PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגי TACOMA מי ראה ? מי שמע ?

KOOKE
09-01-05, 15:36
בפאנצ'ריה ליד המשרד שלי יצאו במבצע 4 צמיגי TACOMA בפרופיל MT מידה 31/10/15 בעלות של 1900 ש"ח כולל מע"מ התקנה ואיזון.

בירור פרטים עם הצמיגאי - לטענתו אלו צמיגים תוצרת ארה"ב ומקבילים ו/או זהים לצמיגי COOPER או צמיגי MASTERCRAFT האמריקאים.

לי בזמנו היו בדיסקו צמיגי MASTERCRAFT והייתי די מרוצה מהם.

אז בקיצור למי שהוא יש חוו"ד על צמיגי TACOMA ???

שלמה

KOOKE
09-01-05, 15:40
זה הצמיג :

http://www.tyres-online.co.uk/tol_productdata/rpt_model.asp?model_id=277&man=Tacoma

שלמה

חנן א.
09-01-05, 16:06
מי ראה ? מי שמע ?

אלו, מבחינתי, מילות המפתח לדעה שלי שלא כדאי לקנות צמיגים שהם לא מותג ותיק בארץ ובכלל בעולם.

היום הם פה, מחר הם לא, מחרתיים מתפוצץ לך צמיג אחד, ואתה מוצא את עצמך מחליף סט קומפלט כי לא מצאת את הצמיג המשלים.

קנה צמיג מה MAIN STREAM .

KOOKE
09-01-05, 16:41
אם הצמיג הוא טוב כשלעצמו אז שווה לרכוש אתו במחיר הזה על אף שהוא אינו מיין סטרים. ניתן אפילו לרכוש עוד שניים כספייר.

475 ש"ח לצמיג טאקומה לעומת כ- 800 ש"ח לצמיג "מייןסטרים" - נניח MTR - הפרש משמעותי.

חוץ מזה אם מתפוצץ צמיג או נקרע לא צריך להחליף את כל ארבעת הצמיגים (אם לא מוצאים אותו צמיג) אלא דיי להחליף שני הצמיגים על אותו הסרן.

שלמה

נמרוד
09-01-05, 16:48
אם הצמיג הוא טוב כשלעצמו אז שווה לרכוש אתו במחיר הזה על אף שהוא אינו מיין סטרים. ניתן אפילו לרכוש עוד שניים כספייר.

475 ש"ח לצמיג טאקומה לעומת כ- 800 ש"ח לצמיג "מייןסטרים" - נניח MTR - הפרש משמעותי.

חוץ מזה אם מתפוצץ צמיג או נקרע לא צריך להחליף את כל ארבעת הצמיגים (אם לא מוצאים אותו צמיג) אלא דיי להחליף שני הצמיגים על אותו הסרן.

שלמה

MT/R זה לא מיינסטרים - זה טופ-אנד (אם כבר לועזית אז עד הסוף).

תשווה את המחיר לצמיג MT שנמכרים במחירים סבירים - ברידגסטון Mud Dueler, יוקוהמה ג'אולנדר MT, קופר STT, דנלופ MT, ועוד. יש צמיגים מוכרים ונפוצים רבים בטווח ה500-600 שקלים.

אני מסכים עם דברי חנן באופ אישי - אבל אתה לא חייב. אתה תעשה שירות לחברים אם תקנה את הסט ואז כן יהיה מישהו שיכול לחוות דעה מנסיון בפעם הבאה ששואלים.

UNIX
09-01-05, 17:33
אני נוסע על טקומה mt כבר 3 חודשים בערך , אחלה צמיג , לי עלה 2200 שקל לרביעיה שזה מחיר כמעט זהה לזה של ה mtr בחרתי בו בגלל הקוביות , הוא נראה הרבה יותר קרבי מה mtr .
בכביש הוא לא מחליק וזה מה שחיפשתי וחששתי רבות מצמיג mt בגלל זה , בבוץ הוא מעולה אבל בחול ים הוא לא משהו כי הוא מתחפר , בשטח טכני הוא גם אחלה .

-->