השאר.נ.ב דרור הגיענהזמן לאיזה מדבר התרוץ לפוייקה טוב ולבדוק את הסולרה ריזרב 18 שנה אולי חס וחלילה התקלקל

מאיר רוטברג
23-10-11, 20:27
איחס יואב מה אתה מחפש שיילקח אותך בכוח?טוב נו בחייך תעזוב ,תעזוב כבר את הגלגל ספר תן לנסוע טוב נשברתי לייק על יואב. נ.ב יואב מה עם איזה ייצור גרבר ?

yes1952
23-10-11, 20:48
אהה ככה זה?
אם כך אני אאתגר אותכם
ובעיקר את דרור ברלי
תקראו טוב טוב תפנימו גלגלו בעניים ותקבעו מקום
יש לי ביד ממש כך אריזה מאורכת ירוקה
וכתוב עליה
BUSHMILLS'
SINGELE MALT
IRISH WHISKEY
בן עשר שנים
הגיע לכבוד הולדת הנכדה
מחכה להישחט
יוסי

דרור ברלי
23-10-11, 21:29
יוסי, לא מאיימים על יונה ביין, על זונה בז...ן ועלי בויסקי...
כשיתארגן טיול גברים כהלכתו, שמור לך ולבקבוק שלך מקום.

yes1952
23-10-11, 21:34
ת'ה יודע מה דרור?
הולך
בנתיים אני אחסל לאט לאט את הגלנפידיש
מה לעשות בגילי אוהבים מאלט או סינגל
בלבד
דרך אגב אתה יודע למה כשאתה שותה לבד צריך לשים מראה מול הפנים?
יוסי

דרור ברלי
23-10-11, 21:49
לא רק בגילך אגב.
מאז שמאיר עשה לי היכרות עם אוסף הבקבוקים בארונית הקטנה שלו, וזה היה לפני 10 שנים לפחות... ואני רק בן 45. ילד.
אחי תינוק בן יומו, רק בן 23 וכבר הוא סנוב רציני בויסקי.

נו, למה?

yes1952
23-10-11, 21:53
היה לי דוד כן ממש אח של אמא שלי עליו השלום
היה האיש חי בגלזגו שבסקוטלנד
ישב בחנות קטנה כזו ומכר וויסקי מכל מיני סוגים
היתה לו מראה גדולה בחנות
והוא היה אומר שאסור לשתות וויסקי לבד
אי לכך הכניס ראי לחנות בכדי שתמיד יהיה מישהו דומה לו לשתות איתו כוסית
ומאז.................................... ..........
כל ערב אני לוגם לגימה אחת לזכרו מול המראה
יוסי

דרור ברלי
23-10-11, 21:58
אסור לשתות וויסקי לבד

בדיוק ככה.
ולכן אני אסתפק בינתיים מול הראי בשני בקבוקים שכבר פתחתי - לגוולין 16 ולפרויג 10, ואשמור בקבוק לסאנטה חדש בקרטון שמוחבא עמוק בארון - עד הטיול המדובר.

yes1952
23-10-11, 22:04
ואני חשבתי שאתה כותב בתערוכות בחו"ל על רכבים
לא מחפש בקבוקים מיוחדים
שנים לא שמעתי את השמות האילו
טוב זה חשוב לכתוב על כך
זה למאיר
אסור ליחפ"ץ לשתות בתפקיד
יוסי

דרור ברלי
23-10-11, 22:38
לא כאלה מיוחדים.
65$ בדיוטי פרי בנתב"ג (850-1000 שקלים בחנויות בארץ הגנבים)

יש הרבה יותר מיוחדים ויקרים. אני חושב שאני לא מספיק מבין בוויסקי כדי להבחין בדקויות שבין בקבוקים ברמות המחיר האלה.
גלנמורנג'י לסאנטה, למרות שהוא לא הכי יקר, זה הפייבוריט שלי - מיושן בחביות שרי מדרום ספרד, עם צבע ענברי עמוק וטעם עשיר עם רמז מתקתק. מתגלץ' חלק בגרון ועושה טוב על הנשמה, במיוחד בלילה מדברי סביב מדורה, עם סיפורי ברזלים ונשים, סיגר טוב ובטן מלאה בנתחים מובחרים של פרה מתה.

מאיר רוטברג
23-10-11, 22:48
סגור הודעות בסמס יוסי נוותר לך על הבן עשץר הוא לא רע בכלל גלפידיך ירוק בן 18 שווווווהההההה. לפרויד בן עשר שווהלסנטה עלות תועלת סופני

yes1952
23-10-11, 22:50
אז אני מבין שהיא לא חיה הפרה
האמת שוויסקי טוב הימו כמו יין טוב
אלא ש............
כמו שיש נתחים מובחרים בפרה המתה יש משקאות ברמות שונות
J&B נחשב בארץ כוויסקי טוב ולא הוא לא טוב הוא וויסקי גס
הוא כן טוב באוורים קרים ליד הים מפני ששם זה ביזבוז לשתות סינגל או מאלט
כמו יחפצנ"יק טוב
שיש אחד שעושה רושם זה רע שיש אחד שעושה מאחורי הקלעים זה טוב
כנ"ל ביין ראשית טוב זה מה שטעים לך
אחר כך לומדים את הגוונים השונים
כמו ש Jeepזה ג'יפ כל השאר הם 4 כפול 4
יכול להיות שהם טובים יותר אך הם לא המקור
טוב נדבר על זה במדורה אי שם שאני אהיה עשוי טוב טוב
יוסי

zviki
23-10-11, 22:52
לה דולצ'ה ויטה

דרור ברלי
23-10-11, 22:54
מר צביקי, בהנחה שהגרוטאה שלך כבר אצלך ונוסעת, ראה את עצמך בפנים.

zviki
23-10-11, 23:04
גרוטאה תקרא לאחותך הצולעת[ מקווה שאין לך באמת אחות] תוך יומיים היא אצלי, גרוטאה? יכולתי לקנות פורש במה שהשקעתי בה וזה לא סופי

zviki
23-10-11, 23:15
אה, בעצם נזכרתי שאתה מחזיק את הפורד פוקוס של אחותך, אז זה לא אישי, זו שליפה

דרור ברלי
23-10-11, 23:16
שתי אחיות יש לי, כל אחת יותר מוצלחת מהשניה.
פורש-שמורש, עד שנחליט מתי לנסוע היא כבר תהיה אצלך, במהרה בימינו אמן סלע.
אז תתכונן.

אה, ותבוא רעב וצמא - כי ב"טיולים" האלה יש לנו נטיה מגונה להגזים בכמות ובאיכות של הבשר, במיוחד אם מאיר מגייס למבצע כזה את החבר שלו קמי...
מומלץ לצום יומיים קודם.

מאיר רוטברג
23-10-11, 23:21
ישר אתה בהעלבות בלי קמי אתה ממש יוצא רעב וצמא עכשיונאני נעלב יוצא למרפסת לסיגריה מוזג לעצמי איזה טנסי קטן גק דניאלס סילבר מתוק ועוקצני כאחד

zviki
23-10-11, 23:23
תודה, עצם ההזמנה מחמיאה לי מאד, על איזה מסלול אתה מדבר ומתי? אמרת לי משהו במפגש ג'יפולוג אבל זה זרח מפרחוני

lizard
23-10-11, 23:28
יש לי דרמבוי 15 שנה בחבית ועוד כמה שנים טובות אצלי בבקבוק...יש מקום?
אם אתם חובבי משקאות אחרים אז יש רום, טקילה ועוד כמה....

תגידו מתי...

אגב, הוויסקי הכי יקר שיצא לי לשתות זה ג'וני כחול 60 שנה בחבית. נדמה לי שעולה איזה 2500 ש"ח ליחידה.

דרור ברלי
23-10-11, 23:42
מה לעשות מאיר, קמי יודע לעשות כמה דברים שאנחנו לא יודעים...

צביק, מה שדיברתי איתך זה על הבקעה, טיול מגניב בפני עצמו שכולל קטעי עבירות קשה (האוטו שלך אולי לא יתרגש מזה, למרות שזה עדיין קשה אבסולוטית), אבל סביב ינואר (כשהכל ירוק ורענן ויש מים) וחד-יומי (זה לא האיזור להתנחלויות-לילה, אלא אם יש מתנדבים לרשימת שמירה עם נשק ארוך ואצבע קלה). עוד נדבר על זה.

אז מתי? צריך לשבת על לוח שנה ולהחליט. כנראה שגם לא בחודש הקרוב כי אני אהיה המון בחו"ל.
מתי שהוא בדצמבר. אולי נשלב עם מפגש ג'יפולוג המדברי - סוף דצמבר, הסופ"ש הקרוב ביותר ל-21-23 לחודש, שזה הלילה הקצר ביותר בשנה.
באים אחר הצהרים, פותחים אוהלים (כי אחר כך לא תוכלו ללכת ישר ולא תראו בעיניים ולא תדעו מה אתם עושים) ומנשנשים קצת מעושנים בשביל הסיפתח, ואחר כך פותחים נוהל מטבח ומתחילים להרוג פרה.

הפרה מוצאת להורג על רשת, או על השיפוד הגדול שמסתובב חצי מטר מהגחלים, או בתוך סיר שמנמן מברזל שחור. הכי טוב גם וגם וגם. כל זה כמובן למנה עיקרית, וצריך גם מנה ראשונה.
יש כמה גישות בסוגיה הזו, אחת מעדיפה ציפור ממולאת שאני קובר שעה בתוך הגחלים, למנה ראשונה.
גישה אחרת מעדיפה כמה דגים טריים בשום ולימון על הגריל, כמו שמאיר פעם הפתיע אותנו, שהכינו את הבטן טוב טוב לכבוד הפרה.
או אולי בכלל להתמקד רק בפרה - למשל, לפתוח עם חתיכות קטנות של נתח קצבים... תראו, אני גמיש לחלוטין בנושא הזה - פתוח למשא ומתן בלי תנאים מוקדמים.
תוך כדי, שוטפים את הגרון במיץ-פציץ מהג'ריקן שמאיר מערבב בבית. משקה מתוק וטעים ומאוד מטעה - עד הבום הגדול במוח שמגיע דקה שתיים אחרי שסוחבים מהדבר הזה לגימה...

על הפינאלה, כשכולם רובצים מובסים, כבר אין ויכוחים - סיגרים קובניים ותה.
תה סקוטי ותה אירי.

ורק למחרת בבוקר - טיול כהלכתו. כזה שהג'יפים יצטרכו לתת עבודה.

talw
23-10-11, 23:52
30 גיפאים בלילה אחד מטורף.אפשרי?מסתבר שכן

zviki
23-10-11, 23:57
דרור, התחלתי לרייר באופן בלתי נשלט, משהו טוב קורה לי בין הרגליים. וברצינות: אני נושא [כמובן עם רשיון] מאגנום 0.357 . "6 , בינתיים אמתין לעדכון , תודה

מאיר רוטברג
24-10-11, 00:26
התרגלתם לסטנדרט מסוים איך אפשר ללכת אחורה?

דרור ברלי
24-10-11, 00:37
אתה הרגלת אותנו.
לפני זה אנשים אכלו בטיולים את הסוליות של זוגלובק בפיתה מהסופר ביחד עם חומוס מקופסה, ובשביל להרגיש גברים ומבינים שתו ג'וני אדום... שזה טוב ובסדר - אבל רק בשביל לנקות את החלון הקדמי בג'יפ.

הימים ההם חלפו וטוב שכך.

zviki
24-10-11, 00:38
מאיר, זה לא בדיוק רלוונטי לשרשור, אבל תחשוב עלי עם הביטוח לפני שאני מכניס את הראש למיקרו גל [או לבלנדר]

zviki
24-10-11, 00:49
אתה הרגלת אותנו.
לפני זה אנשים אכלו בטיולים את הסוליות של זוגלובק בפיתה מהסופר ביחד עם חומוס מקופסה, ובשביל להרגיש גברים ומבינים שתו ג'וני אדום... שזה טוב ובסדר - אבל רק בשביל לנקות את החלון הקדמי בג'יפ.

הימים ההם חלפו וטוב שכך.

חרבאט על הזאבק, אני שותה פרסטון ,זה הולך יופי עם נובלס

דרור ברלי
24-10-11, 00:51
סבבה, אתה תשתה פרסטון. ותעשן נובלס.
ככה יישאר לנו יותר מהגלנפידיך ועוד סיגר ספייר.

zviki
24-10-11, 00:59
הגלנפידיך זה שם של קומפוזיטור?

דרור ברלי
24-10-11, 01:02
זה שם של וויסקיזיטור.
הוא כתב סימפוניות שלמות לסינגל מאלט.

zviki
24-10-11, 01:10
עקרונית, אני קטן במשקאות חריפים, אבל לתפוש ראש לפעמים די לי שלוק קטן של טינר [רק טמבור] ואני שמח וטוב לצ

דרור ברלי
24-10-11, 01:13
אתה תיקח זופ קטן מהמיץ פציץ. נראה כמו פרסטון, יעיל כמו NO2 - נותן בומבה לתוך האונות הפנימיות במוח. מנקה את הדם מכל המיקרובים. זה יסדר לך את הלילה.

zviki
24-10-11, 01:17
לא ידעתי שיש לי אונות, יודע שיש לי אי אונות [סתתתתתתם]

דרור ברלי
24-10-11, 01:20
גם לזה יש פתרונות, אבל זה לא בתחום סמכותי.

zviki
24-10-11, 01:23
סליחה, איך אתה יודע שיש לזה פתרונות? ניסית?:)

דרור ברלי
24-10-11, 01:59
האמת שלא, גם כי אין צורך, וגם כי אמרתי לך - לא בתחום סמכותי... אבל מעדות שמיעה, כנראה שזה עובד ממש חזק.
חבר מהמילואים סיפר שלקח דבר כזה למרות שבגיל 30 באמת שאף אחד לא אמור להיות צריך את זה... מסכן, הוא תיאר איך הסתובב יומיים, משתגע מכאבים, עם הדגל בראש התורן.

zviki
24-10-11, 02:10
עזוב את זה , אני לא מפסיק לצחוק מ-" הסוליות של זוגלובק" נזכרתי בסרט של צ'רלי צ'פלין [ אולי- הבהלה לזהב] לא זוכר

whisky
24-10-11, 02:35
דרור ומאיר היקרים,אני באמת לא מבין איך כל דיון על חשיבות היחפ״ץ בין שניכם גורם לזה שהשם שלי יעלה כל כך הרבה פעמים באותו השרשור.ומאיר, שאלה ברצינות אתה גם מוזמן לענות בפרטי.יש את ההוראה החדשה והמוזרה של מפקד אק״מ על איסור שימוש ברכב בן יותר מ8 והאיסור על רישוי צ׳קלקות לרכבים אזרחיים, לנו לקחו את האישורים ולא מנפיקים יותר ברישיונות החדשים, איך אצלכם זה עובד?Whisky single malt 18 year old laphroaighו

raanan
24-10-11, 04:02
מה נסגר איתכם ?
איך מבצע "הירואי" הפך לשרשור הדחה לשתיית אלכוהול ?
מה קרה, מים ומיצים טבעיים זה "מוקצה" ?

מה שמצחיק, עוד כמה שעות אני צריך להיות בכנס בבית החייל בחיפה (אני עכשיו צובר עייפות שאוכל להירדם בקלות).
פעם ראשונה שלי שם, אז בדקתי במפה נתיב הגעה, ואת מי אני פוגש ...... רחוב מאיר רוטנברג ....
נו, מה יהיה, היחפ"ץ רודף אחריי ...

רענן

Tsafrir
24-10-11, 09:01
צפריר,
אין ספק שציטוט מתוך ספר החוקים הופך את ההודעה שלך להרבה יותר רצינית, מאשר הודעות 'רגילות' כמו שלי.
זה לא משנה את העובדה המצחיקה מאוד, באמת מצחיקה מאוד, שאתם משכנעים את עצמכם שבלעדיכם המבצע היה נתקל בקשיים בלתי רגילים, וש - 30 מתנדבים מקרבכם שינו את התמונה.
ראבאק - תתבגרו. גם הפרה במשל שלי (השני) מבינה בסופו של דבר שבסה"כ היא מתחננת שידפקו אותה עוד.
אתם מתנהגים כמו הילד ההולנדי ששם את האצבע בסכר, ולא יודע שאין שם סכר, אלא סתם חור בקיר.
מה שעוד יותר מצחיק זה שאחרי שמאיר שם את ההודעה באתרים השונים, ויחד עם הברכות אתם מקבלים גם ביקורת, זה מרגיז אתכם ואתם עוברים לפסים אישיים כמו הסייפא של הודעתך.
אם נוח לך בתנוחה של הפרה מהמשל השני - תהנה. רק קח בחשבון שיש מי שחושב שאתם לא עושים טוב, אלא רע. מאוד רע.

אז הגענו לפינת הבנת הנקרא: החלטת ממשלה זה לא ספר החוקים, לעיתים, אבל לא תמיד.
ומה לעשות לעיתים מנסים להתעלות מעל הרפלקס המותנה הרגיל, אבל אני רואה שזה לא עוזר.
ואם נגענו בענין הבגרות, אותו רפלקס מותנה כשמזכירים םעילות התנדבותית/משטרה לא מצביע על בגרות יתרה, אלא נהפוכו, למשהו שבא מתוך ספר האבחנות הפסיכיאטריות...

בידידות

:-)

מאיר רוטברג
24-10-11, 09:06
אכן דרור , היו רגילים לקבבים של זוגלובק אלו שאני קורא להם בשם חיפה כימיקלים

יואב פולס
24-10-11, 10:09
...אותו רפלקס מותנה כשמזכירים םעילות התנדבותית/משטרה לא מצביע על בגרות יתרה, אלא נהפוכו, למשהו שבא מתוך ספר האבחנות הפסיכיאטריות...

מאיר אני כועס מאוד.
סיפרת לו? על הכדורים? על הטיפולים? על הפסיכולוג שהתאבד? על הטיפול בדיקור סיני עם שיפודי פילה? איך הוא ידע?
סליחה, אבל אתה לא חבר. לא מספרים לחברים ביחפ"צ דברים שאני אומר לך באישי.

כל הסיפורים שלכם על הפרות המתות והתה הסקוטי...עוד יקחו אתכם ברצינות.
בגיל שלכם, אחרי חתיכת סטייק וכוסית עראק אתם צונחים מעולפים, שוכבים/יושבים אפרקדן על כיסאות מתפרקים וממלמלים "אוי, קשה...קשה...". הגברים שביניכם מצליחים להקיא את מה שאכלו, רק בשביל לפנות מקום לשיפוד פרגית, שבינו לבין הסיפורים שלכם יש מרחק רב.
הם לא מכירים את הרעשים שאתם פתאום שומעים באוטו, אנשים שמתעופפים אחרי מכוניות חונות ועוד ועוד.
כמו שדרור שואל "בשביל חבר" על גיר לדיהטסו. נו באמת, דרור. אנחנו לא קונים את זה יותר.
עד שכל הסיפורים שלכם לא יתקיימו הלכה למעשה בשטח, מול עיני המשתאות, אתם כמו הזקנים בחבובות - http://www.youtube.com/watch?v=14njUwJUg1I

היפה והחיה
24-10-11, 13:48
דיבורים כמו חול, ואין מה לאכל. (http://www.jeeptrip.co.il/start/forum/start.asp?p=1&id=666580)

מאיר רוטברג
24-10-11, 13:49
מה נסגר איתכם ?
איך מבצע "הירואי" הפך לשרשור הדחה לשתיית אלכוהול ?
מה קרה, מים ומיצים טבעיים זה "מוקצה" ?

מה שמצחיק, עוד כמה שעות אני צריך להיות בכנס בבית החייל בחיפה (אני עכשיו צובר עייפות שאוכל להירדם בקלות).
פעם ראשונה שלי שם, אז בדקתי במפה נתיב הגעה, ואת מי אני פוגש ...... רחוב מאיר רוטנברג ....
נו, מה יהיה, היחפ"ץ רודף אחריי ...

רענן

בדיוק כך

מאיר רוטברג
24-10-11, 13:55
דרור ומאיר היקרים,אני באמת לא מבין איך כל דיון על חשיבות היחפ״ץ בין שניכם גורם לזה שהשם שלי יעלה כל כך הרבה פעמים באותו השרשור.ומאיר, שאלה ברצינות אתה גם מוזמן לענות בפרטי.יש את ההוראה החדשה והמוזרה של מפקד אק״מ על איסור שימוש ברכב בן יותר מ8 והאיסור על רישוי צ׳קלקות לרכבים אזרחיים, לנו לקחו את האישורים ולא מנפיקים יותר ברישיונות החדשים, איך אצלכם זה עובד?Whisky single malt 18 year old laphroaighו

היחפ"צ עובד על פי נספח מיוחד שנכתב באק"מ במיוחד עבורו,
כל נושא הפעלת האמצעים כתוב ומקובע בנהלי את"ן על ידי קצין הבטיחות של את"ן ועל פי דרישות את"ן

כפי שתמיד אמרתי אצלנו הכל מקובע בנהלי המשטרה

מירי פוקס
24-10-11, 20:35
חחח...שרשור מעולה !!! תמשיכו...בעצם...שאת החלק המצחיק שבו-אתם לא תפסיקו לעולם !!!:):):)

מאיר רוטברג
24-10-11, 21:38
אז זהו. המצב מירי שאף פעם לא הפסקנו. כל היהרה פה יורדים על היחפ״ץ זה נתון קבוע כמו שהשמש זורחת זה שיש פה חבורה מופלאה שלצגיפאים שיעשו הכל לעזור לחבר זו עובדה שמו שהירח עולה בלילה אני רק מנסה לשלב בין שתי העובדות ולכבוד זה תייכף נפתח איזה בקבוק יין שלא יעלבו לי כאן וויסקי רענן וכל שאר החברה הנטורליסטים. נ.ב דרור שמעתי כי חיפה כימיקלים או יצרני הקבס/קבב התעשייתי מגישים ייצוגית בגין הפחתת הצריכה נ.ב דרור אני יכול להזמין אותך לערב ברביקיו של היחפ״ץ.?? מה בסך הכל אירגנתי ?כ 700גרם בשר נטו לראש?? קצת ירקות לאוכלי הטופו אלכוהול לא יהיה לצערי. *

whisky
24-10-11, 22:29
תייכף נפתח איזה בקבוק יין שלא יעלבו לי כאן וויסקי רענן וכל שאר החברה הנטורליסטים. *

לא נעלב, פשוט לא הבנתי למה שמי מוזכר כל כך הרבה ולא קיבלתי זימון להציג את נפלאות השיכר.

חוץ מזה מי אמר לך שהשמש תזרח? יותר נכון להגיד שזה כמו הידיעה שהלנדרובר יתקע :p

whisky

zagi
24-10-11, 22:51
מה אתם אומרים על קברנה סובניון מיושן בחביות אלון צרפתי מיקב פרטי ?

נ.ב - נבדק ע״י טועמי יין מקצועיים שדרגו אותו גבוהה מאוד .

zviki
24-10-11, 22:53
מה רע ביקנת?

מאיר רוטברג
25-10-11, 21:33
וויסקי שמתי אותך מקודם על השולחן גלנפידיך אדום בן 15 בין ארוע רכב הפוך באיילון לרכב שברחומממנו באמצע כביש 4 ועומד נטוש בנתיב אמצעי צריך לתכנן טיול. קמי בהמתנה

מאיר רוטברג
27-10-11, 12:12
טוב ראבאק , בלי ההודעות הפרטיות , שיהיה טיול משהוא טוב נודיע,
בנתיים מחפש 2 חברה רציניים בלי רכב שטח למחלקת המבצעים שלנו

יואב פולס
28-10-11, 12:53
אני מתאים? ניסאן מקסימה היא לא רכב שטח...

Tsafrir
28-10-11, 14:12
כמה בשר היה....

פרות הבשן....

מאיר רוטברג
28-10-11, 14:15
כן יואב אתה מתאים לא יודע למה אבל מתאים. האמת שלא לא בגלל מבנה האישיות שלך על זה הייתי מתגבר אלא בגלל חוסר הזמינות שלך בגלל אופי העבודה אבל אם תתעקש ותתחנן אמצא גם עבורך פתרון

יואב פולס
28-10-11, 14:17
תודה. עודדת אותי מאוד. אתה חבר אמיתי.

בכל דרך
01-11-11, 12:21
היי מאיר,
אשמח להצטרף
אתה יודע איפה למצוא אותי
חורף טוב ו.... לא לשכוח להדליק אורות מהיום 1/11/11

-->